bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
10 YAŞ GENEL
 
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ (34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN(6351930)
Hakem : NA Özgür ACAR (6306675)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1275
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Tur 3 de 26.01.2015 da 16.00
 
M.No. SOYADI - ADI UKD ELO İLİ Puanlar SONUÇ Puanlar SOYADI - ADI UKD ELO İLİ
1 HAYRAT Mehmet Emir 1434 1419 İSTANBUL 2 0 - 1 2 CM CAN Işık 1954 1909 İSTANBUL
2 DOLGUN Can 1686 1624 ANKARA 2 1 - 0 2 GENÇ Uğur Can 1420   ELAZIĞ
3 YOLCU Anıl 1421 1278 ANKARA 2 0 - 1 2 DİNÇER Özgür Denız 1605 1671 TEKİRDAĞ
4 YURTSEVER Fırat Ulaş 1391   İSTANBUL 2 0 - 1 2 GÜNHAN Arda Baran 1628 1458 İZMİR
5 ARNAS Enes Buğra 1625 1446 ADANA 2 1 - 0 2 SEL Alperen 1389 1386 KOCAELİ
6 ERSÖZ Efe Emir 1390 1153 ESKİŞEHİR 2 0 - 1 2 BAŞARA Arda 1610 1557 ANTALYA
7 ÖZATA Doruk 1388 1203 ANKARA 2 0 - 1 2 ÇEKLİ Cem 1597 1386 ANTALYA
8 SÜZÜK Ataman 1380   DENİZLİ 2 0 - 1 2 SARGINALP Tuna 1587 1226 ADIYAMAN
9 TOPDEMİR Umut Erdem 1376   İZMİR 2 0 - 1 2 ALTUN Arda 1580 1237 İSTANBUL
10 UYSAL Sinan 1375   ANKARA 2 0 - 1 2 UYSAL Uğur 1554 1397 ÇANAKKALE
11 KURTULUŞ Yusuf Berk 1371   MUĞLA 2 ½ - ½ 2 YILDIRIM Kaptan Kaan 1548   ISPARTA
12 SARI Mert Eren 1371 1362 MERSİN 2 1 - 0 2 BÖLÜKBAŞ Emre 1537   İSTANBUL
13 KARSLIGİL Ahmet Toygun 1370   KAHRAMANMARAŞ 2 0 - 1 2 ŞAHİN Yasin Efe 1531 1428 BURSA
14 ÇAĞLAR Kaan 1366   İZMİR 2 0 - 1 2 KOÇER Ahmet Doruk 1503 1370 İSTANBUL
15 AYENGİN Ahmet Çağrı 1494 1313 ÇANAKKALE 2 1 - 0 2 GÜRLER Ege Arın 1311   MANİSA
16 TEKKURT Yusuf Arda 1269   KONYA 2 ½ - ½ 2 DÜŞMEZ Ahmet Alp 1488 1354 İSTANBUL
17 YILDIRIM İbrahim Halil 1486 1414 ANKARA 2 ½ - ½ 2 GÜLER Muhammed Talha 1306   DÜZCE
18 ÖZDİLEK Kaan Alp 1247   MUĞLA 2 0 - 1 2 DİZDAR Arda 1473   MANİSA
19 İNCİLER Yusuf Efe 1461   İSTANBUL 2 1 - 0 2 YÖRÜKÇÜOĞLU Can 1292   İSTANBUL
20 CABEROĞLU Arda 1446 1382 ANKARA 2 1 - 0 2 İNAN Efe 1246   ANTALYA
21 IŞIK Ömer Mert 1241   MUĞLA 2 0 - 1 2 EKENER Egemen 1441 1347 İZMİR
22 MERİÇ Eren 1440   İSTANBUL 2 1 - 0 2 ÖZBERK Emir Mehmet 1243   İSTANBUL
