bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
8 YAŞ GENEL
 
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ(34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN(6351930)
Hakem : NA Ayşegül AKDENİZ (3802510)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1183
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Tur 1 de 25.01.2015 da 16.00
 
M.no SOYADI-ADI UKD ELO İLİ Puanlar sonuc. Puanlar SOYADI-ADI UKD ELO İLİ
1 CAN Kağan Gökalp 1112   AKSARAY 0 0 - 1 0 ÖZCAN Alperen 1503   MUĞLA
2 DURUKAN Giray Kaan 1502   SİVAS 0 1 - 0 0 CEYLAN Atakan 1112   TEKİRDAĞ
3 ÖZTUKSAVUL İda 1112   İSTANBUL 0 0 - 1 0 KOYUNCU Hakan 1462   MUĞLA
4 BAYHAN Onur 1381 1452 MANİSA 0 1 - 0 0 AYDIN Aytaç 1111   ANKARA
5 GÜL Yusuf 1108   İZMİR 0 0 - 1 0 ÇOLAK Demir 1444   İSTANBUL
6 YUNUS Barış 1440   İZMİR 0 1 - 0 0 TOSUN Buğra 1105   İSTANBUL
7 ARISAN Cihangir Doğukan 1104   İSTANBUL 0 0 - 1 0 ERÖZ Enis 1423   DENİZLİ
8 TÜTÜNCÜ Ali 1417   DENİZLİ 0 1 - 0 0 EFE Emir Alaettİn 1104   KOCAELİ
9 YILDIRIM Utku 1103   ANTALYA 0 0 - 1 0 MUTLUKAN Toprak Can 1406   MUĞLA
10 KOÇYİĞİT Abdul Aziz 1400   AKSARAY 0 1 - 0 0 ERCAN Ahmet Servet 1101   KONYA
11 ALABAŞ Anıl 1100   ÇANAKKALE 0 1 - 0 0 YEŞİL Emrah Ege 1400   İSTANBUL
12 HOU Furkan Ming Liang 1389   MUĞLA 0 1 - 0 0 BOZDAĞ Armağan Emre 1100   İSTANBUL
13 TANRIYAR Ozan 1100   İSTANBUL 0 0 - 1 0 KAYAN Yaşar Efe 1388   KARAMAN
14 UZGUR Arda 1379   MUĞLA 0 1 - 0 0 ZEYBEKCİ Tarık Efe 1100   DENİZLİ
15 UZUN Kayra Asrın 1094   İZMİR 0 0 - 1 0 ÖGEYİK Batu Gün 1347   ORDU
16 ÇOLAK Selçuk Emre 1346   AYDIN 0 1 - 0 0 AYDIN Burak 1093   ORDU
17 AVCI Ege 1092   MERSİN 0 0 - 1 0 AKGÜN Arda 1343   MANİSA
18 ATAŞ Ali Arda 1336   HATAY 0 1 - 0 0 ÖZDİLLİ Oğuzhan 1092   ÇORUM
19 KATIRCI Arda 1088   İSTANBUL 0 0 - 1 0 ALPAY Osman Kaan 1335   ZONGULDAK
20 HASANOĞLU Hakan 1333   ADANA 0 1 - 0 0 SİNANOĞLU Yusuf 1088   İZMİR
21 BEŞE Arda 1087   ADANA 0 0 - 1 0 YANIK Yiğit 1326   ANTALYA
22 YORULMAZ Ahmet 1322   ZONGULDAK 0 1 - 0 0 ÖZDERYA Doğukan 1087   İZMİR
23 BAŞÖZ Uygar Batın 1085   SAKARYA 0 0 - 1 0 ÇOLAKOĞLU Atahan 1316   MERSİN
