bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
9 YAŞ GENEL
 
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ(34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN (6351930)
Hakem : NA Cüneyt Kamil YILDIRIM(34506373)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1212
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Tur 1 de 25.01.2015 da 16.00
 
M.No. SOYADI - ADI UKD ELO İLİ Puanlar SONUÇ Puanlar SOYADI - ADI UKD ELO İLİ
1 IŞIK Burak Alp 1366 1638 TEKİRDAĞ 0 1 - 0 0 KELEŞOĞLU Ahmet 1148   ORDU
2 ÖZ Osman Mert 1148   MUĞLA 0 0 - 1 0 ÖZTÜRK Efe Hakan 1621 1522 TOKAT
3 ARSLAN Muhammed Emin 1600   MERSİN 0 1 - 0 0 GÜLBAŞ İsa 1147   HATAY
4 HOCEK Yiğit 1139   DENİZLİ 0 0 - 1 0 GÜLTAŞ Çınar 1600   MERSİN
5 KIZIL Volkan 1600   MERSİN 0 1 - 0 0 SAYDAM Batuhan 1138   İZMİR
6 KILIÇ Nurullah 1136   SİİRT 0 0 - 1 0 CM YAVUZ Efe Metehan 1557 1432 BOLU
7 ÇALLIOĞLU Yiğit Sarp 1516 1302 DENİZLİ 0 1 - 0 0 DİKİLİTAŞ Beren 1134   ANKARA
8 ALTINTAŞ Batuhan 1086 1128 BURSA 0 0 - 1 0 ÇALIŞKAN Samet 1513 1218 MANİSA
9 TAŞLIÇUKUR Erdeniz 1479   İSTANBUL 0 1 - 0 0 GÜLDÜR Burak 1126   MANİSA
10 GÜVEN Gökberk Erdem 1126   MERSİN 0 0 - 1 0 AKKÖK Mehmet Ahmet Necat 1420 1477 HATAY
11 MALĞAÇ Ömer Beyazıt 1471   TRABZON 0 1 - 0 0 ŞENCAN Mert 1124   İZMİR
12 ASLAN Ahmet Can 1123   MERSİN 0 0 - 1 0 GÜNDOĞDU Mustafa Yalın 1467 1463 BURSA
13 ÖZTÜRK Furkan Berk 1466 1335 BURSA 0 1 - 0 0 AY Furkan Enes 1123   SİVAS
14 ORBAY Yağız Orkun 1120   AYDIN 0 0 - 1 0 IŞIK Ömer 1461   GAZİANTEP
15 GÖKÇEK Kürşat Buğra 1460 1348 MERSİN 0 1 - 0 0 BOZKURT İlke Cem 1117   ADIYAMAN
16 ATALAY Ensar 1114   BATMAN 0 0 - 1 0 AKIN Yağız Çınar 1455 1294 İSTANBUL
17 ÇALIŞKAN Seha 1455   EDİRNE 0 1 - 0 0 TEKER Emre 1110   İSTANBUL
18 MERCİMEK Ali Atakan 1109   ADANA 0 0 - 1 0 BOZDOĞAN Sarper Ekin 1450   DENİZLİ
19 ERDOĞAN Tekin Alp 1416   ADANA 0 1 - 0 0 GÜL Fatih 1108   ISPARTA
