bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
12 YAŞ GENEL
 
Organizatör : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ (34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN (6351930)
Hakem : NA Sezgin USTA(6367194)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1398
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Tur 3 de 26.01.2015 da 16.00
 
M.No SOYADI - ADI UKD ELO İLİ Puanlar SONUÇ Puanlar SOYADI - ADI UKD ELO İLİ
1 TARLABAŞI Emirhan 1974 1861 İSTANBUL 2 1 - 0 2 AYDOGDU Çağatay 1617 1425 İSTANBUL
2 ÖZKALE Can Barkın 1617   ADANA 2 0 - 1 2 FM AYDINÇELEBİ Kağan 1938 1864 GAZİANTEP
3 KÜÇÜKSARI Kaan 1936 1849 ANTALYA 2 1 - 0 2 KÜREKCİ Ferit Tuna 1615 1532 ANKARA
4 GÖKKAYA Murat Bora 1600 1359 İSTANBUL 2 0 - 1 2 KARAAHMETOĞLU Ege 1931 1837 ANKARA
5 IŞIK Can 1599 1524 SAKARYA 2 ½ - ½ 2 YERDEN Hüseyin Eren 1790 1614 ADANA
6 IŞIK Alpaslan 1773 1642 İZMİR 2 ½ - ½ 2 MENKEN Ekin 1577 1521 MERSİN
7 ÜNLÜ Alp Buğra 1723 1584 MANİSA 2 1 - 0 2 GEZİCİ Ömer Ata 1561 1539 İSTANBUL
8 ŞAHUTOĞLU Mehmet 1574 1310 HATAY 2 0 - 1 2 ÇAKIN Ahmet Burak 1716 1573 GAZİANTEP
9 GALLEVCİ Yağız 1713 1668 BURSA 2 1 - 0 2 GÜRGÜÇ Tuna 1559 1356 MUĞLA
10 İNCE Ali Emre 1560 1466 İZMİR 2 1 - 0 2 İNAÇ Gökdeniz 1712 1566 İZMİR
11 ALTUNBAY Önder 1703 1550 MERSİN 2 1 - 0 2 ADSIZ Melik Baver 1433   VAN
12 TAY Uğur Can 1484   ANTALYA 2 1 - 0 2 ÇİFTÇİ Furkan Nadir 1580 1671 İSTANBUL
13 NALBANT Tuna Onat 1669 1500 MANİSA 2 1 - 0 2 ŞAHİNTAŞ Umut 1420 1305 İSTANBUL
14 SARIKAVAK Serdar İhsan 1668 1577 İSTANBUL 2 ½ - ½ 2 AKSÖZ Burak Can 1409 1323 İSTANBUL
15 GÜLBEYAZ Emir 1850 1722 MERSİN 1 - 0 ÇALIŞKAN Berk Tuğra 1492 1273 İZMİR
16 BARUT Metehan 1486 1306 DENİZLİ 0 - 1 KARA Yankı 1764 1682 İZMİR
17 KESKİN Osman Orçun 1752 1570 ISPARTA 1 - 0 ÖZDEMİR Umut 1480 1428 ANKARA
18 ERYILMAZ Emre 1491 1278 İSTANBUL 0 - 1 DEMİRBAŞ Emre 1652 1546 İSTANBUL
19 MERMER Yunus 1636 1437 MUĞLA ½ - ½ DEMİREL Çağrı 1411 1209 MANİSA
20 KİRACIOĞLU Demir 1433   İZMİR 0 - 1 KAYA Onur 1588 1585 ANKARA
21 KOLKOPARAN Bedirhan 1419 1368 BALIKESİR 0 - 1 TOPÇU Tibet Tuna 1534 1395 İSTANBUL
22 EVİNÇ Mehmet 1660 1535 İZMİR 1 1 - 0 ERSOY Emir 1432   İSTANBUL
23 KAYA Yusuf 1370   BATMAN 1 0 - 1 1 ÖZDEMİR Serhan Berat 1742 1577 ZONGULDAK
24 KAVUKCU Mustafa 1596 1426 MANİSA 1 ½ - ½ 1 PEKTAŞDAN Ege 1353   İZMİR
25 YANIK Tunahan 1349   ANTALYA 1 1 - 0 1 BAHADIR Melih 1593 1519 DÜZCE
26 AYDIN Mert Doğan 1580 1476 ANKARA 1 1 - 0 1 DEMİR Berke 1347   K.K.T.C.
27 DEMİR Ege 1345   DENİZLİ 1 ½ - ½ 1 ÜREGEN Rafet 1554 1371 ANTALYA
28 ÖKMEN Çağrı 1308   KIRIKKALE 1 0 - 1 1 DEMİRELLİ Ahmet Mahir 1543 1370 BALIKESİR
29 BAŞPINAR Mehmet 1534   KARAMAN 1 ½ - ½ 1 ERTÜREL Deniz 1270 1340 ANTALYA
30 ŞENYÜZ Mustafa Zorbey 1526 1419 İSTANBUL 1 1 - 0 1 DANIŞMAN Ali Berkay 1315   KONYA
31 PEK Efe Can 1302   SAKARYA 1 1 - 0 1 AKASLAN Umut 1516 1355 İSTANBUL
32 MUT Emir 1498   MERSİN 1 1 - 0 1 AKSAKAL Nurettin 1306 1272 HATAY
33 DİLMEÇ Emre 1296   KARAMAN 1 0 - 1 1 ÖZSOY Alimert 1493   BALIKESİR
34 KAYA Mehmet Ata 1279   ANTALYA 1 0 - 1 1 CAN Furkan 1477   ANTALYA
