bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI          
7 YAŞ GENEL          
           
Organizatör : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU          
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ(34504800)          
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN (6351930)          
Hakem : NA Yücel YILDIRIM(34568786)          
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA          
Rating-Ø : 1170          
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015          
           
Final Sıralama          
           
Sıra SOYADI - ADI İLİ UKD Puanlar BH. BH. SB vict MBl
1 PEHLİVAN Mert SAKARYA 1359 9 52½ 47½ 56,50 9 4
2 ÜNLÜKAL Ali Ünal ANKARA 1133 8 46½ 42½ 41,50 8 4
3 ERTEN Kerem MANİSA 1230 48½ 43 40,75 7 5
4 POLAT Ali Görkem MERSİN 1175 7 50½ 47 36,50 7 5
5 AYPER Mert ADANA 1149 7 50 45 36,00 7 5
6 GÜNGÖR Cihan Akif ORDU 1205 7 47 42 37,50 7 4
7 ARSLAN Alp ÇANAKKALE 1165 7 45 41 31,50 7 5
8 ŞAHİN Hüseyin MERSİN 1119 7 45 40½ 36,50 7 4
9 TOPUZ Tezcan İZMİR 1162 7 39 35 34,00 7 4
10 KABUL Tarik ORDU 1231 48½ 43½ 36,25 6 4
11 YALANIZ Umut ANKARA 1262 48½ 43 35,75 6 5
12 İNCEYOL Mehmet Emir ADIYAMAN 1072 47 43 32,75 6 4
13 AKTARLA Deniz MERSİN   45 41½ 33,75 6 5
14 GÜL Servet ANKARA 1188 43½ 39½ 28,75 6 5
15 BAYKAL Çınar İZMİR 1142 43 38½ 32,25 6 4
16 GÜDER Egemen Altay İSTANBUL 1118 40½ 37½ 26,75 6 5
17 YARAR Bora ISPARTA 1084 6 52½ 48½ 33,00 6 4
18 KURAN Alper ISPARTA 1400 6 49½ 44½ 33,50 6 5
19 ÖZKAN Ege MERSİN   6 48½ 44 32,00 6 4
20 KEÇECİ Kaan İZMİR 1087 6 48½ 43½ 33,00 6 5
21 TAMER Kayra Trabzon   6 46½ 42 29,50 6 5
22 GENÇER Deniz İZMİR 1092 6 44½ 41½ 27,50 6 5
23 ÖZTEMİZ Kayra GAZİANTEP 1216 6 44 40 28,50 6 4
24 YILDIRIM Hasan Bartu ANTALYA 1170 6 42½ 38½ 28,50 6 5
25 KOÇU Arda Mert İZMİR 1056 6 42 39 24,00 6 5
26 ÇEKİÇOĞLU Bariş ANTALYA 1024 6 42 38½ 28,25 5 4
27 VATANSEVER Arda Kadir KOCAELİ   6 42 38 26,50 6 4
28 TUNCAYENGİN Kerem ANKARA   6 41 37 29,00 6 4
29 ERTURAN Ahmethan Tahsİn ISPARTA 1170 6 39½ 35½ 26,50 6 4
30 GÖK Yekta İSTANBUL 1216 6 39 35 27,00 6 4
31 ÖZEREN Ada İSTANBUL 1291 6 39 35 25,50 6 4
32 BASTEM Yusuf TEKİRDAĞ 1115 6 37 33 26,50 6 4
33 HACIOĞLU Egemen BURSA 1100 6 36½ 34 22,50 6 5
34 ÖZVARDAR Poyraz İZMİR 1107 6 32½ 30 22,50 6 5
35 TÜRKMEN Yusuf Çağan MERSİN   44½ 40½ 24,75 5 4
36 MERİÇ Halis Can İSTANBUL 1086 44 40 26,00 4 4
37 SEYHAN İlkin Murat MERSİN   43 39½ 23,25 5 5
38 AKTAŞ Berkay Ali İSTANBUL 1089 42½ 39 24,00 5 5
39 KAPTANOĞLU Bartu İSTANBUL 1123 41½ 38½ 22,25 5 5
40 GÜLER Kuzey ADANA 1041 41 38 22,75 5 4
41 ERSOY Eyüp Ozan TEKİRDAĞ 1030 36½ 33½ 20,00 5 4
42 NOYLAN Batuhan KAYSERİ 1135 35½ 32½ 18,50 5 5
