bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
12 YAŞ GENEL
 
Organizatör : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ (34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN (6351930)
Hakem : NA Sezgin USTA(6367194)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1398
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Final Sıralaması
 
Sıra SOYADI-ADI İLİ UKD ELO Puanlar BH. BH. SB vict MBl
1 KARAAHMETOĞLU Ege ANKARA 1931 1837 8 51½ 46½ 48,75 7 5
2 GÜLBEYAZ Emir MERSİN 1850 1722 50 45 44,50 6 4
3 KÜÇÜKSARI Kaan ANTALYA 1936 1849 7 53½ 47½ 41,50 6 5
4 YERDEN Hüseyin Eren ADANA 1790 1614 7 49½ 44½ 39,75 6 4
5 KARA Yankı İZMİR 1764 1682 7 49 44 40,50 5 5
6 FM AYDINÇELEBİ Kağan GAZİANTEP 1938 1864 7 48½ 44 38,50 5 5
7 IŞIK Alpaslan İZMİR 1773 1642 7 46½ 41½ 38,00 5 4
8 ÜNLÜ Alp Buğra MANİSA 1723 1584 51½ 46 37,00 6 4
9 İNCE Ali Emre İZMİR 1560 1466 48½ 43½ 36,50 6 4
10 GALLEVCİ Yağız BURSA 1713 1668 46½ 42 33,00 6 4
11 ALTUNBAY Önder MERSİN 1703 1550 45½ 41 31,75 6 4
12 İNAÇ Gökdeniz İZMİR 1712 1566 43 38½ 32,25 6 5
13 KÜREKCİ Ferit Tuna ANKARA 1615 1532 42½ 38½ 29,75 6 5
14 EVİNÇ Mehmet İZMİR 1660 1535 39½ 36 31,75 6 4
15 BAHADIR Melih DÜZCE 1593 1519 35½ 32 28,25 6 5
16 TARLABAŞI Emirhan İSTANBUL 1974 1861 6 48 43½ 32,50 5 4
17 DEMİRBAŞ Emre İSTANBUL 1652 1546 6 48 43 31,75 5 5
18 MENKEN Ekin MERSİN 1577 1521 6 47½ 43½ 30,00 5 5
19 NALBANT Tuna Onat MANİSA 1669 1500 6 46 41½ 29,25 5 4
20 AYDOGDU Çağatay İSTANBUL 1617 1425 6 43 38½ 28,50 6 5
21 ERYILMAZ Emre İSTANBUL 1491 1278 6 42½ 38½ 28,50 5 4
22 DEMİRELLİ Ahmet Mahir BALIKESİR 1543 1370 6 42½ 38½ 27,50 6 4
23 BÜKE Furkan BURSA 1396 1377 6 42 38½ 26,75 5 4
24 ŞAHUTOĞLU Mehmet HATAY 1574 1310 6 40½ 36½ 28,50 6 4
25 KAVUKCU Mustafa MANİSA 1596 1426 6 37 33 25,50 5 4
26 IŞIK Can SAKARYA 1599 1524 47 42 28,50 4 4
27 TAY Uğur Can ANTALYA 1484   46 41½ 27,25 5 4
28 KAYA Onur ANKARA 1588 1585 44½ 40 26,50 2 4
29 KESKİN Osman Orçun ISPARTA 1752 1570 44½ 40 25,75 5 4
30 ŞENYÜZ Mustafa Zorbey İSTANBUL 1526 1419 43½ 40 21,75 5 4
31 ÖZDEMİR Serhan Berat ZONGULDAK 1742 1577 43½ 39 27,75 5 5
32 ÖZKALE Can Barkın ADANA 1617   43½ 39 25,25 4 4
33 ÖZSOY Alimert BALIKESİR 1493   43 39½ 25,00 4 4
34 CAN Furkan ANTALYA 1477   43 39½ 24,50 5 4
35 ÇALIŞKAN Berk Tuğra İZMİR 1492 1273 42 38½ 23,50 4 4
36 GEZİCİ Ömer Ata İSTANBUL 1561 1539 42 38 23,75 5 5
37 KİRACIOĞLU Demir İZMİR 1433   40 37 22,50 5 4
38 AKASLAN Umut İSTANBUL 1516 1355 39½ 36 25,25 5 5
39 ALTINÖZ Yusuf HATAY 1436 1361 39½ 35½ 24,00 4 5
40 KOLKOPARAN Bedirhan BALIKESİR 1419 1368 38 34½ 21,50 4 4
41 MERMER Yunus MUĞLA 1636 1437 38 34 24,75 4 4
42 ÖZDEMİR Mehmet Ali ANKARA 1472 1382 37 33½ 23,00 4 5
43 ÇAKIN Ahmet Burak GAZİANTEP 1716 1573 5 45½ 41½ 23,50 4 5
