bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI              
7 YAŞ GENEL              
               
Organizatör: TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU              
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ(34504800)              
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN (6351930)              
Hakem : NA Yücel YILDIRIM(34568786)              
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA              
Rating-Ø : 1170              
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015              
               
Tur 2 de 26.01.2015 da 10.00              
               
M.No. SOYADI - ADI UKD ELO İLİ Puanlar SONUÇ Puanlar SOYADI - ADI UKD ELO İLİ
1 SEZERER Deniz 1074   KARAMAN 1 1 - 0 1 KORKMAZ Göktuğ Ali 1400   ISPARTA
2 KURAN Alper 1400   ISPARTA 1 0 - 1 1 HASIRCI Özgür Deniz 1078   HATAY
3 KOÇU Arda Mert 1056   İZMİR 1 0 - 1 1 PEHLİVAN Mert 1359   SAKARYA
4 ŞENYÜZ Kutay Emre 1309   İSTANBUL 1 1 - 0 1 PAPİR Furkan Yekta 1074   ANTALYA
5 ÖZATA Mücahid Emre 1037   DENİZLİ 1 1 - 0 1 ÖZEREN Ada 1291   İSTANBUL
6 YALANIZ Umut 1262   ANKARA 1 1 - 0 1 İNCEYOL Mehmet Emir 1072   ADIYAMAN
7 SOYLU Eren 1017   KONYA 1 0 - 1 1 KABUL Tarik 1231   ORDU
8 ERTEN Kerem 1230   MANİSA 1 ½ - ½ 1 GÜLER Kuzey 1041   ADANA
9 ÖZTEMİZ Kayra 1216   GAZİANTEP 1 1 - 0 1 ERSOY Eyüp Ozan 1030   TEKİRDAĞ
10 AKYOL Yiğit     TEKİRDAĞ 1 0 - 1 1 GÜNGÖR Cihan Akif 1205   ORDU
11 GÜL Servet 1188   ANKARA 1 0 - 1 1 DUYGULU Uğur 1018   ANKARA
12 ALYAMAÇ Yavuz Kerem     ELAZIĞ 1 0 - 1 1 POLAT Ali Görkem 1175   MERSİN
13 AYMIŞ Mustafa Alper 1170   İSTANBUL 1 0 - 1 1 AKIN Onat     ZONGULDAK
14 AYDEMİR Bulut     ESKİŞEHİR 1 0 - 1 1 ERTURAN Ahmethan Tahsİn 1170   ISPARTA
15 YILDIRIM Hasan Bartu 1170   ANTALYA 1 0 - 1 1 ALYANAK Anıl     HATAY
16 ERDEM Faruk Demir     TEKİRDAĞ 1 0 - 1 1 KAÇAN Turgut Mete 1168   MANİSA
17 ARSLAN Alp 1165   ÇANAKKALE 1 1 - 0 1 AVCI Emir     DENİZLİ
18 GÜNDOĞDU Safa Can     İzmİr 1 1 - 0 1 TOPUZ Tezcan 1162   İZMİR
19 AYPER Mert 1149   ADANA 1 1 - 0 1 KARATEKE Mehmet Ali     MERSİN
20 PİRİM Poyraz     İSTANBUL 1 0 - 1 1 BAYKAL Çınar 1142   İZMİR
21 SEYHAN İlkin Murat     MERSİN 1 0 - 1 1 ÜNLÜKAL Ali Ünal 1133   ANKARA
22 SİDEKLİ Yahya Kerem     MUĞLA 1 0 - 1 1 DİKEN Yiğit 1122   GAZİANTEP
23 SİVAS Yaşar Mert     DENİZLİ 1 0 - 1 1 ŞAHİN Hüseyin 1119   MERSİN
24 GÜDER Egemen Altay 1118   İSTANBUL 1 1 - 0 1 KIZILAĞAÇ Nurullah     BİTLİS
25 TAMER Kayra     Trabzon 1 1 - 0 1 DEMİR Mert 1100   İSTANBUL
26 GELEN Murat 1100   İZMİR 1 1 - 0 1 MANAP Toprak     ÇANAKKALE
27 HACIOĞLU Egemen 1100   BURSA 1 1 - 0 1 SARI Ali Berke     BALIKESİR
28 ÇELİK Taylan Özgür     SAMSUN 1 0 - 1 1 MEŞE Mesut Efe 1100   MANİSA
29 MEŞE İbrahim Ege 1100   MANİSA 1 1 - 0 1 TUNCAYENGİN Kerem     ANKARA
30 ZORLU Çağrı Tuna 1100   ADANA 1 0 - 1 1 TÜRKMEN Yusuf Çağan     MERSİN
31 GENÇER Deniz 1092   İZMİR 1 1 - 0 1 YILMAZ Doruk Kaan     İSTANBUL
32 AKTAŞ Berkay Ali 1089   İSTANBUL 1 1 - 0 1 YÜCEL Muhammed Alp     ANTALYA
33 ÖZKAYNAKÇI Kayra     İSTANBUL 1 ½ - ½ 1 KEMERLİ Murat Şehmus 1088   İZMİR
