bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
8 YAŞ GENEL
 
Organizatör : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ(34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN(6351930)
Hakem : NA Ayşegül AKDENİZ (3802510)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1183
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Tur 2 de 26.01.2015 da 10.00
                       
M.no SOYADI-ADI UKD ELO İLİ Puanlar sonuc. Puanlar SOYADI-ADI UKD ELO İLİ
1 ÖZCAN Alperen 1503   MUĞLA 1 0 - 1 1 SERİN Emre 1192   AYDIN
2 ERGÜN Ekin Fuat 1190   KAYSERİ 1 0 - 1 1 DURUKAN Giray Kaan 1502   SİVAS
3 KOYUNCU Hakan 1462   MUĞLA 1 1 - 0 1 ÖZTÜRK Arslan Buğra 1190   TOKAT
4 GÜÇLÜ Ayberk 1179   KAYSERİ 1 0 - 1 1 BAYHAN Onur 1381 1452 MANİSA
5 ÇOLAK Demir 1444   İSTANBUL 1 1 - 0 1 TÜRKOĞLU Eren 1180   AYDIN
6 KARAKAYA Mehmet 1174   DENİZLİ 1 1 - 0 1 YUNUS Barış 1440   İZMİR
7 ERÖZ Enis 1423   DENİZLİ 1 1 - 0 1 GÜVENOĞLU Aydın Altar 1172   MERSİN
8 YAMAN Emirhan 1173   MANİSA 1 0 - 1 1 TÜTÜNCÜ Ali 1417   DENİZLİ
9 MUTLUKAN Toprak Can 1406   MUĞLA 1 1 - 0 1 CENGİZ Kaan Emre 1170   MANİSA
10 CANSU Ege 1170   İSTANBUL 1 0 - 1 1 KOÇYİĞİT Abdul Aziz 1400   AKSARAY
11 SARSIK Kağan 1170   ZONGULDAK 1 0 - 1 1 HOU Furkan Ming Liang 1389   MUĞLA
12 KAYAN Yaşar Efe 1388   KARAMAN 1 1 - 0 1 SEZGİN Talha 1170   TRABZON
13 KANER Ali Talha 1169   İSTANBUL 1 1 - 0 1 UZGUR Arda 1379   MUĞLA
14 ÖGEYİK Batu Gün 1347   ORDU 1 1 - 0 1 KORKMAZ Kağan 1169   BURSA
15 ŞAHİN Taha 1167   MERSİN 1 1 - 0 1 ÇOLAK Selçuk Emre 1346   AYDIN
16 AKGÜN Arda 1343   MANİSA 1 0 - 1 1 TARHAN Adar 1162   İSTANBUL
17 SALHAN Arda 1165   İZMİR 1 ½ - ½ 1 ATAŞ Ali Arda 1336   HATAY
18 ALPAY Osman Kaan 1335   ZONGULDAK 1 1 - 0 1 TEK Tahsin Emin 1151   KONYA
19 MORGÜN Boran 1153   İSTANBUL 1 0 - 1 1 HASANOĞLU Hakan 1333   ADANA
20 YANIK Yiğit 1326   ANTALYA 1 0 - 1 1 ERGİN Şahin 1146   TEKİRDAĞ
21 BAKİOĞLU Can 1148   İZMİR 1 0 - 1 1 YORULMAZ Ahmet 1322   ZONGULDAK
22 ÇOLAKOĞLU Atahan 1316   MERSİN 1 1 - 0 1 ALYANAK Akay 1141   İSTANBUL
23 HIZ Umut Can 1144   ORDU 1 0 - 1 1 ÖZKESKİN Nazım Efe 1316 1305 İZMİR
