bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
9 YAŞ GENEL
 
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ(34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN (6351930)
Hakem : NA Cüneyt Kamil YILDIRIM(34506373)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1212
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Final Sıralaması
 
Sıra SOYADI - ADI UKD ELO İLİ Puanlar BH. BH. SB vict MBl S.No
1 AKIN Yağız Çınar 1455 1294 İSTANBUL 8 55 49 51.00 7 5 16
2 MALĞAÇ Ömer Beyazıt 1471   TRABZON 53 47½ 46.75 6 4 11
3 GÖKÇEK Kürşat Buğra 1460 1348 MERSİN 51 45½ 43.50 7 5 15
4 ÇALLIOĞLU Yiğit Sarp 1516 1302 DENİZLİ 49½ 45½ 41.00 7 4 7
5 SAKARYA Muammer Boran 1320   BURSA 42½ 38 39.25 7 5 50
6 CM YAVUZ Efe Metehan 1557 1432 BOLU 7 51 45½ 41.00 5 5 6
7 ÇAPUTÇUOĞLU Zeki Berke 1351   ANKARA 7 49½ 44½ 39.50 7 4 39
8 GÜNDOĞDU Mustafa Yalın 1467 1463 BURSA 7 49½ 44½ 38.25 6 5 12
9 ÖZTÜRK Efe Hakan 1621 1522 TOKAT 7 47 42½ 37.25 6 5 2
10 KARSAN Adil Tuna 1396   İSTANBUL 7 46½ 42½ 36.25 6 4 27
11 AKÇİÇEK Mert 1317   MANİSA 7 44½ 40 36.50 7 5 52
12 KABADAYI Süleyman Arda 1389 1298 İSTANBUL 7 43½ 39½ 36.25 6 4 28
13 KARGI Mert 1351   TRABZON 7 43½ 39½ 33.50 7 5 38
14 TAŞLIÇUKUR Erdeniz 1479   İSTANBUL 50 45 36.75 6 5 9
15 AÇIKGÖZ Kağan Kerem 1335   MANİSA 49½ 46 33.75 6 4 43
16 ÇALIŞKAN Seha 1455   EDİRNE 49½ 44 36.75 6 5 17
17 BOZDOĞAN Sarper Ekin 1450   DENİZLİ 46½ 42 35.75 6 5 18
18 AKKÖK Mehmet Ahmet Necat 1420 1477 HATAY 46 41½ 32.75 6 4 10
19 DİNÇER Efe Barkın 1407 1245 AYDIN 45½ 41 32.75 5 4 20
20 ARAL Furkan 1335 1377 BURSA 45 41 31.25 5 4 31
21 ÖZTÜRK Furkan Berk 1466 1335 BURSA 44 39½ 32.25 6 4 13
22 SARIKAYA Eser 1338 1336 İSTANBUL 44 39½ 31.25 6 5 41
23 AKSU Ata Anıl 1396 1010 İZMİR 44 39 34.25 6 5 26
24 ARGÜZ Bartu Toprak 1325   DENİZLİ 43 39 31.75 6 5 48
25 KAPLANCAN Burak 1328   MANİSA 43 39 30.25 6 4 47
26 ERSÖZ Talha 1360   MERSİN 41½ 37 30.25 6 5 35
27 PARÇALI Serdar Efe 1301   İZMİR 37½ 34½ 25.75 6 5 62
28 IŞIK Burak Alp 1366 1638 TEKİRDAĞ 6 50 45 33.50 6 4 1
29 ERDOĞAN Tekin Alp 1416   ADANA 6 48 43 31.50 6 4 19
30 PEKGÜZEL Sami 1242   AYDIN 6 47½ 43½ 30.00 6 4 76
