bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
9 YAŞ GENEL
 
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ(34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN (6351930)
Hakem : NA Cüneyt Kamil YILDIRIM(34506373)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1212
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Tur 3 de 26.01.2015 da 16.00
 
M.No. SOYADI - ADI UKD ELO İLİ Puanlar SONUÇ Puanlar SOYADI - ADI UKD ELO İLİ
1 IŞIK Burak Alp 1366 1638 TEKİRDAĞ 2 1 - 0 2 ARAPÖZENGİ Mert Ali 1372   EDİRNE
2 ARSLAN Muhammed Emin 1600   MERSİN 2 1 - 0 2 CİRİT Uğur 1364 1338 EDİRNE
3 KIZIL Volkan 1600   MERSİN 2 ½ - ½ 2 ERSÖZ Talha 1360   MERSİN
4 ÇALLIOĞLU Yiğit Sarp 1516 1302 DENİZLİ 2 1 - 0 2 TÜRKEN Emir 1354   HATAY
5 TAŞLIÇUKUR Erdeniz 1479   İSTANBUL 2 1 - 0 2 KARGI Mert 1351   TRABZON
6 ÇAPUTÇUOĞLU Zeki Berke 1351   ANKARA 2 1 - 0 2 AKKÖK Mehmet Ahmet Necat 1420 1477 HATAY
7 MALĞAÇ Ömer Beyazıt 1471   TRABZON 2 1 - 0 2 SARIKAYA Eser 1338 1336 İSTANBUL
8 AÇIKGÖZ Kağan Kerem 1335   MANİSA 2 1 - 0 2 GÜNDOĞDU Mustafa Yalın 1467 1463 BURSA
9 ÇABUK Can 1333   EDİRNE 2 ½ - ½ 2 IŞIK Ömer 1461   GAZİANTEP
10 GÖKÇEK Kürşat Buğra 1460 1348 MERSİN 2 1 - 0 2 ERDEMLİ Kadir 1333   MUĞLA
11 KAPLANCAN Burak 1328   MANİSA 2 0 - 1 2 AKIN Yağız Çınar 1455 1294 İSTANBUL
12 ÇALIŞKAN Seha 1455   EDİRNE 2 1 - 0 2 İNAK Berkay 1330   ISPARTA
13 ÇAKMAK İbrahim 1324   İSTANBUL 2 0 - 1 2 BOZDOĞAN Sarper Ekin 1450   DENİZLİ
14 ERDOĞAN Tekin Alp 1416   ADANA 2 0 - 1 2 ARGÜZ Bartu Toprak 1325   DENİZLİ
15 KÖPRÜBAŞI Burak Çınar 1405 1276 EDİRNE 2 1 - 0 2 AKÇİÇEK Mert 1317   MANİSA
16 ŞİBLİ Murat Yiğit 1316   ADANA 2 0 - 1 2 TASLIOĞLU Gökay Deniz 1404   TOKAT
17 ERDEM Eren 1403   BOLU 2 0 - 1 2 AKDAŞ Emre 1315   İSTANBUL
18 AYDOĞAN Babür 1315 1151 DENİZLİ 2 0 - 1 2 ADIGÜZEL Ufuk Alp 1400   MERSİN
19 SENDAN Aydoğan 1400   MERSİN 2 1 - 0 2 ÜNLÜ Ceyhun Ege 1311   TRABZON
20 AKGÜN Deniz 1309   MERSİN 2 1 - 0 2 AKSU Ata Anıl 1396 1010 İZMİR
21 KARSAN Adil Tuna 1396   İSTANBUL 2 ½ - ½ 2 GERGERLİ Osman Utku 1247 1292 İZMİR
22 CİVCER Ömer Faruk 1154   ÇANAKKALE 2 ½ - ½ 2 KABADAYI Süleyman Arda 1389 1298 İSTANBUL
23 ÖZCAN Kaan 1389   İSTANBUL 2 1 - 0 2 ŞAHBAZ Bartu 1244   DENİZLİ
24 ARAL Furkan 1335 1377 BURSA 2 1 - 0 2 KARAASLAN Efe     İSTANBUL
25 ŞAM Ayberk 1301 1026 MANİSA 0 - 1 ÖZTÜRK Efe Hakan 1621 1522 TOKAT
26 AYDOĞDU Arıl 1287   SAMSUN 0 - 1 CM YAVUZ Efe Metehan 1557 1432 BOLU
27 İLDEMİR Burak 1173   YOZGAT 0 - 1 DİNÇER Efe Barkın 1407 1245 AYDIN
28 SAYIN Mert Ali 1224   SAKARYA 0 - 1 YURDUN Fehmi Kuzey 1362   MUĞLA
29 İBİLİOĞLU Alper Burak 1027   KÜTAHYA 0 - 1 DELİPINAR Uras Emre 1358   İSTANBUL