24 SARIDAĞ Ömer Melih 1311 1302 BURSA 1 1 - 0 1 EKER Ahmet Haktan 1140   SİVAS
25 NALBANT Tan Ozan 1139   MANİSA 1 ½ - ½ 1 ERTÜRK Bariş 1304   GAZİANTEP
26 DOĞAN Talha Yiğit 1134   İSTANBUL 1 0 - 1 1 ZENCİRKESER Kaan 1304   GAZİANTEP
27 BAHAR Mevlüt 1297   KONYA 1 1 - 0 1 ZORBAZ Selim Yiğit 1124   ANTALYA
28 YALÇIN Sami Yusuf 1133   BATMAN 1 0 - 1 1 BOZ Ömer Ege 1287   DENİZLİ
29 DEMIR Berkay 1128   K.K.T.C. 1 0 - 1 1 TAŞPINAR Yankı 1279 1148 İZMİR
30 TOSUN Burak Enes 1276   ANTALYA 1 1 - 0 1 ERDOĞAN Mehmet Tuna 1115   MERSİN
31 ATAY Enes 1121   AFYONKARAHİSAR 1 0 - 1 1 SEZİŞ Doruk 1268   ISPARTA
32 ÖZKAN Taha 1265   İSTANBUL 1 0 - 1 1 ÇETİNTAŞ Aras 1113 1013 BURSA
33 KOÇAK Metehan 1116   ESKİŞEHİR 1 1 - 0 1 BOZKURT Cem Ozan 1262   İZMİR
34 DUYMAZ Burak Ege 1258   İZMİR 1 1 - 0 1 ALABAŞ Anıl 1100   ÇANAKKALE
35 TOMRU İbrahim 1054   İZMİR 1 1 - 0 1 GENÇ Başar 1257   HATAY
36 SUNA Veli Deniz 1022   MERSİN 1 0 - 1 1 COŞKUN Yiğit Zafer 1255   YALOVA
37 TOPALOĞLU Mehmet Utkan 1252   MUĞLA 1 1 - 0 1 ÜLGEN Kadirhan 1080   MERSİN
38 DALGAÇ Miraç Eray 1231 1246 HATAY 1 1 - 0 1 YILMAZ Yiğit 1070   MERSİN
39 BARUT Alp 1016   DENİZLİ 1 1 - 0 1 YILMAZ Mehmet Berat 1246   AKSARAY
40 ŞİŞİK Mustafa Cem 1245   İSTANBUL 1 1 - 0 1 ÇOBAN Ali Burak 1057   BURSA
41 AYTİN Ali Yiğit     DÜZCE 1 0 - 1 1 TUGOLBAEV Aktan 1243   ADANA
42 ÖZEMİR Jan Deniz 1238   İSTANBUL 1 1 - 0 1 KURŞUN Mehmet Efe 1022   İZMİR
43 BAKIRCI Ayberk Demir     İZMİR 1 0 - 1 1 ASLANALP Yahya 1237   MANİSA
44 ÇETİN Ahmet Aydın 1230   BOLU 1 1 - 0 1 YILDIZ Ayberk 1013   BURSA
45 MOLLA Raif Ege     BURSA 1 1 - 0 1 KAPLAN Kerim 1224   MUĞLA
46 İSMAİLOĞLU Efe 1223   İSTANBUL 1 1 - 0 1 AVCI Bartu     İZMİR
47 UĞURLU Sabri Yiğit     MERSİN 1 0 - 1 1 ÖZEL Yasin 1219 1221 BURSA
48 ACAR Ramazan 1206   KAYSERİ 1 1 - 0 1 MORAN Halil Çağan     DENİZLİ
49 YAVUZ Ahmet Arif     SAMSUN 1 1 - 0 1 YAMAN Ömer Yiğit 1197   ISPARTA
50 MUTLU Furkan 1196   KAYSERİ 1 1 - 0 1 SABANCI İlker     K.K.T.C.
51 YILMAZ Poyraz     İZMİR 1 0 - 1 1 TÜNCER Ömer 1196   TEKİRDAĞ
52 TÜRKOL Efe Doruk 1196   ANKARA 1 1 - 0 1 ÇİL Egemen     ANKARA
