bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
8 YAŞ KIZ
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ(34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN(6351930)
Hakem : NA Ayşegül AKDENİZ(3802510)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1145
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
Final Sıralaması
Sıra SOYADI-ADI İLİ UKD Puanlar BH. BH. SB vict MBl
1 ENÇ Nilsu ÇANAKKALE 1404 8 49½ 44½ 48,00 8 4
2 KAYIŞ Gülcan Sena İZMİR 1371 50½ 45 43,25 7 5
3 ÜNAL Beren ISPARTA 1236 49½ 45 41,75 7 5
4 DÖNMEZ Gülin DENİZLİ 1146 7 46 41½ 35,50 7 5
5 BALOĞLU Dila GAZİANTEP 1259 54 48½ 40,25 6 4
6 UYSAL Nehir MERSİN 1157 49 45 35,25 6 5
7 SARICA Elif KOCAELİ 1266 45½ 41 33,75 6 4
8 BAŞPINAR Dila İSTANBUL 1090 44½ 40 29,75 6 5
9 DİNÇER Çağla ANTALYA   6 47½ 43 31,00 6 5
10 AKAT Elifnaz BALIKESİR 1341 6 45½ 41 30,00 6 4
11 EKŞİ Ece Aylin ANTALYA 1248 6 42½ 38½ 27,50 6 5
12 YAZĞAN Nehir MANİSA 1163 6 42½ 38 29,00 6 4
13 ÖZVARDAR Yağmur İZMİR 1102 6 42 38½ 24,50 6 4
14 DAĞ Şevval İZMİR 1051 6 39½ 36 23,50 6 4
15 VANLIOĞLU Ece BURSA 1000 6 36½ 32½ 25,00 5 5
16 TARLABAŞI Ceyda İSTANBUL 1203 45 40½ 26,25 5 4
17 GÜL Zeynep TEKİRDAĞ 1180 43½ 40½ 23,75 5 5
18 AKIN Duru ANTALYA 1196 43½ 39½ 24,00 5 5
19 DEMİREZEN Akkiz Ela KAYSERİ 1144 42 38½ 26,25 5 4
20 ÖZVARDAR Irmak İZMİR 1121 39½ 36 22,75 5 5
21 İKİIŞIK Melike Bilge İSTANBUL 1090 37½ 34 21,75 5 5
22 TASLAK Seden Su MUĞLA 1034 37 33½ 20,00 5 5
23 DOĞANOĞLU Doğa MERSİN 1056 5 47 42 25,50 5 5
24 AKDOĞAN Menekşe İZMİR 1141 5 42½ 38½ 19,00 5 5
25 ALTINTAŞ Eda Nur İSTANBUL 1307 5 41½ 38½ 18,50 5 5
26 YAKICI Bersu İZMİR 1188 5 41½ 38 22,50 5 4
27 YANIK Meriç AKSARAY 1400 5 41 37 22,50 5 5
28 ESİN Fatmanur ÇANAKKALE 1021 5 39 35½ 20,75 4 5
29 BEREKETOĞLU Nadiye HATAY 1063 5 38½ 34½ 19,00 5 5
30 ASLAN Elif Çağıl İZMİR 1146 5 37½ 34 20,00 5 5
31 BİNGÖL Ela İZMİR   5 37½ 34 19,25 4 5
32 DİKMEN Meltem ANKARA 1063 5 36 32½ 18,50 5 4
33 DEĞİRMENCİ Şevval Naz TEKİRDAĞ 1128 45 40½ 19,75 4 4
34 CAN Aşkin Beliz ÇANAKKALE 1083 41½ 38 18,75 4 4
35 ÖZKAYA Rüya Pelin MERSİN 1075 41 37½ 17,25 4 5
36 KÜÇÜK Alara K.K.T.C. 1012 38½ 34½ 16,75 4 5
37 AVLIK Aysima AKSARAY   36½ 34 14,25 4 4
38 DAMKACI Elif Naz MUĞLA 1026 36 32½ 16,25 4 5
39 KARA Asmin Zer İSTANBUL 1113 35 32 14,75 4 4
40 KARATAŞ Elif YALOVA 1045 34 30½ 14,25 4 5
41 ÇENGEL Melisa İSTANBUL 1124 4 41 37½ 19,00 4 4
42 DEDE İlter Bilge DENİZLİ 1394 4 40 37 15,00 4 4
43 GÜLTEKİN Meriç İSTANBUL 1061 4 38 35 14,00 4 4
44 ERTAŞKIN Zeliha Gökçe KIRKLARELİ 1010 4 37 33½ 13,50 4 4
45 DİRİCAN Feride ANTALYA   4 36½ 33½ 13,00 4 4
46 DOĞAN İrem Nur AKSARAY   4 36½ 33 14,75 3 4
47 ATAK Mina İSTANBUL 1108 4 36 32½ 15,75 3 4
48 SERT Ezgi Naz ISPARTA 1100 4 36 32½ 15,00 4 5
49 AKBAY Zümrüt Ecrin ANKARA   4 35½ 32 15,00 4 4
50 ALPSOYLU Irmak MERSİN 1082 41½ 37½ 14,25 3 5
51 BERKİ Elif İSTANBUL 1000 37½ 35 11,25 3 4
52 ÖZTÜRK Nesrin Berra İSTANBUL 1049 36 32½ 12,75 3 4
53 POLAT Çağla Deniz HATAY 1027 34½ 32½ 10,00 2 5
54 ÖRDOĞLU Çisem KARAMAN 1101 34½ 31 12,00 2 4
55 TOKSÖZ Tuhana İZMİR   34 31 11,75 3 4
56 ŞENGÜL Irmak İZMİR 1126 31½ 28 11,75 2 5
57 MUŞTU Hatice Aslı İSTANBUL   30½ 28 10,75 3 5
58 AKTARLA Nehir MERSİN   29½ 27 8,75 3 4
59 KAYAHAN Ada İZMİR   29 27 11,00 2 5
60 TAVLAŞ Eylül Elif İSTANBUL   29 26½ 9,75 2 4
61 ERSOY Nil İZMİR   27 24½ 9,75 2 4
62 KURAK Dila İZMİR 1081 3 34 31 11,50 1 4
63 SUBAŞI Nudem Yağmur MUĞLA 1028 3 31 29 9,00 3 4
64 ALBAYRAK Ayşe Nur Ceren ARTVİN 1020 3 30½ 28½ 7,00 3 5
65 JAKOBY Aleya İSTANBUL 1004 3 30 28 5,50 3 4
66 BİLEN DİLA K.K.T.C.   3 27½ 25½ 5,00 3 4
67 DÖNMEZ Sümeyye KARAMAN 1019 3 25 23 5,00 3 4
68 YILDIRIM Semanur DİYARBAKIR 1047 33 30½ 6,75 2 4
69 KAVAKTAN Nehir İZMİR 1112 31½ 28 7,25 2 5
70 ÖZEN İdil ISPARTA   29 26½ 6,50 1 5
71 ÇAVUŞ Belemir TEKİRDAĞ   2 30 27 6,50 2 4
72 GÖL Rüya Nisa ORDU   2 30 27 4,00 2 5
73 SEVİNÇ Nisa MUĞLA   2 28½ 26 5,25 1 4
74 ÖZSARAÇ Nil KIRKLARELİ   1 26½ 24½ 2,25 0 5
.
Turkish Chess Federation © 2014