bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
11 YAŞ KIZ
 
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ ( 34504800 )
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN (6351930)
Hakem : NA Ahmet UÇTU ( 34505806)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1278
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Tur 3 de 26.01.2015 da 16.00
 
M.No. SOYADI-ADI UKD IRtg İLİ Puanlar sonuc. Puanlar SOYADI-ADI UKD ELO İLİ
1 ÖREN Şerife Ecenaz 1431 1431 BURSA 2 0 - 1 2 DURAN Esma Doğa 1648 1536 İSTANBUL
2 ÇAĞLAR Sıla 1627 1482 MERSİN 2 1 - 0 2 NOYAN Gülşah 1412   ŞANLIURFA
3 DURU İpek 1408 1099 HATAY 2 0 - 1 2 ÖZBEK Büşra 1552 1619 MANİSA
4 SÜRAL Ceren 1388   MANİSA 2 1 - 0 2 NESANIR Selin 1556 1511 GAZİANTEP
5 ARDA Doğa Su 1528 1520 İSTANBUL 2 ½ - ½ 2 YUNUS Şehnaz 1396 1262 KARAMAN
6 DOĞAN Eylem Su 1451 1314 AYDIN 2 0 - 1 2 ALADAĞ Begüm 1385 1271 MERSİN
7 İLKBAHAR Nimet Seray 1433 1186 KARAMAN 2 1 - 0 2 PUHUR Fatma Ilgın 1374   ANTALYA
8 KORKMAZ Biyçe 1327   ESKİŞEHİR 2 1 - 0 2 YILDIZ Işılay 1432   KOCAELİ
9 TOSUN Ayşe Sena 1372   YALOVA 1 1 - 0 2 BARUTÇU Simay 1284   HATAY
10 BEYHAN Ceren 1232   DENİZLİ 1 1 - 0 1 BOLU Yağmur 1467 1338 TEKİRDAĞ
11 ŞAHİN Zeynep Gökçe 1205   TOKAT 1 0 - 1 1 ÖZDEMİR Cemre 1433   GAZİANTEP
12 EROLTU Ceylan 1362 1400 HATAY 1 1 - 0 1 ALKAN Eylül 1212   HATAY
13 KEKLİK Şule 1182   KAYSERİ 1 0 - 1 1 KAYMAZ Dilara Nur 1362   İSTANBUL
14 SAĞLAM Yağmur 1345 1163 HATAY 1 0 - 1 1 İNAÇ Fatme Yaren 1193   DENİZLİ
15 ERAYDIN Begüm Su 1172   TRABZON 1 1 - 0 1 İŞLER Ulviye Yaren 1340 1140 İZMİR
16 ATAER Melisa 1334   İSTANBUL 1 0 - 1 1 İNAK Feyza 1174   ISPARTA
17 ŞEN Tuğçe 1124   İZMİR 1 0 - 1 1 KOCA Çisem 1327 1265 İZMİR
18 YONGACI Halenur 1100   ÇANAKKALE 1 0 - 1 1 ELMA Müge 1321   ADANA
19 BEYER Helin 1319   MANİSA 1 1 - 0 1 BAYAR Damla 1078   ANTALYA
20 POLİK Melek 1076   ÇANAKKALE 1 0 - 1 1 TAMKOÇ Begüm 1300   İZMİR
21 ÇİÇEK Fidan 1287   ANTALYA 1 1 - 0 1 KESEN Selay 1070   K.K.T.C.
22 DEMİR Sudem 1059   ÇANAKKALE 1 1 - 0 1 ARSLAN Gaye 1285   ORDU
23 KARKA Kardelen     AMASYA 1 0 - 1 1 FİLİZ Ülkü Nehir 1285 1135 ANTALYA
24 KURAK Zeynep     İZMİR 1 0 - 1 1 ÜNLÜ İzem 1262   MANİSA
25 YILMAZ İrem     SAMSUN 1 0 - 1 1 AKKUŞ Yaren Duru 1240 1157 İSTANBUL
26 KELEŞ Mina 1600   İZMİR 0 0 - 1 1 AKBULAK Ayda Lara 1027   MANİSA
27 DEMİR Dilay 1000   EDİRNE 0 0 - 1 0 BAŞYİĞİT Ekin 1400   ISPARTA
28 ALPAY Seycan 1260   DENİZLİ 0 1 - 0 0 BIYIKCI Ece     BURSA
29 BIÇAKLIOĞLU Dilara     SAKARYA 0 0 - 1 0 İNCE Sevgi 1165   ANTALYA
30 BİLEN Suna     K.K.T.C. 0 0 - 1 0 BULUT Ecem 1117   İZMİR
31 ATAR Sıla 1061   HATAY 0 1 - 0 0 DEMİREL Meryem     ANTALYA
32 ÖZAVCI Elif Sena 1040   ÇANAKKALE 0 1 - 0 0 KORKMAZ Dilvin     BİTLİS
33 ÖZ Cemre 1007   ANTALYA 0 0 - 1 0 ÇAĞ Ceyda     ARTVİN
34 ÇOLAK Derin     İSTANBUL 0 0 - 1 0 ARSLAN Betülay 1000   KIRIKKALE
                       
                       
                       
.
Turkish Chess Federation © 2014