31 ADIGÜZEL Ufuk Alp 1400   MERSİN 6 47 42 28.25 5 5 24
32 CİRİT Uğur 1364 1338 EDİRNE 6 45½ 41 29.50 6 4 33
33 KEMERLİ Çağan 1155   İSTANBUL 6 44 40 28.50 6 5 104
34 AKDAŞ Emre 1315   İSTANBUL 6 44 39½ 26.75 5 5 54
35 ÖZCAN Kaan 1389   İSTANBUL 6 43½ 38½ 28.00 6 4 29
36 ÇALIŞKAN Samet 1513 1218 MANİSA 6 43 38½ 31.50 6 5 8
37 ÇAKMAK İbrahim 1324   İSTANBUL 6 42½ 39 26.50 6 4 49
38 DURHAN Batuhan 1310 1032 İZMİR 6 42½ 38½ 27.00 6 4 60
39 YORULMAZ Ali Alper 1337 1155 İZMİR 6 41 37 28.00 6 5 42
40 ARAPÖZENGİ Mert Ali 1372   EDİRNE 6 40½ 36½ 28.00 6 5 32
41 İNAK Berkay 1330   ISPARTA 6 40½ 36½ 26.50 6 5 46
42 AYDOĞAN Babür 1315 1151 DENİZLİ 6 40 37 23.00 5 4 55
43 KARAKUŞ Ali 1068   K.K.T.C. 6 40 36 28.00 6 5 156
44 KAYA Mert 1074   ÇANAKKALE 6 39½ 35½ 23.50 6 5 150
45 ARSLAN Muhammed Emin 1600   MERSİN 52 46 32.50 5 4 3
46 ÇABUK Can 1333   EDİRNE 45 41 26.00 5 4 45
47 KIZIL Volkan 1600   MERSİN 45 40½ 27.25 4 4 5
48 ACAR Kaan 1169   ANTALYA 44 39½ 24.75 5 4 98
49 ATAER Mustafa Sarp 1252 1231 BURSA 43½ 39½ 23.75 5 4 72
50 ERDEMLİ Kadir 1333   MUĞLA 42½ 38½ 24.25 5 5 44
51 ZENCİRCİ Ahmet 1286   İSTANBUL 42 38 25.75 5 5 68
52 ÇİNÇİN Zeki 1105   HATAY 42 38 22.25 5 5 131
53 ERDEM Eren 1403   BOLU 42 37½ 24.25 5 4 23
54 AYDOĞDU Arıl 1287   SAMSUN 41½ 38 22.75 5 4 67
55 ÜNLÜ Ceyhun Ege 1311   TRABZON 41½ 37½ 25.25 5 5 58
56 DELİPINAR Uras Emre 1358   İSTANBUL 41 37 24.25 4 4 36
57 TASLIOĞLU Gökay Deniz 1404   TOKAT 41 36½ 25.25 5 5 22
58 ŞENAY Berkay 1229   MANİSA 40½ 37 22.25 5 5 81
59 GENÇ Ömer 1103   BURSA 40½ 36 23.75 5 5 132
60 SEZER Enes 1270   ANKARA 40 36½ 22.00 5 5 70
61 ŞAM Ayberk 1301 1026 MANİSA 39 36 24.00 5 4 63
62 ALP Mustafa 1230   BURSA 38 34½ 22.25 5 5 79
63 ASLAN Talha 1310   GAZİANTEP 36½ 33 22.50 5 5 59
64 TEZ Ekrem Yağız 1252   TEKİRDAĞ 36½ 32½ 21.75 4 5 73
65 TÜRKEN Emir 1354   HATAY 5 46½ 42½ 24.50 5 4 37
66 IŞIK Ömer 1461   GAZİANTEP 5 46½ 41½ 26.25 4 5 14
67 AKGÜN Deniz 1309   MERSİN 5 46 42 25.00 5 4 61
68 DEMİRBAŞ Ahmet Yiğit 1198   BURSA 5 44 40 21.25 4 5 88
69 KANDAZ Berat Efe 1156   SAKARYA 5 43 40 21.50 5 4 103