24 ÖZKESKİN Nazım Efe 1316 1305 İZMİR 0 1 - 0 0 YALNIZ Osman İsmet 1085   KONYA
25 KARA Ali 1083   YOZGAT 0 0 - 1 0 SARIDAĞ Ömer Melih 1311 1302 BURSA
26 ERTÜRK Bariş 1304   GAZİANTEP 0 1 - 0 0 YILDIR Mustafa Efe 1083   KAHRAMANMARAŞ
27 ÜLGEN Kadirhan 1080   MERSİN 0 1 - 0 0 SAĞIR Ömer Alp 1304   İZMİR
28 ZENCİRKESER Kaan 1304   GAZİANTEP 0 1 - 0 0 ÖZTÜRK Ömer 1077   İZMİR
29 ALTIN Çağatay 1076   ESKİŞEHİR 0 0 - 1 0 BAHAR Mevlüt 1297   KONYA
30 BOZ Ömer Ege 1287   DENİZLİ 0 1 - 0 0 ÇAKICI Berkay Efe 1076   KONYA
31 YILMAZ Yiğit 1070   MERSİN 0 1 - 0 0 DÖLEK Gökalp Deniz 1284   SAKARYA
32 TAŞPINAR Yankı 1279 1148 İZMİR 0 1 - 0 0 ONUN Alperen 1067   İZMİR
33 ALTINDAĞ Azizhan 1065   DENİZLİ 0 0 - 1 0 TOSUN Burak Enes 1276   ANTALYA
34 SEZİŞ Doruk 1268   ISPARTA 0 1 - 0 0 BOSTAN Baturalp 1064   AYDIN
35 ATASOY Kaan Çınar 1063   MUĞLA 0 0 - 1 0 ÖZKAN Taha 1265   İSTANBUL
36 BOZKURT Cem Ozan 1262   İZMİR 0 1 - 0 0 GÖNEN Mehmet Orkun 1063   NİĞDE
37 NURLU Berk Deniz 1063   HATAY 0 0 - 1 0 DUYMAZ Burak Ege 1258   İZMİR
38 GENÇ Başar 1257   HATAY 0 1 - 0 0 MAT Eren 1061   DENİZLİ
39 ÇOBAN Ali Burak 1057   BURSA 0 1 - 0 0 AKSÖZ Rüzgar Bulut 1255   İSTANBUL
40 COŞKUN Yiğit Zafer 1255   YALOVA 0 1 - 0 0 ÇOLAK Alper 1056   AYDIN
41 DÜNDAR Göktuğ 1055   ANKARA 0 0 - 1 0 TOPALOĞLU Mehmet Utkan 1252   MUĞLA
42 ÇEVİK Salih Çağrı 1247   KIRIKKALE 0 0 - 1 0 TOMRU İbrahim 1054   İZMİR
43 ÖNAL Cenk 1050   SAKARYA 0 0 - 1 0 DALGAÇ Miraç Eray 1231 1246 HATAY
44 YILMAZ Mehmet Berat 1246   AKSARAY 0 1 - 0 0 ÖZDEMİR Deniz 1047   KONYA
45 GÜR Gürbüz 1046   DENİZLİ 0 0 - 1 0 ŞİŞİK Mustafa Cem 1245   İSTANBUL
46 TUGOLBAEV Aktan 1243   ADANA 0 1 - 0 0 NURAN Deniz 1043   İZMİR
47 KAHRAMAN İsmet Rauf 1042   DENİZLİ 0 0 - 1 0 ÖZEMİR Jan Deniz 1238   İSTANBUL
48 ASLANALP Yahya 1237   MANİSA 0 1 - 0 0 ALTUN Fırat 1041   İSTANBUL
49 AKKAŞ Halil İbrahim 1038   MUĞLA 0 0 - 1 0 ÇETİN Ahmet Aydın 1230   BOLU
50 KAPLAN Kerim 1224   MUĞLA 0 1 - 0 0 ALTAY Sinan Can 1033   KOCAELİ
51 ALPAY Arda Tahsin 1032   ZONGULDAK 0 0 - 1 0 İSMAİLOĞLU Efe 1223   İSTANBUL
52 ÖZEL Yasin 1219 1221 BURSA 0 1 - 0 0 DEMİRELLİ Selim 1030   BALIKESİR
