bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
10 YAŞ KIZ
 
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ (34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN (6351930)
Hakem : NA Özgür ACAR (6306675)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1219
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Final Sıralaması
 
Sıra SOYADI ADI İLİ UKD ELO Puanlar BH. BH. SB vict MBl
1 CAN Işıl İSTANBUL 1613 1682 51½ 46½ 45,00 7 5
2 KARA Gülce Nehir YALOVA 1440   50 45 44,25 6 4
3 YILDIRIM Ceren MANİSA 1312   7 52½ 47½ 42,25 6 4
4 ELÇİ Defne İZMİR 1400   7 47½ 42½ 39,75 6 4
5 İNCE Safiye Öykü BURSA 1468 1400 7 46½ 42 37,00 6 5
6 ÖZTÜRK Ecem İZMİR 1328   52 46½ 37,75 6 5
7 HAFIZOĞLU Bengi MUĞLA 1528 1076 48 43 35,75 6 4
8 SEDEF Elif Tuana İSTANBUL 1315   46½ 41½ 34,25 6 4
9 ERASLAN Yağmur TRABZON 1405   46 42½ 31,75 6 4
10 ŞİNİK Yağmur İSTANBUL 1288 1474 46 41 31,25 6 5
11 CANKURTARAN Merve ANTALYA 1420   45½ 40½ 33,25 6 4
12 HEKİMOĞLU Mihriban MUĞLA 1518   6 49½ 44½ 34,25 5 5
13 TİKVEŞLİ Ceylin DENİZLİ 1520   6 46½ 42½ 30,00 6 5
14 AVCI Asiye TEKİRDAĞ 1256   6 43½ 39½ 27,00 6 5
15 ERDEN Beril TRABZON 1191   6 42 39½ 25,00 6 5
16 ÖNEL Nazire Yağmur ISPARTA 1245   6 41 37½ 25,00 6 5
17 SEZER Yağmur İSTANBUL 1126 1080 6 40 36 26,00 6 4
18 BEYER Rojin MANİSA 1106   6 39 35½ 25,00 6 4
19 CESUR Başak ANKARA 1209 1080 6 36 33½ 25,25 5 4
20 SIRMA Beste İZMİR 1368   47½ 43 27,25 5 4
21 ALTIN Havva Yaren MERSİN 1236   44 40 27,00 4 5
22 CENİKLİ Busenur SAMSUN 1275   42½ 39½ 22,75 5 5
23 ÖZSOY Merve BALIKESİR 1226   42 38 24,75 5 4
24 EROĞLU Ceren İZMİR 1191   5 44 41 18,50 4 4
25 YAMAN Sıla İZMİR 1361   5 44 40 22,50 5 4
  YAKUT Efsun TEKİRDAĞ 1191   5 44 40 22,50 5 4
27 KARABULAK Eylül Şevin MERSİN 1237   5 43½ 40½ 21,00 5 4
28 DEMİRCAN Sude SAMSUN 1092   5 43 39½ 18,50 5 5
29 BEŞE İrem GAZİANTEP 1400   5 42 38 25,00 5 4
30 SEL Şevval KOCAELİ 1173   5 41½ 37 22,00 5 4
31 ŞEKER Bilgesu MUĞLA 1249   5 41 37 20,50 5 4
32 KAPLAN Duru ADANA 1286   5 40 36 22,00 4 4
33 KARAKUŞ Berfin GAZİANTEP 1277   5 39½ 35½ 20,00 5 5
34 AKCA Gökçe Berrin ANTALYA 1209   5 39½ 35½ 19,00 5 5
35 KULAKSIZOĞLU Mirsu MUĞLA 1240   5 39 35½ 18,50 5 4
36 ÇELİK Selin MUĞLA 1278   5 39 35 20,00 4 4
37 YILDIRIM Merve SAMSUN 1276   5 38½ 36 17,50 5 4
38 ENGİN Çağla BURSA 1219   5 38½ 36 16,50 5 5
39 AYGÜN Helin Beren İZMİR 1185   5 38½ 35 20,50 3 4
40 DOĞAN Sibel BURSA 1177   5 37½ 34 20,75 4 4
41 KESİK Eylül Sıla GİRESUN 1259   5 36½ 33½ 19,50 5 5
42 EROĞLU Sinem SAMSUN 1314   5 32½ 29½ 17,75 4 4