70 KELEŞOĞLU Ahmet 1148   ORDU 5 43 39 21.00 5 4 111
71 ŞAHBAZ Bartu 1244   DENİZLİ 5 42½ 38½ 23.50 5 5 75
72 NAY Ali Doğan 1033   K.K.T.C. 5 42 38 22.50 5 4 176
73 ŞİBLİ Murat Yiğit 1316   ADANA 5 41 38 19.50 5 4 53
74 BİROL Emir Efe 1065   ANTALYA 5 41 38 18.00 5 5 161
75 NAZLI Mehmet Hamdi 1253   MUĞLA 5 40½ 36½ 19.50 5 4 71
76 KUNDAKÇI Yiğit 1206   SAKARYA 5 39½ 36½ 17.00 5 4 86
77 SEVEN Kaan 1153   İZMİR 5 39 37 16.50 5 5 106
78 DEMİROĞLU Demir 1244   GAZİANTEP 5 39 35½ 19.00 5 4 74
79 ALTINTAŞ Batuhan 1086 1128 BURSA 5 38½ 35½ 18.25 4 4 119
80 GÜLDÜR Burak 1126   MANİSA 5 37 34 18.00 4 4 120
81 KARADAĞ Baha 1314 1177 MANİSA 5 37 33½ 21.00 5 5 56
82 GÜLTAŞ Çınar 1600   MERSİN 5 37 33 20.25 4 5 4
83 HACISALİHOĞLU Efe Eren 1177   İSTANBUL 5 36½ 33½ 16.00 5 4 94
84 CAN Efe Deniz 1194   İSTANBUL 5 36½ 33½ 15.50 5 5 89
85 TOPAL Beran Ege 1213   HATAY 5 35½ 32½ 18.50 5 5 85
86 KAMİŞLİ Görkem Arda 1093   İSTANBUL 5 35 32 16.50 5 4 137
87 DOĞAN Emre Kağan 1235   ORDU 5 35 31½ 21.00 3 5 77
88 AY Furkan Enes 1123   SİVAS 5 34½ 32½ 17.50 5 5 124
89 ŞENYÜZ Uygar 1313   AYDIN 5 34½ 32 15.50 5 4 57
90 YETİM Hazar 1171   ANKARA 5 34 31 16.50 5 5 97
91 ORBAY Yağız Orkun 1120   AYDIN 5 34 31 16.50 5 4 125
92 ATAR Berat 1201   ANTALYA 5 32½ 29½ 20.50 5 5 87
93 GÜL Fatih 1108   ISPARTA 5 31½ 29 15.50 5 5 130
94 KARADEMİR Buğra 1166   İSTANBUL 5 29½ 26½ 17.00 4 4 100
95 KÖPRÜBAŞI Burak Çınar 1405 1276 EDİRNE 48 43 25.00 4 4 21
96 MERCİMEK Ali Atakan 1109   ADANA 46½ 41½ 21.75 3 4 129
97 NALCI Kaan 1162   ISPARTA 45½ 41½ 21.25 4 4 102
98 ŞENCAN Mert 1124   İZMİR 44½ 40½ 21.75 4 5 122
99 GERGERLİ Osman Utku 1247 1292 İZMİR 44½ 40 23.00 4 5 65
100 CİVCER Ömer Faruk 1154   ÇANAKKALE 44 41 17.00 4 4 105
101 YURDUN Fehmi Kuzey 1362   MUĞLA 42 39 19.00 4 5 34
102 YARAN Taylan Onat 1214   İSTANBUL 41 37½ 17.25 4 4 84
103 SEMERCİ Behçet Emre 1011   BURSA 41 36½ 20.25 4 4 187
104 GENÇ Barış 1282 1032 HATAY 40½ 37½ 17.25 4 4 69
105 BAYLAN Ahmet Berkan 1087   MUĞLA 40½ 37 18.75 4 4 141
106 SAYIN Mert Ali 1224   SAKARYA 40½ 37 18.25 4 4 82
107 ERZURUMLU Bora 1169   MUĞLA 40 36½ 15.75 4 4 99
