bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
10 YAŞ GENEL
 
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ (34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN(6351930)
Hakem : NA Özgür ACAR (6306675)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1275
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Tur 2 de 26.01.2015 da 10.00
 
M.No. SOYADI - ADI UKD ELO İLİ Puanlar SONUÇ Puanlar SOYADI - ADI UKD ELO İLİ
1 CM CAN Işık 1954 1909 İSTANBUL 1 1 - 0 1 VATANSEVER Samet 1366   İZMİR
2 BİRŞEN Umutcan 1367   TRABZON 1 0 - 1 1 DOLGUN Can 1686 1624 ANKARA
3 DİNÇER Özgür Denız 1605 1671 TEKİRDAĞ 1 1 - 0 1 YILDIRIM Ateş Ada 1365 1305 İSTANBUL
4 ÇAĞLAR Kaan 1366   İZMİR 1 1 - 0 1 BİÇER Atakan Mert 1634 1513 İZMİR
5 GÜNHAN Arda Baran 1628 1458 İZMİR 1 1 - 0 1 KOÇ Baran 1348   DENİZLİ
6 TATAR Mirazat 1364   İZMİR 1 0 - 1 1 ARNAS Enes Buğra 1625 1446 ADANA
7 BAŞARA Arda 1610 1557 ANTALYA 1 1 - 0 1 KENİ Berken 1325 1279 İZMİR
8 KINAŞ Cankutay 1337 1342 BURSA 1 ½ - ½ 1 DANACI Ege 1600 1549 MANİSA
9 ÇEKLİ Cem 1597 1386 ANTALYA 1 1 - 0 1 KIR Mehmet Metehan 1322   ORDU
10 YILMAZ Kayra 1323 1323 BURSA 1 ½ - ½ 1 ÖZKALE Burak 1591   ADANA
11 SARGINALP Tuna 1587 1226 ADIYAMAN 1 1 - 0 1 KÖKSAL Ege Yiğit 1317   YALOVA
12 YAVAŞ Egehan 1318 1238 MANİSA 1 ½ - ½ 1 OFLAZ Avni 1582   KONYA
13 ALTUN Arda 1580 1237 İSTANBUL 1 1 - 0 1 SÜMENGEN Berk 1311   İSTANBUL
14 GÜRLER Ege Arın 1311   MANİSA 1 1 - 0 1 GÜMÜŞTAŞ Deniz 1579   BURDUR
15 UYSAL Uğur 1554 1397 ÇANAKKALE 1 1 - 0 1 KILCAN Rauf 1306   ÇANAKKALE
16 GÜLER Muhammed Talha 1306   DÜZCE 1 1 - 0 1 ÖZCAN İlker 1553   KIRKLARELİ
17 YILDIRIM Kaptan Kaan 1548   ISPARTA 1 1 - 0 1 ÖZGEN Emir Utku 1294   ORDU
18 PUHUR Oğuz 1303   ANTALYA 1 ½ - ½ 1 DURSUN Ulgar Deniz 1539   İSTANBUL
19 BÖLÜKBAŞ Emre 1537   İSTANBUL 1 1 - 0 1 ATAHAN Kamil Erdem 1283   HATAY
20 KOLKOPARAN Furkan 1295   BALIKESİR 1 ½ - ½ 1 YALÇIN Arda 1534   İSTANBUL
21 ŞAHİN Yasin Efe 1531 1428 BURSA 1 1 - 0 1 KESİCİ Bora 1276   MANİSA
22 TABAN Yağız 1517 1439 BURSA 1 0 - 1 1 TEKKURT Yusuf Arda 1269   KONYA
23 YÖRÜKÇÜOĞLU Can 1292   İSTANBUL 1 1 - 0 1 EKİNGEN Mehmet Korkmaz 1512   MUĞLA