44 ADSIZ Melik Baver VAN 1433   5 45 40½ 24,50 4 5
45 TOPÇU Tibet Tuna İSTANBUL 1534 1395 5 44½ 40 25,50 4 5
46 SARIKAVAK Serdar İhsan İSTANBUL 1668 1577 5 44½ 39½ 26,00 4 4
47 OLGUN Efe İSTANBUL 1426   5 44 40½ 21,00 5 5
48 PEK Efe Can SAKARYA 1302   5 44 39½ 23,00 5 4
49 AKYOL Emre İZMİR 1230   5 42½ 38½ 20,50 5 5
50 ERSOY Emir İSTANBUL 1432   5 42 38½ 22,25 4 5
51 ŞAHİNTAŞ Umut İSTANBUL 1420 1305 5 41½ 38½ 20,50 5 4
52 KAYA Yusuf BATMAN 1370   5 41 37 22,00 5 4
53 GÖKKAYA Murat Bora İSTANBUL 1600 1359 5 41 37 21,00 4 4
54 YİĞİT Fatih TRABZON 1439   5 40½ 37½ 20,25 4 4
55 BARUT Metehan DENİZLİ 1486 1306 5 40½ 37 19,75 4 5
56 AYNALI Yusuf Alperen ANTALYA 1222   5 39 36 19,00 5 5
57 AKSÖZ Burak Can İSTANBUL 1409 1323 5 39 36 18,25 3 4
58 DEMİREL Çağrı MANİSA 1411 1209 5 39 35 21,50 3 5
59 ÇİFTÇİ Furkan Nadir İSTANBUL 1580 1671 5 38½ 34½ 21,00 5 5
60 AY Rıza Enes BURDUR 1460   5 35½ 32½ 18,00 4 4
61 ÇEKÇEOĞLU Mustafa KARAMAN 1422   5 35 33 14,50 5 4
62 AKSAKAL Nurettin HATAY 1306 1272 5 34½ 31½ 18,25 4 5
63 YANIK Tunahan ANTALYA 1349   45 41 21,25 4 5
64 MUT Emir MERSİN 1498   42 38 18,75 3 5
65 AYDEMİR Ahmet Anıl MERSİN 1372 1236 41½ 38 17,25 4 5
66 PEKGÜZEL Salih AYDIN 1434 1401 41½ 37½ 19,50 3 4
67 GÜRGÜÇ Tuna MUĞLA 1559 1356 41 37½ 19,50 3 5
68 SAKARYA Muzaffer Enes AKSARAY 1462   40½ 37 17,00 3 5
69 ATEŞ Bilge Kaan SİVAS 1289   39½ 36 18,25 4 5
70 DEMİR Ege DENİZLİ 1345   39 35 19,75 2 5
71 ÜREGEN Rafet ANTALYA 1554 1371 39 35 18,75 4 4
72 ERGÜN Berkcan KOCAELİ 1427   38 35 15,25 4 4
73 ŞİŞLİ Umut Taha ANKARA 1374 1363 37½ 34½ 14,25 4 4
74 ÖZDEMİR Umut ANKARA 1480 1428 37 33½ 17,75 3 5
75 AYDIN Mert Doğan ANKARA 1580 1476 36½ 33 17,75 4 4
76 DENİZ Burak MERSİN 1100   36 32½ 19,25 4 4
77 BAŞPINAR Mehmet KARAMAN 1534   35½ 32½ 16,50 4 4
78 YAMAN Can MANİSA 1396   34½ 31 16,50 4 5
79 KAYA Mehmet Ata ANTALYA 1279   34 31 14,50 3 4
80 GÖÇER Onur Saygın KAHRAMANMARAŞ 1466   33½ 30½ 15,50 3 4
81 SARİALİ Furkan Anıl TRABZON 1203   33½ 30 15,75 4 5
82 GÜMÜŞTAŞ Sunay BURSA 1314 1118 31½ 28½ 13,75 4 4
83 BOZKURT Utku İZMİR 1424   30½ 28 14,50 3 5
84 TOPÇAKAR Sinan SAMSUN 1309   30½ 28 12,50 4 4
85 TARHAN Hüseyin Osman DENİZLİ 1196   30 27 13,00 4 4
86 ÖNER Salih ELAZIĞ 1426   4 41 37½ 15,00 4 4
87 PEKTAŞDAN Ege İZMİR 1353   4 40 36½ 16,50 3 5
88 ELÇİ Bilge Yiğit KASTAMANU 1208   4 40 36 17,00 3 5
89 ERTÜREL Deniz ANTALYA 1270 1340 4 38 34½ 15,25 3 5
90 YİĞİTTÜRK Fevzi Ayberk SİVAS 1162   4 37½ 34½ 15,00 3 4
91 GÖKÇEK İbrahim Melih ANKARA     4 36½ 33 15,25 2 4
92 ŞEKERCİ Ali Rıza KARAMAN 1407   4 36 33 14,00 4 5
93 DANIŞMAN Ali Berkay KONYA 1315   4 35½ 32½ 13,25 3 5
94 ÖKMEN Çağrı KIRIKKALE 1308   4 35 32½ 12,00 3 4
95 ATLI Civan ADIYAMAN 1163   4 35 32 14,50 3 4
