bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
10 YAŞ GENEL
 
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ (34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN(6351930)
Hakem : NA Özgür ACAR (6306675)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1275
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Final Sıralaması
 
Sira SOYADI ADI İLİ UKD ELO Puanlar BH. BH. SB vict MBl
1 CM CAN Işık İSTANBUL 1954 1909 8 51 46 48,50 7 4
2 KOÇER Ahmet Doruk İSTANBUL 1503 1370 51½ 47 44,75 6 5
3 BİÇER Atakan Mert İZMİR 1634 1513 48 43½ 42,50 7 4
4 GÜNHAN Arda Baran İZMİR 1628 1458 47 42 42,25 7 5
5 BAŞARA Arda ANTALYA 1610 1557 7 53½ 48 42,25 6 5
6 UYSAL Uğur ÇANAKKALE 1554 1397 7 52½ 47½ 41,75 6 5
7 DİNÇER Özgür Denız TEKİRDAĞ 1605 1671 7 51½ 46½ 40,75 6 5
8 DANACI Ege MANİSA 1600 1549 7 48½ 43 38,50 6 4
9 CABEROĞLU Arda ANKARA 1446 1382 7 48 44 38,00 7 4
10 ARNAS Enes Buğra ADANA 1625 1446 7 47 43 38,00 7 4
11 HAYRAT Mehmet Emir İSTANBUL 1434 1419 7 47 42½ 35,00 7 4
12 BOZYAKA Altuğ BURSA 1476 1454 7 46½ 41½ 38,75 6 4
13 FİDAN Boran Ersin DENİZLİ 1446 1305 7 46 42 36,75 6 5
14 ÖZCAN İlker KIRKLARELİ 1553   7 46 42 36,50 7 4
15 ALTUN Arda İSTANBUL 1580 1237 7 46 41 36,50 7 5
16 SARI Mert Eren MERSİN 1371 1362 49½ 46 33,75 6 4
17 GAZİBEY Alp ANKARA 1434 1336 47½ 43 35,25 6 5
18 SARGINALP Tuna ADIYAMAN 1587 1226 46½ 41½ 32,25 6 5
19 YALÇIN Arda İSTANBUL 1534   44 40 31,75 5 4
20 TABAN Yağız BURSA 1517 1439 43 39 29,25 6 5
21 USLU Mehmet Fatih HATAY 1485   42 37½ 32,25 6 5
22 EKENER Egemen İZMİR 1441 1347 6 51½ 46½ 34,50 5 5
23 ÇEKLİ Cem ANTALYA 1597 1386 6 50 45½ 32,50 6 5
24 DOLGUN Can ANKARA 1686 1624 6 50 44½ 34,00 6 5
25 ÇAĞLAR Kaan İZMİR 1366   6 47 43 31,00 5 4
26 DÜŞMEZ Ahmet Alp İSTANBUL 1488 1354 6 47 42½ 31,00 5 5
27 ŞAHİN Yasin Efe BURSA 1531 1428 6 46½ 42 29,50 6 5
28 İNCİLER Yusuf Efe İSTANBUL 1461   6 46½ 41½ 31,75 5 4
29 GÜLER Muhammed Talha DÜZCE 1306   6 46 41½ 29,50 5 5
30 BÖLÜKBAŞ Emre İSTANBUL 1537   6 46 41½ 29,00 6 5
31 DİZDAR Arda MANİSA 1473   6 46 41 28,50 6 5
32 İZCİ Kutay İSTANBUL 1406   6 45½ 41 30,50 4 5
33 YILDIRIM Kaptan Kaan ISPARTA 1548   6 44½ 40 30,25 5 5
34 VATANSEVER Samet İZMİR 1366   6 44 40 27,50 6 4
35 ALTUNDAŞAR Yigit Bora İZMİR 1196   6 43½ 38½ 28,50 6 4
36 GENÇ Uğur Can ELAZIĞ 1420   6 42½ 38 28,00 6 5
37 CİMİN Gökdeniz BALIKESİR 1247   6 42 38½ 27,25 5 5