20 ÇİNÇİN Zeki 1105   HATAY 0 0 - 1 0 DİNÇER Efe Barkın 1407 1245 AYDIN
21 KÖPRÜBAŞI Burak Çınar 1405 1276 EDİRNE 0 1 - 0 0 GENÇ Ömer 1103   BURSA
22 GÜNDÜZ Çağan Tan 1101   İSTANBUL 0 0 - 1 0 TASLIOĞLU Gökay Deniz 1404   TOKAT
23 ERDEM Eren 1403   BOLU 0 1 - 0 0 ÇAĞIL Celal Yavuz 1100   KAYSERİ
24 ÖZGE Sami Gürler 1100   DENİZLİ 0 0 - 1 0 ADIGÜZEL Ufuk Alp 1400   MERSİN
25 SENDAN Aydoğan 1400   MERSİN 0 1 - 0 0 CANER Yiğit 1097   MUĞLA
26 KAMİŞLİ Görkem Arda 1093   İSTANBUL 0 0 - 1 0 AKSU Ata Anıl 1396 1010 İZMİR
27 KARSAN Adil Tuna 1396   İSTANBUL 0 1 - 0 0 YILMAZ Ali İmran 1091   BATMAN
28 UĞURLU Yağızefe 1090   İZMİR 0 0 - 1 0 KABADAYI Süleyman Arda 1389 1298 İSTANBUL
29 ÖZCAN Kaan 1389   İSTANBUL 0 1 - 0 0 GÜREN Melih 1088   ÇANAKKALE
30 BAYLAN Ahmet Berkan 1087   MUĞLA 0 1 - 0 0 BABACAN Kerem 1385   KONYA
31 ARAL Furkan 1335 1377 BURSA 0 1 - 0 0 KESEN Boray 1085   K.K.T.C.
32 GEBEŞ Ferhat Yamaç 1079   MUĞLA 0 0 - 1 0 ARAPÖZENGİ Mert Ali 1372   EDİRNE
33 CİRİT Uğur 1364 1338 EDİRNE 0 1 - 0 0 KARAÇELEBİ Denizcan 1079   İZMİR
34 AKSOY Onur 1078   İZMİR 0 0 - 1 0 YURDUN Fehmi Kuzey 1362   MUĞLA
35 ERSÖZ Talha 1360   MERSİN 0 1 - 0 0 ADAL Uygar Çağrı 1077   HATAY
36 İBAR Orhun 1077   İSTANBUL 0 0 - 1 0 DELİPINAR Uras Emre 1358   İSTANBUL
37 TÜRKEN Emir 1354   HATAY 0 1 - 0 0 ÇÖLGEÇEN Ali Altan 1076   ANTALYA
38 KESİK Muhammed 1075   GİRESUN 0 0 - 1 0 KARGI Mert 1351   TRABZON
39 ÇAPUTÇUOĞLU Zeki Berke 1351   ANKARA 0 1 - 0 0 KAYA Mert 1074   ÇANAKKALE
40 AY Kerimcan 1071   KOCAELİ 0 0 - 1 0 YAMAN Baran 1347   ANKARA
41 SARIKAYA Eser 1338 1336 İSTANBUL 0 1 - 0 0 DİYADİN Mustafa Bilge 1070   ANKARA
42 GÜNGÖR Efe 1070   BURSA 0 1 - 0 0 YORULMAZ Ali Alper 1337 1155 İZMİR
43 AÇIKGÖZ Kağan Kerem 1335   MANİSA 0 1 - 0 0 ÇETİN Yağız Efe 1070   İZMİR
44 ATMA Enes 1068   KAHRAMANMARAŞ 0 0 - 1 0 ERDEMLİ Kadir 1333   MUĞLA
45 ÇABUK Can 1333   EDİRNE 0 1 - 0 0 KARAKUŞ Ali 1068   K.K.T.C.
