bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
                       
8 YAŞ GENEL                      
                       
Organizatör : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU                      
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ(34504800)                      
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN(6351930)                      
Hakem : NA Ayşegül AKDENİZ (3802510)                      
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA                      
Rating-Ø : 1183                      
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015                      
                       
Tur 3 de 26.01.2015 da 16.00                      
                       
M.no SOYADI-ADI UKD ELO İLİ Puanlar sonuc. Puanlar SOYADI-ADI UKD ELO İLİ
1 DURUKAN Giray Kaan 1502   SİVAS 2 0 - 1 2 DALGAÇ Miraç Eray 1231 1246 HATAY
2 ŞİŞİK Mustafa Cem 1245   İSTANBUL 2 ½ - ½ 2 KOYUNCU Hakan 1462   MUĞLA
3 BAYHAN Onur 1381 1452 MANİSA 2 1 - 0 2 ÖZEMİR Jan Deniz 1238   İSTANBUL
4 TUGOLBAEV Aktan 1243   ADANA 2 0 - 1 2 ÇOLAK Demir 1444   İSTANBUL
5 ASLANALP Yahya 1237   MANİSA 2 0 - 1 2 ERÖZ Enis 1423   DENİZLİ
6 TÜTÜNCÜ Ali 1417   DENİZLİ 2 1 - 0 2 ÇETİN Ahmet Aydın 1230   BOLU
7 İSMAİLOĞLU Efe 1223   İSTANBUL 2 0 - 1 2 MUTLUKAN Toprak Can 1406   MUĞLA
8 KOÇYİĞİT Abdul Aziz 1400   AKSARAY 2 0 - 1 2 ACAR Ramazan 1206   KAYSERİ
9 HOU Furkan Ming Liang 1389   MUĞLA 2 1 - 0 2 MUTLU Furkan 1196   KAYSERİ
10 ÖZEL Yasin 1219 1221 BURSA 2 0 - 1 2 KAYAN Yaşar Efe 1388   KARAMAN
11 TÜNCER Ömer 1196   TEKİRDAĞ 2 0 - 1 2 ÖGEYİK Batu Gün 1347   ORDU
12 TÜRKOL Efe Doruk 1196   ANKARA 2 1 - 0 2 ALPAY Osman Kaan 1335   ZONGULDAK
13 HASANOĞLU Hakan 1333   ADANA 2 0 - 1 2 KESKİNKILIÇ Emir 1194   BALIKESİR
14 YORULMAZ Ahmet 1322   ZONGULDAK 2 0 - 1 2 KARAKAYA Mehmet 1174   DENİZLİ
15 DEMİR Ege Orkan 1194   MANİSA 2 0 - 1 2 ÇOLAKOĞLU Atahan 1316   MERSİN
16 ÖZKESKİN Nazım Efe 1316 1305 İZMİR 2 1 - 0 2 KANER Ali Talha 1169   İSTANBUL
17 SERİN Emre 1192   AYDIN 2 0 - 1 2 SARIDAĞ Ömer Melih 1311 1302 BURSA
18 ZENCİRKESER Kaan 1304   GAZİANTEP 2 1 - 0 2 ŞAHİN Taha 1167   MERSİN
19 TARHAN Adar 1162   İSTANBUL 2 1 - 0 2 BAHAR Mevlüt 1297   KONYA