38 SÜZÜK Ataman DENİZLİ 1380   6 41½ 37½ 26,50 6 4
39 GÜRLER Ege Arın MANİSA 1311   6 40 36 26,50 6 5
40 ÇUVALCI Alperen TRABZON 1164   6 39½ 36 25,00 6 5
41 DAĞLI Ali Eren DENİZLİ 1392   6 39 35½ 24,00 6 5
42 KINAŞ Cankutay BURSA 1337 1342 6 38½ 35 25,00 5 5
43 TEKKURT Yusuf Arda KONYA 1269   46½ 42 27,50 5 4
44 YILDIRIM İbrahim Halil ANKARA 1486 1414 46 41½ 28,00 4 4
45 ŞAT Barış YALOVA 1257   45 40½ 24,75 5 4
46 ERSÖZ Efe Emir ESKİŞEHİR 1390 1153 44½ 41 24,00 5 4
47 SEL Alperen KOCAELİ 1389 1386 44½ 40½ 24,75 5 5
48 MERİÇ Eren İSTANBUL 1440   44½ 40 27,50 4 4
49 KURTULUŞ Yusuf Berk MUĞLA 1371   44 40 25,50 5 5
50 ÖZATA Doruk ANKARA 1388 1203 44 40 25,00 5 5
51 UYSAL Sinan ANKARA 1375   44 39 26,50 4 4
52 KOLKOPARAN Furkan BALIKESİR 1295   43½ 39½ 26,25 3 5
53 YÖRÜKÇÜOĞLU Can İSTANBUL 1292   42½ 38½ 23,25 5 5
54 CEYLAN Kaan TEKİRDAĞ 1150   42 37 24,75 4 4
55 DEMİRKIR Demir İSTANBUL 1184   41½ 38 24,00 4 5
56 YAVAŞ Egehan MANİSA 1318 1238 41 37 23,00 5 5
57 BİRŞEN Umutcan TRABZON 1367   39½ 35½ 25,25 5 5
58 KENİ Berken İZMİR 1325 1279 38½ 35½ 21,75 5 4
59 CAMFENER Ayberk ÇANAKKALE 1193   38½ 35 23,00 4 4
60 PUHUR Oğuz ANTALYA 1303   38 34 22,50 5 5
61 YILDIRIM Deniz ADANA 1522 1393 37½ 34 22,75 5 4
62 BOSTAN Berkay BALIKESİR 1223   37 33½ 21,50 5 5
63 SARIOĞLU Onur Akın İZMİR 1257   36½ 33 21,00 5 5
64 AYENGİN Ahmet Çağrı ÇANAKKALE 1494 1313 5 50½ 45½ 27,50 5 4
65 YOLCU Anıl ANKARA 1421 1278 5 47½ 42½ 24,50 5 4
66 ÖZBERK Emir Mehmet İSTANBUL 1243   5 45 41½ 23,00 4 5
67 UZUN Efe ANKARA 1108   5 44½ 39½ 25,50 5 5
68 KILCAN Rauf ÇANAKKALE 1306   5 44 40 21,50 5 4
69 YURTSEVER Fırat Ulaş İSTANBUL 1391   5 43 38½ 22,75 4 4
70 ARSLAN Hüseyin Arda DENİZLİ 1224   5 42½ 38½ 22,75 4 4
71 KANDEMİR Bilal Buğra TRABZON 1207   5 42 37½ 23,50 4 4
72 ÖZDİLEK Kaan Alp MUĞLA 1247   5 41½ 38½ 20,00 5 4
73 İNAN Efe ANTALYA 1246   5 41½ 38 20,00 5 5
74 ALTUNDAL Arda HATAY 1445 1285 5 41 37 23,25 4 4
75 SÜMENGEN Berk İSTANBUL 1311   5 41 37 20,25 4 4
76 ATAHAN Kamil Erdem HATAY 1283   5 40½ 36½ 22,25 3 4
77 DEMİRTAŞ Mahmut ISPARTA 1363   5 40½ 36½ 21,00 5 4
78 ALEMDAR Ali Arda İSTANBUL 1165   5 40½ 36 23,00 4 5
79 ÇELİK Muhammed Yusuf AYDIN 1249   5 40 37 18,50 5 4
80 KÖKSAL Ege Yiğit YALOVA 1317   5 40 36 19,50 5 4
81 ÖZTÜRK Alkım BURSA 1234   5 39½ 35½ 20,75 4 5
82 YİĞİT Arda GAZİANTEP 1229   5 39½ 35½ 20,00 4 4
