bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
10 YAŞ KIZ
 
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ (34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN (6351930)
Hakem : NA Özgür ACAR (6306675)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1219
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Tur 1 de 25.01.2015 da 16.00
 
M.No. SOYADI - ADI UKD ELO İLİ Puanlar SONUÇ Puanlar SOYADI - ADI UKD ELO İLİ
1 AYGÜN Helin Beren 1185   İZMİR 0 0 - 1 0 CAN Işıl 1613 1682 İSTANBUL
2 HAFIZOĞLU Bengi 1528 1076 MUĞLA 0 1 - 0 0 KONAK Meltem 1184   EDİRNE
3 DOĞAN Sibel 1177   BURSA 0 0 - 1 0 TİKVEŞLİ Ceylin 1520   DENİZLİ
4 HEKİMOĞLU Mihriban 1518   MUĞLA 0 1 - 0 0 SEL Şevval 1173   KOCAELİ
5 AKSOY Esmanur 1172   BİTLİS 0 0 - 1 0 ŞİNİK Yağmur 1288 1474 İSTANBUL
6 İNCE Safiye Öykü 1468 1400 BURSA 0 1 - 0 0 NAR Tuana Damlagül 1167   HATAY
7 YORGANCIGİL Zeynep 1162   ISPARTA 0 0 - 1 0 KARA Gülce Nehir 1440   YALOVA
8 CANKURTARAN Merve 1420   ANTALYA 0 1 - 0 0 ŞAVGAR Bahar 1159   İZMİR
9 DEMİR Ecem Naz 1152   İSTANBUL 0 0 - 1 0 ERASLAN Yağmur 1405   TRABZON
10 ACAR İrem 1400   ESKİŞEHİR 0 0 - 1 0 ARSLAN Beyza Nur 1137   KIRIKKALE
11 SEZER Yağmur 1126 1080 İSTANBUL 0 0 - 1 0 BEŞE İrem 1400   GAZİANTEP
12 ELÇİ Defne 1400   İZMİR 0 1 - 0 0 BEYER Rojin 1106   MANİSA
13 EVRİM Evrim Nur 1104   ANTALYA 0 0 - 1 0 KARATAŞ Ebru 1399   YALOVA
14 KARAKUZU Neva 1390   KIRKLARELİ 0 0 - 1 0 KILINÇ Nehir 1103   YALOVA
15 KAVUKCU Berra 1100   İZMİR 0 0 - 1 0 SIRMA Beste 1368   İZMİR
16 YAMAN Sıla 1361   İZMİR 0 1 - 0 0 TİRYAKİ Suden 1100   SAMSUN
17 ÇENGEL Edibe Eylül 1095   NEVŞEHİR 0 0 - 1 0 ÖZTÜRK Ecem 1328   İZMİR
18 SEDEF Elif Tuana 1315   İSTANBUL 0 1 - 0 0 ÇAĞLAYAN Ezgisu 1094   İSTANBUL
19 HOROZOĞLU Azra 1093   ADANA 0 1 - 0 0 EROĞLU Sinem 1314   SAMSUN
20 YILDIRIM Ceren 1312   MANİSA 0 1 - 0 0 DEMİRCAN Sude 1092   SAMSUN
21 CİRDİ Dalya 1089   HATAY 0 0 - 1 0 KAPLAN Duru 1286   ADANA
22 ÇELİK Selin 1278   MUĞLA 0 1 - 0 0 YÜKSEKBAŞ Zeynep Laçin 1089   ÇANAKKALE
23 MORALAR Neval 1078   İZMİR 0 0 - 1 0 KARAKUŞ Berfin 1277   GAZİANTEP
24 YILDIRIM Merve 1276   SAMSUN 0 1 - 0 0 BOZKURT İlayda 1066   BİTLİS
25 DEMİR Duru 1064   ANTALYA 0 0 - 1 0 CENİKLİ Busenur 1275   SAMSUN
26 DOĞRUYOL Elvida 1271   İSTANBUL 0 1 - 0 0 MUSLUBAŞ İkbal Eylül 1062   ANKARA
27 ZENGİN İsra 1061   İSTANBUL 0 0 - 1 0 KESİK Eylül Sıla 1259   GİRESUN
28 ŞAHİN Sena 1259   HATAY 0 ½ - ½ 0 KAYAN Eylül 1052   İZMİR
29 BAKKALOĞLU Tuna 1051   ANKARA 0 0 - 1 0 AVCI Asiye 1256   TEKİRDAĞ
30 ŞEKER Bilgesu 1249   MUĞLA 0 1 - 0 0 ZEYCAN Afrasu 1048   DENİZLİ
31 YENİ Dilara 1046   ANKARA 0 0 - 1 0 ÖNEL Nazire Yağmur 1245   ISPARTA
32 KULAKSIZOĞLU Mirsu 1240   MUĞLA 0 1 - 0 0 SAYDAM Tuana 1045   İSTANBUL
33 AKPINAR Melis Sena 1043   ISPARTA 0 1 - 0 0 DEMİREL Merve 1237   ANTALYA
34 KARABULAK Eylül Şevin 1237   MERSİN 0 1 - 0 0 KURAĞI Beren Su 1042   İZMİR
35 DURU Gülbin Başak 1031   AYDIN 0 0 - 1 0 ALTIN Havva Yaren 1236   MERSİN
36 ÖZSOY Merve 1226   BALIKESİR 0 1 - 0 0 BIYIKLI Eylül 1029   HATAY
37 AKAY Kezban     BİTLİS 0 0 - 1 0 ENGİN Çağla 1219   BURSA
38 YILMAZ Tuğba 1217   TEKİRDAĞ 0 1 - 0 0 AKDAŞ Fatma Melike     ANTALYA
39 DÖNMEZ Ayşenur     NİĞDE 0 0 - 1 0 AKCA Gökçe Berrin 1209   ANTALYA
40 CESUR Başak 1209 1080 ANKARA 0 0 - 1 0 ERGÜL Gözde     İZMİR
41 FILO Hatice     K.K.T.C. 0 0 - 1 0 AVCI Tuğba 1205   TEKİRDAĞ
42 TOKAT Nehir 1202   DENİZLİ 0 1 - 0 0 KESTELLİOĞLU Duru     İZMİR
43 KUMTEMÜR Zeynep Azra     İSTANBUL 0 ½ - ½ 0 İLHAN Naz 1200   TEKİRDAĞ
44 ERDEN Beril 1191   TRABZON 0 1 - 0 0 TAŞ Seçil     İZMİR
45 TUNÇ Berfin Eda     KARAMAN 0 0 - 1 0 EROĞLU Ceren 1191   İZMİR
46 YAKUT Efsun 1191   TEKİRDAĞ 0 1 - 0 0 ÖZTÜRK Nil     ÇANAKKALE
.
Turkish Chess Federation © 2014