bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
9 YAŞ KIZ
 
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ (34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN (6351930)
Hakem : NA Cüneyt Kamil YILDIRIM (34506373)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1168
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Final Sıralaması
 
Sıra SOYADI - ADI UKD ELO İLİ Puanlar BH. BH. SB vict MBl S.No
1 KESKİN Elif 1280 1212 İSTANBUL 49 44½ 48.50 8 4 13
2 KARASAKAL Deniz 1276 1253 İSTANBUL 48 44 40.00 7 5 14
3 KAYA Ilgın 1387   MERSİN 7 50½ 46 38.50 7 4 5
4 KEBAPÇI Defne 1299 1049 MANİSA 7 48½ 44½ 38.25 5 5 11
5 POSTOĞLU Gülden 1366   MUĞLA 7 43½ 39½ 36.75 6 4 7
6 AYDEMİR Sermin Naz 1387 1096 MERSİN 7 43½ 39 35.25 6 5 4
7 TEPELİ Suğra 1233   İZMİR 7 43 39 36.75 6 4 21
8 AYDIN Gülenay 1396   DENİZLİ 49½ 45 35.00 6 4 3
9 TÜRKOĞLU Sıla Eylül 1272   MUĞLA 47½ 43 33.00 6 4 15
10 KAYA Sıla 1307 1464 İSTANBUL 46 41½ 32.50 6 4 1
11 KOYUNCU Haticesu 1348 1295 DENİZLİ 6 48 43 30.00 6 5 8
12 ZÜYLİ Melike 1242   KAYSERİ 6 47½ 43 31.00 6 5 20
13 ANAÇOĞLU Çisel 1178   ANKARA 6 45 41 28.50 6 4 35
14 ÜSTER Defne 1203 1223 İSTANBUL 6 42 37½ 28.00 6 5 23
15 KANTER Özüm 1121   BURSA 6 41 37½ 24.50 6 5 50
16 ÖNER Deniz 1214   KONYA 6 40 36½ 25.00 6 5 25
17 ÇAĞLAR Gülşen Sena 1251   MERSİN 6 40 36 27.00 6 5 18
18 ÇİFTÇİ Zeynep 1230   KOCAELİ 6 38 35 24.50 6 5 22
19 KIPIK Feyza 1190   ANTALYA 6 35½ 31½ 26.50 6 4 31
20 KALENDER Hatice Kübra 1185   YALOVA 49 44 30.25 5 4 33
21 EREN Beril 1104   BURSA 46 41 24.50 5 5 58
22 ÖZ İrem Ezra 1314   ADIYAMAN 43½ 39½ 26.25 5 4 9
23 ÖZKAN Elif 1258   İZMİR 43½ 39 24.50 5 5 16
24 ACAR İlayda 1179   ANTALYA 41 37 23.25 5 5 34
25 GÜNEŞ Gülenay 1366   MUĞLA 38½ 34½ 23.00 5 5 6
26 GÜRŞEN Deniz 1294   İSTANBUL 37½ 34 21.25 5 5 12
27 MOĞUL Ceyda 1437   İZMİR 35 31 21.00 5 5 2
28 IŞIK Zeynep 1214   İSTANBUL 34½ 31 20.75 5 5 24
29 TÜRÜNZ Dilek 1099   ÇANAKKALE 5 48 43½ 24.50 4 4 60
30 TOPAL Berfin 1156   ANKARA 5 46 42 24.00 5 4 41
31 KAYA Elif 1194   MERSİN 5 45 41½ 22.25 4 4 29
32 GÜVERCİNCİ Doğa 1071   HATAY 5 42½ 38½ 22.50 5 4 70
33 DOĞAN Özge 1168   KAYSERİ 5 42½ 38½ 21.50 5 4 37
34 ERKİN Rumeysa 1254   İSTANBUL 5 40½ 36½ 21.25 4 4 17
35 ÇINAR Ceylin 1166   İZMİR 5 40 36 22.50 4 4 39
36 SAĞBAŞ Ayça Buket 1134   İSTANBUL 5 40 36 19.50 5 4 45
37 YILDIZ Begüm 1109   ANKARA 5 39 35½ 18.50 5 4 55
38 ALP Hilal Melis 1249   YALOVA 5 37 33 20.00 5 4 19
39 ÇALIŞKAN Bade Su 1071   İZMİR 5 34½ 32½ 15.50 5 5 71
40 SOLAK Şura 1105   İSTANBUL 5 34½ 31½ 18.50 5 4 57
41 TONBUŞ Hafize 1031   ISPARTA 5 33½ 30½ 17.50 5 4 79
42 YİĞİT Cansu 1069   İSTANBUL 48½ 43 26.25 4 4 72
43 BARLAS Berra Fatoş 1143   DENİZLİ 44 40½ 17.00 4 5 42
44 CENGİZ Nehir Şara 1188   MERSİN 43½ 40½ 18.50 4 4 32
45 ŞAHİN Dilem 1134   KIRKLARELİ 42½ 39½ 18.75 4 5 46
46 GÜNEŞ Deren 1116   İZMİR 40½ 36½ 16.75 4 4 53
