bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
9 YAŞ GENEL
 
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ(34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN (6351930)
Hakem : NA Cüneyt Kamil YILDIRIM(34506373)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1212
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Tur 2 de 26.01.2015 da 10.00
 
 
M.No. SOYADI - ADI UKD ELO İLİ Puanlar SONUÇ Puanlar SOYADI - ADI UKD ELO İLİ
1 DURHAN Batuhan 1310 1032 İZMİR 1 0 - 1 1 IŞIK Burak Alp 1366 1638 TEKİRDAĞ
2 ÖZTÜRK Efe Hakan 1621 1522 TOKAT 1 ½ - ½ 1 ASLAN Talha 1310   GAZİANTEP
3 PARÇALI Serdar Efe 1301   İZMİR 1 0 - 1 1 ARSLAN Muhammed Emin 1600   MERSİN
4 GÜLTAŞ Çınar 1600   MERSİN 1 0 - 1 1 AKGÜN Deniz 1309   MERSİN
5 ÇOLAK Erol Can 1293   ORDU 1 0 - 1 1 KIZIL Volkan 1600   MERSİN
6 CM YAVUZ Efe Metehan 1557 1432 BOLU 1 ½ - ½ 1 ŞAM Ayberk 1301 1026 MANİSA
7 SEZER Enes 1270   ANKARA 1 0 - 1 1 ÇALLIOĞLU Yiğit Sarp 1516 1302 DENİZLİ
8 ÇALIŞKAN Samet 1513 1218 MANİSA 1 0 - 1 1 GERGERLİ Osman Utku 1247 1292 İZMİR
9 NAZLI Mehmet Hamdi 1253   MUĞLA 1 0 - 1 1 TAŞLIÇUKUR Erdeniz 1479   İSTANBUL
10 AKKÖK Mehmet Ahmet Necat 1420 1477 HATAY 1 1 - 0 1 GENÇ Barış 1282 1032 HATAY
11 TEZ Ekrem Yağız 1252   TEKİRDAĞ 1 0 - 1 1 MALĞAÇ Ömer Beyazıt 1471   TRABZON
12 GÜNDOĞDU Mustafa Yalın 1467 1463 BURSA 1 1 - 0 1 ATAER Mustafa Sarp 1252 1231 BURSA
13 ŞAHBAZ Bartu 1244   DENİZLİ 1 1 - 0 1 ÖZTÜRK Furkan Berk 1466 1335 BURSA
14 IŞIK Ömer 1461   GAZİANTEP 1 1 - 0 1 DEMİROĞLU Demir 1244   GAZİANTEP
15 ALP Mustafa 1230   BURSA 1 0 - 1 1 GÖKÇEK Kürşat Buğra 1460 1348 MERSİN
16 AKIN Yağız Çınar 1455 1294 İSTANBUL 1 1 - 0 1 PEKGÜZEL Sami 1242   AYDIN
17 ŞENAY Berkay 1229   MANİSA 1 0 - 1 1 ÇALIŞKAN Seha 1455   EDİRNE
18 BOZDOĞAN Sarper Ekin 1450   DENİZLİ 1 1 - 0 1 GİRAY Arda 1230   DÜZCE
19 KIZILGÜL Tuğrul 1219   TOKAT 1 0 - 1 1 ERDOĞAN Tekin Alp 1416   ADANA
20 DİNÇER Efe Barkın 1407 1245 AYDIN 1 ½ - ½ 1 SAYIN Mert Ali 1224   SAKARYA
21 TOPAL Beran Ege 1213   HATAY 1 0 - 1 1 KÖPRÜBAŞI Burak Çınar 1405 1276 EDİRNE
22 TASLIOĞLU Gökay Deniz 1404   TOKAT 1 1 - 0 1 YARAN Taylan Onat 1214   İSTANBUL
