bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI              
7 YAŞ GENEL              
               
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU              
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ(34504800)              
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN (6351930)              
Hakem : NA Yücel YILDIRIM(34568786)              
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA              
Rating-Ø : 1170              
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015              
               
Tur 4 de 27.01.2015 da 10.00              
               
M.No. SOYADI - ADI UKD ELO İLİ Puanlar SONUÇ Puanlar SOYADI - ADI UKD ELO İLİ
1 ÜNLÜKAL Ali Ünal 1133   ANKARA 3 0 - 1 3 PEHLİVAN Mert 1359   SAKARYA
2 ŞAHİN Hüseyin 1119   MERSİN 3 0 - 1 3 KABUL Tarik 1231   ORDU
3 GÜDER Egemen Altay 1118   İSTANBUL 3 0 - 1 3 GÜNGÖR Cihan Akif 1205   ORDU
4 MEŞE Mesut Efe 1100   MANİSA 3 0 - 1 3 POLAT Ali Görkem 1175   MERSİN
5 YARAR Bora 1084   ISPARTA 3 1 - 0 3 KAÇAN Turgut Mete 1168   MANİSA
6 ARSLAN Alp 1165   ÇANAKKALE 3 1 - 0 3 HASIRCI Özgür Deniz 1078   HATAY
7 AYPER Mert 1149   ADANA 3 1 - 0 3 İLKİMEN Erdem     DENİZLİ
8 TAMER Kayra     Trabzon 3 1 - 0 3 BAYKAL Çınar 1142   İZMİR
9 YALANIZ Umut 1262   ANKARA 1 - 0 3 TÜRKMEN Yusuf Çağan     MERSİN
10 ERTEN Kerem 1230   MANİSA 1 - 0 MERİÇ Halis Can 1086   İSTANBUL
11 ÖZKAYNAKÇI Kayra     İSTANBUL 0 - 1 2 KORKMAZ Göktuğ Ali 1400   ISPARTA
12 KURAN Alper 1400   ISPARTA 2 1 - 0 2 AKYOL Yiğit     TEKİRDAĞ
13 ŞENYÜZ Kutay Emre 1309   İSTANBUL 2 1 - 0 2 ALYAMAÇ Yavuz Kerem     ELAZIĞ
14 AYDEMİR Bulut     ESKİŞEHİR 2 0 - 1 2 ÖZEREN Ada 1291   İSTANBUL
15 BAYRAM Arif Emir     MANİSA 2 0 - 1 2 GÖK Yekta 1216   İSTANBUL
16 ÖZTEMİZ Kayra 1216   GAZİANTEP 2 1 - 0 2 ALYANAK Anıl     HATAY
17 GÜL Servet 1188   ANKARA 2 1 - 0 2 DALAR Kerem Efe     AYDIN
18 ERDEM Faruk Demir     TEKİRDAĞ 2 0 - 1 2 ERTURAN Ahmethan Tahsİn 1170   ISPARTA
19 YILDIRIM Hasan Bartu 1170   ANTALYA 2 1 - 0 2 GÜNDOĞDU Safa Can     İzmİr
20 PİRİM Poyraz     İSTANBUL 2 1 - 0 2 TOPUZ Tezcan 1162   İZMİR
21 KAPTANOĞLU Bartu 1123   İSTANBUL 2 1 - 0 2 KARATEKE Mehmet Ali     MERSİN
22 SEYHAN İlkin Murat     MERSİN 2 0 - 1 2 DİKEN Yiğit 1122   GAZİANTEP
23 GELEN Murat 1100   İZMİR 2 1 - 0 2 SARI Ali Berke     BALIKESİR
24 HACIOĞLU Egemen 1100   BURSA 2 0 - 1 2 SEVEN Serhan     İZMİR
25 MEŞE İbrahim Ege 1100   MANİSA 2 1 - 0 2 SİVAS Yaşar Mert     DENİZLİ
26 GENÇER Deniz 1092   İZMİR 2 1 - 0 2 SÜNER Ömer     İSTANBUL
27 AKTAŞ Berkay Ali 1089   İSTANBUL 2 ½ - ½ 2 TEKİN Ali Kaan     TEKİRDAĞ
28 KEÇECİ Kaan 1087   İZMİR 2 1 - 0 2 TUNCAYENGİN Kerem     ANKARA
29 YILDIRIM Alp Poyraz     MUĞLA 2 0 - 1 2 BEKBAY Bora 1079   İSTANBUL
30 TERCAN Alparslan 1075   ANTALYA 2 0 - 1 2 VATANSEVER Arda Kadir     KOCAELİ
31 SEZERER Deniz 1074   KARAMAN 2 0 - 1 2 ÖZKAN Ege     MERSİN
32 ÇAĞLAR Ata Arda     MERSİN 2 0 - 1 2 İNCEYOL Mehmet Emir 1072   ADIYAMAN
33 ÖZATA Mücahid Emre 1037   DENİZLİ 2 1 - 0 2 ÖZYÜREK Emir     İZMİR