23 DANACI Ege 1600 1549 MANİSA ½ - ½ İZCİ Kutay 1406   İSTANBUL
24 ÖZKALE Burak 1591   ADANA 1 - 0 KINAŞ Cankutay 1337 1342 BURSA
25 OFLAZ Avni 1582   KONYA ½ - ½ YILMAZ Kayra 1323 1323 BURSA
26 DURSUN Ulgar Deniz 1539   İSTANBUL 0 - 1 YAVAŞ Egehan 1318 1238 MANİSA
27 YALÇIN Arda 1534   İSTANBUL 1 - 0 PUHUR Oğuz 1303   ANTALYA
28 YILDIRIM Deniz 1522 1393 ADANA 0 - 1 KOLKOPARAN Furkan 1295   BALIKESİR
29 BOZYAKA Altuğ 1476 1454 BURSA 1 - 0 SARIOĞLU Onur Akın 1257   İZMİR
30 TER Mustafa Baray 1159   İZMİR 0 - 1 FİDAN Boran Ersin 1446 1305 DENİZLİ
31 ALTUNDAL Arda 1445 1285 HATAY 0 - 1 TÜRK Sarp 1244   BURSA
32 ZADEOĞLU Ahmet Efe 1254   ISPARTA 0 - 1 GAZİBEY Alp 1434 1336 ANKARA
33 BİÇER Atakan Mert 1634 1513 İZMİR 1 1 - 0 1 PAYASLI Romert 1219   ÇANAKKALE
34 GÜMÜŞTAŞ Deniz 1579   BURDUR 1 1 - 0 1 BOSTAN Berkay 1223   BALIKESİR
35 ÖZCAN İlker 1553   KIRKLARELİ 1 1 - 0 1 ÇEVİK Numan 1216   EDİRNE
36 TÜZÜN Alkın Tekin 1205   ANKARA 1 0 - 1 1 TABAN Yağız 1517 1439 BURSA
37 EKİNGEN Mehmet Korkmaz 1512   MUĞLA 1 ½ - ½ 1 KANDEMİR Bilal Buğra 1207   TRABZON
38 TEKİN Demir 1201   İSTANBUL 1 0 - 1 1 USLU Mehmet Fatih 1485   HATAY
39 ALTUNDAŞAR Yigit Bora 1196   İZMİR 1 1 - 0 1 KAYGUSUZ Nevzat 1429 1329 İZMİR
40 ORAK Yavuz Arda 1419   İSTANBUL 1 ½ - ½ 1 CAMFENER Ayberk 1193   ÇANAKKALE
41 CANDANSAYAR Doruk 1184   MUĞLA 1 0 - 1 1 MUTLU Umut 1406   GAZİANTEP
42 SOLMAZ Yusuf İsmail 1400   ISPARTA 1 ½ - ½ 1 GÖKRER Berat 1190   KOCAELİ
43 AKPİNAR Rıfat Hakan 1182   ISPARTA 1 0 - 1 1 YAZICI Ulaş 1400   KARAMAN
44 DAĞLI Ali Eren 1392   DENİZLİ 1 1 - 0 1 ERÇETİN Deniz 1186   İSTANBUL
45 TATLI Samet 1178   KOCAELİ 1 0 - 1 1 BİRŞEN Umutcan 1367   TRABZON
46 VATANSEVER Samet 1366   İZMİR 1 1 - 0 1 GEZGİNCİ Ahmet Furkan 1182   KONYA
47 YILDIRIM Ateş Ada 1365 1305 İSTANBUL 1 0 - 1 1 ÜRKMEZ Ali Tuna 1177 1085 BURSA
48 SAYAR Bora 1176   İZMİR 1 0 - 1 1 TATAR Mirazat 1364   İZMİR
49 DEMİRTAŞ Mahmut 1363   ISPARTA 1 1 - 0 1 KÜÇÜKKAYNARPINAR Selim 1173   MERSİN
50 KOÇ Baran 1348   DENİZLİ 1 0 - 1 1 ÇOBAN Çağlar 1168   İZMİR
51 KENİ Berken 1325 1279 İZMİR 1 1 - 0 1 NOYAN Melih 1167   MALATYA