23 CAN Efe Deniz 1194   İSTANBUL 1 0 - 1 1 ERDEM Eren 1403   BOLU
24 ADIGÜZEL Ufuk Alp 1400   MERSİN 1 1 - 0 1 KUNDAKÇI Yiğit 1206   SAKARYA
25 KAYAOĞLU Ege 1188   ANTALYA 1 0 - 1 1 SENDAN Aydoğan 1400   MERSİN
26 AKSU Ata Anıl 1396 1010 İZMİR 1 1 - 0 1 DEMİRBAŞ Ahmet Yiğit 1198   BURSA
27 MEYLANİ İbrahim Baran 1179   YALOVA 1 0 - 1 1 KARSAN Adil Tuna 1396   İSTANBUL
28 KABADAYI Süleyman Arda 1389 1298 İSTANBUL 1 1 - 0 1 ŞAHİN Taha 1189   KOCAELİ
29 YETİM Hazar 1171   ANKARA 1 0 - 1 1 ÖZCAN Kaan 1389   İSTANBUL
30 ERZURUMLU Bora 1169   MUĞLA 1 0 - 1 1 ARAL Furkan 1335 1377 BURSA
31 ARAPÖZENGİ Mert Ali 1372   EDİRNE 1 1 - 0 1 HACISALİHOĞLU Efe Eren 1177   İSTANBUL
32 GÖKÇE Hüseyin Efe 1163   TEKİRDAĞ 1 0 - 1 1 CİRİT Uğur 1364 1338 EDİRNE
33 YURDUN Fehmi Kuzey 1362   MUĞLA 1 ½ - ½ 1 İLDEMİR Burak 1173   YOZGAT
34 KANDAZ Berat Efe 1156   SAKARYA 1 0 - 1 1 ERSÖZ Talha 1360   MERSİN
35 DELİPINAR Uras Emre 1358   İSTANBUL 1 ½ - ½ 1 ACAR Kaan 1169   ANTALYA
36 KEMERLİ Çağan 1155   İSTANBUL 1 0 - 1 1 TÜRKEN Emir 1354   HATAY
37 KARGI Mert 1351   TRABZON 1 1 - 0 1 NALCI Kaan 1162   ISPARTA
38 SEVEN Kaan 1153   İZMİR 1 0 - 1 1 ÇAPUTÇUOĞLU Zeki Berke 1351   ANKARA
39 YAMAN Baran 1347   ANKARA 1 0 - 1 1 CİVCER Ömer Faruk 1154   ÇANAKKALE
40 AZDER Mustafa Alp 1148   BURSA 1 0 - 1 1 SARIKAYA Eser 1338 1336 İSTANBUL
41 AKSOY Dorukan 1061   MANİSA 1 0 - 1 1 AÇIKGÖZ Kağan Kerem 1335   MANİSA
42 ERDEMLİ Kadir 1333   MUĞLA 1 1 - 0 1 BAYLAN Ahmet Berkan 1087   MUĞLA
43 KAYNAK Deniz Can 1050   ANKARA 1 0 - 1 1 ÇABUK Can 1333   EDİRNE
44 İNAK Berkay 1330   ISPARTA 1 1 - 0 1 GÜNGÖR Efe 1070   BURSA
45 ATA Mehmet Umut 1009   BURSA 1 0 - 1 1 KAPLANCAN Burak 1328   MANİSA
46 ARGÜZ Bartu Toprak 1325   DENİZLİ 1 1 - 0 1 DURAN Kaan 1028   BURSA
47 DİNÇER Abdullah     ÇANAKKALE 1 0 - 1 1 ÇAKMAK İbrahim 1324   İSTANBUL
48 SAKARYA Muammer Boran 1320   BURSA 1 ½ - ½ 1 İBİLİOĞLU Alper Burak 1027   KÜTAHYA
49 AKÇİÇEK Mert 1317   MANİSA 1 1 - 0 1 SEMERCİ Behçet Emre 1011   BURSA
50 TURGUT Çağdaş Hasan     İZMİR 1 0 - 1 1 ŞİBLİ Murat Yiğit 1316   ADANA
51 AKDAŞ Emre 1315   İSTANBUL 1 1 - 0 1 BUKAĞILI Ege     İZMİR
52 YÜCEL Buğra Sefa     KIRIKKALE 1 0 - 1 1 AYDOĞAN Babür 1315 1151 DENİZLİ
