bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
12 YAŞ GENEL
 
Organizatör : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ (34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN (6351930)
Hakem : NA Sezgin USTA(6367194)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1398
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Başlangıç Sıralaması Listesi
 
SNo. SOYADI - ADI UKD ELO İLİ DOĞUM TARİHİ
1 TARLABAŞI Emirhan 1974 1861 İSTANBUL 22.03.2003
2 FM AYDINÇELEBİ Kağan 1938 1864 GAZİANTEP 10.03.2003
3 KÜÇÜKSARI Kaan 1936 1849 ANTALYA 18.07.2003
4 KARAAHMETOĞLU Ege 1931 1837 ANKARA 03.06.2003
5 GÜLBEYAZ Emir 1850 1722 MERSİN 05.05.2003
6 YERDEN Hüseyin Eren 1790 1614 ADANA 23.01.2003
7 IŞIK Alpaslan 1773 1642 İZMİR 12.07.2003
8 KARA Yankı 1764 1682 İZMİR 07.01.2003
9 KESKİN Osman Orçun 1752 1570 ISPARTA 01.01.2003
10 ÖZDEMİR Serhan Berat 1742 1577 ZONGULDAK 10.10.2003
11 ÜNLÜ Alp Buğra 1723 1584 MANİSA 14.02.2003
12 ÇAKIN Ahmet Burak 1716 1573 GAZİANTEP 10.01.2003
13 GALLEVCİ Yağız 1713 1668 BURSA 24.05.2003
14 İNAÇ Gökdeniz 1712 1566 İZMİR 27.08.2003
15 ALTUNBAY Önder 1703 1550 MERSİN 24.01.2003
16 ÇİFTÇİ Furkan Nadir 1580 1671 İSTANBUL 15.11.2003
17 NALBANT Tuna Onat 1669 1500 MANİSA 25.06.2003
18 SARIKAVAK Serdar İhsan 1668 1577 İSTANBUL 10.10.2003
19 EVİNÇ Mehmet 1660 1535 İZMİR 27.01.2003
20 DEMİRBAŞ Emre 1652 1546 İSTANBUL 19.01.2003
21 MERMER Yunus 1636 1437 MUĞLA 31.03.2003
22 AYDOGDU Çağatay 1617 1425 İSTANBUL 17.01.2003
23 ÖZKALE Can Barkın 1617   ADANA 10.09.2003
24 KÜREKCİ Ferit Tuna 1615 1532 ANKARA 17.02.2003
25 GÖKKAYA Murat Bora 1600 1359 İSTANBUL 27.12.2003
26 IŞIK Can 1599 1524 SAKARYA 27.04.2003
27 KAVUKCU Mustafa 1596 1426 MANİSA 01.01.2003
28 BAHADIR Melih 1593 1519 DÜZCE 11.03.2003
29 KAYA Onur 1588 1585 ANKARA 04.09.2003
30 AYDIN Mert Doğan 1580 1476 ANKARA 27.05.2003
31 MENKEN Ekin 1577 1521 MERSİN 30.10.2003
32 ŞAHUTOĞLU Mehmet 1574 1310 HATAY 03.01.2003
33 GEZİCİ Ömer Ata 1561 1539 İSTANBUL 10.10.2003
34 İNCE Ali Emre 1560 1466 İZMİR 23.04.2003
35 GÜRGÜÇ Tuna 1559 1356 MUĞLA 03.01.2003
36 ÜREGEN Rafet 1554 1371 ANTALYA 27.10.2003
37 DEMİRELLİ Ahmet Mahir 1543 1370 BALIKESİR 28.07.2003
38 BAŞPINAR Mehmet 1534   KARAMAN 10.10.2003
39 TOPÇU Tibet Tuna 1534 1395 İSTANBUL 29.12.2003
40 ŞENYÜZ Mustafa Zorbey 1526 1419 İSTANBUL 14.09.2003
41 AKASLAN Umut 1516 1355 İSTANBUL 08.01.2003
