bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
8 YAŞ GENEL
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ(34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN(6351930)
Hakem : NA Ayşegül AKDENİZ (3802510)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1183
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
Final Sıralaması
Sıra SOYADI-ADI İLİ UKD ELO Puanlar BH. BH. SB vict MBl
1 SARIDAĞ Ömer Melih BURSA 1311 1302 8 47½ 44 43,50 8 5
2 ÇOLAKOĞLU Atahan MERSİN 1316   8 47 42 43,50 8 5
3 DURUKAN Giray Kaan SİVAS 1502   8 44½ 40½ 41,00 8 4
4 TÜRKOL Efe Doruk ANKARA 1196   50 47 42,00 7 4
5 HOU Furkan Ming Liang MUĞLA 1389   7 55 50 43,00 7 4
6 ÖZKESKİN Nazım Efe İZMİR 1316 1305 7 53 48 41,50 7 5
7 ZENCİRKESER Kaan GAZİANTEP 1304   7 50 45½ 40,00 7 4
8 DALGAÇ Miraç Eray HATAY 1231 1246 7 49½ 45 39,50 7 4
9 MUTLUKAN Toprak Can MUĞLA 1406   7 49½ 44½ 39,00 7 5
10 ÖGEYİK Batu Gün ORDU 1347   7 49 44 38,75 6 5
11 MUTLU Furkan KAYSERİ 1196   7 47½ 42½ 39,00 7 5
12 AKGÜN Arda MANİSA 1343   7 45 41 36,00 6 4
13 BAYHAN Onur MANİSA 1381 1452 7 45 40 37,00 7 4
14 ERGİN Şahin TEKİRDAĞ 1146   7 40½ 36½ 32,50 7 4
15 HIZ Umut Can ORDU 1144   7 39½ 36½ 31,00 7 4
16 TARHAN Adar İSTANBUL 1162   50 45½ 33,75 6 5
17 KOYUNCU Hakan MUĞLA 1462   46½ 41½ 35,75 6 5
18 ÖZCAN Alperen MUĞLA 1503   45 40 33,50 6 5
19 BOZ Ömer Ege DENİZLİ 1287   43½ 40½ 31,00 5 4
20 ASLANALP Yahya MANİSA 1237   43½ 39½ 31,25 6 4
21 ÇEVİK Salih Çağrı KIRIKKALE 1247   41½ 37½ 31,75 6 4
22 ERTÜRK Bariş GAZİANTEP 1304   39½ 35½ 29,00 6 4
23 TOSUN Burak Enes ANTALYA 1276   6 53 48 35,00 6 5
24 ERÖZ Enis DENİZLİ 1423   6 51½ 45½ 34,00 5 5
25 KAYAN Yaşar Efe KARAMAN 1388   6 50 45 32,25 5 5
26 TÜTÜNCÜ Ali DENİZLİ 1417   6 48½ 43½ 31,50 6 4
27 SEZGİN Talha TRABZON 1170   6 47 44½ 28,50 6 4
28 AKSÖZ Rüzgar Bulut İSTANBUL 1255   6 46½ 42½ 30,50 6 4
29 ATAŞ Ali Arda HATAY 1336   6 46½ 41½ 30,25 5 4
30 HASANOĞLU Hakan ADANA 1333   6 45½ 40½ 31,00 6 4
31 TAŞPINAR Yankı İZMİR 1279 1148 6 45 41 30,00 5 4
32 GÜL Yusuf İZMİR 1108   6 44½ 40½ 29,50 6 4
33 TOPALOĞLU Mehmet Utkan MUĞLA 1252   6 44½ 40½ 28,75 5 4
34 NALBANT Tan Ozan MANİSA 1139   6 44½ 39½ 29,25 5 5
35 YILMAZ Mehmet Berat AKSARAY 1246   6 44 40½ 28,00 6 4
36 KESKİNKILIÇ Emir BALIKESİR 1194   6 43½ 40½ 25,50 6 5
37 SERİN Emre AYDIN 1192   6 43½ 39½ 28,00 6 4
