bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
11 YAŞ GENEL
 
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ ( 34504800 )
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN(6351930)
Hakem : NA Ahmet UÇTU ( 34505806 )
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1351
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Tur 3 de 26.01.2015 da 16.00
 
M.No. SOYADI-ADI UKD IRtg İLİ Puanlar sonuc. Puanlar SOYADI-ADI UKD ELO İLİ
1 UÇAR Buğra 1589 1548 HATAY 2 0 - 1 2 ÜZÜMCÜ Ahmet Utku 1916 2013 İSTANBUL
2 ÖZENİR Ekin Barış 1941 1917 MERSİN 2 ½ - ½ 2 KAYA Enes 1540 1441 MANİSA
3 KIRAY Tunçer Efe 1480 1547 KARAMAN 2 0 - 1 2 ÇİLEK Bora 1822 1736 MANİSA
4 KILIÇ Göktürk Kağan 1794 1735 SAKARYA 2 1 - 0 2 EMİR Emirhan 1501 1461 İSTANBUL
5 CANDAR Onur 1519 1230 İZMİR 2 0 - 1 2 ANGÜN Batu 1771 1742 İSTANBUL
6 UNAT Can Haktan 1771 1584 İZMİR 2 1 - 0 2 ÇELİK Meriç 1496   ZONGULDAK
7 GÜVEL Emir 1497 1348 MERSİN 2 0 - 1 2 TINARLIOĞLU Emre 1765 1668 İSTANBUL
8 KARAOĞLAN Doruk 1763 1731 İZMİR 2 1 - 0 2 ÖZDEMİR Arda 1489 1344 İZMİR
9 ÖZGÜNER Hakkı Ata 1496 1407 ADANA 2 ½ - ½ 2 BAYLAV Can 1752 1641 KOCAELİ
10 KAPTAN Emre Akın 1749 1649 SAKARYA 2 1 - 0 2 PEKTAŞ Gökdeniz 1486 1396 İSTANBUL
11 BAYKAL Bora 1482 1270 KOCAELİ 2 0 - 1 2 TUNCER Orçun Ege 1727 1603 AYDIN
12 TANRIVERDİ Enes 1709 1615 GİRESUN 2 1 - 0 2 ARPACI Ozan 1464 1371 İZMİR
13 EKE Salih 1664 1506 İZMİR 2 1 - 0 2 ÇETİNKAYA Mustafa Atahan 1391   TEKİRDAĞ
14 DAMAR Cemil Esat 1425 1465 BURSA 2 0 - 1 2 KIZILKUŞ Akın 1657 1621 ANKARA
15 COŞKUN Emre 1655 1528 HATAY 2 1 - 0 2 AKOĞLANOĞLU Murat Umut 1361 1324 ANKARA
16 SELVİ Kaan 1632 1583 İZMİR 2 ½ - ½ 2 AYDOĞDU Selcan Ayberk 1327 1202 BURSA
17 KURTOĞLU Fikret Alp 1461   MERSİN 2 0 - 1 2 BEKİRAĞAOĞLU Umut 1631 1482 ANTALYA
18 İNANÇ Umut Barış 1615   GAZİANTEP 2 ½ - ½ 2 ÖZAKPINAR Emre 1244   İSTANBUL
19 TUFAN Kerem 1384   ANTALYA 2 0 - 1 2 SAĞOL Yağız 1606 1519 İZMİR
20 GÜNAYDIN Timuçin Oisin 1212 1229 BURSA 2 0 - 1 İLKİMEN Mehmet Emre 1706 1566 DENİZLİ
21 TAPAN Arda 1400 1297 İSTANBUL ½ - ½ YOKUŞ Yusuf Diyar 1600 1334 BURSA
22 BÜLBÜL Hüseyin Doruk 1528   BURDUR 0 - 1 AKIN Batıkan Aybey 1527   MUGLA
23 KOÇ İsmet Saygın 1410 1297 TEKİRDAĞ 0 - 1 ULUOCAK Esat 1366   TOKAT
24 DEMİRER Osman 1362   KARAMAN 0 - 1 1 BATMAZ Onur Utku 1648 1546 GAZİANTEP
25 CEYLAN Sezer 1604 1445 ANTALYA 1 1 - 0 1 MAHANOĞLU Alameddin Can 1213 1317 HATAY
