bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI      
7 YAŞ KIZ      
       
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU      
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ(34504800)      
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN(6351930)      
Hakem : NA Yücel YILDIRIM(34568786)      
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA      
Rating-Ø : 1189      
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015      
       
Final Sıralaması      
       
Sıra SOYADI - ADI İLİ UKD Puanlar BH. BH. SB vict MBl
1 DURMAZ Eflin KIRKLARELİ 1395 8 45 40 41,00 8 4
2 YILDIZ Elif Zeren HATAY   7 49 44 38,50 7 5
3 ERTÜRK Nehir İSTANBUL 1200 7 47 42 38,00 7 5
4 ERDOĞAN Derya ANTALYA 1119 7 44 41 32,50 7 4
5 MUTLU Dize MERSİN   7 43½ 39 36,00 7 5
6 YILMAZ Belinay TEKİRDAĞ   6 51 46 33,50 6 4
7 BEREKETOĞLU Rengin HATAY 1079 6 45 41 30,00 6 5
8 ATAMAN Ayşe Beyza TEKİRDAĞ   6 41½ 38½ 25,50 6 4
9 ÇETİN Nurdan İZMİR   6 39 36½ 23,00 6 4
10 KAYAR Azra YALOVA   6 39 36 24,00 6 4
11 KARATİKEN Beray MERSİN   6 35½ 32 24,50 6 5
12 YILMAZ Zeynep KOCAELİ   36 33 20,25 5 4
13 NALCI Melike Sena MANİSA 1100 5 47½ 43½ 22,00 5 4
14 AĞTAŞ Zeynep Ebrar İSTANBUL   5 46½ 42½ 22,00 5 4
15 İZİ Betül Cemre GAZİANTEP 1098 5 46 41 27,00 5 5
16 ATALAY Gülce İZMİR 1238 5 45½ 41½ 22,50 5 4
17 EREN Ecrin TEKİRDAĞ 1094 5 45 41½ 21,00 5 5
18 KAVAL Zeynep Rüya MERSİN   5 42½ 38½ 21,50 5 4
19 AKINCI Ceren TEKİRDAĞ   5 42 38½ 19,50 5 4
20 BAYRAMLI Melis Duru KIRKLARELİ 1070 5 41 37 18,00 5 4
21 GÜNGÖR Sudenur İSTANBUL   5 36 33 19,00 5 4
22 BAYRAM Zehra GAZİANTEP   5 32 29 16,00 5 5
23 DEMİR Eda BALIKESİR   37½ 33½ 18,25 4 5
24 ADAL İlke HATAY   36½ 33½ 19,25 4 4
25 TOPAÇ Eslem İSTANBUL   34 30½ 18,75 4 4
26 DİNÇ Betül Erva KIRIKKALE   4 41 37 17,00 4 4
27 BİROL Elanaz Ada MANİSA   4 38½ 35½ 14,50 4 4
28 ÖZAN Deniz MANİSA   4 38 35 15,50 4 4
29 MALĞAÇ Güzin İrem TRABZON 1100 4 36½ 33½ 14,00 4 5
30 GÜNEŞ Defne İZMİR   4 36 33 15,00 4 5
31 VAROL Defne Melis ISPARTA   4 34 31 14,00 3 5
32 SEL Ayşegül KOCAELİ   4 33½ 30½ 13,50 3 5
33 VURAL Ela Ezgi MARDİN   4 31 28½ 11,75 3 4
34 İNCE Fatma Övgüm BURSA   4 29½ 27½ 11,00 4 5
35 GÜZEL Ayça İSTANBUL   36 34 7,25 2 4
36 ALBAYRAK Halise Nur Ecrin ARTVİN   34½ 32 9,00 3 5
37 SALMAN Ece Naz MUĞLA   32 29 9,75 2 5
38 KAYA Elif MANİSA   30 28 8,75 3 5
39 BERK Deniz İZMİR   3 37 34 9,00 3 4
40 HASGÜL Defne İZMİR   3 36½ 32½ 12,50 3 4
41 ASLAN Asmida Gülce İZMİR   3 35½ 33 8,00 2 4
42 AKKUŞ Beril Yağmur NİĞDE   3 34 31 8,50 3 5
43 ÇOKLUK Bahar HATAY   3 29½ 27 7,50 3 5
44 NİZAM İnci Deniz İSTANBUL   3 29½ 27 7,00 3 5
45 BOZTUNA Derin K.K.T.C.   37½ 34 11,50 2 4
46 GÖZLÜKAYA İlay DENİZLİ   2 31½ 29 6,00 2 5
47 AYRANCI Nisa HATAY   29½ 28 4,25 0 4
48 KÖKSAL Yağmur KIRIKKALE   0 22½ 20½ 0,00 0 2
                   
                   
                   
.
Turkish Chess Federation © 2014