34 KEÇECİ Kaan 1087   İZMİR 1 1 - 0 1 ÖZBEK Emir     AKSARAY
35 ÜNAL Erdem Alp     ANKARA 1 0 - 1 1 MERİÇ Halis Can 1086   İSTANBUL
36 YARAR Bora 1084   ISPARTA 1 1 - 0 1 ÖZKAN Ege     MERSİN
37 ŞİŞMAN Selahattin Efe     MUĞLA 1 1 - 0 1 BEKBAY Bora 1079   İSTANBUL
38 YUSUFOĞLU Muhammed Ali     BURSA ½ 0 - 1 1 İLKİMEN Erdem     DENİZLİ
39 NOYLAN Batuhan 1135   KAYSERİ 0 0 - 1 ½ ÇEKİÇOĞLU Bariş 1024   ANTALYA
40 GÜREL Berke Talha     MANİSA 0 0 - 1 0 GÖK Yekta 1216   İSTANBUL
41 KAPTANOĞLU Bartu 1123   İSTANBUL 0 1 - 0 0 GÜNEŞ Mehmet Deniz     ANKARA
42 AKKUŞ Talha Rüzgar 1120   NİĞDE 0 1 - 0 0 KAHRAMAN Efe     MUĞLA
43 KARAKAYA Devran     MERSİN 0 1 - 0 0 BASTEM Yusuf 1115   TEKİRDAĞ
44 ÖZVARDAR Poyraz 1107   İZMİR 0 1 - 0 0 PEHLİVAN Mert Meriç     YALOVA
45 KAŞKA Ali Umut     HATAY 0 1 - 0 0 GELEN Ufuk 1100   İZMİR
46 KÜÇÜKGEZİCİ Başar     İSTANBUL 0 1 - 0 0 TOPDEMİR Arif Ege 1100   İZMİR
47 MANSUROĞLU Mehmet Onur     HATAY 0 0 - 1 0 BALPETEK Eren 1097   Düzce
48 SENDAN Artun     MERSİN 0 ½ - ½ 0 ESKİDEMİR Ege Can 1091   MERSİN
49 CIVAŞ Ege 1078   İZMİR 0 0 - 1 0 SEVEN Serhan     İZMİR
50 TERCAN Alparslan 1075   ANTALYA 0 1 - 0 0 SUAY Behçet     K.K.T.C.
51 AKAOĞLU Doruk 1025   ANKARA 0 0 - 1 0 SÜNER Ömer     İSTANBUL
52 MİLAS Talha Eren 1020   YALOVA 0 1 - 0 0 SİNCAR İbrahim Halil     BATMAN
53 SÖNMEZ Emir Ege     ÇANAKKALE 0 0 - 1 0 CEYHAN Mert 1010   İzmİr
54 TANIR Mert     İSTANBUL 0 0 - 1 0 ÖZÇELİK Arda 1009   AYDIN
55 ABACI Eren Deniz     İZMİR 0 0 - 1 0 TAHTALI Kerem     Malatya
56 AKTARLA Deniz     MERSİN 0 ½ - ½ 0 TANIR Kerem     İSTANBUL
57 TEKİN Ege Teoman     İSTANBUL 0 0 - 1 0 AKYOL Mehmet Akif     İSTANBUL
58 TOPÇU Mert Efe     İSTANBUL 0 1 - 0 0 ALPER Rüzgar     MERSİN
59 ANACAK Ateş Gün     İZMİR 0 0 - 1 0 TEKİN Ali Kaan     TEKİRDAĞ
60 TÜRK Talha Güneş     BURSA 0 1 - 0 0 AYGÜN Kemal Cem     ANKARA
61 BAYRAM Arif Emir     MANİSA 0 1 - 0 0 TOLUN Devin     ANTALYA
62 UĞURLU Sedat     DENİZLİ 0 0 - 1 0 BAĞDAT Dursun Efe     AYDIN
63 CEVHER Ömer Sami     TRABZON 0 0 - 1 0 VATANSEVER Arda Kadir     KOCAELİ
64 YARDIM Baran     K.K.T.C. 0 0 - 1 0 DALAR Kerem Efe     AYDIN
65 DAYAN Umut Berken     BURSA 0 1 - 0 0 YENEN Utku     BURSA
66 YILDIRIM Alp Poyraz     MUĞLA 0 1 - 0 0 DEMİRAL Celil     İZMİR
67 DÜNDAR Giray     ANKARA 0 1 - 0 0 YILDIRIM Batuhan     MARDİN
68 YILMAZ Batuhan     ANTALYA 0 1 - 0 0 ENSARİ Muhammed Emir     İSTANBUL
69 ÇAĞLAR Ata Arda     MERSİN 0 1 - 0 0 ERDEM Tuna     İSTANBUL
70 ERGÜN Efkan Ege     KAYSERİ 0 0 - 1 0 ÇELİK Mehmet Alp     İSTANBUL
71 ÖZER Metehan     TEKİRDAĞ 0 1 - 0 0 ERSOY Kerem     İSTANBUL
72 ERYİĞİT Mert     İSTANBUL 0 0 - 1 0 ÖZYÜREK Emir     İZMİR
73 İLHAN Batuhan     İSTANBUL 0 1 - 0 0 EYÜBOĞLU Arda     İZMİR
74 GEÇGİN Umut Rüzgar     MERSİN 0 1 - 0 0 ÜNLÜ Yiğit     MANİSA
75 ŞENTÜRK Abdurrahman Kağan     AMASYA 0 0 - 1 0 GÜMÜŞ Emir     ANKARA
76 GÜNAL Ahmet Zeyd     İSTANBUL 0 0 - 1 0 ŞİMŞEK Abdulvehhab     KOCAELİ
                       
                       
                       
.
Turkish Chess Federation © 2014