bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI            
7 YAŞ GENEL            
             
Organizatör : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU            
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ(34504800)            
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN (6351930)            
Hakem : NA Yücel YILDIRIM(34568786)            
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA            
Rating-Ø : 1170            
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015            
             
Tur 3 de 26.01.2015 da 16.00            
             
M.No. SOYADI - ADI UKD ELO İLİ Puanlar SONUÇ Puanlar SOYADI - ADI UKD ELO İLİ
1 PEHLİVAN Mert 1359   SAKARYA 2 1 - 0 2 MEŞE İbrahim Ege 1100   MANİSA
2 MEŞE Mesut Efe 1100   MANİSA 2 1 - 0 2 ŞENYÜZ Kutay Emre 1309   İSTANBUL
3 MERİÇ Halis Can 1086   İSTANBUL 2 ½ - ½ 2 YALANIZ Umut 1262   ANKARA
4 KABUL Tarik 1231   ORDU 2 1 - 0 2 GENÇER Deniz 1092   İZMİR
5 HASIRCI Özgür Deniz 1078   HATAY 2 1 - 0 2 ÖZTEMİZ Kayra 1216   GAZİANTEP
6 GÜNGÖR Cihan Akif 1205   ORDU 2 1 - 0 2 AKTAŞ Berkay Ali 1089   İSTANBUL
7 POLAT Ali Görkem 1175   MERSİN 2 1 - 0 2 KEÇECİ Kaan 1087   İZMİR
8 ERTURAN Ahmethan Tahsİn 1170   ISPARTA 2 0 - 1 2 YARAR Bora 1084   ISPARTA
9 KAÇAN Turgut Mete 1168   MANİSA 2 1 - 0 2 SEZERER Deniz 1074   KARAMAN
10 DUYGULU Uğur 1018   ANKARA 2 0 - 1 2 ARSLAN Alp 1165   ÇANAKKALE
11 AKIN Onat     ZONGULDAK 2 0 - 1 2 AYPER Mert 1149   ADANA
12 BAYKAL Çınar 1142   İZMİR 2 1 - 0 2 ÖZATA Mücahid Emre 1037   DENİZLİ
13 ÜNLÜKAL Ali Ünal 1133   ANKARA 2 1 - 0 2 GÜNDOĞDU Safa Can     İzmİr
14 DİKEN Yiğit 1122   GAZİANTEP 2 0 - 1 2 TAMER Kayra     Trabzon
15 ŞAHİN Hüseyin 1119   MERSİN 2 1 - 0 2 ŞİŞMAN Selahattin Efe     MUĞLA
16 ALYANAK Anıl     HATAY 2 0 - 1 2 GÜDER Egemen Altay 1118   İSTANBUL
17 TÜRKMEN Yusuf Çağan     MERSİN 2 1 - 0 2 GELEN Murat 1100   İZMİR
18 İLKİMEN Erdem     DENİZLİ 2 1 - 0 2 HACIOĞLU Egemen 1100   BURSA
19 ÇEKİÇOĞLU Bariş 1024   ANTALYA 0 - 1 ERTEN Kerem 1230   MANİSA
20 GÜLER Kuzey 1041   ADANA 0 - 1 ÖZKAYNAKÇI Kayra     İSTANBUL
21 KEMERLİ Murat Şehmus 1088   İZMİR 0 - 1 1 KURAN Alper 1400   ISPARTA
22 KORKMAZ Göktuğ Ali 1400   ISPARTA 1 1 - 0 1 GEÇGİN Umut Rüzgar     MERSİN
23 ÖZEREN Ada 1291   İSTANBUL 1 1 - 0 1 KARAKAYA Devran     MERSİN
24 GÖK Yekta 1216   İSTANBUL 1 1 - 0 1 KAŞKA Ali Umut     HATAY
25 GÜMÜŞ Emir     ANKARA 1 0 - 1 1 GÜL Servet 1188   ANKARA
26 KARATEKE Mehmet Ali     MERSİN 1 1 - 0 1 AYMIŞ Mustafa Alper 1170   İSTANBUL
27 KIZILAĞAÇ Nurullah     BİTLİS 1 0 - 1 1 YILDIRIM Hasan Bartu 1170   ANTALYA
28 TOPUZ Tezcan 1162   İZMİR 1 1 - 0 1 KÜÇÜKGEZİCİ Başar     İSTANBUL
29 MANAP Toprak     ÇANAKKALE 1 0 - 1 1 KAPTANOĞLU Bartu 1123   İSTANBUL
30 SARI Ali Berke     BALIKESİR 1 1 - 0 1 AKKUŞ Talha Rüzgar 1120   NİĞDE
31 SEVEN Serhan     İZMİR 1 1 - 0 1 ÖZVARDAR Poyraz 1107   İZMİR
32 DEMİR Mert 1100   İSTANBUL 1 0 - 1 1 PİRİM Poyraz     İSTANBUL
33 SÜNER Ömer     İSTANBUL 1 1 - 0 1 ZORLU Çağrı Tuna 1100   ADANA