83 EKİNGEN Mehmet Korkmaz MUĞLA 1512   5 39 35½ 21,00 2 4
84 TOPDEMİR Umut Erdem İZMİR 1376   5 39 35½ 18,00 5 4
85 KOÇ Baran DENİZLİ 1348   5 38½ 35½ 17,50 5 4
86 GÜNSÜR Beren KOCAELİ 1267   5 38½ 34½ 19,75 4 5
87 ÖZGEN Emir Utku ORDU 1294   5 38 34 20,00 5 4
88 KESİCİ Bora MANİSA 1276   5 37½ 34½ 18,00 5 4
89 KÖSE İlke Kağan MUĞLA 1256   5 37 33½ 18,50 4 5
90 MUTLU Umut GAZİANTEP 1406   5 37 33 21,00 3 4
91 GÜZEL Umut Arda KOCAELİ 1278   5 37 33 20,50 5 5
92 KARSLIGİL Ahmet Toygun KAHRAMANMARAŞ 1370   5 36½ 33 18,00 4 4
93 KAYGUSUZ Nevzat İZMİR 1429 1329 5 36½ 32½ 20,00 4 5
94 ARSLAN Mustafa Efe MERRSİN 1242   5 36 33 17,00 5 4
95 ÇINAR Batın İZMİR 1232   5 35½ 32 19,75 3 5
96 ALTUN Mehmet Anıl KIRIKKALE 1129   5 35½ 32 17,50 5 4
97 IŞIK Ömer Mert MUĞLA 1241   5 34½ 31½ 16,00 5 4
98 RONDU Can BURSA 1268 1114 5 34 31 17,25 4 5
99 TER Mustafa Baray İZMİR 1159   44½ 40 22,25 4 5
100 ÖZKALE Burak ADANA 1591   44½ 39½ 23,75 4 4
101 GÜMÜŞTAŞ Deniz BURDUR 1579   44 39 22,25 4 4
102 TÜRK Sarp BURSA 1244   43 39½ 19,25 3 5
103 ADIYAMAN Alper Faruk ÇANAKKALE 1264   41½ 38 17,25 4 4
104 ÇOBAN Çağlar İZMİR 1168   40½ 36½ 20,75 4 5
105 YILDIRIM Ateş Ada İSTANBUL 1365 1305 40½ 36½ 19,25 4 4
106 YILMAZ Kayra BURSA 1323 1323 40 36 18,50 3 5
107 UĞURLU Mehmet Furkan HATAY 1133   38½ 35½ 16,25 4 4
108 KAVAKLIOĞLU Arda DENİZLİ 1245   38½ 35 16,25 4 4
109 KAZAZ Arda ANKARA 1229   37½ 34 16,75 4 4
110 TAŞAN Can KOCAELİ 1259   37 34 14,25 4 4
111 KIR Mehmet Metehan ORDU 1322   37 33½ 16,75 3 4
112 EKİNCİ Görkem Yılmaz ANTALYA 1152   37 33½ 15,75 4 5
113 ÖZTÜRK Mustafa ANKARA 1276   36½ 34 16,00 4 5
114 DORA Akın BURSA 1157   36½ 34 13,50 4 5
115 YAMAÇ Ömer BİTLİS 1068   35½ 32 16,75 4 5
116 AKÇAİR Berkcan KOCAELİ 1190   35 31½ 15,00 4 4
117 UZUN Anıl ANKARA     32½ 29 16,75 3 4
118 AVCIOĞLU Hasan Efe İSTANBUL 1189   28 25½ 14,25 4 4
119 TATLI Samet KOCAELİ 1178   4 41 37½ 15,00 4 4
120 TATAR Mirazat İZMİR 1364   4 40½ 36½ 15,00 4 5
121 ALPİN Ege İSTANBUL 1214   4 40 37 17,00 3 4
122 OKTAY Umut Utku ANTALYA 1260   4 40 37 13,50 4 5
123 SÜLEYMANOĞLULARI Levent K.K.T.C.     4 39½ 36 15,50 4 4
124 DEMİRCAN Muhammed MARDİN 1226   4 39 36 13,50 4 5
125 ÇEVİK Numan EDİRNE 1216   4 38½ 35½ 12,50 4 5
126 YANIK Ömer Yiğit KOCAELİ 1148   4 37½ 34 15,00 4 4
127 BALCI Yunus Gökalp ANKARA 1121   4 37 34 16,00 3 4
128 CEYLAN Arda ANKARA 1115   4 37 34 13,50 3 5