53 ÇIRAK Mehmet Ediz     ANKARA 1 0 - 1 1 DEMİR Ege Orkan 1194   MANİSA
54 KESKİNKILIÇ Emir 1194   BALIKESİR 1 1 - 0 1 İNCE Mustafa Alp     İZMİR
55 ÖZEN Umut Kerem     ANTALYA 1 0 - 1 ½ ELGİN Ömür 1166   MERSİN
56 GÖKÇEK Ahmet     ANKARA ½ ½ - ½ ½ TÜMAY Arman 1139   MERSİN
57 UZADALI Ege Can     MERSİN ½ 0 - 1 0 ÇEVİK Salih Çağrı 1247   KIRIKKALE
58 YEŞİL Emrah Ege 1400   İSTANBUL 0 0 - 1 0 DÜNDAR Göktuğ 1055   ANKARA
59 SAĞIR Ömer Alp 1304   İZMİR 0 0 - 1 0 ÖNAL Cenk 1050   SAKARYA
60 DÖLEK Gökalp Deniz 1284   SAKARYA 0 1 - 0 0 GÜR Gürbüz 1046   DENİZLİ
61 AKSÖZ Rüzgar Bulut 1255   İSTANBUL 0 1 - 0 0 KAHRAMAN İsmet Rauf 1042   DENİZLİ
62 ELVEREN Çınar 1215   ANKARA 0 1 - 0 0 AKKAŞ Halil İbrahim 1038   MUĞLA
63 MAT Eren 1061   DENİZLİ 0 1 - 0 0 KOŞKA Efe 1208   KAYSERİ
64 ÇOLAK Alper 1056   AYDIN 0 1 - 0 0 GÜLER Bahadır Toprak 1202   DÜZCE
65 KOÇYİĞİT Yiğit 1197   MUĞLA 0 0 - 1 0 ALPAY Arda Tahsin 1032   ZONGULDAK
66 ACABEY İsmail Efe 1187   İZMİR 0 1 - 0 0 GÖKCE Yiğit 1017   MUĞLA
67 ÖZDEMİR Deniz 1047   KONYA 0 1 - 0 0 KAYA Anıl Efe 1177   İSTANBUL
68 NURAN Deniz 1043   İZMİR 0 1 - 0 0 KARTAL Egemen 1174   MUĞLA
69 ALTUN Fırat 1041   İSTANBUL 0 0 - 1 0 OKTAR Tiber 1147   İSTANBUL
70 TOKER Ali Berk 1147   MUĞLA 0 0 - 1 0 PEKKUL Arda 1000   BURSA
71 CEYLAN Mehmet Hilmi 1140   BATMAN 0 1 - 0 0 AKHAN Muhammed Taha     BİTLİS
72 ALTAY Sinan Can 1033   KOCAELİ 0 1 - 0 0 KAYA Altan 1133   İSTANBUL
73 DEMİRELLİ Selim 1030   BALIKESİR 0 0 - 1 0 SOYLU Burak Mert 1131   İZMİR
74 GENGÖR Gökalp 1012   İZMİR 0 0 - 1 0 KOCA Sarp Kağan 1124   İSTANBUL
75 YILMAZ Mustafa Ege 1124   AYDIN 0 1 - 0 0 AKTUĞ Efe     ANKARA
76 AKDENİZ Mehmet Fatih     BATMAN 0 0 - 1 0 EKEN Şevki Kıvanç 1119   ANTALYA
77 ARSLAN Emre Kaan 1114   ÇANAKKALE 0 1 - 0 0 ASLAN Efe Kaan     SİNOP
78 AKSOY Arda     ARTVİN 0 0 - 1 0 CAN Kağan Gökalp 1112   AKSARAY
79 CEYLAN Atakan 1112   TEKİRDAĞ 0 1 - 0 0 AYHAN Aytuğ     İZMİR
80 ALTIOK Kaan     İSTANBUL 0 0 - 1 0 ÖZTUKSAVUL İda 1112   İSTANBUL
81 AYDIN Aytaç 1111   ANKARA 0 1 - 0 0 BAHÇELİOĞLU Deniz     ANKARA
82 ATLI Hüseyin Ege     MUĞLA 0 0 - 1 0 GÜL Yusuf 1108   İZMİR