30 ACAR Kaan 1169   ANTALYA 1 - 0 SAKARYA Muammer Boran 1320   BURSA
31 ASLAN Talha 1310   GAZİANTEP 0 - 1 KOÇU Berat 1028   MANİSA
32 DİKİLİTAŞ Beren 1134   ANKARA 1 0 - 1 1 GÜLTAŞ Çınar 1600   MERSİN
33 GÜLDÜR Burak 1126   MANİSA 1 0 - 1 1 ÇALIŞKAN Samet 1513 1218 MANİSA
34 ÖZTÜRK Furkan Berk 1466 1335 BURSA 1 ½ - ½ 1 ŞENCAN Mert 1124   İZMİR
35 GÜVEN Gökberk Erdem 1126   MERSİN 1 0 - 1 1 BABACAN Kerem 1385   KONYA
36 ORBAY Yağız Orkun 1120   AYDIN 1 1 - 0 1 YAMAN Baran 1347   ANKARA
37 TEKER Emre 1110   İSTANBUL 1 0 - 1 1 YORULMAZ Ali Alper 1337 1155 İZMİR
38 MERCİMEK Ali Atakan 1109   ADANA 1 1 - 0 1 KARADAĞ Baha 1314 1177 MANİSA
39 ŞENYÜZ Uygar 1313   AYDIN 1 0 - 1 1 GENÇ Ömer 1103   BURSA
40 ÇİNÇİN Zeki 1105   HATAY 1 0 - 1 1 DURHAN Batuhan 1310 1032 İZMİR
41 CANER Yiğit 1097   MUĞLA 1 0 - 1 1 PARÇALI Serdar Efe 1301   İZMİR
42 KAMİŞLİ Görkem Arda 1093   İSTANBUL 1 0 - 1 1 ÇOLAK Erol Can 1293   ORDU
43 YILMAZ Ali İmran 1091   BATMAN 1 1 - 0 1 DUMAN Ahmet Emin 1291   AFYONKARAHİSAR
44 UĞURLU Yağızefe 1090   İZMİR 1 0 - 1 1 ZENCİRCİ Ahmet 1286   İSTANBUL
45 GENÇ Barış 1282 1032 HATAY 1 1 - 0 1 GÜREN Melih 1088   ÇANAKKALE
46 BAYLAN Ahmet Berkan 1087   MUĞLA 1 1 - 0 1 SEZER Enes 1270   ANKARA
47 KESEN Boray 1085   K.K.T.C. 1 0 - 1 1 NAZLI Mehmet Hamdi 1253   MUĞLA
48 ATAER Mustafa Sarp 1252 1231 BURSA 1 1 - 0 1 KARAÇELEBİ Denizcan 1079   İZMİR
49 GEBEŞ Ferhat Yamaç 1079   MUĞLA 1 1 - 0 1 TEZ Ekrem Yağız 1252   TEKİRDAĞ
50 DEMİROĞLU Demir 1244   GAZİANTEP 1 1 - 0 1 ADAL Uygar Çağrı 1077   HATAY
51 PEKGÜZEL Sami 1242   AYDIN 1 1 - 0 1 ÇÖLGEÇEN Ali Altan 1076   ANTALYA
52 AKSOY Onur 1078   İZMİR 1 1 - 0 1 DOĞAN Emre Kağan 1235   ORDU
53 PAKİŞ Emir 1234   İSTANBUL 1 0 - 1 1 KAYA Mert 1074   ÇANAKKALE
54 İBAR Orhun 1077   İSTANBUL 1 ½ - ½ 1 ALP Mustafa 1230   BURSA
55 GİRAY Arda 1230   DÜZCE 1 1 - 0 1 KARAKUŞ Ali 1068   K.K.T.C.
56 KESİK Muhammed 1075   GİRESUN 1 0 - 1 1 ŞENAY Berkay 1229   MANİSA
57 AY Kerimcan 1071   KOCAELİ 1 0 - 1 1 KIZILGÜL Tuğrul 1219   TOKAT