24 KOÇER Ahmet Doruk 1503 1370 İSTANBUL 1 1 - 0 1 ADIYAMAN Alper Faruk 1264   ÇANAKKALE
25 GÜZEL Umut Arda 1278   KOCAELİ 1 0 - 1 1 AYENGİN Ahmet Çağrı 1494 1313 ÇANAKKALE
26 DÜŞMEZ Ahmet Alp 1488 1354 İSTANBUL 1 1 - 0 1 TAŞAN Can 1259   KOCAELİ
27 ÖZTÜRK Mustafa 1276   ANKARA 1 0 - 1 1 YILDIRIM İbrahim Halil 1486 1414 ANKARA
28 DİZDAR Arda 1473   MANİSA 1 1 - 0 1 ŞAT Barış 1257   YALOVA
29 GÜNSÜR Beren 1267   KOCAELİ 1 0 - 1 1 İNCİLER Yusuf Efe 1461   İSTANBUL
30 OKTAY Umut Utku 1260   ANTALYA 1 0 - 1 1 CABEROĞLU Arda 1446 1382 ANKARA
31 FİDAN Boran Ersin 1446 1305 DENİZLİ 1 ½ - ½ 1 ZADEOĞLU Ahmet Efe 1254   ISPARTA
32 SARIOĞLU Onur Akın 1257   İZMİR 1 ½ - ½ 1 ALTUNDAL Arda 1445 1285 HATAY
33 EKENER Egemen 1441 1347 İZMİR 1 1 - 0 1 ÇELİK Muhammed Yusuf 1249   AYDIN
34 KÖSE İlke Kağan 1256   MUĞLA 1 0 - 1 1 MERİÇ Eren 1440   İSTANBUL
35 CORA Efe 1253   DÜZCE 1 0 - 1 1 HAYRAT Mehmet Emir 1434 1419 İSTANBUL
36 KAYGUSUZ Nevzat 1429 1329 İZMİR 1 0 - 1 1 ÖZDİLEK Kaan Alp 1247   MUĞLA
37 CİMİN Gökdeniz 1247   BALIKESİR 1 0 - 1 1 YOLCU Anıl 1421 1278 ANKARA
38 GENÇ Uğur Can 1420   ELAZIĞ 1 1 - 0 1 KAVAKLIOĞLU Arda 1245   DENİZLİ
39 İNAN Efe 1246   ANTALYA 1 1 - 0 1 ORAK Yavuz Arda 1419   İSTANBUL
40 TÜRK Sarp 1244   BURSA 1 ½ - ½ 1 İZCİ Kutay 1406   İSTANBUL
41 YAZICI Ulaş 1400   KARAMAN 1 0 - 1 1 IŞIK Ömer Mert 1241   MUĞLA
42 ÖZBERK Emir Mehmet 1243   İSTANBUL 1 1 - 0 1 DAĞLI Ali Eren 1392   DENİZLİ
43 YURTSEVER Fırat Ulaş 1391   İSTANBUL 1 1 - 0 1 KAZAZ Arda 1229   ANKARA
44 ÖZTÜRK Alkım 1234   BURSA 1 0 - 1 1 ERSÖZ Efe Emir 1390 1153 ESKİŞEHİR
45 SEL Alperen 1389 1386 KOCAELİ 1 1 - 0 1 YİĞİT Arda 1229   GAZİANTEP
46 SİDEKLİ Oğuzhan 1229   MUĞLA 1 0 - 1 1 ÖZATA Doruk 1388 1203 ANKARA
47 SÜZÜK Ataman 1380   DENİZLİ 1 1 - 0 1 ÇOBAN Çağlar 1168   İZMİR
48 ÖZEL Abdullah Kerem 1145   KOCAELİ 1 0 - 1 1 TOPDEMİR Umut Erdem 1376   İZMİR
49 UYSAL Sinan 1375   ANKARA 1 1 - 0 1 YANIK Ömer Yiğit 1148   KOCAELİ
50 UZUN Efe 1108   ANKARA 1 0 - 1 1 KURTULUŞ Yusuf Berk 1371   MUĞLA
51 SARI Mert Eren 1371 1362 MERSİN 1 1 - 0 1 USTA Melih     KOCAELİ
52 TURANLI Mustafa Alp     SAMSUN 1 0 - 1 1 KARSLIGİL Ahmet Toygun 1370   KAHRAMANMARAŞ