42 MUT Emir 1498   MERSİN 18.01.2003
43 ÖZNUR Muhammed Ali 1497   KIRIKKALE 11.07.2003
44 ÖZSOY Alimert 1493   BALIKESİR 10.01.2003
45 ÇALIŞKAN Berk Tuğra 1492 1273 İZMİR 03.07.2003
46 ERYILMAZ Emre 1491 1278 İSTANBUL 23.06.2003
47 BARUT Metehan 1486 1306 DENİZLİ 26.07.2003
48 TAY Uğur Can 1484   ANTALYA 13.03.2003
49 ÖZDEMİR Umut 1480 1428 ANKARA 23.05.2003
50 CAN Furkan 1477   ANTALYA 27.07.2003
51 ÖZDEMİR Mehmet Ali 1472 1382 ANKARA 01.01.2003
52 GÖÇER Onur Saygın 1466   KAHRAMANMARAŞ 19.11.2003
53 SAKARYA Muzaffer Enes 1462   AKSARAY 17.03.2003
54 AY Rıza Enes 1460   BURDUR 22.01.2003
55 METE Muhammet Baturalp 1443   YALOVA 02.10.2003
56 YİĞİT Fatih 1439   TRABZON 02.04.2003
57 ALTINÖZ Yusuf 1436 1361 HATAY 26.08.2003
58 PEKGÜZEL Salih 1434 1401 AYDIN 31.10.2003
59 ADSIZ Melik Baver 1433   VAN 03.01.2003
60 KİRACIOĞLU Demir 1433   İZMİR 12.12.2003
61 ERSOY Emir 1432   İSTANBUL 16.03.2003
62 ERGÜN Berkcan 1427   KOCAELİ 16.05.2003
63 OLGUN Efe 1426   İSTANBUL 21.02.2003
64 ÖNER Salih 1426   ELAZIĞ 13.01.2003
65 BOZKURT Utku 1424   İZMİR 22.10.2003
66 ÇEKÇEOĞLU Mustafa 1422   KARAMAN 26.04.2003
67 ŞAHİNTAŞ Umut 1420 1305 İSTANBUL 12.12.2003
68 KOLKOPARAN Bedirhan 1419 1368 BALIKESİR 06.01.2003
69 DEMİREL Çağrı 1411 1209 MANİSA 01.01.2003
70 AKSÖZ Burak Can 1409 1323 İSTANBUL 23.09.2003
71 BEŞE Yunus Emre 1408   GAZİANTEP 24.01.2003
72 ŞEKERCİ Ali Rıza 1407   KARAMAN 02.07.2003
73 BÜKE Furkan 1396 1377 BURSA 02.01.2003
74 YAMAN Can 1396   MANİSA 10.01.2003
75 ÖZER Furkan 1390 1323 YOZGAT 27.05.2003
76 KUTANOĞLU Sinan Emre 1380   KAYSERİ 17.10.2003
77 ŞİŞLİ Umut Taha 1374 1363 ANKARA 28.01.2003
78 AYDEMİR Ahmet Anıl 1372 1236 MERSİN 15.01.2003
79 KAYA Yusuf 1370   BATMAN 30.06.2003
80 PEKTAŞDAN Ege 1353   İZMİR 31.05.2003
81 YANIK Tunahan 1349   ANTALYA 09.05.2003
82 DEMİR Berke 1347   K.K.T.C. 21.06.2003
83 DEMİR Ege 1345   DENİZLİ 01.03.2003
84 ERTÜREL Deniz 1270 1340 ANTALYA 13.03.2003
85 ÖZASLAN Furkan 1340   GAZİANTEP 01.08.2003
86 DANIŞMAN Ali Berkay 1315   KONYA 02.01.2003
87 GÜMÜŞTAŞ Sunay 1314 1118 BURSA 11.01.2003
88 TOPÇAKAR Sinan 1309   SAMSUN 06.02.2003
89 ÖKMEN Çağrı 1308   KIRIKKALE 28.01.2003
90 AKSAKAL Nurettin 1306 1272 HATAY 22.08.2003
91 PEK Efe Can 1302   SAKARYA 26.06.2003
92 ARSLAN Hasan Bahadır 1297   KONYA 01.01.2003
93 DİLMEÇ Emre 1296   KARAMAN 23.05.2003
94 ATEŞ Bilge Kaan 1289   SİVAS 17.01.2003