34 BALPETEK Eren 1097   Düzce 1 0 - 1 1 SEYHAN İlkin Murat     MERSİN
35 BEKBAY Bora 1079   İSTANBUL 1 1 - 0 1 SİDEKLİ Yahya Kerem     MUĞLA
36 TAHTALI Kerem     Malatya 1 0 - 1 1 TERCAN Alparslan 1075   ANTALYA
37 PAPİR Furkan Yekta 1074   ANTALYA 1 0 - 1 1 SİVAS Yaşar Mert     DENİZLİ
38 İNCEYOL Mehmet Emir 1072   ADIYAMAN 1 1 - 0 1 TOPÇU Mert Efe     İSTANBUL
39 TEKİN Ali Kaan     TEKİRDAĞ 1 1 - 0 1 KOÇU Arda Mert 1056   İZMİR
40 ERSOY Eyüp Ozan 1030   TEKİRDAĞ 1 1 - 0 1 TÜRK Talha Güneş     BURSA
41 TUNCAYENGİN Kerem     ANKARA 1 1 - 0 1 MİLAS Talha Eren 1020   YALOVA
42 VATANSEVER Arda Kadir     KOCAELİ 1 1 - 0 1 SOYLU Eren 1017   KONYA
43 CEYHAN Mert 1010   İzmİr 1 0 - 1 1 YILDIRIM Alp Poyraz     MUĞLA
44 ÖZÇELİK Arda 1009   AYDIN 1 1 - 0 1 YILMAZ Batuhan     ANTALYA
45 AKYOL Mehmet Akif     İSTANBUL 1 0 - 1 1 ÇAĞLAR Ata Arda     MERSİN
46 YILMAZ Doruk Kaan     İSTANBUL 1 0 - 1 1 AKYOL Yiğit     TEKİRDAĞ
47 YÜCEL Muhammed Alp     ANTALYA 1 0 - 1 1 ALYAMAÇ Yavuz Kerem     ELAZIĞ
48 AVCI Emir     DENİZLİ 1 0 - 1 1 ÇELİK Taylan Özgür     SAMSUN
49 ÇELİK Mehmet Alp     İSTANBUL 1 0 - 1 1 AYDEMİR Bulut     ESKİŞEHİR
50 ÖZBEK Emir     AKSARAY 1 0 - 1 1 BAYRAM Arif Emir     MANİSA
51 BAĞDAT Dursun Efe     AYDIN 1 0 - 1 1 ÖZER Metehan     TEKİRDAĞ
52 DALAR Kerem Efe     AYDIN 1 1 - 0 1 ÜNAL Erdem Alp     ANKARA
53 ÖZKAN Ege     MERSİN 1 1 - 0 1 DAYAN Umut Berken     BURSA
54 ÖZYÜREK Emir     İZMİR 1 1 - 0 1 DÜNDAR Giray     ANKARA
55 ŞİMŞEK Abdulvehhab     KOCAELİ 1 0 - 1 1 ERDEM Faruk Demir     TEKİRDAĞ
56 ESKİDEMİR Ege Can 1091   MERSİN ½ 0 - 1 1 İLHAN Batuhan     İSTANBUL
57 YUSUFOĞLU Muhammed Ali     BURSA ½ 0 - 1 ½ AKTARLA Deniz     MERSİN
58 TANIR Kerem     İSTANBUL ½ 1 - 0 ½ SENDAN Artun     MERSİN
59 GÜNEŞ Mehmet Deniz     ANKARA 0 0 - 1 0 NOYLAN Batuhan 1135   KAYSERİ
60 BASTEM Yusuf 1115   TEKİRDAĞ 0 1 - 0 0 GÜNAL Ahmet Zeyd     İSTANBUL
61 GELEN Ufuk 1100   İZMİR 0 1 - 0 0 GÜREL Berke Talha     MANİSA
62 TOPDEMİR Arif Ege 1100   İZMİR 0 1 - 0 0 KAHRAMAN Efe     MUĞLA
63 PEHLİVAN Mert Meriç     YALOVA 0 0 - 1 0 CIVAŞ Ege 1078   İZMİR
64 SUAY Behçet     K.K.T.C. 0 0 - 1 0 AKAOĞLU Doruk 1025   ANKARA
65 SİNCAR İbrahim Halil     BATMAN 0 1 - 0 0 ABACI Eren Deniz     İZMİR
66 ALPER Rüzgar     MERSİN 0 0 - 1 0 MANSUROĞLU Mehmet Onur     HATAY
67 TOLUN Devin     ANTALYA 0 1 - 0 0 ANACAK Ateş Gün     İZMİR
68 AYGÜN Kemal Cem     ANKARA 0 0 - 1 0 SÖNMEZ Emir Ege     ÇANAKKALE
69 YENEN Utku     BURSA 0 0 - 1 0 CEVHER Ömer Sami     TRABZON
70 DEMİRAL Celil     İZMİR 0 0 - 1 0 TANIR Mert     İSTANBUL
71 ENSARİ Muhammed Emir     İSTANBUL 0 0 - 1 0 TEKİN Ege Teoman     İSTANBUL
72 ERDEM Tuna     İSTANBUL 0 1 - 0 0 UĞURLU Sedat     DENİZLİ
73 YILDIRIM Batuhan     MARDİN 0 ½ - ½ 0 ERGÜN Efkan Ege     KAYSERİ
74 ERSOY Kerem     İSTANBUL 0 0 - 1 0 YARDIM Baran     K.K.T.C.
75 ÜNLÜ Yiğit     MANİSA 0 0 - 1 0 ERYİĞİT Mert     İSTANBUL
76 EYÜBOĞLU Arda     İZMİR 0 0 - 1 0 ŞENTÜRK Abdurrahman Kağan     AMASYA
                       
                       
                       
.
Turkish Chess Federation © 2014