bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
8 YAŞ KIZ
 
Organizatör : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ(34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN(6351930)
Hakem : NA Ayşegül AKDENİZ(3802510)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1145
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Tur 3 de 26.01.2015 da 16.00
 
M.no SOYADI-ADI UKD İLİ Puanlar sonuc. Puanlar SOYADI-ADI UKD İLİ
1 ENÇ Nilsu 1404 ÇANAKKALE 2 1 - 0 2 GÜL Zeynep 1180 TEKİRDAĞ
2 TARLABAŞI Ceyda 1203 İSTANBUL 2 0 - 1 2 WCM KAYIŞ Gülcan Sena 1371 İZMİR
3 AKAT Elifnaz 1341 BALIKESİR 2 0 - 1 2 UYSAL Nehir 1157 MERSİN
4 DÖNMEZ Gülin 1146 DENİZLİ 2 1 - 0 2 ALTINTAŞ Eda Nur 1307 İSTANBUL
5 SARICA Elif 1266 KOCAELİ 2 ½ - ½ 2 ALPSOYLU Irmak 1082 MERSİN
6 DEMİREZEN Akkiz Ela 1144 KAYSERİ 2 0 - 1 2 BALOĞLU Dila 1259 GAZİANTEP
7 EKŞİ Ece Aylin 1248 ANTALYA 2 1 - 0 2 BEREKETOĞLU Nadiye 1063 HATAY
8 DEĞİRMENCİ Şevval Naz 1128 TEKİRDAĞ 2 0 - 1 2 ÜNAL Beren 1236 ISPARTA
9 ESİN Fatmanur 1021 ÇANAKKALE 0 - 1 2 DOĞANOĞLU Doğa 1056 MERSİN
10 DEDE İlter Bilge 1394 DENİZLİ 1 0 - 1 AKIN Duru 1196 ANTALYA
11 DAĞ Şevval 1051 İZMİR 1 0 - 1 1 YANIK Meriç 1400 AKSARAY
12 YAKICI Bersu 1188 İZMİR 1 1 - 0 1 KARATAŞ Elif 1045 YALOVA
13 YAZĞAN Nehir 1163 MANİSA 1 1 - 0 1 TASLAK Seden Su 1034 MUĞLA
14 ASLAN Elif Çağıl 1146 İZMİR 1 1 - 0 1 POLAT Çağla Deniz 1027 HATAY
15 ERTAŞKIN Zeliha Gökçe 1010 KIRKLARELİ 1 0 - 1 1 AKDOĞAN Menekşe 1141 İZMİR
16 ÇENGEL Melisa 1124 İSTANBUL 1 0 - 1 1 KÜÇÜK Alara 1012 K.K.T.C.
17 BERKİ Elif 1000 İSTANBUL 1 0 - 1 1 ÖZVARDAR Irmak 1121 İZMİR
18 ATAK Mina 1108 İSTANBUL 1 ½ - ½ 1 VANLIOĞLU Ece 1000 BURSA
19 AKBAY Zümrüt Ecrin   ANKARA 1 0 - 1 1 ÖZVARDAR Yağmur 1102 İZMİR
20 ÖRDOĞLU Çisem 1101 KARAMAN 1 0 - 1 1 AVLIK Aysima   AKSARAY
21 DOĞAN İrem Nur   AKSARAY 1 0 - 1 1 SERT Ezgi Naz 1100 ISPARTA
22 BAŞPINAR Dila 1090 İSTANBUL 1 1 - 0 1 BİNGÖL Ela   İZMİR
23 DİRİCAN Feride   ANTALYA 1 0 - 1 1 İKİIŞIK Melike Bilge 1090 İSTANBUL
24 CAN Aşkin Beliz 1083 ÇANAKKALE 1 0 - 1 1 DİNÇER Çağla   ANTALYA
25 KURAK Dila 1081 İZMİR 1 1 - 0 1 MUŞTU Hatice Aslı   İSTANBUL
26 ÖZKAYA Rüya Pelin 1075 MERSİN 1 1 - 0 1 TOKSÖZ Tuhana   İZMİR
27 GÜLTEKİN Meriç 1061 İSTANBUL 1 1 - 0 1 ÇAVUŞ Belemir   TEKİRDAĞ
28 TAVLAŞ Eylül Elif   İSTANBUL ½ 0 - 1 ½ ŞENGÜL Irmak 1126 İZMİR
29 KAYAHAN Ada   İZMİR ½ 0 - 1 ½ DAMKACI Elif Naz 1026 MUĞLA
30 KARA Asmin Zer 1113 İSTANBUL 0 1 - 0 0 JAKOBY Aleya 1004 İSTANBUL
31 AKTARLA Nehir   MERSİN 0 1 - 0 0 KAVAKTAN Nehir 1112 İZMİR
32 DİKMEN Meltem 1063 ANKARA 0 1 - 0 0 BİLEN DİLA   K.K.T.C.
33 ERSOY Nil   İZMİR 0 0 - 1 0 ÖZTÜRK Nesrin Berra 1049 İSTANBUL
34 YILDIRIM Semanur 1047 DİYARBAKIR 0 1 - 0 0 SEVİNÇ Nisa   MUĞLA
35 GÖL Rüya Nisa   ORDU 0 1 - 0 0 SUBAŞI Nudem Yağmur 1028 MUĞLA
36 ÖZSARAÇ Nil   KIRKLARELİ 0 0 - 1 0 ALBAYRAK Ayşe Nur Ceren 1020 ARTVİN
37 DÖNMEZ Sümeyye 1019 KARAMAN 0 0 - 1 0 ÖZEN İdil   ISPARTA
                     
                     
                     
.
Turkish Chess Federation © 2014