35 AKDOĞAN Enes 1247   ISPARTA 1 0 - 1 1 ÖZDEMİR Mehmet Ali 1472 1382 ANKARA
36 GÖÇER Onur Saygın 1466   KAHRAMANMARAŞ 1 ½ - ½ 1 ARSLAN Hasan Bahadır 1297   KONYA
37 YUNUS Ali Emre 1243   İZMİR 1 0 - 1 1 SAKARYA Muzaffer Enes 1462   AKSARAY
38 AY Rıza Enes 1460   BURDUR 1 0 - 1 1 ATEŞ Bilge Kaan 1289   SİVAS
39 HAKSEVER Can 1233   İSTANBUL 1 0 - 1 1 METE Muhammet Baturalp 1443   YALOVA
40 YİĞİT Fatih 1439   TRABZON 1 1 - 0 1 TETİK Furkan 1264   KIRIKKALE
41 YİĞİT Kerem 1225   İSTANBUL 1 0 - 1 1 ALTINÖZ Yusuf 1436 1361 HATAY
42 PEKGÜZEL Salih 1434 1401 AYDIN 1 1 - 0 1 BABAOĞLU Mert 1256   TEKİRDAĞ
43 ERGÜN Berkcan 1427   KOCAELİ 1 1 - 0 1 AKBULUTLAR Emirhan 1244   KAYSERİ
44 ŞENTÜRK Kadem Mehmet 1217   ARTVİN 1 0 - 1 1 OLGUN Efe 1426   İSTANBUL
45 ÖNER Salih 1426   ELAZIĞ 1 1 - 0 1 OKUR Melih 1240   İSTANBUL
46 ELÇİ Bilge Yiğit 1208   KASTAMANU 1 1 - 0 1 BOZKURT Utku 1424   İZMİR
47 ÇEKÇEOĞLU Mustafa 1422   KARAMAN 1 0 - 1 1 AKYOL Emre 1230   İZMİR
48 ADIYAMAN Ömer Fatih 1187   ÇANAKKALE 1 1 - 0 1 BEŞE Yunus Emre 1408   GAZİANTEP
49 ŞEKERCİ Ali Rıza 1407   KARAMAN 1 1 - 0 1 SARİALİ Furkan Anıl 1203   TRABZON
50 YÜKSEL Sarper 1174 1164 BURSA 1 0 - 1 1 BÜKE Furkan 1396 1377 BURSA
51 YİĞİTTÜRK Fevzi Ayberk 1162   SİVAS 1 0 - 1 1 YAMAN Can 1396   MANİSA
52 ŞİŞLİ Umut Taha 1374 1363 ANKARA 1 1 - 0 1 OK Muhammed Yasir 1107   DİYARBAKIR
53 İBAR Ural     İSTANBUL 1 0 - 1 1 AYDEMİR Ahmet Anıl 1372 1236 MERSİN
54 DENİZ Burak 1100   MERSİN 1 0 - 1 ½ ÖZASLAN Furkan 1340   GAZİANTEP
55 BAŞARAN Umut 1262   TEKİRDAĞ ½ 0 - 1 ½ KARKA Ulaş 1132   AMASYA
56 YILMAZ Işık 1168   İSTANBUL ½ 1 - 0 ½ AKDAŞ Mehmet     ANTALYA
57 YILDIZ Said Nuri 1141   AKSARAY ½ 0 - 1 ½ GÖKÇEK İbrahim Melih     ANKARA
58 ÇETİN Enes 1121   BALIKESİR 0 0 - 1 0 ÖZNUR Muhammed Ali 1497   KIRIKKALE
59 ÖZER Furkan 1390 1323 YOZGAT 0 1 - 0 0 ÇEVİK Muhammed İshak 1100   BİTLİS
60 ENGİN Eyüp Tarık 1095   SAMSUN 0 0 - 1 0 KUTANOĞLU Sinan Emre 1380   KAYSERİ
61 GÜMÜŞTAŞ Sunay 1314 1118 BURSA 0 1 - 0 0 AKKAYA Emre 1073   ANTALYA
62 CELAYİR Cengiz 1073   ANTALYA 0 0 - 1 0 TOPÇAKAR Sinan 1309   SAMSUN
63 AYNALI Yusuf Alperen 1222   ANTALYA 0 1 - 0 0 HAMURCU Bedirhan 1048   HATAY
64 İDİZ İzzet 1210   BALIKESİR 0 1 - 0 0 IŞIK Ahmet Ünal 1032   TUNCELİ
65 TARHAN Hüseyin Osman 1196   DENİZLİ 0 1 - 0 0 GÜDER Berkan 1000   ÇANAKKALE
66 ULUG Hüsamettin Uluğbey 1000   ÇANAKKALE 0 1 - 0 0 ERDOĞAN Harun Yusuf 1192   KIRŞEHİR
67 ATASEVEN Ahmet     TUNCELİ 0 0 - 1 0 DEMİR Muhammed Taha 1185   İSTANBUL
68 DÖNMEZ Ömer Berker 1173   ANKARA 0 1 - 0 0 BAYKURT İbrahim     KIRIKKALE
69 ÜNAL Yaman 1170   KASTAMONU 0 1 - 0 0 ERTÜRK Eren     KIRIKKALE
70 DAVARCI Muzaffer     TUNCELİ 0 0 - 1 0 KENAR Utku 1168   ÇANAKKALE
71 SUAY Erdoğan     K.K.T.C. 0 ½ - ½ 0 ATLI Civan 1163   ADIYAMAN
72 KONCAGÜL Süleyman Şah Doruk 1161   ÇANAKKALE 0 1 - 0 0 KARADAYI Mustafa     TUNCELİ
ŞEKER Tuğrul     ERZİNCAN 0 1 - - Tur    
                         
                         
                         
.
Turkish Chess Federation © 2014