bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
8 YAŞ KIZ
 
Organizatör : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ(34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN(6351930)
Hakem : NA Ayşegül AKDENİZ(3802510)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1145
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Tur 2 de 26.01.2015 da 10.00
 
M.no SOYADI-ADI UKD İLİ Puanlar sonuc. Puanlar SOYADI-ADI UKD İLİ
1 AKDOĞAN Menekşe 1141 İZMİR 1 0 - 1 1 ENÇ Nilsu 1404 ÇANAKKALE
2 YANIK Meriç 1400 AKSARAY 1 0 - 1 1 DEĞİRMENCİ Şevval Naz 1128 TEKİRDAĞ
3 WCM KAYIŞ Gülcan Sena 1371 İZMİR 1 1 - 0 1 ÇENGEL Melisa 1124 İSTANBUL
4 ÖZVARDAR Irmak 1121 İZMİR 1 0 - 1 1 AKAT Elifnaz 1341 BALIKESİR
5 ALTINTAŞ Eda Nur 1307 İSTANBUL 1 1 - 0 1 ATAK Mina 1108 İSTANBUL
6 ÖZVARDAR Yağmur 1102 İZMİR 1 0 - 1 1 SARICA Elif 1266 KOCAELİ
7 BALOĞLU Dila 1259 GAZİANTEP 1 1 - 0 1 BAŞPINAR Dila 1090 İSTANBUL
8 SERT Ezgi Naz 1100 ISPARTA 1 0 - 1 1 EKŞİ Ece Aylin 1248 ANTALYA
9 ÜNAL Beren 1236 ISPARTA 1 1 - 0 1 CAN Aşkin Beliz 1083 ÇANAKKALE
10 İKİIŞIK Melike Bilge 1090 İSTANBUL 1 0 - 1 1 TARLABAŞI Ceyda 1203 İSTANBUL
11 ALPSOYLU Irmak 1082 MERSİN 1 1 - 0 1 YAKICI Bersu 1188 İZMİR
12 GÜL Zeynep 1180 TEKİRDAĞ 1 1 - 0 1 KURAK Dila 1081 İZMİR
13 BEREKETOĞLU Nadiye 1063 HATAY 1 1 - 0 1 YAZĞAN Nehir 1163 MANİSA
14 UYSAL Nehir 1157 MERSİN 1 1 - 0 1 ÖZKAYA Rüya Pelin 1075 MERSİN
15 DOĞANOĞLU Doğa 1056 MERSİN 1 1 - 0 1 ASLAN Elif Çağıl 1146 İZMİR
16 DÖNMEZ Gülin 1146 DENİZLİ 1 1 - 0 1 AVLIK Aysima   AKSARAY
17 DİNÇER Çağla   ANTALYA 1 0 - 1 1 DEMİREZEN Akkiz Ela 1144 KAYSERİ
18 AKIN Duru 1196 ANTALYA ½ 1 - 0 1 DİRİCAN Feride   ANTALYA
19 KAYAHAN Ada   İZMİR ½ 0 - 1 ½ ESİN Fatmanur 1021 ÇANAKKALE
20 ŞENGÜL Irmak 1126 İZMİR 0 ½ - ½ ½ ÖRDOĞLU Çisem 1101 KARAMAN
21 JAKOBY Aleya 1004 İSTANBUL 0 0 - 1 0 DEDE İlter Bilge 1394 DENİZLİ
22 VANLIOĞLU Ece 1000 BURSA 0 1 - 0 0 KARA Asmin Zer 1113 İSTANBUL
23 KAVAKTAN Nehir 1112 İZMİR 0 0 - 1 0 BERKİ Elif 1000 İSTANBUL
24 DİKMEN Meltem 1063 ANKARA 0 0 - 1 0 AKBAY Zümrüt Ecrin   ANKARA
25 AKTARLA Nehir   MERSİN 0 0 - 1 0 GÜLTEKİN Meriç 1061 İSTANBUL
26 BİLEN DİLA   K.K.T.C. 0 0 - 1 0 DAĞ Şevval 1051 İZMİR
27 ÖZTÜRK Nesrin Berra 1049 İSTANBUL 0 0 - 1 0 DOĞAN İrem Nur   AKSARAY
28 BİNGÖL Ela   İZMİR 0 1 - 0 0 YILDIRIM Semanur 1047 DİYARBAKIR
29 KARATAŞ Elif 1045 YALOVA 0 1 - 0 0 GÖL Rüya Nisa   ORDU
30 ERSOY Nil   İZMİR 0 0 - 1 0 TASLAK Seden Su 1034 MUĞLA
31 SUBAŞI Nudem Yağmur 1028 MUĞLA 0 0 - 1 0 MUŞTU Hatice Aslı   İSTANBUL
32 SEVİNÇ Nisa   MUĞLA 0 0 - 1 0 POLAT Çağla Deniz 1027 HATAY
33 DAMKACI Elif Naz 1026 MUĞLA 0 ½ - ½ 0 TAVLAŞ Eylül Elif   İSTANBUL
34 ALBAYRAK Ayşe Nur Ceren 1020 ARTVİN 0 0 - 1 0 ÇAVUŞ Belemir   TEKİRDAĞ
35 TOKSÖZ Tuhana   İZMİR 0 1 - 0 0 DÖNMEZ Sümeyye 1019 KARAMAN
36 KÜÇÜK Alara 1012 K.K.T.C. 0 1 - 0 0 ÖZSARAÇ Nil   KIRKLARELİ
37 ÖZEN İdil   ISPARTA 0 0 - 1 0 ERTAŞKIN Zeliha Gökçe 1010 KIRKLARELİ
                     
                     
                     
.
Turkish Chess Federation © 2014