53 KARADAĞ Baha 1314 1177 MANİSA 1 0 - 1 1 KARAASLAN Efe     İSTANBUL
54 ÜNLÜ Ceyhun Ege 1311   TRABZON 1 1 - 0 1 ÇALIŞKAN Arhan     İSTANBUL
55 ÇELİK Toprak Kayra     ANTALYA 1 0 - 1 ½ AYDOĞDU Arıl 1287   SAMSUN
56 KOÇU Berat 1028   MANİSA ½ 1 - 0 0 AKDENİZLİ Yiğit Eren 1319   MUĞLA
57 BABACAN Kerem 1385   KONYA 0 1 - 0 0 ATMA Enes 1068   KAHRAMANMARAŞ
58 YORULMAZ Ali Alper 1337 1155 İZMİR 0 1 - 0 0 TÜZÜNER Deniz 1068   ANKARA
59 DİYADİN Mustafa Bilge 1070   ANKARA 0 0 - 1 0 ŞENYÜZ Uygar 1313   AYDIN
60 DUMAN Ahmet Emin 1291   AFYONKARAHİSAR 0 1 - 0 0 ÖZDEMİR Hüseyin Demir 1068   ANKARA
61 ZENCİRCİ Ahmet 1286   İSTANBUL 0 1 - 0 0 BİROL Emir Efe 1065   ANTALYA
62 DOĞAN Emre Kağan 1235   ORDU 0 1 - 0 0 KILIÇ Güven 1059   ÇANAKKALE
63 ÇETİN Yağız Efe 1070   İZMİR 0 0 - 1 0 PAKİŞ Emir 1234   İSTANBUL
64 ATAR Berat 1201   ANTALYA 0 1 - 0 0 AYNUR İbrahim Arda 1052   ANKARA
65 KARAKUŞ Ali 1068   K.K.T.C. 0 1 - 0 0 ÖZBEK Eyüp 1187   AKSARAY
66 TEMİZER Umut 1176   İSTANBUL 0 1 - 0 0 KURUCA Fethi Yağız 1051   BALIKESİR
67 ÖZBOSNALIOĞLU Mert 1068   İZMİR 0 1 - 0 0 KARADEMİR Buğra 1166   İSTANBUL
68 KARABEYOĞLU Göktuğ 1067   HATAY 0 1 - 0 0 NEBİLER Yiğit Deniz 1152   İSTANBUL
69 YARBA Emir 1150   MARDİN 0 0 - 1 0 YILDIRIM Kutlu Berke 1050   BOLU
70 VAR Mehmet Cemal 1053   SAKARYA 0 ½ - ½ 0 YILMAZ Yiğit Efe 1149   AYDIN
71 KELEŞOĞLU Ahmet 1148   ORDU 0 1 - 0 0 TOKLU Sarp 1046   İZMİR
72 UYSAL Güney 1052   ISPARTA 0 0 - 1 0 ÖZ Osman Mert 1148   MUĞLA
73 GÜLBAŞ İsa 1147   HATAY 0 1 - 0 0 YILMAZ Kuzey 1038   İSTANBUL
74 YILDIRIM Özgür Toprak 1048   İSTANBUL 0 0 - 1 0 HOCEK Yiğit 1139   DENİZLİ
75 SAYDAM Batuhan 1138   İZMİR 0 ½ - ½ 0 ASLANYÜREK Umut 1033   HATAY
76 ARSLAN Kerem 1045   MERSİN 0 0 - 1 0 ARSLAN Mehmet Enes 1136   ANTALYA
77 KARAMAN Arda 1036   DENİZLİ 0 1 - 0 0 KILIÇ Nurullah 1136   SİİRT
78 DİKİLİTAŞ Beren 1134   ANKARA 0 1 - 0 0 ATALAY Yiğit Ozan 1024   ANTALYA
79 NAY Ali Doğan 1033   K.K.T.C. 0 1 - 0 0 ALTINTAŞ Batuhan 1086 1128 BURSA
80 GÜLDÜR Burak 1126   MANİSA 0 1 - 0 0 ÇATAK Kerem 1023   ANKARA
81 CEYLAN Tunay Arda 1026   BALIKESİR 0 0 - 1 0 GÜVEN Gökberk Erdem 1126   MERSİN