53 KURŞUN Mehmet Efe 1022   İZMİR 0 1 - 0 0 ELVEREN Çınar 1215   ANKARA
54 KOŞKA Efe 1208   KAYSERİ 0 0 - 1 0 SUNA Veli Deniz 1022   MERSİN
55 GÖKCE Yiğit 1017   MUĞLA 0 0 - 1 0 ACAR Ramazan 1206   KAYSERİ
56 GÜLER Bahadır Toprak 1202   DÜZCE 0 0 - 1 0 BARUT Alp 1016   DENİZLİ
57 YILDIZ Ayberk 1013   BURSA 0 1 - 0 0 KOÇYİĞİT Yiğit 1197   MUĞLA
58 YAMAN Ömer Yiğit 1197   ISPARTA 0 1 - 0 0 GENGÖR Gökalp 1012   İZMİR
59 PEKKUL Arda 1000   BURSA 0 0 - 1 0 MUTLU Furkan 1196   KAYSERİ
60 TÜNCER Ömer 1196   TEKİRDAĞ 0 1 - 0 0 AKDENİZ Mehmet Fatih     BATMAN
61 AKHAN Muhammed Taha     BİTLİS 0 0 - 1 0 TÜRKOL Efe Doruk 1196   ANKARA
62 DEMİR Ege Orkan 1194   MANİSA 0 1 - 0 0 AKSOY Arda     ARTVİN
63 AKTUĞ Efe     ANKARA 0 0 - 1 0 KESKİNKILIÇ Emir 1194   BALIKESİR
64 SERİN Emre 1192   AYDIN 0 1 - 0 0 ALTIOK Kaan     İSTANBUL
65 ASLAN Efe Kaan     SİNOP 0 0 - 1 0 ERGÜN Ekin Fuat 1190   KAYSERİ
66 ÖZTÜRK Arslan Buğra 1190   TOKAT 0 1 - 0 0 ATLI Hüseyin Ege     MUĞLA
67 AVCI Bartu     İZMİR 0 1 - 0 0 ACABEY İsmail Efe 1187   İZMİR
68 TÜRKOĞLU Eren 1180   AYDIN 0 1 - 0 0 AVERBEK Necat Hüseyin     MARDİN
69 AYHAN Aytuğ     İZMİR 0 0 - 1 0 GÜÇLÜ Ayberk 1179   KAYSERİ
70 KAYA Anıl Efe 1177   İSTANBUL 0 0 - 1 0 AYTİN Ali Yiğit     DÜZCE
71 BAHÇELİOĞLU Deniz     ANKARA 0 0 - 1 0 KARAKAYA Mehmet 1174   DENİZLİ
72 KARTAL Egemen 1174   MUĞLA 0 0 - 1 0 BAKIRCI Ayberk Demir     İZMİR
73 BIÇAKLIOĞLU Denizhan     SAKARYA 0 0 - 1 0 YAMAN Emirhan 1173   MANİSA
74 GÜVENOĞLU Aydın Altar 1172   MERSİN 0 1 - 0 0 BULUTLAR Sarp Ersoy     İSTANBUL
75 DARAKÇI Muhammed Ensar     BATMAN 0 0 - 1 0 CANSU Ege 1170   İSTANBUL
76 CENGİZ Kaan Emre 1170   MANİSA 0 1 - 0 0 DENİZ Yiğit     MANİSA
77 DOĞAN Mirzahan     KONYA 0 0 - 1 0 SARSIK Kağan 1170   ZONGULDAK
78 SEZGİN Talha 1170   TRABZON 0 1 - 0 0 ECE Enes     BİTLİS
79 EKİZ Mert Erol     DENİZLİ 0 0 - 1 0 KANER Ali Talha 1169   İSTANBUL
80 KORKMAZ Kağan 1169   BURSA 0 1 - 0 0 ERDİNÇ Fatih Akın     İSTANBUL
81 GOLOĞLU Demir     İSTANBUL 0 0 - 1 0 ŞAHİN Taha 1167   MERSİN
82 ELGİN Ömür 1166   MERSİN 0 ½ - ½ 0 GÖKÇEK Ahmet     ANKARA
