bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI            
7 YAŞ GENEL            
             
Organizatör : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU            
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ(34504800)            
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN (6351930)            
Hakem : NA Yücel YILDIRIM            
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA            
Rating-Ø : 1170            
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015            
             
Tur 1 de 25.01.2015 da 16.00            
             
M.No. SOYADI - ADI UKD ELO İLİ Puanlar SONUÇ Puanlar SOYADI - ADI UKD ELO İLİ
1 KORKMAZ Göktuğ Ali 1400   ISPARTA 0 1 - 0 0 BAYRAM Arif Emir     MANİSA
2 BAĞDAT Dursun Efe     AYDIN 0 0 - 1 0 KURAN Alper 1400   ISPARTA
3 PEHLİVAN Mert 1359   SAKARYA 0 1 - 0 0 CEVHER Ömer Sami     TRABZON
4 DALAR Kerem Efe     AYDIN 0 0 - 1 0 ŞENYÜZ Kutay Emre 1309   İSTANBUL
5 ÖZEREN Ada 1291   İSTANBUL 0 1 - 0 0 DAYAN Umut Berken     BURSA
6 DEMİRAL Celil     İZMİR 0 0 - 1 0 YALANIZ Umut 1262   ANKARA
7 KABUL Tarik 1231   ORDU 0 1 - 0 0 DÜNDAR Giray     ANKARA
8 ENSARİ Muhammed Emir     İSTANBUL 0 0 - 1 0 ERTEN Kerem 1230   MANİSA
9 GÖK Yekta 1216   İSTANBUL 0 0 - 1 0 ERDEM Faruk Demir     TEKİRDAĞ
10 ERDEM Tuna     İSTANBUL 0 0 - 1 0 ÖZTEMİZ Kayra 1216   GAZİANTEP
11 GÜNGÖR Cihan Akif 1205   ORDU 0 1 - 0 0 ERGÜN Efkan Ege     KAYSERİ
12 ERSOY Kerem     İSTANBUL 0 0 - 1 0 GÜL Servet 1188   ANKARA
13 POLAT Ali Görkem 1175   MERSİN 0 1 - 0 0 ERYİĞİT Mert     İSTANBUL
14 EYÜBOĞLU Arda     İZMİR 0 0 - 1 0 AYMIŞ Mustafa Alper 1170   İSTANBUL
15 ERTURAN Ahmethan Tahsİn 1170   ISPARTA 0 1 - 0 0 GEÇGİN Umut Rüzgar     MERSİN
16 GÜMÜŞ Emir     ANKARA 0 0 - 1 0 YILDIRIM Hasan Bartu 1170   ANTALYA
17 KAÇAN Turgut Mete 1168   MANİSA 0 1 - 0 0 GÜNAL Ahmet Zeyd     İSTANBUL
18 GÜNEŞ Mehmet Deniz     ANKARA 0 0 - 1 0 ARSLAN Alp 1165   ÇANAKKALE
19 TOPUZ Tezcan 1162   İZMİR 0 1 - 0 0 GÜREL Berke Talha     MANİSA
20 KAHRAMAN Efe     MUĞLA 0 0 - 1 0 AYPER Mert 1149   ADANA
21 BAYKAL Çınar 1142   İZMİR 0 1 - 0 0 KARAKAYA Devran     MERSİN
22 KARATEKE Mehmet Ali     MERSİN 0 1 - 0 0 NOYLAN Batuhan 1135   KAYSERİ
23 ÜNLÜKAL Ali Ünal 1133   ANKARA 0 1 - 0 0 KAŞKA Ali Umut     HATAY
24 KIZILAĞAÇ Nurullah     BİTLİS 0 1 - 0 0 KAPTANOĞLU Bartu 1123   İSTANBUL
25 DİKEN Yiğit 1122   GAZİANTEP 0 1 - 0 0 KÜÇÜKGEZİCİ Başar     İSTANBUL
26 MANAP Toprak     ÇANAKKALE 0 1 - 0 0 AKKUŞ Talha Rüzgar 1120   NİĞDE
27 ŞAHİN Hüseyin 1119   MERSİN 0 1 - 0 0 MANSUROĞLU Mehmet Onur     HATAY
28 PEHLİVAN Mert Meriç     YALOVA 0 0 - 1 0 GÜDER Egemen Altay 1118   İSTANBUL
29 BASTEM Yusuf 1115   TEKİRDAĞ 0 0 - 1 0 PİRİM Poyraz     İSTANBUL
30 SARI Ali Berke     BALIKESİR 0 1 - 0 0 ÖZVARDAR Poyraz 1107   İZMİR
31 DEMİR Mert 1100   İSTANBUL 0 1 - 0 0 SENDAN Artun     MERSİN
32 SEVEN Serhan     İZMİR 0 0 - 1 0 GELEN Murat 1100   İZMİR
33 GELEN Ufuk 1100   İZMİR 0 0 - 1 0 SEYHAN İlkin Murat     MERSİN
34 SUAY Behçet     K.K.T.C. 0 0 - 1 0 HACIOĞLU Egemen 1100   BURSA