82 ŞENCAN Mert 1124   İZMİR 0 1 - 0 0 MUT Arda 1021   MERSİN
83 AYDIN Mustafa Murat 1024   AMASYA 0 1 - 0 0 ASLAN Ahmet Can 1123   MERSİN
84 AY Furkan Enes 1123   SİVAS 0 0 - 1 0 YAVUZ Salih Kerem 1008   İSTANBUL
85 KIRĞIZ Mehmet 1022   ELAZIĞ 0 0 - 1 0 ORBAY Yağız Orkun 1120   AYDIN
86 BOZKURT İlke Cem 1117   ADIYAMAN 0 0 - 1 0 KILIÇ Mithat Mert 1000   BURSA
87 GÜDER Zafer Alpin 1018   İSTANBUL 0 1 - 0 0 ATALAY Ensar 1114   BATMAN
88 TEKER Emre 1110   İSTANBUL 0 1 - 0 0 ALPÇETİN Ediz Batu     ANTALYA
89 GÖKÇEN Demir 1004   ANKARA 0 0 - 1 0 MERCİMEK Ali Atakan 1109   ADANA
90 GÜL Fatih 1108   ISPARTA 0 0 - 1 0 ANACAK Hasan Güneş     İZMİR
91 AKPINAR Mehmet Eren     KONYA 0 0 - 1 0 ÇİNÇİN Zeki 1105   HATAY
92 GENÇ Ömer 1103   BURSA 0 1 - 0 0 DEVECİ Hasan     ANTALYA
93 ALTUNGÖLLER Furkan     AKSARAY 0 1 - 0 0 GÜNDÜZ Çağan Tan 1101   İSTANBUL
94 ÇAĞIL Celal Yavuz 1100   KAYSERİ 0 0 - 1 0 DOĞAN Yağız Berker     AMASYA
95 AYDIN Halit Fırat     AMASYA 0 1 - 0 0 ÖZGE Sami Gürler 1100   DENİZLİ
96 CANER Yiğit 1097   MUĞLA 0 1 - 0 0 GÖKBERK Mehmet     ANKARA
97 DERAL Elber     İZMİR 0 0 - 1 0 KAMİŞLİ Görkem Arda 1093   İSTANBUL
98 YILMAZ Ali İmran 1091   BATMAN 0 1 - 0 0 KAYA Meriç     ARTVİN
99 DEVECİ Ulaş     HATAY 0 0 - 1 0 UĞURLU Yağızefe 1090   İZMİR
100 GÜREN Melih 1088   ÇANAKKALE 0 1 - 0 0 KÖŞKER Batın     İSTANBUL
101 KESEN Boray 1085   K.K.T.C. 0 1 - 0 0 TÜRKKAN Ali     BURSA
102 GÜLSÜN Şant     İSTANBUL 0 0 - 1 0 GEBEŞ Ferhat Yamaç 1079   MUĞLA
103 KARAÇELEBİ Denizcan 1079   İZMİR 0 1 - 0 0 YILMAZ Enes     KARAMAN
104 KARAASLAN Muhammed     BİTLİS 0 0 - 1 0 AKSOY Onur 1078   İZMİR
105 ADAL Uygar Çağrı 1077   HATAY 0 1 - 0 0 YILMAZ Şemseddin Efe     ŞANLIURFA
106 KURT Hüseyin     UŞAK 0 0 - 1 0 İBAR Orhun 1077   İSTANBUL
107 ÇÖLGEÇEN Ali Altan 1076   ANTALYA 0 1 - 0 0 ÖZKURT Arda     İSTANBUL
108 YAVUZ Tekin Batuay     AYDIN 0 0 - 1 0 KESİK Muhammed 1075   GİRESUN
109 KAYA Mert 1074   ÇANAKKALE 0 1 - 0 0 ŞAHİN Galip Koray     İSTANBUL
110 YILMAZ Kaan     ANKARA 0 0 - 1 0 AY Kerimcan 1071   KOCAELİ
                         
                         
                         
.
Turkish Chess Federation © 2014