83 GÜRBÜZ Emirhan     ANKARA 0 0 - 1 0 SALHAN Arda 1165   İZMİR
84 TARHAN Adar 1162   İSTANBUL 0 1 - 0 0 KAHRİMAN Ahmet Efe     HATAY
85 KARAKUZU Efe     MANİSA 0 0 - 1 0 MORGÜN Boran 1153   İSTANBUL
86 TEK Tahsin Emin 1151   KONYA 0 1 - 0 0 KEMER Ahmet     ANTALYA
87 KURUNÇ Hüseyin Doruk     ANTALYA 0 0 - 1 0 BAKİOĞLU Can 1148   İZMİR
88 OKTAR Tiber 1147   İSTANBUL 0 0 - 1 0 MOLLA Raif Ege     BURSA
89 MORAN Halil Çağan     DENİZLİ 0 1 - 0 0 TOKER Ali Berk 1147   MUĞLA
90 ERGİN Şahin 1146   TEKİRDAĞ 0 1 - 0 0 NAY Berk     K.K.T.C.
91 NUR Rüstem     AYDIN 0 0 - 1 0 HIZ Umut Can 1144   ORDU
92 ALYANAK Akay 1141   İSTANBUL 0 1 - 0 0 OKUYAN Ali     HATAY
93 SABANCI İlker     K.K.T.C. 0 1 - 0 0 CEYLAN Mehmet Hilmi 1140   BATMAN
94 EKER Ahmet Haktan 1140   SİVAS 0 1 - 0 0 TAMAR Mert Ömer     SAKARYA
95 TUNÇDEMİR Kaan     İZMİR 0 0 - 1 0 NALBANT Tan Ozan 1139   MANİSA
96 TÜMAY Arman 1139   MERSİN 0 ½ - ½ 0 UZADALI Ege Can     MERSİN
97 UZER Arda     İZMİR 0 0 - 1 0 DOĞAN Talha Yiğit 1134   İSTANBUL
98 KAYA Altan 1133   İSTANBUL 0 0 - 1 0 UĞURLU Sabri Yiğit     MERSİN
99 YAMAN Emre     KIRKLARELİ 0 0 - 1 0 YALÇIN Sami Yusuf 1133   BATMAN
100 SOYLU Burak Mert 1131   İZMİR 0 0 - 1 0 YAVUZ Ahmet Arif     SAMSUN
101 ÇETİN Mete     ANKARA 0 0 - 1 0 DEMIR Berkay 1128   K.K.T.C.
102 KOCA Sarp Kağan 1124   İSTANBUL 0 0 - 1 0 ÇIRAK Mehmet Ediz     ANKARA
103 ÇİL Egemen     ANKARA 0 1 - 0 0 YILMAZ Mustafa Ege 1124   AYDIN
104 ZORBAZ Selim Yiğit 1124   ANTALYA 0 1 - 0 0 ÖNEL Yusuf Ege     ISPARTA
105 ÖZAY Doruk     İSTANBUL 0 0 - 1 0 ATAY Enes 1121   AFYONKARAHİSAR
106 EKEN Şevki Kıvanç 1119   ANTALYA 0 0 - 1 0 ÖZEN Umut Kerem     ANTALYA
107 ÖZKUL Talha     SİVAS 0 0 - 1 0 KOÇAK Metehan 1116   ESKİŞEHİR
108 ERDOĞAN Mehmet Tuna 1115   MERSİN 0 1 - 0 0 ÖZTÜRK Erkan Deniz     ANKARA
109 İNCE Mustafa Alp     İZMİR 0 1 - 0 0 ARSLAN Emre Kaan 1114   ÇANAKKALE
110 ÇETİNTAŞ Aras 1113 1013 BURSA 0 1 - 0 0 ŞAHİN Hüseyin Furkan     İZMİR
111 ŞATIR Eray     ANKARA 0 0 - 1 0 YILMAZ Poyraz     İZMİR
                       
                       
                       
.
Turkish Chess Federation © 2014