35 MEŞE Mesut Efe 1100   MANİSA 0 1 - 0 0 SÖNMEZ Emir Ege     ÇANAKKALE
36 SÜNER Ömer     İSTANBUL 0 0 - 1 0 MEŞE İbrahim Ege 1100   MANİSA
37 TOPDEMİR Arif Ege 1100   İZMİR 0 0 - 1 0 SİDEKLİ Yahya Kerem     MUĞLA
38 SİNCAR İbrahim Halil     BATMAN 0 0 - 1 0 ZORLU Çağrı Tuna 1100   ADANA
39 BALPETEK Eren 1097   Düzce 0 0 - 1 0 SİVAS Yaşar Mert     DENİZLİ
40 TAHTALI Kerem     Malatya 0 0 - 1 0 GENÇER Deniz 1092   İZMİR
41 ESKİDEMİR Ege Can 1091   MERSİN 0 0 - 1 0 TAMER Kayra     Trabzon
42 TANIR Kerem     İSTANBUL 0 0 - 1 0 AKTAŞ Berkay Ali 1089   İSTANBUL
43 KEMERLİ Murat Şehmus 1088   İZMİR 0 1 - 0 0 TANIR Mert     İSTANBUL
44 TEKİN Ali Kaan     TEKİRDAĞ 0 0 - 1 0 KEÇECİ Kaan 1087   İZMİR
45 MERİÇ Halis Can 1086   İSTANBUL 0 1 - 0 0 TEKİN Ege Teoman     İSTANBUL
46 TOLUN Devin     ANTALYA 0 0 - 1 0 YARAR Bora 1084   ISPARTA
47 BEKBAY Bora 1079   İSTANBUL 0 1 - 0 0 TOPÇU Mert Efe     İSTANBUL
48 TUNCAYENGİN Kerem     ANKARA 0 1 - 0 0 CIVAŞ Ege 1078   İZMİR
49 HASIRCI Özgür Deniz 1078   HATAY 0 1 - 0 0 TÜRK Talha Güneş     BURSA
50 TÜRKMEN Yusuf Çağan     MERSİN 0 1 - 0 0 TERCAN Alparslan 1075   ANTALYA
51 PAPİR Furkan Yekta 1074   ANTALYA 0 1 - 0 0 UĞURLU Sedat     DENİZLİ
52 VATANSEVER Arda Kadir     KOCAELİ 0 0 - 1 0 SEZERER Deniz 1074   KARAMAN
53 İNCEYOL Mehmet Emir 1072   ADIYAMAN 0 1 - 0 0 YARDIM Baran     K.K.T.C.
54 YENEN Utku     BURSA 0 0 - 1 0 KOÇU Arda Mert 1056   İZMİR
55 GÜLER Kuzey 1041   ADANA 0 1 - 0 0 YILDIRIM Alp Poyraz     MUĞLA
56 YILDIRIM Batuhan     MARDİN 0 0 - 1 0 ÖZATA Mücahid Emre 1037   DENİZLİ
57 ERSOY Eyüp Ozan 1030   TEKİRDAĞ 0 1 - 0 0 YILMAZ Batuhan     ANTALYA
58 YILMAZ Doruk Kaan     İSTANBUL 0 1 - 0 0 AKAOĞLU Doruk 1025   ANKARA
59 ÇEKİÇOĞLU Bariş 1024   ANTALYA 0 ½ - ½ 0 YUSUFOĞLU Muhammed Ali     BURSA
60 YÜCEL Muhammed Alp     ANTALYA 0 1 - 0 0 MİLAS Talha Eren 1020   YALOVA
61 DUYGULU Uğur 1018   ANKARA 0 1 - 0 0 ÇAĞLAR Ata Arda     MERSİN
62 ÇELİK Mehmet Alp     İSTANBUL 0 0 - 1 0 SOYLU Eren 1017   KONYA
63 ÖZÇELİK Arda 1009   AYDIN 0 0 - 1 0 ÇELİK Taylan Özgür     SAMSUN
64 ÖZBEK Emir     AKSARAY 0 1 - 0 0 ABACI Eren Deniz     İZMİR
65 AKIN Onat     ZONGULDAK 0 1 - 0 0 ÖZER Metehan     TEKİRDAĞ
66 ÖZKAN Ege     MERSİN 0 1 - 0 0 AKTARLA Deniz     MERSİN
67 AKYOL Mehmet Akif     İSTANBUL 0 0 - 1 0 ÖZKAYNAKÇI Kayra     İSTANBUL
68 ÖZYÜREK Emir     İZMİR 0 0 - 1 0 AKYOL Yiğit     TEKİRDAĞ
69 ALPER Rüzgar     MERSİN 0 0 - 1 0 ÜNAL Erdem Alp     ANKARA
70 ÜNLÜ Yiğit     MANİSA 0 0 - 1 0 ALYAMAÇ Yavuz Kerem     ELAZIĞ
71 ALYANAK Anıl     HATAY 0 1 - 0 0 İLHAN Batuhan     İSTANBUL
72 İLKİMEN Erdem     DENİZLİ 0 1 - 0 0 ANACAK Ateş Gün     İZMİR
73 AVCI Emir     DENİZLİ 0 1 - 0 0 ŞENTÜRK Abdurrahman Kağan     AMASYA
74 ŞİMŞEK Abdulvehhab     KOCAELİ 0 0 - 1 0 AYDEMİR Bulut     ESKİŞEHİR
75 AYGÜN Kemal Cem     ANKARA 0 0 - 1 0 ŞİŞMAN Selahattin Efe     MUĞLA
76 CEYHAN Mert 1010   İzmİr 0 0 - 1 0 GÜNDOĞDU Safa Can     İzmİr
                       
                       
                       
.
Turkish Chess Federation © 2014