20 BOZ Ömer Ege 1287   DENİZLİ 2 1 - 0 2 KOÇAK Metehan 1116   ESKİŞEHİR
21 TAŞPINAR Yankı 1279 1148 İZMİR 2 1 - 0 2 TOMRU İbrahim 1054   İZMİR
22 ERGİN Şahin 1146   TEKİRDAĞ 2 0 - 1 2 TOSUN Burak Enes 1276   ANTALYA
23 SEZİŞ Doruk 1268   ISPARTA 2 1 - 0 2 BARUT Alp 1016   DENİZLİ
24 ÇETİNTAŞ Aras 1113 1013 BURSA 2 1 - 0 2 DUYMAZ Burak Ege 1258   İZMİR
25 COŞKUN Yiğit Zafer 1255   YALOVA 2 1 - 0 2 MOLLA Raif Ege     BURSA
26 YAVUZ Ahmet Arif     SAMSUN 2 0 - 1 2 TOPALOĞLU Mehmet Utkan 1252   MUĞLA
27 ATAŞ Ali Arda 1336   HATAY ½ - ½ NALBANT Tan Ozan 1139   MANİSA
28 ERTÜRK Bariş 1304   GAZİANTEP 0 - 1 SALHAN Arda 1165   İZMİR
29 ELGİN Ömür 1166   MERSİN 0 - 1 1 ÖZCAN Alperen 1503   MUĞLA
30 YUNUS Barış 1440   İZMİR 1 1 - 0 1 EFE Emir Alaettİn 1104   KOCAELİ
31 UZGUR Arda 1379   MUĞLA 1 1 - 0 1 YILDIRIM Utku 1103   ANTALYA
32 ÇOLAK Selçuk Emre 1346   AYDIN 1 1 - 0 1 ERCAN Ahmet Servet 1101   KONYA
33 ALABAŞ Anıl 1100   ÇANAKKALE 1 0 - 1 1 AKGÜN Arda 1343   MANİSA
34 TANRIYAR Ozan 1100   İSTANBUL 1 1 - 0 1 YANIK Yiğit 1326   ANTALYA
35 UZUN Kayra Asrın 1094   İZMİR 1 0 - 1 1 DÖLEK Gökalp Deniz 1284   SAKARYA
36 AVCI Ege 1092   MERSİN 1 1 - 0 1 ÖZKAN Taha 1265   İSTANBUL
37 BOZKURT Cem Ozan 1262   İZMİR 1 1 - 0 1 ZEYBEKCİ Tarık Efe 1100   DENİZLİ
38 GENÇ Başar 1257   HATAY 1 1 - 0 1 KATIRCI Arda 1088   İSTANBUL
39 BEŞE Arda 1087   ADANA 1 0 - 1 1 AKSÖZ Rüzgar Bulut 1255   İSTANBUL
40 ÇEVİK Salih Çağrı 1247   KIRIKKALE 1 1 - 0 1 SİNANOĞLU Yusuf 1088   İZMİR
41 YILMAZ Mehmet Berat 1246   AKSARAY 1 1 - 0 1 ÖZDERYA Doğukan 1087   İZMİR
42 KAPLAN Kerim 1224   MUĞLA 1 1 - 0 1 YALNIZ Osman İsmet 1085   KONYA
43 KARA Ali 1083   YOZGAT 1 0 - 1 1 ELVEREN Çınar 1215   ANKARA
44 YAMAN Ömer Yiğit 1197   ISPARTA 1 1 - 0 1 YILDIR Mustafa Efe 1083   KAHRAMANMARAŞ
45 ÜLGEN Kadirhan 1080   MERSİN 1 1 - 0 1 ERGÜN Ekin Fuat 1190   KAYSERİ
46 ÖZTÜRK Arslan Buğra 1190   TOKAT 1 0 - 1 1 ÖZTÜRK Ömer 1077   İZMİR
47 YILMAZ Yiğit 1070   MERSİN 1 1 - 0 1 ACABEY İsmail Efe 1187   İZMİR
48 TÜRKOĞLU Eren 1180   AYDIN 1 0 - 1 1 ONUN Alperen 1067   İZMİR
49 ALTINDAĞ Azizhan 1065   DENİZLİ 1 1 - 0 1 GÜÇLÜ Ayberk 1179   KAYSERİ
50 ATASOY Kaan Çınar 1063   MUĞLA 1 0 - 1 1 YAMAN Emirhan 1173   MANİSA