129 AYDIN Yusuf ANKARA 1111   4 37 33 16,00 3 5
130 TEKİN Demir İSTANBUL 1201   4 36½ 34 10,50 4 4
131 ÜRKMEZ Ali Tuna BURSA 1177 1085 4 36½ 33½ 14,00 4 5
132 OFLAZ Avni KONYA 1582   4 36½ 33 15,50 2 5
133 UCAR Mehmet Ali KASTAMONU 1125   4 36½ 33 14,50 3 5
134 POLAT Ahmet Eren MERSİN 1208   4 36½ 33 14,25 3 4
135 AYGÜN Ali Efe GİRESUN 1166   4 36 33 14,00 3 5
136 SİDEKLİ Oğuzhan MUĞLA 1229   4 36 32½ 14,25 3 4
137 BARUTÇU Beşir Can HATAY 1166   4 35½ 33 11,00 4 5
138 TURANLI Mustafa Alp SAMSUN     4 35½ 32½ 14,50 4 5
139 ÖZSAÇ Samet Harun ISPARTA 1225   4 35½ 32 14,75 3 5
140 DURSUN Ulgar Deniz İSTANBUL 1539   4 35 31½ 15,25 2 4
141 PAYASLI Romert ÇANAKKALE 1219   4 34½ 32 11,25 3 4
142 CANDANSAYAR Doruk MUĞLA 1184   4 34 31 13,00 4 5
143 SAYAR Bora İZMİR 1176   4 33½ 31 11,00 4 4
144 KUTDEMİR Mehmet ISPARTA 1400   4 33½ 30½ 13,50 3 5
145 MERCİMEK Burak ADANA 1115   4 33½ 30½ 12,00 4 5
146 KÜÇÜKKAYNARPINAR Selim MERSİN 1173   4 33½ 30 14,25 3 5
147 ÖZDİLLİ Mustafa Alper ÇORUM 1162   4 33 30 12,00 4 5
148 PARACIKLI Eralp TEKİRDAĞ 1011   4 32½ 29½ 14,00 4 4
149 AKPİNAR Rıfat Hakan ISPARTA 1182   4 32½ 29½ 12,50 3 4
150 İZCİ Eralp MERSİN 1054   4 32½ 29½ 12,00 4 4
151 ERDEM Recep Yaman TEKİRDAĞ 1053   4 32 29½ 13,50 4 4
152 VARDAR Hikmet Can BURSA 1111   4 31½ 29 11,50 4 4
153 YILMAZ Kuntay ANKARA 1087   4 31½ 28½ 13,25 3 4
154 CEYLAN Muhammed Hüseyin BATMAN 1150   4 31 28½ 11,00 4 4
155 YILMAZ Kaan ANTALYA 1191   4 30 27½ 12,50 2 5
156 ÇELİK Ömer Salih BATMAN 1138   4 30 27 12,75 2 4
157 ZADEOĞLU Ahmet Efe ISPARTA 1254   39½ 36 12,50 3 4
158 ESİN Bedirhan ÇANAKKALE 1167   38½ 35 15,00 2 5
159 KARA Hayrettin KOCAELİ 1138   36½ 34 10,75 2 4
160 YÜCEL Hasan Ali ÇANAKKALE 1108   35 32½ 11,75 2 5
161 ORAK Yavuz Arda İSTANBUL 1419   35 32½ 10,75 3 4
162 SOLMAZ Yusuf İsmail ISPARTA 1400   35 32 13,50 2 4
163 GEZGİNCİ Ahmet Furkan KONYA 1182   34½ 31½ 11,75 3 5
164 GÖKRER Berat KOCAELİ 1190   34½ 31 11,25 3 5
165 USTA Melih KOCAELİ     34 31½ 12,75 3 4
166 ÖZMISIRLI Can İZMİR 1156   33½ 31 10,00 3 5
167 ONAT Metin Koray İZMİR     33 30½ 11,50 2 4
168 KAHYA Osman BURSA 1064 1142 33 30½ 11,00 2 5
169 ÖZ Ömer Faruk AKSARAY 1136   31½ 29 9,00 3 4
170 KUMTEMÜR Kaan Emre İSTANBUL 1098   30½ 28½ 8,50 3 4
171 ŞAHİN Çağan Yakup ANKARA     30½ 28 10,00 3 4
172 AVCU Nebi Alperen EDİRNE 1130   30½ 28 9,25 3 5
173 CEYLAN Hasan Hüseyin BATMAN 1150   29 26½ 9,75 3 5
