bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
12 YAŞ KIZ
 
Organizatör : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ (34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN (6351930)
Hakem : NA Sezgin USTA (6367194)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1271
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Final Sıralaması
 
Sıra SOYADI-ADI İLİ UKD ELO Puanlar BH. BH. SB vict MBl
1 ÇELİK Eylül İSTANBUL 1553 1370 48½ 43½ 41,75 7 4
2 SADE Defne İZMİR 1625 1561 48 43½ 41,50 7 4
3 KARAÇAY Doğa HATAY 1487 1382 47 42½ 40,50 7 5
4 KAYGISIZ İlayda DENİZLİ 1646 1449 6 50 45½ 32,25 5 4
5 SAĞLAMER Ayşen K.K.T.C. 1319   6 45½ 42 27,50 5 4
6 KÖMÜRCÜ Aleyna İZMİR 1508 1240 6 44½ 40 30,25 5 4
7 DALGAR Sudenaz ANTALYA 1375 1219 6 42 37½ 30,00 4 4
8 ONBAŞI İrem BURSA 1366 1138 6 39 35 26,50 6 5
9 MEYLANİ İrem Serdil YALOVA 1449   6 39 35 26,00 6 5
10 ÇELİK Aydan İSTANBUL 1570 1504 48½ 44 29,25 5 4
11 SAİM Sida MERSİN 1645 1606 48½ 43½ 29,00 5 5
12 BOZKURT Hatice Mislina GAZİANTEP 1467   46½ 42 25,00 5 5
13 KÖKYAR Simge İSTANBUL 1367   40½ 36½ 23,25 5 4
14 ERASLAN Ecem TRABZON 1367   40 36½ 22,25 5 5
15 İNCE Ilgın Leycan KOCAELİ 1344   38½ 35 21,75 5 5
16 İZİ Zeynep İlayda GAZİANTEP 1072   32 29½ 17,75 5 5
17 YILDIZ Güneş İSTANBUL 1405   5 45 40½ 24,00 5 4
18 CİNSEL Rana MANİSA 1229   5 38½ 35 21,50 5 5
19 ŞİMŞEK Elif Asude ANKARA 1365   5 36½ 33½ 18,00 5 4
20 BİTMEZ Şevval BALIKESİR 1246   46 42 20,50 4 5
21 ÇELİK Ada MUĞLA 1579 1236 43 39½ 19,75 4 4
22 AKILLI Ceren ANKARA 1221 1391 41½ 38 19,00 3 5
23 ERDEM Yağmur DENİZLİ 1218   39½ 36½ 13,75 4 4
24 SINMAZ İrem EDİRNE     37½ 33½ 18,00 3 5
25 KORKAR Beyza DENİZLİ 1271   37 33½ 16,75 4 5
26 ZEYBEK Merve DENİZLİ 1167   4 42½ 39 15,50 4 4
27 SIRKINTI Edanur KAYSERİ 1203   4 37 33 15,25 2 5
28 BULUT Deniz ANTALYA 1244   4 36½ 33 15,00 4 4
29 KURT Zeynep ESKİŞEHİR 1140   4 36 32½ 16,00 3 5
30 ERAYDIN Özümay AYDIN 1174   4 35½ 32 13,50 3 4
31 SUCAKLI Duru ANKARA 1093   4 33 30 13,50 4 5
32 POLİK Adile ÇANAKKALE 1121   4 32½ 30 11,00 3 4
33 DEMİR Eylül Simay KIRKLARELİ 1085   4 32 28½ 12,25 2 4
34 DELİVELİ Sıla Şirin KIRKLARELİ 1142   4 30½ 27½ 11,75 3 4
35 İĞLİ Sıla ÇANAKKALE 1144   35 32½ 10,25 2 4
36 KARAGÖZ İlayda ÇANAKKALE 1000   35 31 13,50 3 5
37 UYSAL Ayşe Zeynep İZMİR 1067   33½ 30 13,25 3 5
38 BAYAV Ebrar BİTLİS 1145   32½ 31 9,75 3 5
39 DÖNMEZ Beyza Nur NİĞDE 1076   32 29½ 9,25 2 5
40 ÇEVİK Elif Zülal KIRIKKALE 1111   32 29 10,75 3 4
41 TUNCEL Sıla KOCAELİ     31 28½ 11,00 3 5
42 ÇAM Zeynep Naz ANKARA 1126   3 35 31½ 10,00 3 4
43 BEZİR Ece İrem ISPARTA 1065   3 29½ 27 7,75 1 4
44 TAKAZ Bahar Ekin ARTVİN 1068   3 26 24½ 6,00 2 4
45 BAHAR Fatma Sude KONYA 1161   32½ 29½ 7,25 2 4
46 TAMCI Fatma Sıla SAMSUN 1130   26½ 25 4,00 2 5
47 YILMAZ Tusem MARDİN 1067   29 26½ 2,75 1 5
48 ÇİFTÇİ Fatma İrem ELAZIĞ     1 30½ 28 3,50 0 5
                     
                     
                     
.
Turkish Chess Federation © 2014