bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
8 YAŞ KIZ
 
Organizatör : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ(34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN(6351930)
Hakem : NA Ayşegül AKDENİZ(3802510)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1145
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Tur 1 de 25.01.2015 da 16.00
 
M.no SOYADI-ADI UKD İLİ Puanlar sonuc. Puanlar SOYADI-ADI UKD İLİ
1 ENÇ Nilsu 1404 ÇANAKKALE 0 1 - 0 0 DİKMEN Meltem 1063 ANKARA
2 GÜLTEKİN Meriç 1061 İSTANBUL 0 0 - 1 0 YANIK Meriç 1400 AKSARAY
3 DEDE İlter Bilge 1394 DENİZLİ 0 0 - 1 0 DOĞANOĞLU Doğa 1056 MERSİN
4 DAĞ Şevval 1051 İZMİR 0 0 - 1 0 WCM KAYIŞ Gülcan Sena 1371 İZMİR
5 AKAT Elifnaz 1341 BALIKESİR 0 1 - 0 0 ÖZTÜRK Nesrin Berra 1049 İSTANBUL
6 YILDIRIM Semanur 1047 DİYARBAKIR 0 0 - 1 0 ALTINTAŞ Eda Nur 1307 İSTANBUL
7 SARICA Elif 1266 KOCAELİ 0 1 - 0 0 KARATAŞ Elif 1045 YALOVA
8 TASLAK Seden Su 1034 MUĞLA 0 0 - 1 0 BALOĞLU Dila 1259 GAZİANTEP
9 EKŞİ Ece Aylin 1248 ANTALYA 0 1 - 0 0 SUBAŞI Nudem Yağmur 1028 MUĞLA
10 POLAT Çağla Deniz 1027 HATAY 0 0 - 1 0 ÜNAL Beren 1236 ISPARTA
11 TARLABAŞI Ceyda 1203 İSTANBUL 0 1 - 0 0 DAMKACI Elif Naz 1026 MUĞLA
12 ESİN Fatmanur 1021 ÇANAKKALE 0 ½ - ½ 0 AKIN Duru 1196 ANTALYA
13 YAKICI Bersu 1188 İZMİR 0 1 - 0 0 ALBAYRAK Ayşe Nur Ceren 1020 ARTVİN
14 DÖNMEZ Sümeyye 1019 KARAMAN 0 0 - 1 0 GÜL Zeynep 1180 TEKİRDAĞ
15 YAZĞAN Nehir 1163 MANİSA 0 1 - 0 0 KÜÇÜK Alara 1012 K.K.T.C.
16 ERTAŞKIN Zeliha Gökçe 1010 KIRKLARELİ 0 0 - 1 0 UYSAL Nehir 1157 MERSİN
17 ASLAN Elif Çağıl 1146 İZMİR 0 1 - 0 0 JAKOBY Aleya 1004 İSTANBUL
18 BERKİ Elif 1000 İSTANBUL 0 0 - 1 0 DÖNMEZ Gülin 1146 DENİZLİ
19 DEMİREZEN Akkiz Ela 1144 KAYSERİ 0 1 - 0 0 VANLIOĞLU Ece 1000 BURSA
20 AKBAY Zümrüt Ecrin   ANKARA 0 0 - 1 0 AKDOĞAN Menekşe 1141 İZMİR
21 DEĞİRMENCİ Şevval Naz 1128 TEKİRDAĞ 0 1 - 0 0 AKTARLA Nehir   MERSİN
22 AVLIK Aysima   AKSARAY 0 1 - 0 0 ŞENGÜL Irmak 1126 İZMİR
23 ÇENGEL Melisa 1124 İSTANBUL 0 1 - 0 0 BİNGÖL Ela   İZMİR
24 DOĞAN İrem Nur   AKSARAY 0 0 - 1 0 ÖZVARDAR Irmak 1121 İZMİR
25 KARA Asmin Zer 1113 İSTANBUL 0 0 - 1 0 DİNÇER Çağla   ANTALYA
26 DİRİCAN Feride   ANTALYA 0 1 - 0 0 KAVAKTAN Nehir 1112 İZMİR
27 ATAK Mina 1108 İSTANBUL 0 1 - 0 0 ERSOY Nil   İZMİR
28 GÖL Rüya Nisa   ORDU 0 0 - 1 0 ÖZVARDAR Yağmur 1102 İZMİR
29 ÖRDOĞLU Çisem 1101 KARAMAN 0 ½ - ½ 0 KAYAHAN Ada   İZMİR
30 MUŞTU Hatice Aslı   İSTANBUL 0 0 - 1 0 SERT Ezgi Naz 1100 ISPARTA
31 BAŞPINAR Dila 1090 İSTANBUL 0 1 - 0 0 SEVİNÇ Nisa   MUĞLA
32 TAVLAŞ Eylül Elif   İSTANBUL 0 0 - 1 0 İKİIŞIK Melike Bilge 1090 İSTANBUL
33 CAN Aşkin Beliz 1083 ÇANAKKALE 0 1 - 0 0 TOKSÖZ Tuhana   İZMİR
34 ÇAVUŞ Belemir   TEKİRDAĞ 0 0 - 1 0 ALPSOYLU Irmak 1082 MERSİN
35 ÖZKAYA Rüya Pelin 1075 MERSİN 0 1 - 0 0 ÖZEN İdil   ISPARTA
36 ÖZSARAÇ Nil   KIRKLARELİ 0 0 - 1 0 BEREKETOĞLU Nadiye 1063 HATAY
KURAK Dila 1081 İZMİR 0 1 - - Tur    
                     
                     
                     
.
Turkish Chess Federation © 2014