108 HOCEK Yiğit 1139   DENİZLİ 39½ 36½ 16.25 4 4 114
109 GİRAY Arda 1230   DÜZCE 39 36 17.75 4 4 80
110 DİYADİN Mustafa Bilge 1070   ANKARA 38 35 15.75 3 5 152
111 YILMAZ Ali İmran 1091   BATMAN 37½ 34½ 14.25 4 5 138
112 KARAÇELEBİ Denizcan 1079   İZMİR 37 34 14.25 4 5 144
113 ÇOLAK Erol Can 1293   ORDU 37 33½ 18.75 4 5 64
114 MEYLANİ İbrahim Baran 1179   YALOVA 36½ 33 15.25 4 4 93
115 ARSLAN Mehmet Enes 1136   ANTALYA 36 33 14.75 4 4 116
116 BABACAN Kerem 1385   KONYA 36 32½ 18.00 4 4 30
117 TEKER Emre 1110   İSTANBUL 35½ 33 14.00 4 4 128
118 YILMAZ Yiğit Efe 1149   AYDIN 34½ 32 12.75 4 4 109
119 AYNUR İbrahim Arda 1052   ANKARA 33 30½ 13.50 4 4 165
120 TEMİZER Umut 1176   İSTANBUL 32½ 29½ 16.25 4 4 95
121 ÇALIŞKAN Arhan     İSTANBUL 31 28½ 13.25 4 5 217
122 AKDENİZLİ Yiğit Eren 1319   MUĞLA 31 28 16.75 4 4 51
123 GÜVEN Gökberk Erdem 1126   MERSİN 31 28 13.25 4 4 121
124 SENDAN Aydoğan 1400   MERSİN 4 44 40 18.00 4 4 25
125 KIZILGÜL Tuğrul 1219   TOKAT 4 42 38 16.00 4 5 83
126 AZDER Mustafa Alp 1148   BURSA 4 41 37½ 13.50 4 5 110
127 ŞAHİN Galip Koray     İSTANBUL 4 40½ 36½ 17.00 4 5 220
128 GEBEŞ Ferhat Yamaç 1079   MUĞLA 4 39½ 36½ 16.00 4 4 143
129 GÜNGÖR Efe 1070   BURSA 4 39 36 16.00 4 4 153
130 KILIÇ Güven 1059   ÇANAKKALE 4 39 35½ 16.25 3 4 163
131 GÜLBAŞ İsa 1147   HATAY 4 39 35½ 15.00 4 5 113
132 ÖZBOSNALIOĞLU Mert 1068   İZMİR 4 39 35 16.50 4 5 158
133 ÖZ Osman Mert 1148   MUĞLA 4 38½ 35½ 14.00 4 4 112
134 YILMAZ Kuzey 1038   İSTANBUL 4 38½ 34½ 17.50 4 5 173
135 KESİK Muhammed 1075   GİRESUN 4 38 35 14.25 3 4 149
136 UĞURLU Yağızefe 1090   İZMİR 4 37½ 34½ 13.00 4 4 139
137 SAYDAM Batuhan 1138   İZMİR 4 37½ 34 14.00 3 5 115
138 DURAN Kaan 1028   BURSA 4 37 33½ 14.50 4 4 177
139 ÇÖLGEÇEN Ali Altan 1076   ANTALYA 4 36 33 14.50 4 5 148
140 ŞAHİN Taha 1189   KOCAELİ 4 35½ 32½ 13.25 3 4 90
141 ALTUNGÖLLER Furkan     AKSARAY 4 35½ 31½ 15.50 4 5 194
142 PAKİŞ Emir 1234   İSTANBUL 4 35 32 13.50 4 4 78
143 KARABEYOĞLU Göktuğ 1067   HATAY 4 34½ 31½ 11.00 4 5 160
144 GÜNDÜZ Çağan Tan 1101   İSTANBUL 4 34 31 12.50 4 4 133
145 KAYNAK Deniz Can 1050   ANKARA 4 33½ 30½ 13.00 4 5 168
