bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
11 YAŞ GENEL
 
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ ( 34504800 )
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN(6351930)
Hakem : NA Ahmet UÇTU ( 34505806 )
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1351
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Final Sıralaması
 
Sira SOYADI-ADI İLİ UKD ELO Puanlar BH. BH. SB vict MBl
1 ANGÜN Batu İSTANBUL 1771 1742 8 50 46 46,25 7 5
2 CM ÜZÜMCÜ Ahmet Utku İSTANBUL 1916 2013 50½ 45½ 42,50 7 5
3 KILIÇ Göktürk Kağan SAKARYA 1794 1735 47 41½ 42,50 7 4
4 UNAT Can Haktan İZMİR 1771 1584 7 54 48 44,50 5 4
5 BAYLAV Can KOCAELİ 1752 1641 7 48½ 44 39,00 5 5
6 CM ÖZENİR Ekin Barış MERSİN 1941 1917 7 47 42½ 38,00 6 4
7 CEYLAN Sezer ANTALYA 1604 1445 7 42½ 38½ 34,50 7 4
8 KIZILKUŞ Akın ANKARA 1657 1621 52½ 47 38,75 5 5
9 KARAOĞLAN Doruk İZMİR 1763 1731 51 45½ 36,75 6 4
10 ÇİLEK Bora MANİSA 1822 1736 49½ 45 35,75 5 5
11 TANRIVERDİ Enes GİRESUN 1709 1615 48½ 44½ 34,25 6 5
12 BATMAZ Onur Utku GAZİANTEP 1648 1546 48 43½ 35,00 6 5
13 EKE Salih İZMİR 1664 1506 48 43 35,75 6 4
14 SELVİ Kaan İZMİR 1632 1583 46 41 34,75 5 5
15 ÖZGÜNER Hakkı Ata ADANA 1496 1407 46 41 34,50 6 4
16 ABATAY Mustafa Ata MERSİN 1378   43 39 31,50 6 4
17 BEKİRAĞAOĞLU Umut ANTALYA 1631 1482 6 49½ 44 35,25 5 5
18 TUNCER Orçun Ege AYDIN 1727 1603 6 48½ 44½ 31,00 6 5
19 UÇAR Buğra HATAY 1589 1548 6 47½ 42½ 31,75 5 4
20 TUFAN Kerem ANTALYA 1384   6 47 42 32,00 6 4
21 KAPTAN Emre Akın SAKARYA 1749 1649 6 47 42 31,50 5 4
22 KAYA Enes MANİSA 1540 1441 6 46 41½ 31,00 4 5
23 ÇELİK Meriç ZONGULDAK 1496   6 45½ 41 29,00 6 5
24 CANDAR Onur İZMİR 1519 1230 6 45 40½ 30,75 5 4
25 İLKİMEN Mehmet Emre DENİZLİ 1706 1566 6 44½ 40½ 29,25 5 5
26 ÖZDEMİR Arda İZMİR 1489 1344 6 43 39 26,50 6 5
27 YILDIRIM Okan ANTALYA 1442   6 42 38 26,50 5 4
28 COŞKUN Emre HATAY 1655 1528 6 42 37½ 29,50 5 4
29 DAMAR Cemil Esat BURSA 1425 1465 6 42 37½ 29,25 5 4
30 GÜVEL Emir MERSİN 1497 1348 6 42 37½ 26,50 5 4
31 BAYINDIR Kuzey İSTANBUL 1412 1406 6 40½ 37 26,00 6 4
32 YOKUŞ Yusuf Diyar BURSA 1600 1334 6 40 36 26,50 5 5
33 ARPACI Ozan İZMİR 1464 1371 6 39 35 26,50 6 5
34 KARAHAN Yiğit Taha İSTANBUL 1402 1482 6 38 34½ 25,75 5 5
35 TINARLIOĞLU Emre İSTANBUL 1765 1668 47 42½ 29,00 4 5
36 ÇETİNKAYA Mustafa Atahan TEKİRDAĞ 1391   46½ 42 29,00 4 4
37 SAĞOL Yağız İZMİR 1606 1519 46½ 42 27,25 5 5
38 ÇAKALOZ Teoman Kaan İZMİR 1524 1349 44½ 40½ 27,25 5 4
