bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
10 YAŞ KIZ
 
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ (34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN (6351930)
Hakem : NA Özgür ACAR (6306675)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1219
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Tur 3 de 26.01.2015 da 16.00
 
M.No. SOYADI - ADI UKD ELO İLİ Puanlar SONUÇ Puanlar SOYADI - ADI UKD ELO İLİ
1 YAMAN Sıla 1361   İZMİR 2 0 - 1 2 CAN Işıl 1613 1682 İSTANBUL
2 HAFIZOĞLU Bengi 1528 1076 MUĞLA 2 1 - 0 2 SIRMA Beste 1368   İZMİR
3 SEDEF Elif Tuana 1315   İSTANBUL 2 1 - 0 2 TİKVEŞLİ Ceylin 1520   DENİZLİ
4 HEKİMOĞLU Mihriban 1518   MUĞLA 2 0 - 1 2 ÖZTÜRK Ecem 1328   İZMİR
5 YILDIRIM Ceren 1312   MANİSA 2 1 - 0 2 ŞİNİK Yağmur 1288 1474 İSTANBUL
6 YILDIRIM Merve 1276   SAMSUN 2 0 - 1 2 KARA Gülce Nehir 1440   YALOVA
7 CANKURTARAN Merve 1420   ANTALYA 2 1 - 0 2 KARAKUŞ Berfin 1277   GAZİANTEP
8 YILMAZ Tuğba 1217   TEKİRDAĞ 2 0 - 1 2 ERASLAN Yağmur 1405   TRABZON
9 YAKUT Efsun 1191   TEKİRDAĞ 2 1 - 0 2 BEŞE İrem 1400   GAZİANTEP
10 ELÇİ Defne 1400   İZMİR 2 1 - 0 2 CENİKLİ Busenur 1275   SAMSUN
11 İNCE Safiye Öykü 1468 1400 BURSA 1 - 0 İLHAN Naz 1200   TEKİRDAĞ
12 ÇELİK Selin 1278   MUĞLA 1 - 0 KAYAN Eylül 1052   İZMİR
13 KILINÇ Nehir 1103   YALOVA 1 - 0 ALTIN Havva Yaren 1236   MERSİN
14 ACAR İrem 1400   ESKİŞEHİR 1 0 - 1 1 SEL Şevval 1173   KOCAELİ
15 NAR Tuana Damlagül 1167   HATAY 1 1 - 0 1 KARATAŞ Ebru 1399   YALOVA
16 ŞAVGAR Bahar 1159   İZMİR 1 1 - 0 1 EROĞLU Sinem 1314   SAMSUN
17 ARSLAN Beyza Nur 1137   KIRIKKALE 1 0 - 1 1 KAPLAN Duru 1286   ADANA
18 DOĞRUYOL Elvida 1271   İSTANBUL 1 1 - 0 1 BEYER Rojin 1106   MANİSA
19 SEZER Yağmur 1126 1080 İSTANBUL 1 0 - 1 1 KESİK Eylül Sıla 1259   GİRESUN
20 AVCI Asiye 1256   TEKİRDAĞ 1 1 - 0 1 TİRYAKİ Suden 1100   SAMSUN
21 ŞEKER Bilgesu 1249   MUĞLA 1 1 - 0 1 ÇAĞLAYAN Ezgisu 1094   İSTANBUL
22 EVRİM Evrim Nur 1104   ANTALYA 1 0 - 1 1 ÖNEL Nazire Yağmur 1245   ISPARTA
23 KULAKSIZOĞLU Mirsu 1240   MUĞLA 1 0 - 1 1 DEMİRCAN Sude 1092   SAMSUN
24 KARABULAK Eylül Şevin 1237   MERSİN 1 1 - 0 1 YÜKSEKBAŞ Zeynep Laçin 1089   ÇANAKKALE
25 ÖZSOY Merve 1226   BALIKESİR 1 1 - 0 1 ZEYCAN Afrasu 1048   DENİZLİ
26 KAVUKCU Berra 1100   İZMİR 1 0 - 1 1 ENGİN Çağla 1219   BURSA
27 HOROZOĞLU Azra 1093   ADANA 1 0 - 1 1 AKCA Gökçe Berrin 1209   ANTALYA
28 CESUR Başak 1209 1080 ANKARA 1 1 - 0 1 SAYDAM Tuana 1045   İSTANBUL
29 DEMİR Duru 1064   ANTALYA 1 1 - 0 1 AVCI Tuğba 1205   TEKİRDAĞ
30 TOKAT Nehir 1202   DENİZLİ 1 1 - 0 1 KURAĞI Beren Su 1042   İZMİR
31 ERDEN Beril 1191   TRABZON 1 1 - 0 1 ERGÜL Gözde     İZMİR
32 AKPINAR Melis Sena 1043   ISPARTA 1 0 - 1 1 EROĞLU Ceren 1191   İZMİR
33 ŞAHİN Sena 1259   HATAY ½ 1 - 0 1 ÖZTÜRK Nil     ÇANAKKALE
34 AYGÜN Helin Beren 1185   İZMİR ½ ½ - ½ ½ BIYIKLI Eylül 1029   HATAY
35 KUMTEMÜR Zeynep Azra     İSTANBUL ½ 0 - 1 ½ KONAK Meltem 1184   EDİRNE
36 DEMİR Ecem Naz 1152   İSTANBUL ½ 0 - 1 ½ MUSLUBAŞ İkbal Eylül 1062   ANKARA
37 ZENGİN İsra 1061   İSTANBUL ½ 0 - 1 0 KARAKUZU Neva 1390   KIRKLARELİ
38 YENİ Dilara 1046   ANKARA 0 1 - 0 0 DEMİREL Merve 1237   ANTALYA
39 DOĞAN Sibel 1177   BURSA 0 1 - 0 0 DURU Gülbin Başak 1031   AYDIN
40 AKSOY Esmanur 1172   BİTLİS 0 1 - 0 0 AKAY Kezban     BİTLİS
41 YORGANCIGİL Zeynep 1162   ISPARTA 0 1 - 0 0 AKDAŞ Fatma Melike     ANTALYA
42 ÇENGEL Edibe Eylül 1095   NEVŞEHİR 0 1 - 0 0 DÖNMEZ Ayşenur     NİĞDE
43 FILO Hatice     K.K.T.C. 0 0 - 1 0 CİRDİ Dalya 1089   HATAY
44 MORALAR Neval 1078   İZMİR 0 1 - 0 0 KESTELLİOĞLU Duru     İZMİR
45 TUNÇ Berfin Eda     KARAMAN 0 0 - 1 0 BOZKURT İlayda 1066   BİTLİS
46 BAKKALOĞLU Tuna 1051   ANKARA 0 1 - 0 0 TAŞ Seçil     İZMİR
.
Turkish Chess Federation © 2014