146 DUMAN Ahmet Emin 1291   AFYONKARAHİSAR 4 33½ 30 14.75 3 5 66
147 TOKLU Sarp 1046   İZMİR 4 32½ 30 11.00 4 4 171
148 KESEN Boray 1085   K.K.T.C. 4 32½ 30 9.75 3 4 142
149 ÖZDEMİR Hüseyin Demir 1068   ANKARA 4 32½ 29½ 11.50 2 4 159
150 KAYAOĞLU Ege 1188   ANTALYA 4 32½ 29 13.75 2 5 91
151 MUT Arda 1021   MERSİN 4 32 30 13.25 3 5 185
152 AKPINAR Mehmet Eren     KONYA 4 31 28½ 10.50 4 5 192
153 ÖZBEK Eyüp 1187   AKSARAY 4 31 28 11.00 3 5 92
154 ATALAY Yiğit Ozan 1024   ANTALYA 4 29½ 27 11.00 4 5 181
155 KARAASLAN Muhammed     BİTLİS 4 29½ 26½ 14.50 4 5 206
156 AY Kerimcan 1071   KOCAELİ 4 28½ 26 11.50 4 4 151
157 ÖZKURT Arda     İSTANBUL 4 27 24½ 10.00 4 4 219
158 KOÇU Berat 1028   MANİSA 41½ 37 15.75 3 5 178
159 TÜZÜNER Deniz 1068   ANKARA 37 34 9.00 3 4 157
160 YILDIRIM Özgür Toprak 1048   İSTANBUL 36½ 32½ 14.25 3 5 170
161 ÇETİN Yağız Efe 1070   İZMİR 36 33 12.75 3 5 154
162 İBAR Orhun 1077   İSTANBUL 36 33 10.25 3 4 147
163 ADAL Uygar Çağrı 1077   HATAY 35½ 33½ 8.75 3 5 146
164 YAVUZ Salih Kerem 1008   İSTANBUL 35½ 32 13.25 3 4 189
165 ATA Mehmet Umut 1009   BURSA 35 31½ 11.25 3 5 188
166 CANER Yiğit 1097   MUĞLA 34½ 31½ 11.25 3 4 136
167 ASLANYÜREK Umut 1033   HATAY 32 29 11.50 2 5 175
168 KURUCA Fethi Yağız 1051   BALIKESİR 32 29 10.75 2 4 167
169 GÖKÇE Hüseyin Efe 1163   TEKİRDAĞ 30½ 27½ 10.00 3 5 101
170 BOZKURT İlke Cem 1117   ADIYAMAN 30 28 8.25 3 5 126
171 YAVUZ Tekin Batuay     AYDIN 30 27½ 10.25 3 4 212
172 ATMA Enes 1068   KAHRAMANMARAŞ 30 27½ 9.00 3 4 155
173 ATALAY Ensar 1114   BATMAN 30 27 10.75 3 4 127
174 AKSOY Dorukan 1061   MANİSA 3 41 37 12.50 3 4 162
175 AKSOY Onur 1078   İZMİR 3 39 35 12.00 3 4 145
176 KILIÇ Mithat Mert 1000   BURSA 3 38 34 13.50 3 4 191
177 KILIÇ Nurullah 1136   SİİRT 3 36½ 33½ 11.00 3 4 117
178 GÜDER Zafer Alpin 1018   İSTANBUL 3 36½ 33 11.00 3 4 186
179 DİKİLİTAŞ Beren 1134   ANKARA 3 36 33 10.00 3 4 118
180 İLDEMİR Burak 1173   YOZGAT 3 36 32½ 11.25 1 4 96
181 TURGUT Çağdaş Hasan     İZMİR 3 35½ 32½ 12.00 3 5 210
182 ANACAK Hasan Güneş     İZMİR 3 35 32 11.25 2 4 195
183 YILDIRIM Kutlu Berke 1050   BOLU 3 34 31½ 8.00 3 5 169