83 TOSUN Buğra 1105   İSTANBUL 0 1 - 0 0 BIÇAKLIOĞLU Denizhan     SAKARYA
84 AVERBEK Necat Hüseyin     MARDİN 0 0 - 1 0 ARISAN Cihangir Doğukan 1104   İSTANBUL
85 EFE Emir Alaettİn 1104   KOCAELİ 0 1 - 0 0 DARAKÇI Muhammed Ensar     BATMAN
86 BULUTLAR Sarp Ersoy     İSTANBUL 0 0 - 1 0 YILDIRIM Utku 1103   ANTALYA
87 ERCAN Ahmet Servet 1101   KONYA 0 1 - 0 0 DOĞAN Mirzahan     KONYA
88 BOZDAĞ Armağan Emre 1100   İSTANBUL 0 0 - 1 0 EKİZ Mert Erol     DENİZLİ
89 DENİZ Yiğit     MANİSA 0 0 - 1 0 TANRIYAR Ozan 1100   İSTANBUL
90 ZEYBEKCİ Tarık Efe 1100   DENİZLİ 0 1 - 0 0 GOLOĞLU Demir     İSTANBUL
91 ECE Enes     BİTLİS 0 0 - 1 0 UZUN Kayra Asrın 1094   İZMİR
92 AYDIN Burak 1093   ORDU 0 0 - 1 0 GÜRBÜZ Emirhan     ANKARA
93 ERDİNÇ Fatih Akın     İSTANBUL 0 0 - 1 0 AVCI Ege 1092   MERSİN
94 ÖZDİLLİ Oğuzhan 1092   ÇORUM 0 0 - 1 0 KARAKUZU Efe     MANİSA
95 KAHRİMAN Ahmet Efe     HATAY 0 0 - 1 0 KATIRCI Arda 1088   İSTANBUL
96 SİNANOĞLU Yusuf 1088   İZMİR 0 1 - 0 0 KURUNÇ Hüseyin Doruk     ANTALYA
97 KEMER Ahmet     ANTALYA 0 0 - 1 0 BEŞE Arda 1087   ADANA
98 ÖZDERYA Doğukan 1087   İZMİR 0 1 - 0 0 NUR Rüstem     AYDIN
99 NAY Berk     K.K.T.C. 0 1 - 0 0 BAŞÖZ Uygar Batın 1085   SAKARYA
100 YALNIZ Osman İsmet 1085   KONYA 0 1 - 0 0 TUNÇDEMİR Kaan     İZMİR
101 OKUYAN Ali     HATAY 0 0 - 1 0 KARA Ali 1083   YOZGAT
102 YILDIR Mustafa Efe 1083   KAHRAMANMARAŞ 0 1 - 0 0 UZER Arda     İZMİR
103 ÖZTÜRK Ömer 1077   İZMİR 0 1 - 0 0 YAMAN Emre     KIRKLARELİ
104 TAMAR Mert Ömer     SAKARYA 0 1 - 0 0 ALTIN Çağatay 1076   ESKİŞEHİR
105 ÇAKICI Berkay Efe 1076   KONYA 0 0 - 1 0 ÇETİN Mete     ANKARA
106 ONUN Alperen 1067   İZMİR 0 1 - 0 0 ÖZAY Doruk     İSTANBUL
107 ÖNEL Yusuf Ege     ISPARTA 0 0 - 1 0 ALTINDAĞ Azizhan 1065   DENİZLİ
108 BOSTAN Baturalp 1064   AYDIN 0 1 - 0 0 ÖZKUL Talha     SİVAS
109 ÖZTÜRK Erkan Deniz     ANKARA 0 0 - 1 0 ATASOY Kaan Çınar 1063   MUĞLA
110 GÖNEN Mehmet Orkun 1063   NİĞDE 0 ½ - ½ 0 ŞATIR Eray     ANKARA
111 ŞAHİN Hüseyin Furkan     İZMİR 0 1 - 0 0 NURLU Berk Deniz 1063   HATAY
                       
                       
                       
.
Turkish Chess Federation © 2014