46 TÜZÜNER Deniz 1068   ANKARA 0 0 - 1 0 İNAK Berkay 1330   ISPARTA
47 KAPLANCAN Burak 1328   MANİSA 0 1 - 0 0 ÖZBOSNALIOĞLU Mert 1068   İZMİR
48 ÖZDEMİR Hüseyin Demir 1068   ANKARA 0 0 - 1 0 ARGÜZ Bartu Toprak 1325   DENİZLİ
49 ÇAKMAK İbrahim 1324   İSTANBUL 0 1 - 0 0 KARABEYOĞLU Göktuğ 1067   HATAY
50 BİROL Emir Efe 1065   ANTALYA 0 0 - 1 0 SAKARYA Muammer Boran 1320   BURSA
51 AKDENİZLİ Yiğit Eren 1319   MUĞLA 0 0 - 1 0 AKSOY Dorukan 1061   MANİSA
52 KILIÇ Güven 1059   ÇANAKKALE 0 0 - 1 0 AKÇİÇEK Mert 1317   MANİSA
53 ŞİBLİ Murat Yiğit 1316   ADANA 0 1 - 0 0 VAR Mehmet Cemal 1053   SAKARYA
54 AYNUR İbrahim Arda 1052   ANKARA 0 0 - 1 0 AKDAŞ Emre 1315   İSTANBUL
55 AYDOĞAN Babür 1315 1151 DENİZLİ 0 1 - 0 0 UYSAL Güney 1052   ISPARTA
56 KURUCA Fethi Yağız 1051   BALIKESİR 0 0 - 1 0 KARADAĞ Baha 1314 1177 MANİSA
57 ŞENYÜZ Uygar 1313   AYDIN 0 0 - 1 0 KAYNAK Deniz Can 1050   ANKARA
58 YILDIRIM Kutlu Berke 1050   BOLU 0 0 - 1 0 ÜNLÜ Ceyhun Ege 1311   TRABZON
59 ASLAN Talha 1310   GAZİANTEP 0 1 - 0 0 YILDIRIM Özgür Toprak 1048   İSTANBUL
60 TOKLU Sarp 1046   İZMİR 0 0 - 1 0 DURHAN Batuhan 1310 1032 İZMİR
61 AKGÜN Deniz 1309   MERSİN 0 1 - 0 0 ARSLAN Kerem 1045   MERSİN
62 YILMAZ Kuzey 1038   İSTANBUL 0 0 - 1 0 PARÇALI Serdar Efe 1301   İZMİR
63 ŞAM Ayberk 1301 1026 MANİSA 0 1 - 0 0 KARAMAN Arda 1036   DENİZLİ
64 ASLANYÜREK Umut 1033   HATAY 0 0 - 1 0 ÇOLAK Erol Can 1293   ORDU
65 GERGERLİ Osman Utku 1247 1292 İZMİR 0 1 - 0 0 NAY Ali Doğan 1033   K.K.T.C.
66 DURAN Kaan 1028   BURSA 0 1 - 0 0 DUMAN Ahmet Emin 1291   AFYONKARAHİSAR
67 AYDOĞDU Arıl 1287   SAMSUN 0 ½ - ½ 0 KOÇU Berat 1028   MANİSA
68 İBİLİOĞLU Alper Burak 1027   KÜTAHYA 0 1 - 0 0 ZENCİRCİ Ahmet 1286   İSTANBUL
69 GENÇ Barış 1282 1032 HATAY 0 1 - 0 0 CEYLAN Tunay Arda 1026   BALIKESİR
70 ATALAY Yiğit Ozan 1024   ANTALYA 0 0 - 1 0 SEZER Enes 1270   ANKARA
71 ATAER Mustafa Sarp 1252 1231 BURSA 0 1 - 0 0 AYDIN Mustafa Murat 1024   AMASYA
72 ÇATAK Kerem 1023   ANKARA 0 0 - 1 0 TEZ Ekrem Yağız 1252   TEKİRDAĞ
73 DEMİROĞLU Demir 1244   GAZİANTEP 0 1 - 0 0 KIRĞIZ Mehmet 1022   ELAZIĞ
74 MUT Arda 1021   MERSİN 0 0 - 1 0 ŞAHBAZ Bartu 1244   DENİZLİ
75 PEKGÜZEL Sami 1242   AYDIN 0 1 - 0 0 GÜDER Zafer Alpin 1018   İSTANBUL
76 SEMERCİ Behçet Emre 1011   BURSA 0 1 - 0 0 DOĞAN Emre Kağan 1235   ORDU
77 PAKİŞ Emir 1234   İSTANBUL 0 0 - 1 0 ATA Mehmet Umut 1009   BURSA
78 YAVUZ Salih Kerem 1008   İSTANBUL 0 0 - 1 0 ALP Mustafa 1230   BURSA