58 YARAN Taylan Onat 1214   İSTANBUL 1 1 - 0 1 ÖZBOSNALIOĞLU Mert 1068   İZMİR
59 GÜNGÖR Efe 1070   BURSA 1 0 - 1 1 TOPAL Beran Ege 1213   HATAY
60 KUNDAKÇI Yiğit 1206   SAKARYA 1 1 - 0 1 KARABEYOĞLU Göktuğ 1067   HATAY
61 AKSOY Dorukan 1061   MANİSA 1 1 - 0 1 ATAR Berat 1201   ANTALYA
62 DEMİRBAŞ Ahmet Yiğit 1198   BURSA 1 1 - 0 1 KAYNAK Deniz Can 1050   ANKARA
63 YILDIRIM Kutlu Berke 1050   BOLU 1 0 - 1 1 CAN Efe Deniz 1194   İSTANBUL
64 ŞAHİN Taha 1189   KOCAELİ 1 ½ - ½ 1 KARAMAN Arda 1036   DENİZLİ
65 NAY Ali Doğan 1033   K.K.T.C. 1 1 - 0 1 KAYAOĞLU Ege 1188   ANTALYA
66 DURAN Kaan 1028   BURSA 1 1 - 0 1 MEYLANİ İbrahim Baran 1179   YALOVA
67 HACISALİHOĞLU Efe Eren 1177   İSTANBUL 1 1 - 0 1 AYDIN Mustafa Murat 1024   AMASYA
68 GÜDER Zafer Alpin 1018   İSTANBUL 1 1 - 0 1 TEMİZER Umut 1176   İSTANBUL
69 SEMERCİ Behçet Emre 1011   BURSA 1 1 - 0 1 YETİM Hazar 1171   ANKARA
70 ATA Mehmet Umut 1009   BURSA 1 0 - 1 1 ERZURUMLU Bora 1169   MUĞLA
71 YAVUZ Salih Kerem 1008   İSTANBUL 1 1 - 0 1 GÖKÇE Hüseyin Efe 1163   TEKİRDAĞ
72 NALCI Kaan 1162   ISPARTA 1 1 - 0 1 ALTUNGÖLLER Furkan     AKSARAY
73 KILIÇ Mithat Mert 1000   BURSA 1 0 - 1 1 KANDAZ Berat Efe 1156   SAKARYA
74 ANACAK Hasan Güneş     İZMİR 1 0 - 1 1 KEMERLİ Çağan 1155   İSTANBUL
75 AYDIN Halit Fırat     AMASYA 1 0 - 1 1 SEVEN Kaan 1153   İZMİR
76 BUKAĞILI Ege     İZMİR 1 0 - 1 1 AZDER Mustafa Alp 1148   BURSA
77 DOĞAN Yağız Berker     AMASYA 1 0 - 1 1 KELEŞOĞLU Ahmet 1148   ORDU
78 ÖZ Osman Mert 1148   MUĞLA 1 1 - 0 1 DİNÇER Abdullah     ÇANAKKALE
79 ÇALIŞKAN Arhan     İSTANBUL 1 0 - 1 1 GÜLBAŞ İsa 1147   HATAY
80 HOCEK Yiğit 1139   DENİZLİ 1 1 - 0 1 TURGUT Çağdaş Hasan     İZMİR
81 ARSLAN Mehmet Enes 1136   ANTALYA 1 1 - 0 1 ÇELİK Toprak Kayra     ANTALYA
82 YILMAZ Yiğit Efe 1149   AYDIN ½ 1 - 0 1 YÜCEL Buğra Sefa     KIRIKKALE
83 ASLANYÜREK Umut 1033   HATAY ½ 1 - 0 ½ VAR Mehmet Cemal 1053   SAKARYA
84 ÖZBEK Eyüp 1187   AKSARAY 0 0 - 1 ½ SAYDAM Batuhan 1138   İZMİR