39 EMİR Emirhan İSTANBUL 1501 1461 44½ 40 28,00 4 5
40 UYGUR Onur BURSA 1311 1202 44 40 25,50 5 5
41 ALİYEV Tamer YALOVA 1409 1423 43½ 39 24,50 5 5
42 DEMİR Boran ANTALYA 1448   42 38½ 24,25 5 5
43 AKIN Batıkan Aybey MUGLA 1527   42 38 25,50 5 5
44 DİLGİL Dağlar MERSİN 1392   41½ 39½ 21,75 5 4
45 ULUOCAK Esat TOKAT 1366   41 37 24,00 4 5
46 AYDOĞDU Selcan Ayberk BURSA 1327 1202 41 37 23,25 5 5
47 BÜLBÜL Hüseyin Doruk BURDUR 1528   40½ 37 23,75 5 4
48 KURTOĞLU Fikret Alp MERSİN 1461   40 36 24,75 5 4
49 KIRAY Tunçer Efe KARAMAN 1480 1547 40 36 24,75 4 4
50 SAATCI Can BURSA 1318 1410 39½ 35½ 22,75 4 4
51 AÇIKGÖZ Ufuk Alp ANTALYA 1208   33 31 18,00 5 4
52 KAYAN Mert Ali DENİZLİ 1345   5 44 40 23,75 4 5
53 AKOĞLANOĞLU Murat Umut ANKARA 1361 1324 5 44 39½ 25,25 4 5
54 BEYTEMİR Halil Eymen AFYONKARAHİSAR 1401   5 43 39 22,00 5 5
55 GÜNAYDIN Timuçin Oisin BURSA 1212 1229 5 42½ 38½ 23,25 4 4
56 AKŞIK İlke DENİZLİ 1358   5 42½ 38 21,50 4 4
57 ÇİFTER Ada Yankı MANİSA 1380   5 42 38½ 19,50 5 4
58 ÖZAKPINAR Emre İSTANBUL 1244   5 42 37½ 24,25 3 4
59 PEKTAŞ Gökdeniz İSTANBUL 1486 1396 5 41½ 37½ 22,50 5 4
60 ALTIN Arda ANKARA 1419 1262 5 41½ 37½ 21,25 4 4
61 TANRIKULU Tuna SAKARYA 1409 1349 5 41 37½ 20,25 4 4
62 EREN Uygar ANTALYA 1434 1458 5 39½ 35½ 20,75 2 4
63 ÖZDEMİR Canberk ANKARA 1286   5 39 35½ 19,25 4 5
64 EKİNCİ Berkay İSTANBUL 1520 1441 5 39 35 20,25 4 5
65 EROL Mehmet Eren İSTANBUL 1470 1358 5 39 35 20,00 4 5
66 SARSIK Mert ZONGULDAK 1445   5 38½ 35 19,75 3 4
67 BAŞKAFA Berkan DENİZLİ 1488   5 38½ 34½ 20,50 4 4
68 POTUR Vadi Doruk BURSA 1277 1263 5 37½ 34½ 17,50 5 4
69 EROĞLU Eren ANKARA 1479   5 37½ 33½ 20,50 5 4
70 TÜRKAN Burak ANKARA 1181   5 37 33½ 18,00 5 5
71 BAYKAL Bora KOCAELİ 1482 1270 5 36½ 32½ 19,00 4 4
72 ŞENER Ahmed Harun İSTANBUL 1339   5 36 34 17,00 4 4
73 ATABEN Asrın K.K.T.C.     5 36 32½ 19,25 4 4
74 ŞEN Emre ANTALYA 1338   5 36 32 21,25 3 5
75 YALÇINDAĞ Hakan UŞAK 1243   5 35½ 32 19,50 3 5
76 KARABOĞA Barış MERSİN 1220   5 34½ 32 13,50 5 5
77 ŞAKA Ömer SAMSUN 1227   5 33 30 17,75 4 4
78 ARSLAN Mete Alp KASTAMONU 1175   5 32½ 29 18,00 5 5
79 ATAER Arda Burak BURSA 1352 1289 46 41 24,25 4 5
80 TAPAN Arda İSTANBUL 1400 1297 45½ 40 23,50 2 4
81 MUŞTU Mehmet Arda İSTANBUL 1350   43½ 38½ 20,50 4 4
82 DEMİRER Osman KARAMAN 1362   42½ 38 19,50 3 4
83 KURU Berkay Mert TRABZON 1344   40½ 37 17,25 3 4
84 BOZ Burak SAMSUN 1197   39½ 36 18,50 4 4