51 GÜVENOĞLU Aydın Altar 1172   MERSİN 1 1 - 0 1 BOSTAN Baturalp 1064   AYDIN
52 ÇOBAN Ali Burak 1057   BURSA 1 1 - 0 1 CANSU Ege 1170   İSTANBUL
53 CENGİZ Kaan Emre 1170   MANİSA 1 1 - 0 1 MAT Eren 1061   DENİZLİ
54 DÜNDAR Göktuğ 1055   ANKARA 1 1 - 0 1 SARSIK Kağan 1170   ZONGULDAK
55 SEZGİN Talha 1170   TRABZON 1 1 - 0 1 ÇOLAK Alper 1056   AYDIN
56 KORKMAZ Kağan 1169   BURSA 1 1 - 0 1 ÖNAL Cenk 1050   SAKARYA
57 ALPAY Arda Tahsin 1032   ZONGULDAK 1 0 - 1 1 MORGÜN Boran 1153   İSTANBUL
58 TEK Tahsin Emin 1151   KONYA 1 1 - 0 1 ÖZDEMİR Deniz 1047   KONYA
59 KURŞUN Mehmet Efe 1022   İZMİR 1 0 - 1 1 BAKİOĞLU Can 1148   İZMİR
60 OKTAR Tiber 1147   İSTANBUL 1 0 - 1 1 NURAN Deniz 1043   İZMİR
61 YILDIZ Ayberk 1013   BURSA 1 0 - 1 1 HIZ Umut Can 1144   ORDU
62 ALYANAK Akay 1141   İSTANBUL 1 0 - 1 1 ALTAY Sinan Can 1033   KOCAELİ
63 PEKKUL Arda 1000   BURSA 1 1 - 0 1 CEYLAN Mehmet Hilmi 1140   BATMAN
64 EKER Ahmet Haktan 1140   SİVAS 1 0 - 1 1 SUNA Veli Deniz 1022   MERSİN
65 TÜMAY Arman 1139   MERSİN 1 0 - 1 1 AYTİN Ali Yiğit     DÜZCE
66 AVCI Bartu     İZMİR 1 0 - 1 1 DOĞAN Talha Yiğit 1134   İSTANBUL
67 EKİZ Mert Erol     DENİZLİ 1 1 - 0 1 YALÇIN Sami Yusuf 1133   BATMAN
68 SOYLU Burak Mert 1131   İZMİR 1 1 - 0 1 BAKIRCI Ayberk Demir     İZMİR
69 GÜRBÜZ Emirhan     ANKARA 1 0 - 1 1 DEMIR Berkay 1128   K.K.T.C.
70 KOCA Sarp Kağan 1124   İSTANBUL 1 1 - 0 1 GÖKÇEK Ahmet     ANKARA
71 KARAKUZU Efe     MANİSA 1 1 - 0 1 YILMAZ Mustafa Ege 1124   AYDIN
72 ZORBAZ Selim Yiğit 1124   ANTALYA 1 1 - 0 1 NAY Berk     K.K.T.C.
73 MORAN Halil Çağan     DENİZLİ 1 0 - 1 1 ATAY Enes 1121   AFYONKARAHİSAR
74 EKEN Şevki Kıvanç 1119   ANTALYA 1 1 - 0 1 TAMAR Mert Ömer     SAKARYA
75 ERDOĞAN Mehmet Tuna 1115   MERSİN 1 1 - 0 1 UĞURLU Sabri Yiğit     MERSİN
76 SABANCI İlker     K.K.T.C. 1 0 - 1 1 ARSLAN Emre Kaan 1114   ÇANAKKALE
77 CAN Kağan Gökalp 1112   AKSARAY 1 1 - 0 1 YILMAZ Poyraz     İZMİR
78 ÇETİN Mete     ANKARA 1 0 - 1 1 CEYLAN Atakan 1112   TEKİRDAĞ
79 ÖZTUKSAVUL İda 1112   İSTANBUL 1 1 - 0 1 ÇIRAK Mehmet Ediz     ANKARA
80 ÇİL Egemen     ANKARA 1 0 - 1 1 AYDIN Aytaç 1111   ANKARA
81 GÜL Yusuf 1108   İZMİR 1 1 - 0 1 ÖZEN Umut Kerem     ANTALYA