38 ERDOĞAN Mehmet Tuna MERSİN 1115   6 43½ 39 27,00 6 4
39 DEMİR Ege Orkan MANİSA 1194   6 43 40 24,75 5 4
40 ŞAHİN Taha MERSİN 1167   6 42½ 39½ 26,00 6 4
41 PEKKUL Arda BURSA 1000   6 42½ 38½ 26,00 6 4
42 GÜVENOĞLU Aydın Altar MERSİN 1172   6 42 38½ 27,50 5 5
43 ALPAY Osman Kaan ZONGULDAK 1335   6 41½ 38 26,75 5 5
44 ALYANAK Akay İSTANBUL 1141   6 40 37½ 25,00 6 4
45 ÇETİN Ahmet Aydın BOLU 1230   6 40 36 27,75 5 5
46 ÇOLAK Selçuk Emre AYDIN 1346   6 39½ 35½ 28,00 6 4
47 TUGOLBAEV Aktan ADANA 1243   6 39½ 35½ 27,00 6 4
48 CENGİZ Kaan Emre MANİSA 1170   6 38 35 21,50 6 4
49 KOŞKA Efe KAYSERİ 1208   6 37½ 34 26,00 6 4
50 ELGİN Ömür MERSİN 1166   6 36½ 33 24,50 5 4
51 ÇOLAK Demir İSTANBUL 1444   48 42½ 31,25 5 4
52 ÇETİNTAŞ Aras BURSA 1113 1013 46 41½ 25,50 5 4
53 ÇOBAN Ali Burak BURSA 1057   45 40½ 28,75 5 4
54 SALHAN Arda İZMİR 1165   45 40½ 27,50 4 5
55 ŞİŞİK Mustafa Cem İSTANBUL 1245   44½ 40½ 26,25 4 4
56 SUNA Veli Deniz MERSİN 1022   44½ 39½ 28,75 5 5
57 SEZİŞ Doruk ISPARTA 1268   44 40 25,25 5 4
58 ÖZEMİR Jan Deniz İSTANBUL 1238   44 40 24,25 5 4
59 İSMAİLOĞLU Efe İSTANBUL 1223   44 40 23,75 5 4
60 KARAKAYA Mehmet DENİZLİ 1174   43 39 24,75 5 5
61 ZORBAZ Selim Yiğit ANTALYA 1124   38½ 35½ 20,75 5 4
62 UZGUR Arda MUĞLA 1379   36 32½ 21,50 5 4
63 YAMAN Ömer Yiğit ISPARTA 1197   35 31½ 23,25 5 4
64 TÜRKOĞLU Eren AYDIN 1180   34 31 20,00 5 4
65 BOZKURT Cem Ozan İZMİR 1262   5 47 43 25,50 5 4
66 KANER Ali Talha İSTANBUL 1169   5 46½ 41½ 24,50 5 5
67 ACAR Ramazan KAYSERİ 1206   5 45½ 41½ 19,50 5 5
68 DUYMAZ Burak Ege İZMİR 1258   5 44½ 40½ 22,00 5 5
69 AYTİN Ali Yiğit DÜZCE     5 44 40 24,00 5 5
70 ARSLAN Emre Kaan ÇANAKKALE 1114   5 44 39½ 25,50 5 5
71 ÖZEL Yasin BURSA 1219 1221 5 43½ 39½ 21,00 5 4
72 BAHAR Mevlüt KONYA 1297   5 42½ 39 22,50 5 5
73 COŞKUN Yiğit Zafer YALOVA 1255   5 42½ 38½ 21,00 5 4
74 YAMAN Emirhan MANİSA 1173   5 42 38½ 20,50 5 5
75 AVCI Ege MERSİN 1092   5 42 38 20,50 5 4
76 KORKMAZ Kağan BURSA 1169   5 42 38 18,50 5 4
77 NURAN Deniz İZMİR 1043   5 41 37 22,50 5 5
78 UĞURLU Sabri Yiğit MERSİN     5 41 37 22,00 5 5
79 ÖZTÜRK Arslan Buğra TOKAT 1190   5 40½ 37 20,50 5 5
80 TÜNCER Ömer TEKİRDAĞ 1196   5 40½ 36½ 20,00 5 5
81 YILMAZ Yiğit MERSİN 1070   5 40 36 21,50 5 4
82 MORGÜN Boran İSTANBUL 1153   5 40 36 20,25 4 5
83 GÖKCE Yiğit MUĞLA 1017   5 38½ 35 21,25 4 4