34 ÇELİK Taylan Özgür     SAMSUN 2 ½ - ½ 2 ERSOY Eyüp Ozan 1030   TEKİRDAĞ
35 ÖZER Metehan     TEKİRDAĞ 2 0 - 1 2 DUYGULU Uğur 1018   ANKARA
36 İLHAN Batuhan     İSTANBUL 2 0 - 1 2 ÖZÇELİK Arda 1009   AYDIN
37 ŞİŞMAN Selahattin Efe     MUĞLA 2 1 - 0 2 AKIN Onat     ZONGULDAK
38 ÇEKİÇOĞLU Bariş 1024   ANTALYA 0 - 1 KEMERLİ Murat Şehmus 1088   İZMİR
39 AKTARLA Deniz     MERSİN 1 - 0 GÜLER Kuzey 1041   ADANA
40 AYMIŞ Mustafa Alper 1170   İSTANBUL 1 ½ - ½ TANIR Kerem     İSTANBUL
41 NOYLAN Batuhan 1135   KAYSERİ 1 1 - 0 1 GÜMÜŞ Emir     ANKARA
42 AKKUŞ Talha Rüzgar 1120   NİĞDE 1 0 - 1 1 KARAKAYA Devran     MERSİN
43 KAŞKA Ali Umut     HATAY 1 0 - 1 1 BASTEM Yusuf 1115   TEKİRDAĞ
44 ÖZVARDAR Poyraz 1107   İZMİR 1 1 - 0 1 KIZILAĞAÇ Nurullah     BİTLİS
45 KÜÇÜKGEZİCİ Başar     İSTANBUL 1 0 - 1 1 DEMİR Mert 1100   İSTANBUL
46 MANSUROĞLU Mehmet Onur     HATAY 1 1 - 0 1 GELEN Ufuk 1100   İZMİR
47 SÖNMEZ Emir Ege     ÇANAKKALE 1 0 - 1 1 TOPDEMİR Arif Ege 1100   İZMİR
48 ZORLU Çağrı Tuna 1100   ADANA 1 1 - 0 1 MANAP Toprak     ÇANAKKALE
49 SİDEKLİ Yahya Kerem     MUĞLA 1 1 - 0 1 BALPETEK Eren 1097   Düzce
50 CIVAŞ Ege 1078   İZMİR 1 1 - 0 1 SİNCAR İbrahim Halil     BATMAN
51 TANIR Mert     İSTANBUL 1 0 - 1 1 PAPİR Furkan Yekta 1074   ANTALYA
52 KOÇU Arda Mert 1056   İZMİR 1 1 - 0 1 TAHTALI Kerem     Malatya
53 AKAOĞLU Doruk 1025   ANKARA 1 1 - 0 1 TEKİN Ege Teoman     İSTANBUL
54 MİLAS Talha Eren 1020   YALOVA 1 1 - 0 1 TOLUN Devin     ANTALYA
55 SOYLU Eren 1017   KONYA 1 1 - 0 1 TOPÇU Mert Efe     İSTANBUL
56 TÜRK Talha Güneş     BURSA 1 1 - 0 1 CEYHAN Mert 1010   İzmİr
57 YARDIM Baran     K.K.T.C. 1 1 - 0 1 AKYOL Mehmet Akif     İSTANBUL
58 YILMAZ Batuhan     ANTALYA 1 1 - 0 1 AVCI Emir     DENİZLİ
59 ÜNAL Erdem Alp     ANKARA 1 1 - 0 1 BAĞDAT Dursun Efe     AYDIN
60 CEVHER Ömer Sami     TRABZON 1 1 - 0 1 YILMAZ Doruk Kaan     İSTANBUL
61 DAYAN Umut Berken     BURSA 1 0 - 1 1 YÜCEL Muhammed Alp     ANTALYA
62 DÜNDAR Giray     ANKARA 1 0 - 1 1 ÇELİK Mehmet Alp     İSTANBUL
63 ŞENTÜRK Abdurrahman Kağan     AMASYA 1 0 - 1 1 ERDEM Tuna     İSTANBUL
64 ERYİĞİT Mert     İSTANBUL 1 ½ - ½ 1 ÖZBEK Emir     AKSARAY
65 GEÇGİN Umut Rüzgar     MERSİN 1 0 - 1 1 ŞİMŞEK Abdulvehhab     KOCAELİ
66 ERGÜN Efkan Ege     KAYSERİ ½ ½ - ½ ½ ESKİDEMİR Ege Can 1091   MERSİN
67 SENDAN Artun     MERSİN ½ 0 - 1 ½ YILDIRIM Batuhan     MARDİN
68 ABACI Eren Deniz     İZMİR 0 1 - 0 ½ YUSUFOĞLU Muhammed Ali     BURSA
69 GÜNEŞ Mehmet Deniz     ANKARA 0 0 - 1 0 ALPER Rüzgar     MERSİN
70 ANACAK Ateş Gün     İZMİR 0 1 - 0 0 PEHLİVAN Mert Meriç     YALOVA
71 GÜREL Berke Talha     MANİSA 0 1 - 0 0 AYGÜN Kemal Cem     ANKARA
72 KAHRAMAN Efe     MUĞLA 0 1 - 0 0 DEMİRAL Celil     İZMİR
73 SUAY Behçet     K.K.T.C. 0 1 - 0 0 ENSARİ Muhammed Emir     İSTANBUL
74 UĞURLU Sedat     DENİZLİ 0 0 - 1 0 ERSOY Kerem     İSTANBUL
75 YENEN Utku     BURSA 0 1 - 0 0 EYÜBOĞLU Arda     İZMİR
76 GÜNAL Ahmet Zeyd     İSTANBUL 0 1 - 0 0 ÜNLÜ Yiğit     MANİSA
                       
                       
                       
.
Turkish Chess Federation © 2014