43 İLKİMEN Erdem DENİZLİ   5 47½ 44½ 22,50 5 5
44 KARATEKE Mehmet Ali MERSİN   5 46 41 26,00 5 4
45 DUYGULU Uğur ANKARA 1018 5 45½ 41½ 24,50 5 4
46 GÜNDOĞDU Safa Can İzmİr   5 45½ 41½ 23,25 4 5
47 BAYRAM Arif Emir MANİSA   5 44½ 41 23,50 5 4
48 SEVEN Serhan İZMİR   5 44 40 26,00 5 4
49 HASIRCI Özgür Deniz HATAY 1078 5 43 39 23,00 5 4
50 ÖZATA Mücahid Emre DENİZLİ 1037 5 43 39 22,00 5 5
51 MEŞE Mesut Efe MANİSA 1100 5 42½ 38½ 22,00 5 4
52 TEKİN Ali Kaan TEKİRDAĞ   5 42 38½ 21,25 4 4
53 MANSUROĞLU Mehmet Onur HATAY   5 42 38 23,00 5 4
54 AKYOL Yiğit TEKİRDAĞ   5 41½ 38½ 19,00 5 5
55 AKIN Onat ZONGULDAK   5 41 38 19,50 5 4
56 KARAKAYA Devran MERSİN   5 40½ 37 20,00 5 5
57 KORKMAZ Göktuğ Ali ISPARTA 1400 5 40½ 36 23,00 5 4
58 BEKBAY Bora İSTANBUL 1079 5 40 36½ 20,50 5 4
59 KEMERLİ Murat Şehmus İZMİR 1088 5 39½ 35½ 22,25 4 4
60 ŞENYÜZ Kutay Emre İSTANBUL 1309 5 39½ 35½ 20,50 5 5
61 SÜNER Ömer İSTANBUL   5 39 35 20,00 5 4
62 CIVAŞ Ege İZMİR 1078 5 38½ 36 17,50 5 5
63 SOYLU Eren KONYA 1017 5 38½ 35½ 17,00 5 5
64 CEVHER Ömer Sami TRABZON   5 38 35 15,50 5 5
65 DİKEN Yiğit GAZİANTEP 1122 5 37½ 34 21,00 5 4
66 ŞİMŞEK Abdulvehhab KOCAELİ   5 37½ 33½ 22,50 5 4
67 ÇAĞLAR Ata Arda MERSİN   5 36½ 33½ 18,00 5 4
68 ÖZBEK Emir AKSARAY   5 35½ 32½ 17,00 4 5
69 ZORLU Çağrı Tuna ADANA 1100 5 35 32 18,00 5 5
70 GELEN Ufuk İZMİR 1100 5 34½ 31 18,50 5 4
71 AVCI Emir DENİZLİ   5 34 31 17,00 5 4
72 ŞİŞMAN Selahattin Efe MUĞLA   43 40 17,75 4 5
73 SEZERER Deniz KARAMAN 1074 42 38 22,25 4 5
74 ÖZKAYNAKÇI Kayra İSTANBUL   41½ 38 20,00 4 4
75 ÖZYÜREK Emir İZMİR   36½ 33 16,75 4 4
76 GEÇGİN Umut Rüzgar MERSİN   35 33 13,75 4 5
77 KÜÇÜKGEZİCİ Başar İSTANBUL   35 32 15,50 4 5
78 GÜMÜŞ Emir ANKARA   34½ 32 13,75 4 4
79 AYMIŞ Mustafa Alper İSTANBUL 1170 32½ 30 14,50 3 5
80 ESKİDEMİR Ege Can MERSİN 1091 32 29½ 15,50 3 4
81 AKAOĞLU Doruk ANKARA 1025 31½ 29 13,25 4 5
82 PAPİR Furkan Yekta ANTALYA 1074 31½ 28½ 14,25 4 4
83 PİRİM Poyraz İSTANBUL   4 50 45 21,50 4 5
84 MEŞE İbrahim Ege MANİSA 1100 4 47½ 42½ 20,00 4 4
85 ALYANAK Anıl HATAY   4 46 42 17,50 4 5
86 KAŞKA Ali Umut HATAY   4 44 40 17,00 4 5
87 ERDEM Faruk Demir TEKİRDAĞ   4 42 39 17,00 4 5
88 ÇELİK Taylan Özgür SAMSUN   4 41 36½ 18,75 3 4
89 GELEN Murat İZMİR 1100 4 38½ 34½ 15,50 4 5
90 SİVAS Yaşar Mert DENİZLİ   4 38 34 15,50 4 5
91 ÖZÇELİK Arda AYDIN 1009 4 37½ 35 12,00 4 4
92 KAÇAN Turgut Mete MANİSA 1168 4 37½ 33½ 16,00 4 4
93 DALAR Kerem Efe AYDIN   4 37 34 12,00 4 5
94 AYDEMİR Bulut ESKİŞEHİR   4 35½ 32½ 15,00 4 5
95 GÜREL Berke Talha MANİSA   4 35½ 32½ 11,00 4 5
96 TOPÇU Mert Efe İSTANBUL   4 35 32½ 11,50 4 5
97 MİLAS Talha Eren YALOVA 1020 4 34½ 31½ 12,50 4 5
98 MANAP Toprak ÇANAKKALE   4 34 31 12,00 4 5
