bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
9 YAŞ KIZ
 
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ (34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN (6351930)
Hakem : NA Cüneyt Kamil YILDIRIM (34506373)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1168
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Tur 3 de 26.01.2015 da 16.00
 
 
M.No. SOYADI - ADI UKD ELO İLİ Puanlar SONUÇ Puanlar SOYADI - ADI UKD ELO İLİ
1 KAYA Sıla 1307 1464 İSTANBUL 2 1 - 0 2 ÜSTER Defne 1203 1223 İSTANBUL
2 AYDIN Gülenay 1396   DENİZLİ 2 1 - 0 2 ÖNER Deniz 1214   KONYA
3 KAYA Ilgın 1387   MERSİN 2 1 - 0 2 BOZKAYA Sare 1202   TOKAT
4 ÇETİN Sümeyye 1200   BALIKESİR 2 0 - 1 2 KOYUNCU Haticesu 1348 1295 DENİZLİ
5 ÖZ İrem Ezra 1314   ADIYAMAN 2 1 - 0 2 KÖKSAL Zeynep Su 1175   ANTALYA
6 KEBAPÇI Defne 1299 1049 MANİSA 2 1 - 0 2 ŞAHİN Dilem 1134   KIRKLARELİ
7 KESKİN Elif 1280 1212 İSTANBUL 2 1 - 0 2 TÜRÜNZ Dilek 1099   ÇANAKKALE
8 TÜRKOĞLU Sıla Eylül 1272   MUĞLA 2 1 - 0 2 YİĞİT Cansu 1069   İSTANBUL
9 KAYA Elif 1194   MERSİN 2 ½ - ½ 2 ÖZKAN Elif 1258   İZMİR
10 KALENDER Hatice Kübra 1185   YALOVA 2 1 - 0 2 ÇAĞLAR Gülşen Sena 1251   MERSİN
11 ANAÇOĞLU Çisel 1178   ANKARA 2 0 - 1 2 ZÜYLİ Melike 1242   KAYSERİ
12 TOPAL Berfin 1156   ANKARA 2 0 - 1 KARASAKAL Deniz 1276 1253 İSTANBUL
13 COŞGUN Başak 1142   ANKARA ½ - ½ 1 MOĞUL Ceyda 1437   İZMİR
14 YILDIZ Begüm 1109   ANKARA 1 0 - 1 1 AYDEMİR Sermin Naz 1387 1096 MERSİN
15 SOLAK Şura 1105   İSTANBUL 1 0 - 1 1 GÜNEŞ Gülenay 1366   MUĞLA
16 POSTOĞLU Gülden 1366   MUĞLA 1 1 - 0 1 ŞİMŞEK Gülsunur 1108   ANTALYA
17 UĞUR Elif Almıla 1091   MUĞLA 1 0 - 1 1 YILMAZ Gökçen 1185 1311 İSTANBUL
18 ÖZALP Şevval 1084   DENİZLİ 1 0 - 1 1 GÜRŞEN Deniz 1294   İSTANBUL
19 ERKİN Rumeysa 1254   İSTANBUL 1 ½ - ½ 1 EREN Beril 1104   BURSA
20 ALP Hilal Melis 1249   YALOVA 1 1 - 0 1 MUTLU Elif Naz 1091   İZMİR
21 TEPELİ Suğra 1233   İZMİR 1 1 - 0 1 USLU Şenız 1087   ORDU
22 ŞAHİN Zülal Göksu 1072   TOKAT 1 0 - 1 1 ÇİFTÇİ Zeynep 1230   KOCAELİ
23 GÜVERCİNCİ Doğa 1071   HATAY 1 1 - 0 1 ATALAR Göksu Naz 1194   TRABZON
24 KIPIK Feyza 1190   ANTALYA 1 1 - 0 1 DEDA Yağmur 1059   İZMİR
25 YALÇIN Sudenaz 1049   ISPARTA 1 0 - 1 1 CENGİZ Nehir Şara 1188   MERSİN
26 YURTSEVER Ela 1035   İZMİR 1 0 - 1 1 ACAR İlayda 1179   ANTALYA
27 DOĞAN Özge 1168   KAYSERİ 1 1 - 0 1 GÜNDÜZ Ekin 1042   İZMİR
28 TONBUŞ Hafize 1031   ISPARTA 1 0 - 1 1 ÇINAR Ceylin 1166   İZMİR
29 UZUN Aybüke 1017   SAMSUN 1 1 - 0 1 BAŞARAN Hatice Azra 1157   BALIKESİR
30 SOYLU Doğa 1012   MANİSA 1 0 - 1 1 BARLAS Berra Fatoş 1143   DENİZLİ
31 AYKAÇ Ayça Azra     İSTANBUL 1 0 - 1 1 KARABACAK Ceylin Deniz 1134   ANKARA
32 SAĞBAŞ Ayça Buket 1134   İSTANBUL 1 1 - 0 1 AKKAPULU Beren Yaprak 1024   ADANA
33 CEYLAN Simay Gül 1121   BALIKESİR 1 0 - 1 1 TOPRAK Kudret 1000   DÜZCE
34 SAMUK Zehra Ceren     EDİRNE 1 0 - 1 1 KANTER Özüm 1121   BURSA
35 TEZCAN Ela Berru 1120   BALIKESİR 1 1 - 0 1 COŞKUN Dilruba     BURSA
36 GÜNEŞ Deren 1116   İZMİR 1 1 - 0 1 YILMAZ Hatice Kübra     KARAMAN
37 PEKUZ Ceylin     KIRIKKALE ½ 0 - 1 ½ IŞIK Zeynep 1214   İSTANBUL
38 ARSLAN Zeynep Naz 1074   MERSİN ½ 1 - 0 ½ TOKBAŞ Sıla 1093   SAMSUN
39 DİNÇ Nehir 1037   İZMİR 0 0 - 1 0 ZENGİN İclal İlayda 1194   ORDU
40 DAYAN Ceren 1024   DENİZLİ 0 ½ - ½ 0 DOĞAN Nehir 1166   KIRIKKALE
41 AYDIN Delfinay Zeynep 1127   SAKARYA 0 1 - 0 0 SÜZGÜN Ece 1034   ANKARA
42 ENSARİ Şeyma     İSTANBUL 0 ½ - ½ 0 YALÇIN Nehir 1124   ISPARTA
43 KAYA Nevres Nur     MARDİN 0 0 - 1 0 BEKDEMİR Şevval 1119   GİRESUN
44 TOPALOĞLU Nehir     SAMSUN 0 0 - 1 0 AVCILAR Fatıma 1110   GAZİANTEP
45 MEMİLİ Rümeysa 1099   AKSARAY 0 0 - 1 0 KURT Sıla Nazlı 1017   ANKARA
46 YAVUZ Elif Sıla 1092   İSTANBUL 0 0 - 1 0 YUNUS Delfin 1014   MERSİN
47 KURT Beyza 1078   ESKİŞEHİR 0 0 - 1 0 ERMETAL Çilen     K.K.T.C.
48 ÖZTÜRK İdil     ANKARA 0 0 - 1 0 ÇALIŞKAN Bade Su 1071   İZMİR
MALKOÇ Asel     SAMSUN 0 1 - - Tur
                       
                       
                       
.
Turkish Chess Federation © 2014