bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
12 YAŞ KIZ
 
Organizatör : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ (34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN (6351930)
Hakem : NA Sezgin USTA (6367194)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1271
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Tur 3 de 26.01.2015 da 16.00
 
M.No SOYADI - ADI UKD ELO İLİ Puanlar SONUÇ Puanlar SOYADI - ADI UKD ELO İLİ
1 KÖMÜRCÜ Aleyna 1508 1240 İZMİR 2 0 - 1 2 SAİM Sida 1645 1606 MERSİN
2 SADE Defne 1625 1561 İZMİR 2 1 - 0 2 KARAÇAY Doğa 1487 1382 HATAY
3 BOZKURT Hatice Mislina 1467   GAZİANTEP 2 1 - 0 2 ÇELİK Ada 1579 1236 MUĞLA
4 ÇELİK Aydan 1570 1504 İSTANBUL 2 1 - 0 2 MEYLANİ İrem Serdil 1449   YALOVA
5 YILDIZ Güneş 1405   İSTANBUL 2 0 - 1 2 ÇELİK Eylül 1553 1370 İSTANBUL
6 KAYGISIZ İlayda 1646 1449 DENİZLİ 1 - 0 AKILLI Ceren 1221 1391 ANKARA
7 SINMAZ İrem     EDİRNE 0 - 1 DALGAR Sudenaz 1375 1219 ANTALYA
8 ERDEM Yağmur 1218   DENİZLİ 1 ½ - ½ 1 ERASLAN Ecem 1367   TRABZON
9 KÖKYAR Simge 1367   İSTANBUL 1 1 - 0 1 SIRKINTI Edanur 1203   KAYSERİ
10 ERAYDIN Özümay 1174   AYDIN 1 0 - 1 1 ONBAŞI İrem 1366 1138 BURSA
11 ŞİMŞEK Elif Asude 1365   ANKARA 1 1 - 0 1 ZEYBEK Merve 1167   DENİZLİ
12 BAHAR Fatma Sude 1161   KONYA 1 0 - 1 1 İNCE Ilgın Leycan 1344   KOCAELİ
13 SAĞLAMER Ayşen 1319   K.K.T.C. 1 1 - 0 1 BAYAV Ebrar 1145   BİTLİS
14 DELİVELİ Sıla Şirin 1142   KIRKLARELİ 1 0 - 1 1 KORKAR Beyza 1271   DENİZLİ
15 BİTMEZ Şevval 1246   BALIKESİR 1 1 - 0 1 POLİK Adile 1121   ÇANAKKALE
16 ÇAM Zeynep Naz 1126   ANKARA 1 1 - 0 1 BULUT Deniz 1244   ANTALYA
17 CİNSEL Rana 1229   MANİSA 1 1 - 0 1 KARAGÖZ İlayda 1000   ÇANAKKALE
18 İĞLİ Sıla 1144   ÇANAKKALE ½ 1 - 0 ½ TAMCI Fatma Sıla 1130   SAMSUN
19 BEZİR Ece İrem 1065   ISPARTA ½ 1 - 0 ½ YILMAZ Tusem 1067   MARDİN
20 KURT Zeynep 1140   ESKİŞEHİR 0 1 - 0 0 İZİ Zeynep İlayda 1072   GAZİANTEP
21 ÇEVİK Elif Zülal 1111   KIRIKKALE 0 1 - 0 0 TAKAZ Bahar Ekin 1068   ARTVİN
22 SUCAKLI Duru 1093   ANKARA 0 0 - 1 0 UYSAL Ayşe Zeynep 1067   İZMİR
23 DEMİR Eylül Simay 1085   KIRKLARELİ 0 ½ - ½ 0 TUNCEL Sıla     KOCAELİ
24 ÇİFTÇİ Fatma İrem     ELAZIĞ 0 0 - 1 0 DÖNMEZ Beyza Nur 1076   NİĞDE
                       
                       
                       
.
Turkish Chess Federation © 2014