53 ESİN Bedirhan 1167   ÇANAKKALE ½ 0 - 1 ½ YILDIRIM Deniz 1522 1393 ADANA
54 DEMİRKIR Demir 1184   İSTANBUL ½ 0 - 1 ½ BOZYAKA Altuğ 1476 1454 BURSA
55 GAZİBEY Alp 1434 1336 ANKARA ½ 1 - 0 ½ CEYLAN Kaan 1150   TEKİRDAĞ
56 MUTLU Umut 1406   GAZİANTEP ½ ½ - ½ ½ YÜCEL Hasan Ali 1108   ÇANAKKALE
57 YILMAZTÜRK Kaan Eren 1362   İSTANBUL ½ 0 - 1 ½ TER Mustafa Baray 1159   İZMİR
58 USLU Mehmet Fatih 1485   HATAY 0 1 - 0 0 UĞURLU Mehmet Furkan 1133   HATAY
59 KUTDEMİR Mehmet 1400   ISPARTA 0 0 - 1 0 ALTUN Mehmet Anıl 1129   KIRIKKALE
60 TÜRKOĞLU Dinç 1135   SAMSUN 0 0 - 1 0 SOLMAZ Yusuf İsmail 1400   ISPARTA
61 AVCU Nebi Alperen 1130   EDİRNE 0 0 - 1 0 DEMİRTAŞ Mahmut 1363   ISPARTA
62 RONDU Can 1268 1114 BURSA 0 ½ - ½ 0 ERCAN Eren 1124   İSTANBUL
63 UCAR Mehmet Ali 1125   KASTAMONU 0 0 - 1 0 ARSLAN Mustafa Efe 1242   MERRSİN
64 AKBURAK Abdussamet 1122   BİTLİS 0 0 - 1 0 CİVİL Arda 1232   İSTANBUL
65 ÇINAR Batın 1232   İZMİR 0 ½ - ½ 0 BALCI Yunus Gökalp 1121   ANKARA
66 CEYLAN Arda 1115   ANKARA 0 1 - 0 0 DEMİRCAN Muhammed 1226   MARDİN
67 ÖZSAÇ Samet Harun 1225   ISPARTA 0 1 - 0 0 MERCİMEK Burak 1115   ADANA
68 AYDIN Yusuf 1111   ANKARA 0 ½ - ½ 0 ARSLAN Hüseyin Arda 1224   DENİZLİ
69 BOSTAN Berkay 1223   BALIKESİR 0 1 - 0 0 VARDAR Hikmet Can 1111   BURSA
70 FELEK Cemal Murat 1107   İZMİR 0 0 - 1 0 PAYASLI Romert 1219   ÇANAKKALE
71 ÇEVİK Numan 1216   EDİRNE 0 1 - 0 0 İLBAN Mustafa Resul 1104   KARAMAN
72 KAYA Yusuf 1101   ARTVİN 0 1 - 0 0 ALPİN Ege 1214   İSTANBUL
73 AYDENİZ Aytunç 1212   İSTANBUL 0 ½ - ½ 0 YÜKSEKBAŞ İbrahim Karan 1101   ÇANAKKALE
74 KUMTEMÜR Kaan Emre 1098   İSTANBUL 0 ½ - ½ 0 POLAT Ahmet Eren 1208   MERSİN
75 KANDEMİR Bilal Buğra 1207   TRABZON 0 1 - 0 0 ÖZKAYRIM Faik Can 1098   İSTANBUL
76 AKTAŞ Barış 1095   İSTANBUL 0 0 - 1 0 TÜZÜN Alkın Tekin 1205   ANKARA
77 ARSLAN İshak Furkan 1201   TOKAT 0 ½ - ½ 0 YILMAZ Kuntay 1087   ANKARA
78 TURHAN Efe 1083   ANKARA 0 0 - 1 0 TEKİN Demir 1201   İSTANBUL
79 ALTUNDAŞAR Yigit Bora 1196   İZMİR 0 + - - 0 VAN BAVEL Güney 1082   ANTALYA
80 ÖLCE Utku 1081   İSTANBUL 0 0 - 1 0 CAMFENER Ayberk 1193   ÇANAKKALE
