bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
11 YAŞ KIZ
 
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ ( 34504800 )
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN (6351930)
Hakem : NA Ahmet UÇTU ( 34505806)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1278
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Final Sıralaması
 
Sira SOYADI-ADI İLİ UKD ELO Puanlar BH. BH. SB vict MBl
1 DURAN Esma Doğa İSTANBUL 1648 1536 8 49 44 45,00 8 5
2 WCM ÇAĞLAR Sıla MERSİN 1627 1482 51½ 46 45,00 7 4
3 ARDA Doğa Su İSTANBUL 1528 1520 48 44 40,75 7 4
4 ÖZBEK Büşra MANİSA 1552 1619 7 48½ 43½ 39,50 6 5
5 SÜRAL Ceren MANİSA 1388   49 44½ 34,00 6 4
6 DURU İpek HATAY 1408 1099 45½ 41 32,75 6 5
7 DOĞAN Eylem Su AYDIN 1451 1314 43 38½ 31,75 6 4
8 KORKMAZ Biyçe ESKİŞEHİR 1327   6 52½ 47 33,00 6 5
9 ALADAĞ Begüm MERSİN 1385 1271 6 47 43½ 28,50 6 5
10 YILDIZ Işılay KOCAELİ 1432   6 46½ 42 30,00 6 4
11 KOCA Çisem İZMİR 1327 1265 6 42½ 38½ 27,50 5 5
12 ÖZDEMİR Cemre GAZİANTEP 1433   6 41 37 26,00 6 5
13 ÖREN Şerife Ecenaz BURSA 1431 1431 47 42½ 27,75 5 4
14 YUNUS Şehnaz KARAMAN 1396 1262 46½ 42½ 28,75 4 5
15 NOYAN Gülşah ŞANLIURFA 1412   44½ 40½ 25,25 5 5
16 EROLTU Ceylan HATAY 1362 1400 43½ 40 24,00 5 4
17 KAYMAZ Dilara Nur İSTANBUL 1362   43 38½ 25,75 5 5
18 BOLU Yağmur TEKİRDAĞ 1467 1338 42½ 38 26,50 4 4
19 ELMA Müge ADANA 1321   39 35½ 22,00 5 5
20 ERAYDIN Begüm Su TRABZON 1172   38½ 35 22,75 5 4
21 İLKBAHAR Nimet Seray KARAMAN 1433 1186 5 47 42 25,00 5 4
22 TOSUN Ayşe Sena YALOVA 1372   5 43 39 22,25 4 4
23 BEYHAN Ceren DENİZLİ 1232   5 39½ 35½ 21,50 5 4
24 BEYER Helin MANİSA 1319   5 39 36½ 17,50 5 4
25 AKKUŞ Yaren Duru İSTANBUL 1240 1157 5 38½ 35½ 17,00 5 4
26 PUHUR Fatma Ilgın ANTALYA 1374   5 38½ 35 18,75 3 4
27 FİLİZ Ülkü Nehir ANTALYA 1285 1135 5 37½ 35½ 16,25 4 4
28 BARUTÇU Simay HATAY 1284   5 37 33½ 19,00 5 5
29 ATAER Melisa İSTANBUL 1334   5 37 33 19,00 5 4
30 ALPAY Seycan DENİZLİ 1260   5 36½ 33 17,00 5 5
31 ŞAHİN Zeynep Gökçe TOKAT 1205   5 36 32½ 18,75 4 5
32 İNAK Feyza ISPARTA 1174   5 35 31½ 19,00 5 5
33 KEKLİK Şule KAYSERİ 1182   5 33 31 18,00 5 4
34 ÜNLÜ İzem MANİSA 1262   41 37½ 16,75 4 4
35 TAMKOÇ Begüm İZMİR 1300   39 35½ 17,25 4 5
36 İNAÇ Fatme Yaren DENİZLİ 1193   34½ 31½ 14,75 4 5
37 SAĞLAM Yağmur HATAY 1345 1163 4 41 37 16,50 4 4
38 İŞLER Ulviye Yaren İZMİR 1340 1140 4 39½ 36½ 14,50 4 5
39 ÇİÇEK Fidan ANTALYA 1287   4 37 34½ 11,00 4 4
40 AKBULAK Ayda Lara MANİSA 1027   4 36½ 33 16,00 3 5
41 KESEN Selay K.K.T.C. 1070   4 35½ 32½ 14,00 3 5
42 BULUT Ecem İZMİR 1117   4 34 31½ 11,50 4 5
43 ŞEN Tuğçe İZMİR 1124   4 32½ 30½ 9,50 4 4
44 POLİK Melek ÇANAKKALE 1076   4 31½ 29 11,75 3 4
45 ARSLAN Gaye ORDU 1285   4 31½ 28½ 13,50 4 5
46 İNCE Sevgi ANTALYA 1165   4 31 28 13,25 3 5
47 BAŞYİĞİT Ekin ISPARTA 1400   4 31 28 12,50 4 5
48 ALKAN Eylül HATAY 1212   41½ 38 13,25 3 4
49 YONGACI Halenur ÇANAKKALE 1100   36 33½ 10,75 3 4
50 BIYIKCI Ece BURSA     35½ 32½ 12,00 3 4
51 KURAK Zeynep İZMİR     35 32 12,00 3 4
52 ÖZAVCI Elif Sena ÇANAKKALE 1040   35 31½ 11,25 2 4
53 DEMİR Sudem ÇANAKKALE 1059   33 30 12,25 3 5
54 NESANIR Selin GAZİANTEP 1556 1511 3 43 38½ 15,00 3 3
55 ATAR Sıla HATAY 1061   3 35 32 9,50 3 5
56 KARKA Kardelen AMASYA     3 34 30½ 10,50 3 4
57 KELEŞ Mina İZMİR 1600   3 31 28½ 8,00 3 4
58 BIÇAKLIOĞLU Dilara SAKARYA     3 30½ 28½ 6,50 3 4
59 BİLEN Suna K.K.T.C.     3 26 24 6,25 2 4
60 ARSLAN Betülay KIRIKKALE 1000   34½ 31 8,75 2 5
61 YILMAZ İrem SAMSUN     32½ 30½ 8,50 2 4
62 DEMİR Dilay EDİRNE 1000   31½ 29 6,50 2 5
63 DEMİREL Meryem ANTALYA     26½ 24½ 5,25 1 5
64 ÖZ Cemre ANTALYA 1007   25½ 23½ 5,75 2 4
65 ÇOLAK Derin İSTANBUL     22½ 20½ 4,75 1 4
66 ÇAĞ Ceyda ARTVİN     2 29 27 5,00 1 5
67 BAYAR Damla ANTALYA 1078   2 28½ 26½ 4,25 1 4
68 KORKMAZ Dilvin BİTLİS     0 23½ 22 0,00 0 3
                       
                       
                       
.
Turkish Chess Federation © 2014