85 AKDENİZLİ Yiğit Eren 1319   MUĞLA 0 1 - 0 0 ARSLAN Kerem 1045   MERSİN
86 KARADEMİR Buğra 1166   İSTANBUL 0 0 - 1 0 YILMAZ Kuzey 1038   İSTANBUL
87 NEBİLER Yiğit Deniz 1152   İSTANBUL 0 0 - 1 0 CEYLAN Tunay Arda 1026   BALIKESİR
88 ATALAY Yiğit Ozan 1024   ANTALYA 0 1 - 0 0 YARBA Emir 1150   MARDİN
89 KILIÇ Nurullah 1136   SİİRT 0 1 - 0 0 ÇATAK Kerem 1023   ANKARA
90 ALTINTAŞ Batuhan 1086 1128 BURSA 0 1 - 0 0 KIRĞIZ Mehmet 1022   ELAZIĞ
91 ASLAN Ahmet Can 1123   MERSİN 0 1 - 0 0 MUT Arda 1021   MERSİN
92 ALPÇETİN Ediz Batu     ANTALYA 0 0 - 1 0 AY Furkan Enes 1123   SİVAS
93 DEVECİ Hasan     ANTALYA 0 0 - 1 0 BOZKURT İlke Cem 1117   ADIYAMAN
94 ATALAY Ensar 1114   BATMAN 0 0 - 1 0 GÖKÇEN Demir 1004   ANKARA
95 GÖKBERK Mehmet     ANKARA 0 0 - 1 0 GÜL Fatih 1108   ISPARTA
96 GÜNDÜZ Çağan Tan 1101   İSTANBUL 0 1 - 0 0 AKPINAR Mehmet Eren     KONYA
97 KAYA Meriç     ARTVİN 0 1 - 0 0 ÇAĞIL Celal Yavuz 1100   KAYSERİ
98 ÖZGE Sami Gürler 1100   DENİZLİ 0 0 - 1 0 DERAL Elber     İZMİR
99 KÖŞKER Batın     İSTANBUL 0 0 - 1 0 DİYADİN Mustafa Bilge 1070   ANKARA
100 TÜRKKAN Ali     BURSA 0 0 - 1 0 ÇETİN Yağız Efe 1070   İZMİR
101 ATMA Enes 1068   KAHRAMANMARAŞ 0 1 - 0 0 DEVECİ Ulaş     HATAY
102 TÜZÜNER Deniz 1068   ANKARA 0 1 - 0 0 GÜLSÜN Şant     İSTANBUL
103 ÖZDEMİR Hüseyin Demir 1068   ANKARA 0 0 - 1 0 KARAASLAN Muhammed     BİTLİS
104 BİROL Emir Efe 1065   ANTALYA 0 1 - 0 0 KURT Hüseyin     UŞAK
105 KILIÇ Güven 1059   ÇANAKKALE 0 1 - 0 0 YAVUZ Tekin Batuay     AYDIN
106 AYNUR İbrahim Arda 1052   ANKARA 0 0 - 1 0 YILMAZ Enes     KARAMAN
107 YILMAZ Şemseddin Efe     ŞANLIURFA 0 0 - 1 0 UYSAL Güney 1052   ISPARTA
108 KURUCA Fethi Yağız 1051   BALIKESİR 0 1 - 0 0 YILMAZ Kaan     ANKARA
109 ÖZKURT Arda     İSTANBUL 0 0 - 1 0 YILDIRIM Özgür Toprak 1048   İSTANBUL
110 TOKLU Sarp 1046   İZMİR 0 0 - 1 0 ŞAHİN Galip Koray     İSTANBUL
                         
                         
                         
.
Turkish Chess Federation © 2014