52 KIR Mehmet Metehan 1322   ORDU 1 ½ - ½ 1 AYGÜN Ali Efe 1166   GİRESUN
53 KÖKSAL Ege Yiğit 1317   YALOVA 1 1 - 0 1 BARUTÇU Beşir Can 1166   HATAY
54 SÜMENGEN Berk 1311   İSTANBUL 1 ½ - ½ 1 ALEMDAR Ali Arda 1165   İSTANBUL
55 KILCAN Rauf 1306   ÇANAKKALE 1 1 - 0 1 ÇUVALCI Alperen 1164   TRABZON
56 ÖZGEN Emir Utku 1294   ORDU 1 1 - 0 1 ÖZDİLLİ Mustafa Alper 1162   ÇORUM
57 ATAHAN Kamil Erdem 1283   HATAY 1 ½ - ½ 1 DORA Akın 1157   BURSA
58 ÖZMISIRLI Can 1156   İZMİR 1 0 - 1 1 GÜZEL Umut Arda 1278   KOCAELİ
59 KESİCİ Bora 1276   MANİSA 1 1 - 0 1 EKİNCİ Görkem Yılmaz 1152   ANTALYA
60 YANIK Ömer Yiğit 1148   KOCAELİ 1 1 - 0 1 ÖZTÜRK Mustafa 1276   ANKARA
61 SERİN Eren 1144   İZMİR 1 0 - 1 1 GÜNSÜR Beren 1267   KOCAELİ
62 ADIYAMAN Alper Faruk 1264   ÇANAKKALE 1 1 - 0 1 CEYLAN Hasan Hüseyin 1150   BATMAN
63 ÖZ Ömer Faruk 1136   AKSARAY 1 0 - 1 1 OKTAY Umut Utku 1260   ANTALYA
64 TAŞAN Can 1259   KOCAELİ 1 1 - 0 1 ÖZEL Abdullah Kerem 1145   KOCAELİ
65 ŞAT Barış 1257   YALOVA 1 1 - 0 1 ALTUN Mehmet Anıl 1129   KIRIKKALE
66 YÜCEL Hasan Ali 1108   ÇANAKKALE 1 0 - 1 1 KÖSE İlke Kağan 1256   MUĞLA
67 KARA Talha Kemal     BATMAN 1 0 - 1 1 CORA Efe 1253   DÜZCE
68 ÇELİK Muhammed Yusuf 1249   AYDIN 1 1 - 0 1 CEYLAN Arda 1115   ANKARA
69 ONAT Metin Koray     İZMİR 1 0 - 1 1 CİMİN Gökdeniz 1247   BALIKESİR
70 KAVAKLIOĞLU Arda 1245   DENİZLİ 1 0 - 1 1 UZUN Efe 1108   ANKARA
71 ARSLAN Mustafa Efe 1242   MERRSİN 1 1 - 0 1 KAYA Yusuf 1101   ARTVİN
72 USTA Melih     KOCAELİ 1 0 - 1 1 ÖZTÜRK Alkım 1234   BURSA
73 CİVİL Arda 1232   İSTANBUL 1 0 - 1 1 YAMAÇ Ömer 1068   BİTLİS
74 KAZAZ Arda 1229   ANKARA 1 1 - 0 1 İZCİ Eralp 1054   MERSİN
75 SÜLEYMANOĞLULARI Levent     K.K.T.C. 1 1 - 0 1 SİDEKLİ Oğuzhan 1229   MUĞLA
76 YİĞİT Arda 1229   GAZİANTEP 1 1 - 0 1 TURANLI Mustafa Alp     SAMSUN
77 ŞAHİN Çağan Yakup     ANKARA 1 0 - 1 1 ÖZSAÇ Samet Harun 1225   ISPARTA
78 CEYLAN Kaan 1150   TEKİRDAĞ ½ + - - ½ YILMAZTÜRK Kaan Eren 1362   İSTANBUL
79 KARA Hayrettin 1138   KOCAELİ ½ ½ - ½ ½ RONDU Can 1268 1114 BURSA
80 ERCAN Eren 1124   İSTANBUL ½ 0 - 1 ½ ÇINAR Batın 1232   İZMİR
81 ARSLAN Hüseyin Arda 1224   DENİZLİ ½ 1 - 0 ½ KUMTEMÜR Kaan Emre 1098   İSTANBUL