43 KARATAŞ Ebru YALOVA 1399   5 32½ 29 19,50 3 5
44 DOĞRUYOL Elvida İSTANBUL 1271   42½ 38½ 20,00 4 4
45 NAR Tuana Damlagül HATAY 1167   42 38 20,00 4 4
46 TOKAT Nehir DENİZLİ 1202   37½ 34 16,50 4 4
47 YÜKSEKBAŞ Zeynep Laçin ÇANAKKALE 1089   37 33½ 17,50 4 5
48 ŞAHİN Sena HATAY 1259   35½ 32 17,75 4 4
49 AVCI Tuğba TEKİRDAĞ 1205   32½ 29½ 16,25 4 4
50 ACAR İrem ESKİŞEHİR 1400   31 28 15,25 4 4
51 ŞAVGAR Bahar İZMİR 1159   4 40½ 37 15,50 4 4
52 ARSLAN Beyza Nur KIRIKKALE 1137   4 40½ 36½ 16,50 4 5
53 ÇENGEL Edibe Eylül NEVŞEHİR 1095   4 38½ 34½ 15,50 4 4
54 KILINÇ Nehir YALOVA 1103   4 38 34½ 16,50 3 5
55 HOROZOĞLU Azra ADANA 1093   4 37½ 34 15,25 3 4
56 YENİ Dilara ANKARA 1046   4 36½ 34 12,50 3 4
57 TİRYAKİ Suden SAMSUN 1100   4 36 33 14,00 4 5
58 İLHAN Naz TEKİRDAĞ 1200   4 36 33 14,00 3 5
59 BIYIKLI Eylül HATAY 1029   4 36 32½ 14,25 3 5
60 ÇAĞLAYAN Ezgisu İSTANBUL 1094   4 34½ 31½ 13,50 4 5
61 KONAK Meltem EDİRNE 1184   4 33½ 30½ 12,25 2 5
62 ÖZTÜRK Nil ÇANAKKALE     4 33 30 13,00 4 5
63 DURU Gülbin Başak AYDIN 1031   4 31½ 29 11,50 4 5
64 YORGANCIGİL Zeynep ISPARTA 1162   4 31 29 12,00 2 4
65 DÖNMEZ Ayşenur NİĞDE     4 30 27½ 9,25 3 5
66 FILO Hatice K.K.T.C.     4 28 25 11,50 4 5
67 YILMAZ Tuğba TEKİRDAĞ 1217   41½ 37½ 14,00 3 5
68 MUSLUBAŞ İkbal Eylül ANKARA 1062   38 34 15,00 2 5
69 ZEYCAN Afrasu DENİZLİ 1048   35½ 33 11,25 3 5
70 EVRİM Evrim Nur ANTALYA 1104   35 31½ 13,00 3 4
71 DEMİR Ecem Naz İSTANBUL 1152   33½ 30½ 11,75 2 5
72 KAYAN Eylül İZMİR 1052   32½ 30 10,50 2 5
73 CİRDİ Dalya HATAY 1089   32½ 29½ 10,75 3 4
74 KARAKUZU Neva KIRKLARELİ 1390   31½ 28½ 11,00 3 5
75 KESTELLİOĞLU Duru İZMİR     23 21 5,50 3 5
76 BAKKALOĞLU Tuna ANKARA 1051   3 37½ 33½ 10,50 3 4
77 DEMİR Duru ANTALYA 1064   3 36½ 34 9,00 3 4
78 SAYDAM Tuana İSTANBUL 1045   3 33½ 31 7,75 2 5
79 MORALAR Neval İZMİR 1078   3 32½ 30 8,00 3 4
80 KURAĞI Beren Su İZMİR 1042   3 32 29½ 8,50 3 4
81 AKPINAR Melis Sena ISPARTA 1043   3 30½ 28½ 6,50 3 5
82 ZENGİN İsra İSTANBUL 1061   3 30½ 28 9,25 1 4
83 TAŞ Seçil İZMİR     3 23½ 21½ 4,50 3 5
84 ERGÜL Gözde İZMİR     36 33 10,75 2 5
85 BOZKURT İlayda BİTLİS 1066   32½ 30½ 3,25 2 5
86 KAVUKCU Berra İZMİR 1100   31 28½ 7,50 2 4
87 AKSOY Esmanur BİTLİS 1172   28 25½ 4,00 2 4
88 KUMTEMÜR Zeynep Azra İSTANBUL     2 29½ 26½ 6,00 1 5
89 AKAY Kezban BİTLİS     2 29 26½ 6,00 2 4
90 AKDAŞ Fatma Melike ANTALYA     2 28 25½ 2,50 2 5
91 DEMİREL Merve ANTALYA 1237   2 25 23 2,50 2 5
92 TUNÇ Berfin Eda KARAMAN     0 27 25 0,00 0 5
.
Turkish Chess Federation © 2014