184 DİNÇER Abdullah     ÇANAKKALE 3 34 31 10.00 3 5 202
185 ÇELİK Toprak Kayra     ANTALYA 3 34 30½ 12.00 2 5 218
186 GÜREN Melih 1088   ÇANAKKALE 3 33½ 31½ 9.50 2 5 140
187 GÖKÇEN Demir 1004   ANKARA 3 33½ 30½ 8.50 3 5 190
188 KARAMAN Arda 1036   DENİZLİ 3 33½ 30½ 8.00 2 5 174
189 AYDIN Mustafa Murat 1024   AMASYA 3 33 31 8.50 3 5 182
190 UYSAL Güney 1052   ISPARTA 3 32½ 30½ 7.50 2 5 166
191 ÇATAK Kerem 1023   ANKARA 3 32 29 8.50 3 5 183
192 CEYLAN Tunay Arda 1026   BALIKESİR 3 31½ 28½ 9.00 2 4 180
193 ARSLAN Kerem 1045   MERSİN 3 30½ 28 7.00 3 5 172
194 YILMAZ Enes     KARAMAN 3 30 28 7.50 3 5 213
195 DEVECİ Ulaş     HATAY 3 29 27 7.00 3 5 200
196 GÜLSÜN Şant     İSTANBUL 3 28½ 26½ 5.00 3 5 204
197 NEBİLER Yiğit Deniz 1152   İSTANBUL 3 25 23 7.00 3 4 107
198 GÖKBERK Mehmet     ANKARA 3 24½ 23½ 4.00 3 4 203
199 TÜRKKAN Ali     BURSA 3 24½ 22½ 5.50 3 4 211
200 İBİLİOĞLU Alper Burak 1027   KÜTAHYA 42 37½ 13.25 2 2 179
201 KARAASLAN Efe     İSTANBUL 38 34 11.50 2 5 205
202 VAR Mehmet Cemal 1053   SAKARYA 31½ 29½ 5.75 1 5 164
203 DEVECİ Hasan     ANTALYA 27½ 25½ 4.25 2 4 199
204 YILMAZ Kaan     ANKARA 27 25 5.50 1 5 214
205 ASLAN Ahmet Can 1123   MERSİN 2 31½ 28½ 8.00 2 4 123
206 BUKAĞILI Ege     İZMİR 2 31½ 28½ 7.75 1 4 197
207 YAMAN Baran 1347   ANKARA 2 31½ 28½ 7.50 2 4 40
208 YILMAZ Şemseddin Efe     ŞANLIURFA 2 31 29 3.50 2 4 215
209 AYDIN Halit Fırat     AMASYA 2 31 29 3.25 1 5 196
210 DOĞAN Yağız Berker     AMASYA 2 29½ 27 4.50 2 5 201
211 KAYA Meriç     ARTVİN 2 29 27 3.50 2 5 207
212 ALPÇETİN Ediz Batu     ANTALYA 2 28½ 27 2.50 2 4 193
213 YARBA Emir 1150   MARDİN 2 27½ 25 5.50 2 4 108
214 ÇAĞIL Celal Yavuz 1100   KAYSERİ 2 22 20 4.25 1 5 134
215 DERAL Elber     İZMİR 33½ 31 2.25 1 5 198
216 KURT Hüseyin     UŞAK 28 26½ 1.75 0 4 208
217 KIRĞIZ Mehmet 1022   ELAZIĞ 25½ 24½ 1.50 1 4 184
218 KÖŞKER Batın     İSTANBUL 25 23 2.50 1 4 209
219 YÜCEL Buğra Sefa     KIRIKKALE 1 30½ 28 3.00 1 5 216
220 ÖZGE Sami Gürler 1100   DENİZLİ 1 22 20½ 1.00 1 4 135
                         
                         
                         
.
Turkish Chess Federation © 2014