85 YILMAZ Eren MUĞLA 1340   39½ 36 17,75 4 5
86 ÖZCAN Yiğit İSTANBUL 1410 1387 39½ 36 17,00 4 4
87 KOÇ İsmet Saygın TEKİRDAĞ 1410 1297 39 35½ 19,50 3 4
88 YATAĞAN Kerem ORDU 1436   39 35 17,75 3 4
89 EMRE Mehmet Eren ANTALYA 1301   38 35 15,50 4 5
90 PAKİŞ Berkun İSTANBUL 1282   37½ 34 18,25 3 5
91 ÇÖLGEÇEN Erol Baran ANKARA 1265 1108 36½ 33½ 15,00 4 4
92 PEKER Yavuz Selim KAHRAMANMARAŞ 1262   36½ 33 18,25 3 4
93 HACIOĞLU Efe ANTALYA 1123   36½ 33 17,00 4 5
94 GÜRSES Ayberk İSTANBUL 1178   36½ 33 16,75 4 5
95 GECE Uğur BURSA 1250 1304 36 33 16,25 3 5
96 KURU Yurdaer Hasbey KONYA 1248   36 32½ 16,00 3 5
97 KÖSE Onat BURDUR 1560   36 32 18,00 4 5
98 ŞEN İsmet ANTALYA 1369   35½ 32 15,25 4 4
99 GÜR Rüzgar Efe İSTANBUL 1272   32 29 13,75 4 5
100 ÖZMEN Ata ANKARA 1063   27½ 24½ 13,75 4 5
101 SÜTCÜ Süleyman Bilal ANTALYA 1430   4 43 39 17,25 3 4
102 İNANÇ Umut Barış GAZİANTEP 1615   4 42 37½ 19,00 3 3
103 ERDOĞAN Ahmet Selim ANKARA 1318   4 41 37½ 17,00 4 4
104 İNAL Rıza Cem KONYA 1333   4 41 37½ 14,50 4 4
105 KERVANCIOĞLU Talu GAZİANTEP 1402   4 39½ 36 16,25 3 4
106 MAHANOĞLU Alameddin Can HATAY 1213 1317 4 39½ 36 14,00 4 5
107 NOHUT Ada Güner MUĞLA 1232   4 39 35½ 14,50 3 4
108 GÜL Umut Çağan BURSA 1249 1319 4 39 35 16,00 2 5
109 KAT Mustafa Başar BURSA 1286 1265 4 38 35 14,25 3 4
110 TEZER Yusuf Efe İSTANBUL 1399   4 38 34½ 15,00 4 5
111 BAĞCI Muhammet Ali Rıza BATMAN 1253   4 37½ 34½ 12,50 4 5
112 ULUOCAK Eren TOKAT 1299   4 37 34 14,00 3 4
113 COŞKUN Necmi Arda KASTAMONU 1229   4 37 33½ 15,75 3 4
114 FERHATOĞLU Yavuz Selim BALIKESİR 1228   4 36½ 33 13,50 3 4
115 KURU Zübeyir Zorbey KONYA 1412   4 36½ 33 12,25 2 5
116 YILDIR Mehmet KAHRAMANMARAŞ 1314   4 36 33 12,00 4 4
117 ÇALIM Bora ANKARA 1252   4 35 31½ 13,75 2 4
118 YELEKÇİ İlhami Batuhan İSTANBUL 1296   4 34½ 31 12,00 2 5
119 PAMUKÇU Alperen İSTANBUL 1169   4 33½ 31½ 11,00 4 4
120 MİRİCİ Ali İSTANBUL 1435   4 32 29 12,25 3 5
121 KAMAN Mustafa Eren KAYSERİ 1215   4 31½ 29½ 9,50 4 4
122 YILMAZ Sarp ISPARTA 1325   4 31½ 28½ 13,50 3 4
123 YILMAZ Ahmet Utku ADANA     4 30½ 28 11,50 2 4
124 ABAY Yusuf KOCAELİ 1282   4 29½ 27 11,50 4 4
125 KAYPAK Cengiz Kaan DÜZCE 1306   41 38 12,25 3 4
126 İNAL İhsan Berkay TEKİRDAĞ 1292   37 34 11,75 3 4
127 KANTAR Mehmet Zahit KARAMAN 1372   37 33½ 11,50 3 5
128 AYDIN Başar Tan ESKİŞEHİR 1052   34½ 31½ 12,75 2 4
129 AYDIN Başar ESKİŞEHİR 1232   34½ 31 14,50 2 5
130 SANDAL Berke ÇANAKKALE 1238   34 31½ 10,00 3 4
