bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
11 YAŞ KIZ
 
Organizatör : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ ( 34504800 )
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN (6351930)
Hakem : NA Ahmet UÇTU ( 34505806)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1280
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Tur 1 de 25.01.2015 da 16.00
 
M.No. SOYADI-ADI UKD IRtg İLİ Puanlar sonuc. Puanlar SOYADI-ADI UKD ELO İLİ
1 ÇAĞLAR Sıla 1627 1482 MERSİN 0 1 - 0 0 ÜNLÜ İzem 1262   MANİSA
2 ALPAY Seycan 1260   DENİZLİ 0 0 - 1 0 ÖZBEK Büşra 1552 1619 MANİSA
3 KELEŞ Mina 1600   İZMİR 0 0 - 1 0 AKKUŞ Yaren Duru 1240 1157 İSTANBUL
4 BEYHAN Ceren 1232   DENİZLİ 0 0 - 1 0 NESANIR Selin 1556 1511 GAZİANTEP
5 ARDA Doğa Su 1528 1520 İSTANBUL 0 1 - 0 0 ALKAN Eylül 1212   HATAY
6 ŞAHİN Zeynep Gökçe 1205   TOKAT 0 0 - 1 0 BOLU Yağmur 1467 1338 TEKİRDAĞ
7 DOĞAN Eylem Su 1451 1314 AYDIN 0 1 - 0 0 İNAÇ Fatme Yaren 1193   DENİZLİ
8 KEKLİK Şule 1182   KAYSERİ 0 1 - 0 0 ÖZDEMİR Cemre 1433   GAZİANTEP
9 İLKBAHAR Nimet Seray 1433 1186 KARAMAN 0 1 - 0 0 İNAK Feyza 1174   ISPARTA
10 ERAYDIN Begüm Su 1172   TRABZON 0 0 - 1 0 YILDIZ Işılay 1432   KOCAELİ
11 ÖREN Şerife Ecenaz 1431 1431 BURSA 0 1 - 0 0 İNCE Sevgi 1165   ANTALYA
12 ŞEN Tuğçe 1124   İZMİR 0 0 - 1 0 NOYAN Gülşah 1412   ŞANLIURFA
13 DURU İpek 1408 1099 HATAY 0 1 - 0 0 BULUT Ecem 1117   İZMİR
14 YONGACI Halenur 1100   ÇANAKKALE 0 1 - 0 0 BAŞYİĞİT Ekin 1400   ISPARTA
15 EROLTU Ceylan 1362 1400 HATAY 0 1 - 0 0 BAYAR Damla 1078   ANTALYA
16 POLİK Melek 1076   ÇANAKKALE 0 0 - 1 0 YUNUS Şehnaz 1396 1262 KARAMAN
17 SÜRAL Ceren 1388   MANİSA 0 1 - 0 0 KESEN Selay 1070   K.K.T.C.
18 ATAR Sıla 1061   HATAY 0 0 - 1 0 ALADAĞ Begüm 1385 1271 MERSİN
19 TOSUN Ayşe Sena 1372   YALOVA 0 1 - 0 0 DEMİR Sudem 1059   ÇANAKKALE
20 ÖZAVCI Elif Sena 1040   ÇANAKKALE 0 0 - 1 0 KAYMAZ Dilara Nur 1362   İSTANBUL
21 SAĞLAM Yağmur 1345 1163 HATAY 0 1 - 0 0 AKBULAK Ayda Lara 1027   MANİSA
22 ÖZ Cemre 1007   ANTALYA 0 0 - 1 0 İŞLER Ulviye Yaren 1340 1140 İZMİR
23 ATAER Melisa 1334   İSTANBUL 0 1 - 0 0 ARSLAN Betülay 1000   KIRIKKALE
24 DEMİR Dilay 1000   EDİRNE 0 0 - 1 0 KOCA Çisem 1327 1265 İZMİR
25 KORKMAZ Biyçe 1327   ESKİŞEHİR 0 1 - 0 0 BIYIKCI Ece     BURSA
26 BIÇAKLIOĞLU Dilara     SAKARYA 0 0 - 1 0 ELMA Müge 1321   ADANA
27 BEYER Helin 1319   MANİSA 0 1 - 0 0 DEMİREL Meryem     ANTALYA
28 KARKA Kardelen     AMASYA 0 0 - 1 0 TAMKOÇ Begüm 1300   İZMİR
29 ÇİÇEK Fidan 1287   ANTALYA 0 1 - 0 0 KORKMAZ Dilvin     BİTLİS
30 YILMAZ İrem     SAMSUN 0 1 - 0 0 ARSLAN Gaye 1285   ORDU
31 FİLİZ Ülkü Nehir 1285 1135 ANTALYA 0 1 - 0 0 ÇAĞ Ceyda     ARTVİN
32 ÇOLAK Derin     İSTANBUL 0 0 - 1 0 BARUTÇU Simay 1284   HATAY
33 KURAK Zeynep     İZMİR 0 0 - 1 0 DURAN Esma Doğa 1648 1536 İSTANBUL
PUHUR Fatma Ilgın 1374   ANTALYA 0 1 - - Tur    
                       
                       
                       
.
Turkish Chess Federation © 2014