79 GİRAY Arda 1230   DÜZCE 0 1 - 0 0 GÖKÇEN Demir 1004   ANKARA
80 KILIÇ Mithat Mert 1000   BURSA 0 0 - 1 0 ŞENAY Berkay 1229   MANİSA
81 SAYIN Mert Ali 1224   SAKARYA 0 1 - 0 0 AKPINAR Mehmet Eren     KONYA
82 ALPÇETİN Ediz Batu     ANTALYA 0 0 - 1 0 KIZILGÜL Tuğrul 1219   TOKAT
83 YARAN Taylan Onat 1214   İSTANBUL 0 1 - 0 0 ALTUNGÖLLER Furkan     AKSARAY
84 ANACAK Hasan Güneş     İZMİR 0 0 - 1 0 TOPAL Beran Ege 1213   HATAY
85 KUNDAKÇI Yiğit 1206   SAKARYA 0 1 - 0 0 AYDIN Halit Fırat     AMASYA
86 BUKAĞILI Ege     İZMİR 0 1 - 0 0 ATAR Berat 1201   ANTALYA
87 DEMİRBAŞ Ahmet Yiğit 1198   BURSA 0 1 - 0 0 DERAL Elber     İZMİR
88 DEVECİ Hasan     ANTALYA 0 0 - 1 0 CAN Efe Deniz 1194   İSTANBUL
89 ŞAHİN Taha 1189   KOCAELİ 0 1 - 0 0 DEVECİ Ulaş     HATAY
90 DOĞAN Yağız Berker     AMASYA 0 0 - 1 0 KAYAOĞLU Ege 1188   ANTALYA
91 ÖZBEK Eyüp 1187   AKSARAY 0 0 - 1 0 DİNÇER Abdullah     ÇANAKKALE
92 GÖKBERK Mehmet     ANKARA 0 0 - 1 0 MEYLANİ İbrahim Baran 1179   YALOVA
93 HACISALİHOĞLU Efe Eren 1177   İSTANBUL 0 1 - 0 0 GÜLSÜN Şant     İSTANBUL
94 KARAASLAN Efe     İSTANBUL 0 1 - 0 0 TEMİZER Umut 1176   İSTANBUL
95 İLDEMİR Burak 1173   YOZGAT 0 1 - 0 0 KARAASLAN Muhammed     BİTLİS
96 KAYA Meriç     ARTVİN 0 0 - 1 0 YETİM Hazar 1171   ANKARA
97 ACAR Kaan 1169   ANTALYA 0 1 - 0 0 KURT Hüseyin     UŞAK
98 KÖŞKER Batın     İSTANBUL 0 0 - 1 0 ERZURUMLU Bora 1169   MUĞLA
99 KARADEMİR Buğra 1166   İSTANBUL 0 0 - 1 0 TURGUT Çağdaş Hasan     İZMİR
100 TÜRKKAN Ali     BURSA 0 0 - 1 0 GÖKÇE Hüseyin Efe 1163   TEKİRDAĞ
101 NALCI Kaan 1162   ISPARTA 0 1 - 0 0 YAVUZ Tekin Batuay     AYDIN
102 YILMAZ Enes     KARAMAN 0 0 - 1 0 KANDAZ Berat Efe 1156   SAKARYA
103 CİVCER Ömer Faruk 1154   ÇANAKKALE 0 1 - 0 0 YILMAZ Kaan     ANKARA
104 YILMAZ Şemseddin Efe     ŞANLIURFA 0 0 - 1 0 SEVEN Kaan 1153   İZMİR
105 NEBİLER Yiğit Deniz 1152   İSTANBUL 0 0 - 1 0 YÜCEL Buğra Sefa     KIRIKKALE
106 ÇALIŞKAN Arhan     İSTANBUL 0 1 - 0 0 YARBA Emir 1150   MARDİN
107 YILMAZ Yiğit Efe 1149   AYDIN 0 0 - 1 0 ÇELİK Toprak Kayra     ANTALYA
108 ÖZKURT Arda     İSTANBUL 0 0 - 1 0 AZDER Mustafa Alp 1148   BURSA
109 ŞAHİN Galip Koray     İSTANBUL 0 0 - 1 0 KEMERLİ Çağan 1155   İSTANBUL
110 ARSLAN Mehmet Enes 1136   ANTALYA 0 0 - 1 0 NAZLI Mehmet Hamdi 1253   MUĞLA
                         
                         
                         
.
Turkish Chess Federation © 2014