84 SARSIK Kağan ZONGULDAK 1170   5 38½ 34½ 18,00 5 5
85 KURŞUN Mehmet Efe İZMİR 1022   5 38 34 21,50 5 5
86 GENÇ Başar HATAY 1257   5 38 34 20,00 5 4
87 BOSTAN Baturalp AYDIN 1064   5 37½ 35 16,00 5 4
88 ÖZTUKSAVUL İda İSTANBUL 1112   5 37½ 34½ 18,00 5 4
89 YEŞİL Emrah Ege İSTANBUL 1400   5 37½ 34 20,00 5 5
90 NAY Berk K.K.T.C.     5 37½ 34 18,50 5 5
91 EKEN Şevki Kıvanç ANTALYA 1119   5 37 33 19,00 5 5
92 TEK Tahsin Emin KONYA 1151   5 36½ 34 17,00 5 4
93 GÜÇLÜ Ayberk KAYSERİ 1179   5 36½ 33½ 18,50 5 5
94 CAN Kağan Gökalp AKSARAY 1112   5 36 33 16,50 5 4
95 ACABEY İsmail Efe İZMİR 1187   5 36 32 21,00 5 5
96 NUR Rüstem AYDIN     5 36 32 20,75 4 4
97 DEMIR Berkay K.K.T.C. 1128   5 35½ 32½ 17,00 5 5
98 ERCAN Ahmet Servet KONYA 1101   5 35 32 16,00 5 5
99 KAYA Altan İSTANBUL 1133   5 33 30½ 16,50 5 5
100 KARTAL Egemen MUĞLA 1174   5 33 30 17,50 5 4
101 SABANCI İlker K.K.T.C.     5 32½ 30 16,25 4 4
102 ŞATIR Eray ANKARA     5 29½ 27 18,00 4 4
103 DÜNDAR Göktuğ ANKARA 1055   46 41 21,00 4 4
104 CEYLAN Atakan TEKİRDAĞ 1112   43 40 17,25 4 4
105 YORULMAZ Ahmet ZONGULDAK 1322   43 39 20,75 4 5
106 DOĞAN Talha Yiğit İSTANBUL 1134   42½ 38½ 19,25 4 5
107 ÖNAL Cenk SAKARYA 1050   42½ 38 18,75 4 5
108 KOÇYİĞİT Abdul Aziz AKSARAY 1400   42 38 22,25 4 4
109 DÖLEK Gökalp Deniz SAKARYA 1284   42 38 19,25 4 5
110 SİNANOĞLU Yusuf İZMİR 1088   41½ 38½ 18,25 4 5
111 İNCE Mustafa Alp İZMİR     40½ 37 18,25 4 4
112 ÇOLAK Alper AYDIN 1056   35½ 32½ 12,75 4 5
113 SAĞIR Ömer Alp İZMİR 1304   35 31½ 16,25 4 5
114 ÖZKAN Taha İSTANBUL 1265   35 31½ 15,75 4 5
115 ALTUN Fırat İSTANBUL 1041   33 31 12,25 4 5
116 YILMAZ Mustafa Ege AYDIN 1124   32½ 30 15,00 4 5
117 TOKER Ali Berk MUĞLA 1147   31½ 29½ 13,75 4 5
118 OKTAR Tiber İSTANBUL 1147   31½ 29 16,75 4 4
119 KAYA Anıl Efe İSTANBUL 1177   31½ 28 15,75 4 4
120 KOÇYİĞİT Yiğit MUĞLA 1197   28½ 25½ 15,00 4 5
121 TOMRU İbrahim İZMİR 1054   4 46½ 41½ 21,00 4 5
122 KOÇAK Metehan ESKİŞEHİR 1116   4 43 38 19,00 4 5
123 ÖZTÜRK Ömer İZMİR 1077   4 42½ 38½ 16,50 4 5
124 AYDIN Aytaç ANKARA 1111   4 41 37 15,00 4 5
125 BAKİOĞLU Can İZMİR 1148   4 40½ 37½ 15,00 4 5
126 ALTINDAĞ Azizhan DENİZLİ 1065   4 40 37 14,00 4 4
127 YANIK Yiğit ANTALYA 1326   4 40 36½ 16,00 4 5
128 KAHRAMAN İsmet Rauf DENİZLİ 1042   4 40 36½ 15,00 4 5
129 ONUN Alperen İZMİR 1067   4 39 36 14,50 4 5
