bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
12 YAŞ GENEL
 
Organizatör : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ (34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN (6351930)
Hakem : NA Sezgin USTA(6367194)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1398
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Tur 2 de 26.01.2015 da 10.00
 
M.No SOYADI - ADI UKD ELO İLİ Puanlar SONUÇ Puanlar SOYADI - ADI UKD ELO İLİ
1 ÜREGEN Rafet 1554 1371 ANTALYA 1 0 - 1 1 TARLABAŞI Emirhan 1974 1861 İSTANBUL
2 FM AYDINÇELEBİ Kağan 1938 1864 GAZİANTEP 1 1 - 0 1 BAŞPINAR Mehmet 1534   KARAMAN
3 DEMİRELLİ Ahmet Mahir 1543 1370 BALIKESİR 1 0 - 1 1 KÜÇÜKSARI Kaan 1936 1849 ANTALYA
4 KARAAHMETOĞLU Ege 1931 1837 ANKARA 1 1 - 0 1 ŞENYÜZ Mustafa Zorbey 1526 1419 İSTANBUL
5 TOPÇU Tibet Tuna 1534 1395 İSTANBUL 1 ½ - ½ 1 GÜLBEYAZ Emir 1850 1722 MERSİN
6 YERDEN Hüseyin Eren 1790 1614 ADANA 1 1 - 0 1 MUT Emir 1498   MERSİN
7 ÖZSOY Alimert 1493   BALIKESİR 1 0 - 1 1 IŞIK Alpaslan 1773 1642 İZMİR
8 KARA Yankı 1764 1682 İZMİR 1 ½ - ½ 1 ERYILMAZ Emre 1491 1278 İSTANBUL
9 ÇALIŞKAN Berk Tuğra 1492 1273 İZMİR 1 ½ - ½ 1 KESKİN Osman Orçun 1752 1570 ISPARTA
10 ÖZDEMİR Serhan Berat 1742 1577 ZONGULDAK 1 0 - 1 1 TAY Uğur Can 1484   ANTALYA
11 CAN Furkan 1477   ANTALYA 1 0 - 1 1 ÜNLÜ Alp Buğra 1723 1584 MANİSA
12 ÇAKIN Ahmet Burak 1716 1573 GAZİANTEP 1 1 - 0 1 GÖÇER Onur Saygın 1466   KAHRAMANMARAŞ
13 SAKARYA Muzaffer Enes 1462   AKSARAY 1 0 - 1 1 GALLEVCİ Yağız 1713 1668 BURSA
14 İNAÇ Gökdeniz 1712 1566 İZMİR 1 1 - 0 1 AY Rıza Enes 1460   BURDUR
15 METE Muhammet Baturalp 1443   YALOVA 1 0 - 1 1 ALTUNBAY Önder 1703 1550 MERSİN
16 ÇİFTÇİ Furkan Nadir 1580 1671 İSTANBUL 1 1 - 0 1 YİĞİT Fatih 1439   TRABZON
17 ALTINÖZ Yusuf 1436 1361 HATAY 1 0 - 1 1 NALBANT Tuna Onat 1669 1500 MANİSA
18 SARIKAVAK Serdar İhsan 1668 1577 İSTANBUL 1 1 - 0 1 PEKGÜZEL Salih 1434 1401 AYDIN
19 ADSIZ Melik Baver 1433   VAN 1 1 - 0 1 EVİNÇ Mehmet 1660 1535 İZMİR
20 DEMİRBAŞ Emre 1652 1546 İSTANBUL 1 ½ - ½ 1 KİRACIOĞLU Demir 1433   İZMİR
21 ERSOY Emir 1432   İSTANBUL 1 ½ - ½ 1 MERMER Yunus 1636 1437 MUĞLA
22 AYDOGDU Çağatay 1617 1425 İSTANBUL 1 1 - 0 1 ERGÜN Berkcan 1427   KOCAELİ
23 OLGUN Efe 1426   İSTANBUL 1 0 - 1 1 ÖZKALE Can Barkın 1617   ADANA
24 KÜREKCİ Ferit Tuna 1615 1532 ANKARA 1 1 - 0 1 ÖNER Salih 1426   ELAZIĞ
25 BOZKURT Utku 1424   İZMİR 1 0 - 1 1 GÖKKAYA Murat Bora 1600 1359 İSTANBUL
26 IŞIK Can 1599 1524 SAKARYA 1 1 - 0 1 ÇEKÇEOĞLU Mustafa 1422   KARAMAN
27 ŞAHİNTAŞ Umut 1420 1305 İSTANBUL 1 1 - 0 1 KAVUKCU Mustafa 1596 1426 MANİSA
28 KAYA Onur 1588 1585 ANKARA 1 ½ - ½ 1 KOLKOPARAN Bedirhan 1419 1368 BALIKESİR
29 AKSÖZ Burak Can 1409 1323 İSTANBUL 1 1 - 0 1 AYDIN Mert Doğan 1580 1476 ANKARA
30 MENKEN Ekin 1577 1521 MERSİN 1 1 - 0 1 ŞEKERCİ Ali Rıza 1407   KARAMAN
31 BEŞE Yunus Emre 1408   GAZİANTEP 1 0 - 1 1 ŞAHUTOĞLU Mehmet 1574 1310 HATAY
32 GEZİCİ Ömer Ata 1561 1539 İSTANBUL 1 1 - 0 1 YUNUS Ali Emre 1243   İZMİR
33 BÜKE Furkan 1396 1377 BURSA 1 0 - 1 1 İNCE Ali Emre 1560 1466 İZMİR