26 ERDOĞAN Ahmet Selim 1318   ANKARA 1 1 - 0 1 KÖSE Onat 1560   BURDUR
27 ÇAKALOZ Teoman Kaan 1524 1349 İZMİR 1 1 - 0 1 UYGUR Onur 1311 1202 BURSA
28 YILDIR Mehmet 1314   KAHRAMANMARAŞ 1 0 - 1 1 EKİNCİ Berkay 1520 1441 İSTANBUL
29 BAŞKAFA Berkan 1488   DENİZLİ 1 1 - 0 1 GECE Uğur 1250 1304 BURSA
30 KAYPAK Cengiz Kaan 1306   DÜZCE 1 0 - 1 1 KARAHAN Yiğit Taha 1402 1482 İSTANBUL
31 EROĞLU Eren 1479   ANKARA 1 1 - 0 1 EMRE Mehmet Eren 1301   ANTALYA
32 ULUOCAK Eren 1299   TOKAT 1 0 - 1 1 EROL Mehmet Eren 1470 1358 İSTANBUL
33 YELEKÇİ İlhami Batuhan 1296   İSTANBUL 1 ½ - ½ 1 EREN Uygar 1434 1458 ANTALYA
34 İNAL İhsan Berkay 1292   TEKİRDAĞ 1 ½ - ½ 1 DEMİR Boran 1448   ANTALYA
35 SARSIK Mert 1445   ZONGULDAK 1 ½ - ½ 1 ÖZDEMİR Canberk 1286   ANKARA
36 KAT Mustafa Başar 1286 1265 BURSA 1 0 - 1 1 YILDIRIM Okan 1442   ANTALYA
37 YATAĞAN Kerem 1436   ORDU 1 1 - 0 1 PAKİŞ Berkun 1282   İSTANBUL
38 POTUR Vadi Doruk 1277 1263 BURSA 1 1 - 0 1 MİRİCİ Ali 1435   İSTANBUL
39 SÜTCÜ Süleyman Bilal 1430   ANTALYA 1 1 - 0 1 GÜR Rüzgar Efe 1272   İSTANBUL
40 ÇÖLGEÇEN Erol Baran 1265 1108 ANKARA 1 0 - 1 1 ALİYEV Tamer 1409 1423 YALOVA
41 PEKER Yavuz Selim 1262   KAHRAMANMARAŞ 1 ½ - ½ 1 ALTIN Arda 1419 1262 ANKARA
42 BAYINDIR Kuzey 1412 1406 İSTANBUL 1 1 - 0 1 BAĞCI Muhammet Ali Rıza 1253   BATMAN
43 AKIN İlhan 1259   KIRIKKALE 1 0 - 1 1 KURU Zübeyir Zorbey 1412   KONYA
44 KURU Yurdaer Hasbey 1248   KONYA 1 ½ - ½ 1 SAATCI Can 1318 1410 BURSA
45 ÖZCAN Yiğit 1410 1387 İSTANBUL 1 ½ - ½ 1 YALÇINDAĞ Hakan 1243   UŞAK
46 SANDAL Berke 1238   ÇANAKKALE 1 0 - 1 1 TANRIKULU Tuna 1409 1349 SAKARYA
47 KERVANCIOĞLU Talu 1402   GAZİANTEP 1 1 - 0 1 AYDIN Başar 1232   ESKİŞEHİR
48 COŞKUN Necmi Arda 1229   KASTAMONU 1 0 - 1 1 BEYTEMİR Halil Eymen 1401   AFYONKARAHİSAR
49 FERHATOĞLU Yavuz Selim 1228   BALIKESİR 1 0 - 1 1 TEZER Yusuf Efe 1399   İSTANBUL
50 DİLGİL Dağlar 1392   MERSİN 1 1 - 0 1 KOYUNCU Efe 1226   ARTVİN
51 ERCAN Arda 1222   İZMİR 1 0 - 1 1 ÇİFTER Ada Yankı 1380   MANİSA
52 ABATAY Mustafa Ata 1378   MERSİN 1 1 - 0 1 KARABOĞA Barış 1220   MERSİN
53 ÜNVER Beytullah 1217   YOZGAT 1 0 - 1 1 KANTAR Mehmet Zahit 1372   KARAMAN
54 ŞEN İsmet 1369   ANTALYA 1 1 - 0 1 KAMAN Mustafa Eren 1215   KAYSERİ
55 AKŞIK İlke 1358   DENİZLİ 1 1 - 0 1 BOZ Burak 1197   SAMSUN
56 AÇIKGÖZ Ufuk Alp 1208   ANTALYA 1 0 - 1 1 ATAER Arda Burak 1352 1289 BURSA