82 İNCE Mustafa Alp     İZMİR 1 ½ - ½ 1 TOSUN Buğra 1105   İSTANBUL
83 ARISAN Cihangir Doğukan 1104   İSTANBUL 1 0 - 1 1 ŞAHİN Hüseyin Furkan     İZMİR
84 ŞATIR Eray     ANKARA ½ 1 - 0 ½ UZADALI Ege Can     MERSİN
85 KOŞKA Efe 1208   KAYSERİ 0 1 - 0 ½ GÖNEN Mehmet Orkun 1063   NİĞDE
86 ASLAN Efe Kaan     SİNOP 0 0 - 1 0 YEŞİL Emrah Ege 1400   İSTANBUL
87 AYHAN Aytuğ     İZMİR 0 0 - 1 0 SAĞIR Ömer Alp 1304   İZMİR
88 GÜLER Bahadır Toprak 1202   DÜZCE 0 1 - 0 0 ALTIOK Kaan     İSTANBUL
89 BAHÇELİOĞLU Deniz     ANKARA 0 1 - 0 0 KOÇYİĞİT Yiğit 1197   MUĞLA
90 KAYA Anıl Efe 1177   İSTANBUL 0 1 - 0 0 ATLI Hüseyin Ege     MUĞLA
91 KARTAL Egemen 1174   MUĞLA 0 1 - 0 0 AVERBEK Necat Hüseyin     MARDİN
92 BIÇAKLIOĞLU Denizhan     SAKARYA 0 0 - 1 0 TOKER Ali Berk 1147   MUĞLA
93 KAYA Altan 1133   İSTANBUL 0 1 - 0 0 BULUTLAR Sarp Ersoy     İSTANBUL
94 DARAKÇI Muhammed Ensar     BATMAN 0 1 - 0 0 BOZDAĞ Armağan Emre 1100   İSTANBUL
95 DOĞAN Mirzahan     KONYA 0 0 - 1 0 AYDIN Burak 1093   ORDU
96 GOLOĞLU Demir     İSTANBUL 0 0 - 1 0 ÖZDİLLİ Oğuzhan 1092   ÇORUM
97 BAŞÖZ Uygar Batın 1085   SAKARYA 0 1 - 0 0 DENİZ Yiğit     MANİSA
98 ALTIN Çağatay 1076   ESKİŞEHİR 0 1 - 0 0 ECE Enes     BİTLİS
99 KURUNÇ Hüseyin Doruk     ANTALYA 0 0 - 1 0 ÇAKICI Berkay Efe 1076   KONYA
100 NURLU Berk Deniz 1063   HATAY 0 1 - 0 0 ERDİNÇ Fatih Akın     İSTANBUL
101 GÜR Gürbüz 1046   DENİZLİ 0 1 - 0 0 KAHRİMAN Ahmet Efe     HATAY
102 KAHRAMAN İsmet Rauf 1042   DENİZLİ 0 1 - 0 0 KEMER Ahmet     ANTALYA
103 NUR Rüstem     AYDIN 0 1 - 0 0 ALTUN Fırat 1041   İSTANBUL
104 AKKAŞ Halil İbrahim 1038   MUĞLA 0 ½ - ½ 0 OKUYAN Ali     HATAY
105 TUNÇDEMİR Kaan     İZMİR 0 1 - 0 0 DEMİRELLİ Selim 1030   BALIKESİR
106 GÖKCE Yiğit 1017   MUĞLA 0 1 - 0 0 UZER Arda     İZMİR
107 YAMAN Emre     KIRKLARELİ 0 0 - 1 0 GENGÖR Gökalp 1012   İZMİR
108 ÖZAY Doruk     İSTANBUL 0 0 - 1 0 AKDENİZ Mehmet Fatih     BATMAN
109 AKHAN Muhammed Taha     BİTLİS 0 0 - 1 0 ÖNEL Yusuf Ege     ISPARTA
110 ÖZKUL Talha     SİVAS 0 1 - 0 0 AKSOY Arda     ARTVİN
111 AKTUĞ Efe     ANKARA 0 ½ - ½ 0 ÖZTÜRK Erkan Deniz     ANKARA
                       
                       
                       
.
Turkish Chess Federation © 2014