bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
10 YAŞ KIZ
 
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ (34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN (6351930)
Hakem : NA Özgür ACAR (6306675)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1219
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Tur 2 de 26.01.2015 da 10.00
 
M.No. SOYADI - ADI UKD ELO İLİ Puanlar SONUÇ Puanlar SOYADI - ADI UKD ELO İLİ
1 CAN Işıl 1613 1682 İSTANBUL 1 1 - 0 1 DOĞRUYOL Elvida 1271   İSTANBUL
2 KESİK Eylül Sıla 1259   GİRESUN 1 0 - 1 1 HAFIZOĞLU Bengi 1528 1076 MUĞLA
3 TİKVEŞLİ Ceylin 1520   DENİZLİ 1 1 - 0 1 AVCI Asiye 1256   TEKİRDAĞ
4 ÖNEL Nazire Yağmur 1245   ISPARTA 1 0 - 1 1 HEKİMOĞLU Mihriban 1518   MUĞLA
5 ŞİNİK Yağmur 1288 1474 İSTANBUL 1 1 - 0 1 ŞEKER Bilgesu 1249   MUĞLA
6 ALTIN Havva Yaren 1236   MERSİN 1 ½ - ½ 1 İNCE Safiye Öykü 1468 1400 BURSA
7 KARA Gülce Nehir 1440   YALOVA 1 1 - 0 1 KULAKSIZOĞLU Mirsu 1240   MUĞLA
8 ENGİN Çağla 1219   BURSA 1 0 - 1 1 CANKURTARAN Merve 1420   ANTALYA
9 ERASLAN Yağmur 1405   TRABZON 1 1 - 0 1 KARABULAK Eylül Şevin 1237   MERSİN
10 BEŞE İrem 1400   GAZİANTEP 1 1 - 0 1 ÖZSOY Merve 1226   BALIKESİR
11 AKCA Gökçe Berrin 1209   ANTALYA 1 0 - 1 1 ELÇİ Defne 1400   İZMİR
12 KARATAŞ Ebru 1399   YALOVA 1 0 - 1 1 YILMAZ Tuğba 1217   TEKİRDAĞ
13 SIRMA Beste 1368   İZMİR 1 1 - 0 1 TOKAT Nehir 1202   DENİZLİ
14 AVCI Tuğba 1205   TEKİRDAĞ 1 0 - 1 1 YAMAN Sıla 1361   İZMİR
15 ÖZTÜRK Ecem 1328   İZMİR 1 1 - 0 1 ERDEN Beril 1191   TRABZON
16 EROĞLU Ceren 1191   İZMİR 1 0 - 1 1 SEDEF Elif Tuana 1315   İSTANBUL
17 ARSLAN Beyza Nur 1137   KIRIKKALE 1 0 - 1 1 YILDIRIM Ceren 1312   MANİSA
18 KAPLAN Duru 1286   ADANA 1 0 - 1 1 YAKUT Efsun 1191   TEKİRDAĞ
19 KILINÇ Nehir 1103   YALOVA 1 ½ - ½ 1 ÇELİK Selin 1278   MUĞLA
20 KARAKUŞ Berfin 1277   GAZİANTEP 1 1 - 0 1 HOROZOĞLU Azra 1093   ADANA
21 ERGÜL Gözde     İZMİR 1 0 - 1 1 YILDIRIM Merve 1276   SAMSUN
22 CENİKLİ Busenur 1275   SAMSUN 1 1 - 0 1 AKPINAR Melis Sena 1043   ISPARTA
23 İLHAN Naz 1200   TEKİRDAĞ ½ 1 - 0 ½ ŞAHİN Sena 1259   HATAY
24 KAYAN Eylül 1052   İZMİR ½ 1 - 0 ½ KUMTEMÜR Zeynep Azra     İSTANBUL
25 CİRDİ Dalya 1089   HATAY 0 0 - 1 0 ACAR İrem 1400   ESKİŞEHİR
26 YÜKSEKBAŞ Zeynep Laçin 1089   ÇANAKKALE 0 1 - 0 0 KARAKUZU Neva 1390   KIRKLARELİ
27 EROĞLU Sinem 1314   SAMSUN 0 1 - 0 0 MORALAR Neval 1078   İZMİR
28 DEMİREL Merve 1237   ANTALYA 0 0 - 1 0 DEMİR Duru 1064   ANTALYA
29 BOZKURT İlayda 1066   BİTLİS 0 0 - 1 0 CESUR Başak 1209 1080 ANKARA
30 MUSLUBAŞ İkbal Eylül 1062   ANKARA 0 ½ - ½ 0 AYGÜN Helin Beren 1185   İZMİR
31 KONAK Meltem 1184   EDİRNE 0 ½ - ½ 0 ZENGİN İsra 1061   İSTANBUL
32 ZEYCAN Afrasu 1048   DENİZLİ 0 1 - 0 0 DOĞAN Sibel 1177   BURSA
33 SEL Şevval 1173   KOCAELİ 0 1 - 0 0 BAKKALOĞLU Tuna 1051   ANKARA
34 SAYDAM Tuana 1045   İSTANBUL 0 1 - 0 0 AKSOY Esmanur 1172   BİTLİS
35 NAR Tuana Damlagül 1167   HATAY 0 1 - 0 0 YENİ Dilara 1046   ANKARA
36 KURAĞI Beren Su 1042   İZMİR 0 1 - 0 0 YORGANCIGİL Zeynep 1162   ISPARTA
37 ŞAVGAR Bahar 1159   İZMİR 0 1 - 0 0 DURU Gülbin Başak 1031   AYDIN
38 BIYIKLI Eylül 1029   HATAY 0 ½ - ½ 0 DEMİR Ecem Naz 1152   İSTANBUL
39 AKDAŞ Fatma Melike     ANTALYA 0 0 - 1 0 SEZER Yağmur 1126 1080 İSTANBUL
40 BEYER Rojin 1106   MANİSA 0 1 - 0 0 AKAY Kezban     BİTLİS
41 KESTELLİOĞLU Duru     İZMİR 0 0 - 1 0 EVRİM Evrim Nur 1104   ANTALYA
42 TAŞ Seçil     İZMİR 0 0 - 1 0 KAVUKCU Berra 1100   İZMİR
43 TİRYAKİ Suden 1100   SAMSUN 0 1 - 0 0 DÖNMEZ Ayşenur     NİĞDE
44 ÖZTÜRK Nil     ÇANAKKALE 0 1 - 0 0 ÇENGEL Edibe Eylül 1095   NEVŞEHİR
45 ÇAĞLAYAN Ezgisu 1094   İSTANBUL 0 1 - 0 0 FILO Hatice     K.K.T.C.
46 DEMİRCAN Sude 1092   SAMSUN 0 1 - 0 0 TUNÇ Berfin Eda     KARAMAN
.
Turkish Chess Federation © 2014