99 ÜNAL Erdem Alp ANKARA   4 33½ 30½ 13,00 4 5
100 CEYHAN Mert İzmİr 1010 4 32 29 15,00 4 4
101 DÜNDAR Giray ANKARA   4 31½ 28½ 11,50 4 5
102 ALPER Rüzgar MERSİN   4 31 29 9,50 4 4
103 ÖZER Metehan TEKİRDAĞ   4 31 28 12,50 4 5
104 DEMİRAL Celil İZMİR   4 30½ 28 12,50 4 4
105 BAĞDAT Dursun Efe AYDIN   4 30½ 28 11,25 3 4
106 SÖNMEZ Emir Ege ÇANAKKALE   4 29½ 27½ 9,50 4 5
107 TANIR Kerem İSTANBUL   36½ 33½ 12,75 2 4
108 ERGÜN Efkan Ege KAYSERİ   36½ 33 13,75 2 5
109 ERYİĞİT Mert İSTANBUL   35½ 33 10,00 3 4
110 DEMİR Mert İSTANBUL 1100 35 32 12,25 3 4
111 TANIR Mert İSTANBUL   35 31½ 12,50 3 5
112 YILDIRIM Batuhan MARDİN   34½ 31½ 11,75 3 4
113 TÜRK Talha Güneş BURSA   34½ 31½ 9,75 3 4
114 SİDEKLİ Yahya Kerem MUĞLA   34½ 31 11,75 3 5
115 GÜNAL Ahmet Zeyd İSTANBUL   32 29½ 10,25 3 4
116 TOPDEMİR Arif Ege İZMİR 1100 30 27½ 10,50 3 4
117 AKKUŞ Talha Rüzgar NİĞDE 1120 29½ 27 10,25 3 5
118 TOLUN Devin ANTALYA   29½ 27 8,75 3 4
119 SENDAN Artun MERSİN   29½ 26½ 11,25 3 4
120 KIZILAĞAÇ Nurullah BİTLİS   3 37½ 35½ 9,00 3 4
121 ERDEM Tuna İSTANBUL   3 37½ 34½ 9,50 3 4
122 ALYAMAÇ Yavuz Kerem ELAZIĞ   3 36 33 8,50 3 5
123 YENEN Utku BURSA   3 36 32½ 10,50 3 4
124 YILMAZ Doruk Kaan İSTANBUL   3 35½ 32 10,50 3 4
125 YÜCEL Muhammed Alp ANTALYA   3 35 31½ 11,50 3 5
126 DAYAN Umut Berken BURSA   3 34½ 31½ 8,50 3 4
127 YARDIM Baran K.K.T.C.   3 34 31½ 8,00 3 4
128 BALPETEK Eren Düzce 1097 3 33½ 30½ 10,50 3 4
129 ÇELİK Mehmet Alp İSTANBUL   3 32½ 29½ 8,50 3 4
130 ŞENTÜRK Abdurrahman Kağan AMASYA   3 30½ 28 7,50 3 5
131 ABACI Eren Deniz İZMİR   3 29½ 27 8,00 3 5
132 AKYOL Mehmet Akif İSTANBUL   3 28½ 26½ 8,25 2 5
133 SİNCAR İbrahim Halil BATMAN   3 28½ 26½ 6,50 3 4
134 TEKİN Ege Teoman İSTANBUL   3 28½ 26½ 6,25 2 5
135 SARI Ali Berke BALIKESİR   37 33½ 11,75 2 5
136 YILMAZ Batuhan ANTALYA   36 33½ 7,25 2 5
137 YILDIRIM Alp Poyraz MUĞLA   35½ 32½ 9,25 2 5
138 TAHTALI Kerem Malatya   32½ 30 7,25 2 5
139 PEHLİVAN Mert Meriç YALOVA   32 30 5,00 1 5
140 KAHRAMAN Efe MUĞLA   31½ 29 6,75 2 5
141 ANACAK Ateş Gün İZMİR   31 28 7,00 2 5
142 ERSOY Kerem İSTANBUL   27 24½ 6,50 1 4
143 UĞURLU Sedat DENİZLİ   25½ 24½ 2,75 2 4
144 ÜNLÜ Yiğit MANİSA   24 22 4,75 0 4
145 TERCAN Alparslan ANTALYA 1075 2 32½ 30 4,50 2 4
146 İLHAN Batuhan İSTANBUL   2 31 28 6,50 2 5
147 SUAY Behçet K.K.T.C.   2 28 27 1,50 2 4
148 AYGÜN Kemal Cem ANKARA   2 25½ 24 1,50 1 3
149 EYÜBOĞLU Arda İZMİR   2 25½ 23½ 2,50 2 5
150 ENSARİ Muhammed Emir İSTANBUL   25 23 2,00 0 4
151 GÜNEŞ Mehmet Deniz ANKARA   1 30 28½ 1,50 0 4
152 YUSUFOĞLU Muhammed Ali BURSA   ½ 32½ 29½ 3,00 0 2
                   
                   
                   
.
Turkish Chess Federation © 2014