47 BOZKAYA Sare 1202   TOKAT 40 36 18.25 4 5 26
48 YILMAZ Gökçen 1185 1311 İSTANBUL 37 34 17.25 4 5 10
49 ARSLAN Zeynep Naz 1074   MERSİN 36½ 33½ 17.25 4 4 68
50 MUTLU Elif Naz 1091   İZMİR 36 33½ 14.25 4 4 63
51 SAMUK Zehra Ceren     EDİRNE 36 33 15.75 3 4 94
52 ZENGİN İclal İlayda 1194   ORDU 35½ 32 16.75 4 4 30
53 CEYLAN Simay Gül 1121   BALIKESİR 33 30½ 14.75 4 4 49
54 YALÇIN Nehir 1124   ISPARTA 32½ 30½ 16.25 2 5 48
55 COŞKUN Dilruba     BURSA 32½ 29½ 15.25 4 4 88
56 KÖKSAL Zeynep Su 1175   ANTALYA 4 44½ 40½ 19.50 4 5 36
57 ŞAHİN Zülal Göksu 1072   TOKAT 4 42½ 38½ 18.50 4 5 69
58 AKKAPULU Beren Yaprak 1024   ADANA 4 41½ 37 18.50 4 5 80
59 COŞGUN Başak 1142   ANKARA 4 40½ 37½ 16.00 3 4 43
60 BEKDEMİR Şevval 1119   GİRESUN 4 38½ 34½ 13.50 4 5 52
61 AVCILAR Fatıma 1110   GAZİANTEP 4 36 33½ 14.00 3 5 54
62 GÜNDÜZ Ekin 1042   İZMİR 4 35½ 33 11.50 4 5 75
63 ÇETİN Sümeyye 1200   BALIKESİR 4 35½ 32½ 11.50 4 4 27
64 TOPRAK Kudret 1000   DÜZCE 4 35 32 14.50 4 5 86
65 BAŞARAN Hatice Azra 1157   BALIKESİR 4 34½ 32 13.75 3 5 40
66 ŞİMŞEK Gülsunur 1108   ANTALYA 4 34½ 32 11.00 4 5 56
67 UZUN Aybüke 1017   SAMSUN 4 34 31 14.50 3 4 83
68 ERMETAL Çilen     K.K.T.C. 4 33 30 13.00 4 5 90
69 KURT Sıla Nazlı 1017   ANKARA 4 32½ 30 10.00 4 5 82
70 USLU Şenız 1087   ORDU 4 32 29½ 10.50 4 4 65
71 AYDIN Delfinay Zeynep 1127   SAKARYA 4 30 27½ 13.50 4 4 47
72 YURTSEVER Ela 1035   İZMİR 4 30 27½ 12.50 4 5 77
73 DEDA Yağmur 1059   İZMİR 40 36 15.25 3 5 73
74 ATALAR Göksu Naz 1194   TRABZON 38½ 34½ 14.75 3 5 28
75 KARABACAK Ceylin Deniz 1134   ANKARA 37 34½ 11.25 3 5 44
76 SOYLU Doğa 1012   MANİSA 34½ 31 12.50 3 4 85
77 ÖZALP Şevval 1084   DENİZLİ 30½ 28½ 7.50 3 4 66
78 DİNÇ Nehir 1037   İZMİR 29½ 27 7.75 3 4 76
79 TEZCAN Ela Berru 1120   BALIKESİR 3 39½ 35½ 11.00 3 4 51
80 YUNUS Delfin 1014   MERSİN 3 36 33½ 9.50 3 5 84
81 UĞUR Elif Almıla 1091   MUĞLA 3 35 31 10.00 3 4 64
82 TOKBAŞ Sıla 1093   SAMSUN 3 32½ 30½ 9.00 1 5 61
83 KURT Beyza 1078   ESKİŞEHİR 3 32 30 6.00 3 5 67
84 MEMİLİ Rümeysa 1099   AKSARAY 3 32 29½ 8.00 3 5 59
85 TOPALOĞLU Nehir     SAMSUN 3 29½ 27 5.50 2 4 95
86 DAYAN Ceren 1024   DENİZLİ 3 29 27 6.00 2 4 81
87 MALKOÇ Asel     SAMSUN 3 27 24½ 7.50 2 4 92
88 YAVUZ Elif Sıla 1092   İSTANBUL 3 26½ 25 4.00 2 4 62
89 YALÇIN Sudenaz 1049   ISPARTA 36½ 32½ 8.25 2 4 74
90 SÜZGÜN Ece 1034   ANKARA 32 29½ 6.75 2 5 78
91 PEKUZ Ceylin     KIRIKKALE 30 28 6.25 1 4 93
92 ÖZTÜRK İdil     ANKARA 28½ 26½ 6.50 0 4 97
93 AYKAÇ Ayça Azra     İSTANBUL 27½ 25½ 4.50 2 4 87
94 ENSARİ Şeyma     İSTANBUL 26 24 6.75 0 4 89
95 YILMAZ Hatice Kübra     KARAMAN 2 29½ 27 6.00 1 4 96
96 DOĞAN Nehir 1166   KIRIKKALE 2 23½ 21½ 4.50 1 4 38
97 KAYA Nevres Nur     MARDİN 1 26½ 25½ 2.00 0 4 91
                       
                       
                       
.
Turkish Chess Federation © 2014