57 ARSLAN Mete Alp 1175   KASTAMONU 1 0 - 1 1 MUŞTU Mehmet Arda 1350   İSTANBUL
58 PAMUKÇU Alperen 1169   İSTANBUL 1 0 - 1 1 KAYAN Mert Ali 1345   DENİZLİ
59 KURU Berkay Mert 1344   TRABZON 1 1 - 0 1 BARLAS Berat 1143   DENİZLİ
60 ASLAN Berfu 1140   EDİRNE 1 0 - 1 1 YILMAZ Eren 1340   MUĞLA
61 ŞENER Ahmed Harun 1339   İSTANBUL 1 1 - 0 1 TEKİN Kerem Onat 1116   ÇANAKKALE
62 YILMAZ Ahmet Utku     ADANA 1 0 - 1 1 ŞEN Emre 1338   ANTALYA
63 İNAL Rıza Cem 1333   KONYA 1 1 - 0 1 AYDIN Başar Tan 1052   ESKİŞEHİR
64 YILMAZ Sarp 1325   ISPARTA 1 0 - 1 1 BAKIR Devrim Can 1051   ERZİNCAN
65 ATABEN Asrın     K.K.T.C. 1 0 - 1 1 GÜL Umut Çağan 1249 1319 BURSA
66 DİNÇ Kıvanç Ege 1302   KOCAELİ ½ 1 - 0 ½ BAYAR Mehmet Berkay 1065   ISPARTA
67 ÇALIM Bora 1252   ANKARA ½ 1 - 0 ½ UYMAZ Süleyman 1148   ISPARTA
68 NOHUT Ada Güner 1232   MUĞLA ½ 1 - 0 ½ BİLEN Ömer Tuğrul     ANKARA
69 BİLGİN Boran 1317   İSTANBUL 0 0 - 1 0 HACIOĞLU Efe 1123   ANTALYA
70 SÖNMEZ Yarkın 1119   İZMİR 0 1 - 0 0 TERTİPLİ Burak 1291   İSTANBUL
71 ABAY Yusuf 1282   KOCAELİ 0 0 - 1 0 ÖZER Nazmi Emir 1122   ISPARTA
72 ŞAKA Ömer 1227   SAMSUN 0 1 - 0 0 KAPUCUOĞLU Mert 1115   KASTAMONU
73 KANSU Mert 1198   İSTANBUL 0 1 - 0 0 YURTSEVER Arda 1115   İZMİR
74 OLGUN Taha 1192   ESKİŞEHİR 0 1 - 0 0 TOPER Kıvanç 1106   BARTIN
75 KILIÇ Kıvanç 1190   ANTALYA 0 0 - 1 0 ARSLAN Çağan 1104   KONYA
76 TÜRKAN Burak 1181   ANKARA 0 1 - 0 0 SAĞDIÇ Selim 1104   AKSARAY
77 GÜRSES Ayberk 1178   İSTANBUL 0 1 - 0 0 ŞİMŞEK Cem 1093   ANTALYA
78 KUŞOĞLU Mekin Tan 1173   KAHRAMANMARAŞ 0 0 - 1 0 DOĞAN Burak Emre 1068   AKSARAY
79 ÖZMEN Ata 1063   ANKARA 0 0 - 1 0 ATALAY Mervan 1171   BATMAN
80 BAŞARA Sergen 1170   İZMİR 0 0 - 1 0 TAŞÇI Tarık 1058   ANKARA
81 ÇELİK Can 1035   İZMİR 0 ½ - ½ 0 ALYAMAÇ Recep Kürşat 1169   ELAZIG
82 YILDIRIM Muhammed Hüseyin 1169   DİYARBAKIR 0 1 - 0 0 KOCAELLİ Mert 1000   İSTANBUL
83 ÇİMSÖKEN Yiğit 1163 1161 BURSA 0 1 - 0 0 ACAR Nıcirvan     BİTLİS
84 TERLEMEZ Yılmaz Arda 1146   KARAMAN 0 0 - 1 0 AKPINAR Rifat Mert     KONYA
85 BAYAV Malik     BİTLİS 0 1 - 0 0 CELEPCİ Salih 1139   ZONGULDAK
86 KARATAŞ Ozan 1136   DENİZLİ 0 1 - 0 0 ATMIŞ Işıkay     TUNCELİ
87 KÖSE Süleyman Arda     SAMSUN 0 0 - 1 0 GEÇGİN Mehmet Salih 1127   MERSİN
ÇAKMAK Yağız     ANKARA 0 1 - - Tur    
                       
                       
                       
.
Turkish Chess Federation © 2014