130 YILDIZ Ayberk BURSA 1013   4 38½ 35½ 14,00 4 4
131 KARAKUZU Efe MANİSA     4 38½ 35 15,00 4 5
132 ŞAHİN Hüseyin Furkan İZMİR     4 38 35 13,50 4 5
133 YILDIRIM Utku ANTALYA 1103   4 38 35 13,00 4 5
134 ÖZDERYA Doğukan İZMİR 1087   4 37½ 34½ 16,00 3 5
135 ÖZEN Umut Kerem ANTALYA     4 37½ 34 15,00 4 5
136 BAKIRCI Ayberk Demir İZMİR     4 37 34 15,00 4 5
137 ÜLGEN Kadirhan MERSİN 1080   4 37 34 14,00 4 4
138 KATIRCI Arda İSTANBUL 1088   4 36½ 34½ 10,75 3 5
139 GÜR Gürbüz DENİZLİ 1046   4 36½ 34 11,00 4 4
140 ALPAY Arda Tahsin ZONGULDAK 1032   4 36½ 33 15,00 4 4
141 ELVEREN Çınar ANKARA 1215   4 36 32½ 14,50 4 5
142 YILDIR Mustafa Efe KAHRAMANMARAŞ 1083   4 35½ 33 10,50 4 5
143 EFE Emir Alaettİn KOCAELİ 1104   4 35½ 32½ 13,50 4 5
144 ZEYBEKCİ Tarık Efe DENİZLİ 1100   4 35½ 32½ 10,00 4 5
145 SOYLU Burak Mert İZMİR 1131   4 34½ 31½ 13,00 4 4
ALABAŞ Anıl ÇANAKKALE 1100   4 34½ 31½ 13,00 4 4
147 BAHÇELİOĞLU Deniz ANKARA     4 34 31 14,50 4 4
148 YALNIZ Osman İsmet KONYA 1085   4 33½ 31½ 10,50 4 5
149 UZUN Kayra Asrın İZMİR 1094   4 33½ 31 11,00 4 4
150 AYDIN Burak ORDU 1093   4 33 30 12,00 4 5
151 CANSU Ege İSTANBUL 1170   4 32½ 30 11,50 4 5
152 AKDENİZ Mehmet Fatih BATMAN     4 32 30 10,00 4 4
153 ATAY Enes AFYONKARAHİSAR 1121   4 31½ 30 9,50 4 5
154 UZER Arda İZMİR     4 30½ 27½ 11,50 4 4
155 NURLU Berk Deniz HATAY 1063   4 30 28 9,00 4 4
156 KAPLAN Kerim MUĞLA 1224   4 30 27½ 12,50 4 4
157 EKER Ahmet Haktan SİVAS 1140   40 37½ 10,00 3 4
158 TANRIYAR Ozan İSTANBUL 1100   38½ 34½ 11,75 3 4
159 TOSUN Buğra İSTANBUL 1105   37½ 34½ 14,00 2 5
160 KOCA Sarp Kağan İSTANBUL 1124   37½ 34½ 12,25 3 5
161 BARUT Alp DENİZLİ 1016   36 33 12,75 3 5
162 ERGÜN Ekin Fuat KAYSERİ 1190   35½ 32½ 10,50 2 5
163 ATLI Hüseyin Ege MUĞLA     34 31½ 9,75 3 4
164 TÜMAY Arman MERSİN 1139   34 30½ 13,75 2 4
165 ÖZDİLLİ Oğuzhan ÇORUM 1092   33 30½ 11,75 3 4
166 UZADALI Ege Can MERSİN     33 30½ 9,75 3 5
167 GÖNEN Mehmet Orkun NİĞDE 1063   32 30 9,75 2 5
168 BEŞE Arda ADANA 1087   31½ 29 8,25 3 5
169 ALTIN Çağatay ESKİŞEHİR 1076   31 28½ 10,75 3 4
170 ATASOY Kaan Çınar MUĞLA 1063   31 28½ 9,75 3 4
171 ÖZKUL Talha SİVAS     30½ 28 9,75 3 4
172 AKKAŞ Halil İbrahim MUĞLA 1038   30½ 28 9,50 3 4
173 GENGÖR Gökalp İZMİR 1012   30½ 28 9,25 3 4
174 BULUTLAR Sarp Ersoy İSTANBUL     30 28½ 6,00 3 5
175 ASLAN Efe Kaan SİNOP     29 26½ 6,75 3 4