174 YILMAZTÜRK Kaan Eren İSTANBUL 1362   28½ 26½ 8,75 3 3
175 KAYA Sarp Ada İZMİR 1000   28½ 26½ 7,50 3 4
176 KÖKTAŞ Ahmed İlker ANKARA 1066   28 26 9,75 3 5
177 KAYA Yusuf ARTVİN 1101   3 36½ 32½ 12,50 3 5
178 ARICI Muzaffer Tolga DENİZLİ 1155   3 35½ 32 11,50 3 5
179 ÖLCE Utku İSTANBUL 1081   3 35 31½ 11,00 2 4
180 CORA Efe DÜZCE 1253   3 33½ 31 7,00 2 5
181 ÖZEL Abdullah Kerem KOCAELİ 1145   3 33½ 30½ 9,50 3 5
182 YAZICI Ulaş KARAMAN 1400   3 32½ 29½ 9,50 3 5
183 YÜKSEKBAŞ İbrahim Karan ÇANAKKALE 1101   3 32 29½ 9,25 2 4
184 ÖZKAYRIM Faik Can İSTANBUL 1098   3 31½ 29 9,25 2 4
185 CİVİL Arda İSTANBUL 1232   3 30½ 28 8,50 3 4
186 AYDENİZ Aytunç İSTANBUL 1212   3 30½ 27½ 9,25 1 5
187 NOYAN Melih MALATYA 1167   3 30 28 6,50 2 5
188 ABAK Selim Yahya MARDİN     3 30 27½ 7,00 3 5
189 AYDIN Yahya Yılmaz ERZİNCAN     3 30 27½ 6,00 3 4
190 TAMAM Muhlis Can İSTANBUL 1013   3 29 27 5,00 3 5
191 AKTAŞ Barış İSTANBUL 1095   3 28½ 26 9,00 3 4
192 YEL Ali Sinan MERSİN 1000   3 26½ 24½ 7,00 3 4
193 TÜRKOĞLU Dinç SAMSUN 1135   3 24 23 5,50 3 5
194 ERÇETİN Deniz İSTANBUL 1186   35½ 32½ 8,75 2 5
195 ÇETİN Yiğit İSTANBUL 1079   35½ 32 7,50 2 4
196 FIRAT Faruk Miran ANKARA     32½ 30 7,75 2 4
197 KARA Talha Kemal BATMAN     31½ 28½ 7,75 2 4
198 AKBURAK Abdussamet BİTLİS 1122   31 28½ 6,75 2 5
199 FELEK Cemal Murat İZMİR 1107   30½ 28 6,75 2 5
200 SERİN Eren İZMİR 1144   30 28½ 5,25 2 4
201 ARSLAN İshak Furkan TUNCELİ 1201   29½ 27 7,25 1 5
202 ATEŞÇİ Orhan Bora İSTANBUL 1015   28 26 5,50 2 4
203 KIRANLIOĞLU Emir Cem İSTANBUL 1042   27½ 25½ 6,50 2 5
204 DİK Can ANKARA     27½ 25 7,25 2 3
205 MALKOÇ Mahmut Kayra ANKARA     27½ 25 6,25 2 4
206 TURHAN Efe ANKARA 1083   27 25 4,75 2 5
207 YAZGAN Ramazan Aybars İSTANBUL 1015   26 24 5,25 1 4
208 İLBAN Mustafa Resul KARAMAN 1104   25½ 23½ 4,25 2 4
209 TÜZÜN Alkın Tekin ANKARA 1205   2 35 32 5,50 2 4
210 ERCAN Eren İSTANBUL 1124   2 32½ 30 6,25 1 4
211 ERİÇEK Alp Arda MERSİN     2 29 26 6,00 2 4
212 ODABAŞI Yılmaz Efe ANKARA     2 28½ 26 4,75 1 5
213 ŞEKER Hasan Kerem SAKARYA     2 26 23½ 3,50 2 4
214 KARADENİZ M. Sefa BATMAN     2 24½ 22½ 4,00 1 5
215 BELGÜ Emir Alex İSTANBUL     28½ 26 3,75 1 5
216 SARI Berke İSTANBUL     24½ 22½ 1,50 0 4
217 VAN BAVEL Güney ANTALYA 1082   22 20½ 2,00 1 4
218 ERİŞİR Muhammed Ali AMASYA     1 25 22½ 3,00 1 5
.
Turkish Chess Federation © 2014