95 KAYA Mehmet Ata 1279   ANTALYA 17.01.2003
96 TETİK Furkan 1264   KIRIKKALE 15.09.2003
97 BAŞARAN Umut 1262   TEKİRDAĞ 11.08.2003
98 BABAOĞLU Mert 1256   TEKİRDAĞ 23.06.2003
99 AKDOĞAN Enes 1247   ISPARTA 12.07.2003
100 AKBULUTLAR Emirhan 1244   KAYSERİ 25.02.2003
101 YUNUS Ali Emre 1243   İZMİR 15.01.2003
102 OKUR Melih 1240   İSTANBUL 23.12.2003
103 HAKSEVER Can 1233   İSTANBUL 26.12.2003
104 AKYOL Emre 1230   İZMİR 31.10.2003
105 YİĞİT Kerem 1225   İSTANBUL 03.01.2003
106 AYNALI Yusuf Alperen 1222   ANTALYA 01.06.2003
107 ŞENTÜRK Kadem Mehmet 1217   ARTVİN 22.01.2003
108 İDİZ İzzet 1210   BALIKESİR 08.01.2003
109 ELÇİ Bilge Yiğit 1208   KASTAMANU 03.03.2003
110 SARİALİ Furkan Anıl 1203   TRABZON 17.03.2003
111 TARHAN Hüseyin Osman 1196   DENİZLİ 10.03.2003
112 ERDOĞAN Harun Yusuf 1192   KIRŞEHİR 21.11.2003
113 ADIYAMAN Ömer Fatih 1187   ÇANAKKALE 09.06.2003
114 DEMİR Muhammed Taha 1185   İSTANBUL 13.03.2003
115 YÜKSEL Sarper 1174 1164 BURSA 11.03.2003
116 DÖNMEZ Ömer Berker 1173   ANKARA 07.12.2003
117 ÜNAL Yaman 1170   KASTAMONU 16.04.2003
118 KENAR Utku 1168   ÇANAKKALE 01.07.2003
119 YILMAZ Işık 1168   İSTANBUL 02.08.2003
120 ATLI Civan 1163   ADIYAMAN 09.06.2003
121 YİĞİTTÜRK Fevzi Ayberk 1162   SİVAS 06.03.2003
122 KONCAGÜL Süleyman Şah Doruk 1161   ÇANAKKALE 05.08.2003
123 YILDIZ Said Nuri 1141   AKSARAY 06.01.2003
124 KARKA Ulaş 1132   AMASYA 07.09.2003
125 ÇETİN Enes 1121   BALIKESİR 16.06.2003
126 OK Muhammed Yasir 1107   DİYARBAKIR 05.01.2003
127 DENİZ Burak 1100   MERSİN 26.09.2003
128 ÇEVİK Muhammed İshak 1100   BİTLİS 01.01.2003
129 ENGİN Eyüp Tarık 1095   SAMSUN 24.10.2003
130 AKKAYA Emre 1073   ANTALYA 18.02.2003
131 CELAYİR Cengiz 1073   ANTALYA 21.10.2003
132 HAMURCU Bedirhan 1048   HATAY 14.09.2003
133 IŞIK Ahmet Ünal 1032   TUNCELİ 20.01.2003
134 GÜDER Berkan 1000   ÇANAKKALE 08.10.2003
135 ULUG Hüsamettin Uluğbey 1000   ÇANAKKALE 17.12.2003
136 AKDAŞ Mehmet     ANTALYA 07.09.2003
137 ATASEVEN Ahmet     TUNCELİ 03.12.2003
138 BAYKURT İbrahim     KIRIKKALE 04.11.2003
139 DAVARCI Muzaffer     TUNCELİ 05.12.2003
140 ERTÜRK Eren     KIRIKKALE 30.04.2003
141 GÖKÇEK İbrahim Melih     ANKARA 24.10.2003
142 KARADAYI Mustafa     TUNCELİ 20.04.2003
143 SUAY Erdoğan     K.K.T.C. 23.04.2003
144 İBAR Ural     İSTANBUL 26.02.2003
145 ŞEKER Tuğrul     ERZİNCAN 26.11.2003
             
             
             
.
Turkish Chess Federation © 2014