176 YUNUS Barış İZMİR 1440   3 40 36 11,50 3 4
177 MAT Eren DENİZLİ 1061   3 39 36 11,00 3 4
178 YAVUZ Ahmet Arif SAMSUN     3 38½ 34½ 13,75 2 4
179 KARA Ali YOZGAT 1083   3 38 35½ 9,00 3 4
180 EKİZ Mert Erol DENİZLİ     3 37 34 10,00 3 4
181 GÜRBÜZ Emirhan ANKARA     3 35 31½ 11,00 3 4
182 ÇIRAK Mehmet Ediz ANKARA     3 33½ 30½ 9,00 3 5
183 AVERBEK Necat Hüseyin MARDİN     3 33½ 30½ 8,50 3 5
184 ÇİL Egemen ANKARA     3 33 30 10,25 2 4
185 ÇAKICI Berkay Efe KONYA 1076   3 32½ 30½ 7,00 3 5
186 YALÇIN Sami Yusuf BATMAN 1133   3 32 29½ 8,50 3 5
187 ARISAN Cihangir Doğukan İSTANBUL 1104   3 32 29 9,00 3 5
188 BAŞÖZ Uygar Batın SAKARYA 1085   3 31½ 29½ 6,00 3 4
189 AYHAN Aytuğ İZMİR     3 31½ 29 7,50 3 4
190 ÇETİN Mete ANKARA     3 30½ 27½ 9,00 2 4
191 AKSOY Arda ARTVİN     3 29 27 7,00 2 5
192 BOZDAĞ Armağan Emre İSTANBUL 1100   3 29 26½ 7,00 3 5
193 GÜLER Bahadır Toprak DÜZCE 1202   3 28½ 26 8,00 3 5
194 GOLOĞLU Demir İSTANBUL     3 28½ 26 7,25 2 4
195 ALTIOK Kaan İSTANBUL     3 28 26 7,00 3 5
196 KURUNÇ Hüseyin Doruk ANTALYA     3 27½ 25½ 7,00 3 5
197 AKHAN Muhammed Taha BİTLİS     3 26 24 5,50 3 4
198 ALTAY Sinan Can KOCAELİ 1033   38 34½ 13,25 2 5
199 CEYLAN Mehmet Hilmi BATMAN 1140   36 32½ 9,75 1 5
200 MOLLA Raif Ege BURSA     35 32 9,75 2 5
201 ÖZDEMİR Deniz KONYA 1047   34½ 32½ 9,00 1 4
202 AVCI Bartu İZMİR     30 28 7,25 2 4
203 DEMİRELLİ Selim BALIKESİR 1030   29½ 27 7,00 2 5
204 GÖKÇEK Ahmet ANKARA     29½ 26½ 9,50 1 5
205 ECE Enes BİTLİS     29 26½ 5,75 2 5
206 KEMER Ahmet ANTALYA     28 25½ 5,75 2 4
207 ÖNEL Yusuf Ege ISPARTA     27 25 6,75 2 4
208 ÖZTÜRK Erkan Deniz ANKARA     26 24 4,75 1 5
209 YAMAN Emre KIRKLARELİ     24 22 4,50 2 5
210 YILMAZ Poyraz İZMİR     2 33½ 30½ 7,50 2 4
211 OKUYAN Ali HATAY     2 32 29 6,50 1 5
212 TAMAR Mert Ömer SAKARYA     2 31 28 6,50 2 5
213 TUNÇDEMİR Kaan İZMİR     2 31 28 5,50 2 4
214 AKTUĞ Efe ANKARA     2 29½ 27 4,50 1 4
215 DARAKÇI Muhammed Ensar BATMAN     2 28½ 26 5,25 1 4
216 DOĞAN Mirzahan KONYA     2 28 26½ 2,50 1 5
217 ERDİNÇ Fatih Akın İSTANBUL     2 26½ 25 2,50 2 5
218 BIÇAKLIOĞLU Denizhan SAKARYA     2 25½ 24½ 2,50 1 4
219 ÖZAY Doruk İSTANBUL     26 23½ 3,25 1 4
220 DENİZ Yiğit MANİSA     25½ 23½ 1,50 1 5
221 MORAN Halil Çağan DENİZLİ     1 31½ 29 4,50 1 5
222 KAHRİMAN Ahmet Efe HATAY     ½ 27½ 25½ 1,00 0 5
.
Turkish Chess Federation © 2014