81 YILMAZ Kaan 1191   ANTALYA 0 ½ - ½ 0 ÇETİN Yiğit 1079   İSTANBUL
82 YAMAÇ Ömer 1068   BİTLİS 0 1 - 0 0 AKÇAİR Berkcan 1190   KOCAELİ
83 GÖKRER Berat 1190   KOCAELİ 0 1 - 0 0 KÖKTAŞ Ahmed İlker 1066   ANKARA
84 İZCİ Eralp 1054   MERSİN 0 1 - 0 0 AVCIOĞLU Hasan Efe 1189   İSTANBUL
85 ERÇETİN Deniz 1186   İSTANBUL 0 1 - 0 0 ERDEM Recep Yaman 1053   TEKİRDAĞ
86 KIRANLIOĞLU Emir Cem 1042   İSTANBUL 0 0 - 1 0 CANDANSAYAR Doruk 1184   MUĞLA
87 TAMAM Muhlis Can 1013   İSTANBUL 0 0 - 1 0 AKPİNAR Rıfat Hakan 1182   ISPARTA
88 GEZGİNCİ Ahmet Furkan 1182   KONYA 0 1 - 0 0 ATEŞÇİ Orhan Bora 1015   İSTANBUL
89 KAYA Sarp Ada 1000   İZMİR 0 0 - 1 0 TATLI Samet 1178   KOCAELİ
90 ÜRKMEZ Ali Tuna 1177 1085 BURSA 0 1 - 0 0 YAZGAN Ramazan Aybars 1015   İSTANBUL
91 ABAK Selim Yahya     MARDİN 0 0 - 1 0 SAYAR Bora 1176   İZMİR
92 KÜÇÜKKAYNARPINAR Selim 1173   MERSİN 0 1 - 0 0 PARACIKLI Eralp 1011   TEKİRDAĞ
93 BELGÜ Emir Alex     İSTANBUL 0 0 - 1 0 NOYAN Melih 1167   MALATYA
94 AYGÜN Ali Efe 1166   GİRESUN 0 1 - 0 0 YEL Ali Sinan 1000   MERSİN
95 ERİÇEK Alp Arda     MERSİN 0 0 - 1 0 BARUTÇU Beşir Can 1166   HATAY
96 ALEMDAR Ali Arda 1165   İSTANBUL 0 1 - 0 0 AYDIN Yahya Yılmaz     ERZİNCAN
97 FIRAT Faruk Miran     ANKARA 0 0 - 1 0 ÇUVALCI Alperen 1164   TRABZON
98 ÖZDİLLİ Mustafa Alper 1162   ÇORUM 0 1 - 0 0 DİK Can     ANKARA
99 DORA Akın 1157   BURSA 0 1 - 0 0 ERİŞİR Muhammed Ali     AMASYA
100 KARADENİZ M. Sefa     BATMAN 0 0 - 1 0 ÖZMISIRLI Can 1156   İZMİR
101 ARICI Muzaffer Tolga 1155   DENİZLİ 0 0 - 1 0 KARA Talha Kemal     BATMAN
102 ODABAŞI Yılmaz Efe     ANKARA 0 0 - 1 0 EKİNCİ Görkem Yılmaz 1152   ANTALYA
103 CEYLAN Hasan Hüseyin 1150   BATMAN 0 1 - 0 0 MALKOÇ Mahmut Kayra     ANKARA
104 CEYLAN Muhammed Hüseyin 1150   BATMAN 0 0 - 1 0 ONAT Metin Koray     İZMİR
105 SARI Berke     İSTANBUL 0 0 - 1 0 SERİN Eren 1144   İZMİR
106 KAHYA Osman 1064 1142 BURSA 0 0 - 1 0 SÜLEYMANOĞLULARI Levent     K.K.T.C.
107 UZUN Anıl     ANKARA 0 ½ - ½ 0 KARA Hayrettin 1138   KOCAELİ
108 ÇELİK Ömer Salih 1138   BATMAN 0 0 - 1 0 ŞAHİN Çağan Yakup     ANKARA
109 ŞEKER Hasan Kerem     SAKARYA 0 0 - 1 0 ÖZ Ömer Faruk 1136   AKSARAY
.
Turkish Chess Federation © 2014