131 AKIN İlhan KIRIKKALE 1259   34 31 10,75 3 5
132 BARLAS Berat DENİZLİ 1143   34 30½ 13,25 1 4
133 DİNÇ Kıvanç Ege KOCAELİ 1302   33½ 30½ 10,25 2 4
134 ERCAN Arda İZMİR 1222   33 30 9,75 3 4
135 ÜNVER Beytullah YOZGAT 1217   32 29½ 9,25 3 4
136 KARATAŞ Ozan DENİZLİ 1136   31½ 29½ 8,25 3 4
137 UYMAZ Süleyman ISPARTA 1148   31½ 29 10,25 2 5
138 ASLAN Berfu EDİRNE 1140   31½ 28½ 9,25 3 4
139 ÖZER Nazmi Emir ISPARTA 1122   31 28 10,75 2 5
140 BAŞARA Sergen İZMİR 1170   29½ 28 8,75 2 4
141 YURTSEVER Arda İZMİR 1115   29½ 27½ 6,75 3 5
142 ÇELİK Can İZMİR 1035   29½ 26½ 10,50 2 4
143 KUŞOĞLU Mekin Tan KAHRAMANMARAŞ 1173   29 26½ 10,25 3 4
144 BİLEN Ömer Tuğrul ANKARA     27 24½ 8,75 2 5
145 ACAR Nıcirvan BİTLİS     26½ 24 7,00 3 5
146 BİLGİN Boran İSTANBUL 1317   3 36 33 9,50 3 4
147 DOĞAN Burak Emre AKSARAY 1068   3 34 30½ 10,00 3 5
148 ÇİMSÖKEN Yiğit BURSA 1163 1161 3 33½ 30 10,50 1 5
149 KAPUCUOĞLU Mert KASTAMONU 1115   3 33 30 8,75 2 5
150 ARSLAN Çağan KONYA 1104   3 32 30 6,00 3 5
151 OLGUN Taha ESKİŞEHİR 1192   3 31 28½ 7,50 2 5
152 ATALAY Mervan BATMAN 1171   3 30½ 28½ 10,00 3 5
153 YILDIRIM Muhammed Hüseyin DİYARBAKIR 1169   3 30½ 28½ 6,50 3 5
154 KANSU Mert İSTANBUL 1198   3 30½ 28 8,50 3 5
155 TERTİPLİ Burak İSTANBUL 1291   3 29½ 27 8,00 3 5
156 ÇAKMAK Yağız ANKARA     3 28½ 26½ 6,50 2 4
157 CELEPCİ Salih ZONGULDAK 1139   3 27½ 25½ 8,00 3 4
158 TOPER Kıvanç BARTIN 1106   3 27 25 5,50 2 4
159 GEÇGİN Mehmet Salih MERSİN 1127   3 25 23½ 5,50 3 5
160 SÖNMEZ Yarkın İZMİR 1119   3 25 23 7,25 2 4
161 BAKIR Devrim Can ERZİNCAN 1051   34½ 31½ 10,50 2 4
162 ŞİMŞEK Cem ANTALYA 1093   32½ 29½ 7,75 2 4
163 TAŞÇI Tarık ANKARA 1058   30 27 7,00 2 5
164 ALYAMAÇ Recep Kürşat ELAZIG 1169   30 26½ 7,25 1 4
165 KILIÇ Kıvanç ANTALYA 1190   29 26½ 6,50 1 5
166 KOYUNCU Efe ARTVİN 1226   2 32 29½ 5,00 2 5
167 TEKİN Kerem Onat ÇANAKKALE 1116   2 30 27½ 4,50 2 5
168 ATMIŞ Işıkay TUNCELİ     2 30 27 5,50 1 4
169 BAYAR Mehmet Berkay ISPARTA 1065   2 29 26½ 5,25 1 5
170 AKPINAR Rifat Mert KONYA     2 28 26½ 2,00 2 5
171 SAĞDIÇ Selim AKSARAY 1104   2 26½ 24½ 3,00 1 5
172 BAYAV Malik BİTLİS     2 26 24 4,75 1 5
173 KÖSE Süleyman Arda SAMSUN     2 24½ 23 2,50 1 5
174 KOCAELLİ Mert İSTANBUL 1000   2 24½ 22½ 3,75 0 4
175 TERLEMEZ Yılmaz Arda KARAMAN 1146   1 22½ 21 1,00 0 4
                       
                       
                       
.
Turkish Chess Federation © 2014