96 YİĞİT Kerem İSTANBUL 1225   4 35 32 12,00 2 4
97 KENAR Utku ÇANAKKALE 1168   4 34½ 32 13,75 3 5
98 BABAOĞLU Mert TEKİRDAĞ 1256   4 34½ 32 12,00 3 5
99 DEMİR Muhammed Taha İSTANBUL 1185   4 34½ 31 14,50 3 5
100 ÖZER Furkan YOZGAT 1390 1323 4 33 30 13,00 2 4
101 BEŞE Yunus Emre GAZİANTEP 1408   4 31½ 28½ 13,50 4 5
102 ÖZNUR Muhammed Ali KIRIKKALE 1497   4 31½ 28½ 12,75 3 5
103 AKDOĞAN Enes ISPARTA 1247   4 29½ 27½ 9,00 4 4
104 ENGİN Eyüp Tarık SAMSUN 1095   4 29½ 27½ 9,00 4 4
105 SUAY Erdoğan K.K.T.C.     4 27 24½ 12,00 3 4
106 METE Muhammet Baturalp YALOVA 1443   42½ 39 15,75 3 4
107 YUNUS Ali Emre İZMİR 1243   40 35½ 17,50 3 5
108 ARSLAN Hasan Bahadır KONYA 1297   37½ 34½ 11,75 3 5
109 ADIYAMAN Ömer Fatih ÇANAKKALE 1187   36½ 33 13,75 3 4
110 YÜKSEL Sarper BURSA 1174 1164 36½ 32½ 14,50 3 4
111 DİLMEÇ Emre KARAMAN 1296   35½ 33 10,25 3 4
112 KONCAGÜL Süleyman Şah Doruk ÇANAKKALE 1161   35½ 32 10,75 3 5
113 ŞENTÜRK Kadem Mehmet ARTVİN 1217   34½ 31 13,25 3 4
114 DEMİR Berke K.K.T.C. 1347   34½ 31 12,25 3 5
115 YILMAZ Işık İSTANBUL 1168   34 31 12,00 3 4
116 İDİZ İzzet BALIKESİR 1210   33½ 30½ 11,75 3 5
117 OKUR Melih İSTANBUL 1240   32½ 29½ 11,50 2 5
118 DÖNMEZ Ömer Berker ANKARA 1173   31½ 29 8,50 3 4
119 İBAR Ural İSTANBUL     29 26 10,25 2 4
120 OK Muhammed Yasir DİYARBAKIR 1107   3 37½ 33½ 12,50 3 5
121 KUTANOĞLU Sinan Emre KAYSERİ 1380   3 36 32½ 11,25 2 5
122 ÜNAL Yaman KASTAMONU 1170   3 34½ 31½ 9,75 2 4
123 AKBULUTLAR Emirhan KAYSERİ 1244   3 34 31½ 7,50 3 5
124 YILDIZ Said Nuri AKSARAY 1141   3 33½ 30½ 10,00 2 4
125 HAKSEVER Can İSTANBUL 1233   3 32 30 5,25 2 4
126 KARKA Ulaş AMASYA 1132   3 31 28½ 6,75 2 5
127 AKKAYA Emre ANTALYA 1073   3 30 28 5,00 3 5
128 TETİK Furkan KIRIKKALE 1264   3 29½ 27½ 7,00 2 4
129 BAŞARAN Umut TEKİRDAĞ 1262   3 29½ 27 8,00 2 5
130 GÜDER Berkan ÇANAKKALE 1000   3 28 26 6,00 2 4
131 AKDAŞ Mehmet ANTALYA     3 27½ 25½ 6,00 2 5
132 IŞIK Ahmet Ünal TUNCELİ 1032   3 27½ 25½ 6,00 2 4
133 ATASEVEN Ahmet TUNCELİ     3 25½ 23 5,50 2 4
134 ÖZASLAN Furkan GAZİANTEP 1340   35 31½ 10,50 2 5
135 CELAYİR Cengiz ANTALYA 1073   30 28 5,50 2 5
136 DAVARCI Muzaffer TUNCELİ     28½ 26 6,00 2 4
137 HAMURCU Bedirhan HATAY 1048   28 26 5,50 2 5
138 ÇEVİK Muhammed İshak BİTLİS 1100   26 24 5,00 2 5
139 ERTÜRK Eren KIRIKKALE     23 21 3,75 1 4
140 ERDOĞAN Harun Yusuf KIRŞEHİR 1192   2 30½ 28½ 6,00 2 5
141 ULUG Hüsamettin Uluğbey ÇANAKKALE 1000   2 28½ 26½ 4,00 2 5
142 ÇETİN Enes BALIKESİR 1121   2 27½ 25½ 5,00 2 5
143 ŞEKER Tuğrul ERZİNCAN     2 27½ 25½ 3,50 1 3
144 BAYKURT İbrahim KIRIKKALE     27½ 25 2,75 0 4
145 KARADAYI Mustafa TUNCELİ     1 25½ 23½ 2,50 0 5
                       
                       
                       
.
Turkish Chess Federation © 2014