82 BALCI Yunus Gökalp 1121   ANKARA ½ 1 - 0 ½ AYDENİZ Aytunç 1212   İSTANBUL
83 POLAT Ahmet Eren 1208   MERSİN ½ 0 - 1 ½ AYDIN Yusuf 1111   ANKARA
84 YÜKSEKBAŞ İbrahim Karan 1101   ÇANAKKALE ½ ½ - ½ ½ ARSLAN İshak Furkan 1201   TUNCELİ
85 YILMAZ Kuntay 1087   ANKARA ½ ½ - ½ ½ YILMAZ Kaan 1191   ANTALYA
86 ÇETİN Yiğit 1079   İSTANBUL ½ 0 - 1 ½ DEMİRKIR Demir 1184   İSTANBUL
87 UZUN Anıl     ANKARA ½ ½ - ½ ½ ESİN Bedirhan 1167   ÇANAKKALE
88 ÖLCE Utku 1081   İSTANBUL 0 ½ - ½ 0 KUTDEMİR Mehmet 1400   ISPARTA
89 DEMİRCAN Muhammed 1226   MARDİN 0 1 - 0 0 KIRANLIOĞLU Emir Cem 1042   İSTANBUL
90 ALPİN Ege 1214   İSTANBUL 0 1 - 0 0 TAMAM Muhlis Can 1013   İSTANBUL
91 AKÇAİR Berkcan 1190   KOCAELİ 0 1 - 0 0 KAYA Sarp Ada 1000   İZMİR
92 AVCIOĞLU Hasan Efe 1189   İSTANBUL 0 1 - 0 0 ABAK Selim Yahya     MARDİN
93 KÖKTAŞ Ahmed İlker 1066   ANKARA 0 0 - 1 0 ARICI Muzaffer Tolga 1155   DENİZLİ
94 ERDEM Recep Yaman 1053   TEKİRDAĞ 0 1 - 0 0 CEYLAN Muhammed Hüseyin 1150   BATMAN
95 ATEŞÇİ Orhan Bora 1015   İSTANBUL 0 0 - 1 0 KAHYA Osman 1064 1142 BURSA
96 YAZGAN Ramazan Aybars 1015   İSTANBUL 0 0 - 1 0 ÇELİK Ömer Salih 1138   BATMAN
97 PARACIKLI Eralp 1011   TEKİRDAĞ 0 1 - 0 0 TÜRKOĞLU Dinç 1135   SAMSUN
98 UĞURLU Mehmet Furkan 1133   HATAY 0 1 - 0 0 BELGÜ Emir Alex     İSTANBUL
99 YEL Ali Sinan 1000   MERSİN 0 0 - 1 0 AVCU Nebi Alperen 1130   EDİRNE
100 AYDIN Yahya Yılmaz     ERZİNCAN 0 0 - 1 0 UCAR Mehmet Ali 1125   KASTAMONU
101 DİK Can     ANKARA 0 0 - 1 0 AKBURAK Abdussamet 1122   BİTLİS
102 MERCİMEK Burak 1115   ADANA 0 1 - 0 0 ERİÇEK Alp Arda     MERSİN
103 VARDAR Hikmet Can 1111   BURSA 0 0 - 1 0 FIRAT Faruk Miran     ANKARA
104 ERİŞİR Muhammed Ali     AMASYA 0 0 - 1 0 FELEK Cemal Murat 1107   İZMİR
105 İLBAN Mustafa Resul 1104   KARAMAN 0 1 - 0 0 KARADENİZ M. Sefa     BATMAN
106 ÖZKAYRIM Faik Can 1098   İSTANBUL 0 1 - 0 0 ODABAŞI Yılmaz Efe     ANKARA
107 MALKOÇ Mahmut Kayra     ANKARA 0 1 - 0 0 AKTAŞ Barış 1095   İSTANBUL
108 SARI Berke     İSTANBUL 0 0 - 1 0 TURHAN Efe 1083   ANKARA
109 ŞEKER Hasan Kerem     SAKARYA 0 1 - 0 0 VAN BAVEL Güney 1082   ANTALYA
.
Turkish Chess Federation © 2014