34 GÜRGÜÇ Tuna 1559 1356 MUĞLA 1 1 - 0 1 ADIYAMAN Ömer Fatih 1187   ÇANAKKALE
35 BARUT Metehan 1486 1306 DENİZLİ ½ 1 - 0 1 YÜKSEL Sarper 1174 1164 BURSA
36 ÖZDEMİR Umut 1480 1428 ANKARA ½ 1 - 0 ½ YILMAZ Işık 1168   İSTANBUL
37 ÖZDEMİR Mehmet Ali 1472 1382 ANKARA ½ ½ - ½ ½ YİĞİTTÜRK Fevzi Ayberk 1162   SİVAS
38 DEMİREL Çağrı 1411 1209 MANİSA ½ 1 - 0 ½ YILDIZ Said Nuri 1141   AKSARAY
39 BAHADIR Melih 1593 1519 DÜZCE 0 1 - 0 ½ GÖKÇEK İbrahim Melih     ANKARA
40 AKASLAN Umut 1516 1355 İSTANBUL 0 1 - 0 0 AYNALI Yusuf Alperen 1222   ANTALYA
41 ÖZNUR Muhammed Ali 1497   KIRIKKALE 0 0 - 1 0 ŞENTÜRK Kadem Mehmet 1217   ARTVİN
42 YAMAN Can 1396   MANİSA 0 1 - 0 0 İDİZ İzzet 1210   BALIKESİR
43 SARİALİ Furkan Anıl 1203   TRABZON 0 1 - 0 0 ÖZER Furkan 1390 1323 YOZGAT
44 KUTANOĞLU Sinan Emre 1380   KAYSERİ 0 0 - 1 0 ELÇİ Bilge Yiğit 1208   KASTAMANU
45 ERDOĞAN Harun Yusuf 1192   KIRŞEHİR 0 0 - 1 0 ŞİŞLİ Umut Taha 1374 1363 ANKARA
46 AYDEMİR Ahmet Anıl 1372 1236 MERSİN 0 1 - 0 0 TARHAN Hüseyin Osman 1196   DENİZLİ
47 DEMİR Muhammed Taha 1185   İSTANBUL 0 0 - 1 0 KAYA Yusuf 1370   BATMAN
48 PEKTAŞDAN Ege 1353   İZMİR 0 1 - 0 0 DÖNMEZ Ömer Berker 1173   ANKARA
49 KENAR Utku 1168   ÇANAKKALE 0 0 - 1 0 YANIK Tunahan 1349   ANTALYA
50 DEMİR Berke 1347   K.K.T.C. 0 1 - 0 0 ÜNAL Yaman 1170   KASTAMONU
51 ATLI Civan 1163   ADIYAMAN 0 0 - 1 0 DEMİR Ege 1345   DENİZLİ
52 ERTÜREL Deniz 1270 1340 ANTALYA 0 1 - 0 0 KONCAGÜL Süleyman Şah Doruk 1161   ÇANAKKALE
53 KARKA Ulaş 1132   AMASYA 0 ½ - ½ 0 ÖZASLAN Furkan 1340   GAZİANTEP
54 DANIŞMAN Ali Berkay 1315   KONYA 0 1 - 0 0 ÇETİN Enes 1121   BALIKESİR
55 OK Muhammed Yasir 1107   DİYARBAKIR 0 1 - 0 0 GÜMÜŞTAŞ Sunay 1314 1118 BURSA
56 TOPÇAKAR Sinan 1309   SAMSUN 0 0 - 1 0 DENİZ Burak 1100   MERSİN
57 ÇEVİK Muhammed İshak 1100   BİTLİS 0 0 - 1 0 ÖKMEN Çağrı 1308   KIRIKKALE
58 AKSAKAL Nurettin 1306 1272 HATAY 0 1 - 0 0 ENGİN Eyüp Tarık 1095   SAMSUN
59 AKKAYA Emre 1073   ANTALYA 0 0 - 1 0 PEK Efe Can 1302   SAKARYA
60 ARSLAN Hasan Bahadır 1297   KONYA 0 1 - 0 0 CELAYİR Cengiz 1073   ANTALYA
61 HAMURCU Bedirhan 1048   HATAY 0 0 - 1 0 DİLMEÇ Emre 1296   KARAMAN
62 ATEŞ Bilge Kaan 1289   SİVAS 0 1 - 0 0 IŞIK Ahmet Ünal 1032   TUNCELİ
63 GÜDER Berkan 1000   ÇANAKKALE 0 0 - 1 0 KAYA Mehmet Ata 1279   ANTALYA
64 TETİK Furkan 1264   KIRIKKALE 0 1 - 0 0 ULUG Hüsamettin Uluğbey 1000   ÇANAKKALE
65 AKDAŞ Mehmet     ANTALYA 0 ½ - ½ 0 BAŞARAN Umut 1262   TEKİRDAĞ
66 BABAOĞLU Mert 1256   TEKİRDAĞ 0 1 - 0 0 ATASEVEN Ahmet     TUNCELİ
67 BAYKURT İbrahim     KIRIKKALE 0 0 - 1 0 AKDOĞAN Enes 1247   ISPARTA
68 AKBULUTLAR Emirhan 1244   KAYSERİ 0 1 - 0 0 DAVARCI Muzaffer     TUNCELİ
69 OKUR Melih 1240   İSTANBUL 0 1 - 0 0 SUAY Erdoğan     K.K.T.C.
70 ERTÜRK Eren     KIRIKKALE 0 0 - 1 0 HAKSEVER Can 1233   İSTANBUL
71 AKYOL Emre 1230   İZMİR 0 1 - 0 0 ŞEKER Tuğrul     ERZİNCAN
72 KARADAYI Mustafa     TUNCELİ 0 0 - 1 0 YİĞİT Kerem 1225   İSTANBUL
İBAR Ural     İSTANBUL 0 1 - - Tur    
                         
                         
                         
.
Turkish Chess Federation © 2014