bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
9 YAŞ GENEL
 
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ(34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN (6351930)
Hakem : NA Cüneyt Kamil YILDIRIM(34506373)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1212
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Tur 4 de 27.01.2015 da 10.00
 
 
M.No. SOYADI - ADI UKD ELO İLİ Puanlar SONUÇ Puanlar SOYADI - ADI UKD ELO İLİ
1 TASLIOĞLU Gökay Deniz 1404   TOKAT 3 0 - 1 3 IŞIK Burak Alp 1366 1638 TEKİRDAĞ
2 ADIGÜZEL Ufuk Alp 1400   MERSİN 3 ½ - ½ 3 ARSLAN Muhammed Emin 1600   MERSİN
3 SENDAN Aydoğan 1400   MERSİN 3 0 - 1 3 ÇALLIOĞLU Yiğit Sarp 1516 1302 DENİZLİ
4 ÖZCAN Kaan 1389   İSTANBUL 3 0 - 1 3 TAŞLIÇUKUR Erdeniz 1479   İSTANBUL
5 ARAL Furkan 1335 1377 BURSA 3 ½ - ½ 3 MALĞAÇ Ömer Beyazıt 1471   TRABZON
6 ÇAPUTÇUOĞLU Zeki Berke 1351   ANKARA 3 0 - 1 3 GÖKÇEK Kürşat Buğra 1460 1348 MERSİN
7 AKIN Yağız Çınar 1455 1294 İSTANBUL 3 1 - 0 3 AÇIKGÖZ Kağan Kerem 1335   MANİSA
8 ARGÜZ Bartu Toprak 1325   DENİZLİ 3 0 - 1 3 ÇALIŞKAN Seha 1455   EDİRNE
9 BOZDOĞAN Sarper Ekin 1450   DENİZLİ 3 0 - 1 3 AKGÜN Deniz 1309   MERSİN
10 AKDAŞ Emre 1315   İSTANBUL 3 ½ - ½ 3 KÖPRÜBAŞI Burak Çınar 1405 1276 EDİRNE
11 ÖZTÜRK Efe Hakan 1621 1522 TOKAT 1 - 0 YURDUN Fehmi Kuzey 1362   MUĞLA
12 DELİPINAR Uras Emre 1358   İSTANBUL ½ - ½ KIZIL Volkan 1600   MERSİN
13 ERSÖZ Talha 1360   MERSİN 0 - 1 CM YAVUZ Efe Metehan 1557 1432 BOLU
14 IŞIK Ömer 1461   GAZİANTEP 1 - 0 ACAR Kaan 1169   ANTALYA
15 DİNÇER Efe Barkın 1407 1245 AYDIN 1 - 0 CİVCER Ömer Faruk 1154   ÇANAKKALE
16 KOÇU Berat 1028   MANİSA 0 - 1 KARSAN Adil Tuna 1396   İSTANBUL
17 KABADAYI Süleyman Arda 1389 1298 İSTANBUL 1 - 0 ÇABUK Can 1333   EDİRNE
18 GERGERLİ Osman Utku 1247 1292 İZMİR 1 - 0 2 GÜLTAŞ Çınar 1600   MERSİN
19 ÇALIŞKAN Samet 1513 1218 MANİSA 2 0 - 1 2 KIZILGÜL Tuğrul 1219   TOKAT
20 AKKÖK Mehmet Ahmet Necat 1420 1477 HATAY 2 1 - 0 2 YARAN Taylan Onat 1214   İSTANBUL
21 GÜNDOĞDU Mustafa Yalın 1467 1463 BURSA 2 1 - 0 2 TOPAL Beran Ege 1213   HATAY
22 CAN Efe Deniz 1194   İSTANBUL 2 0 - 1 2 ERDOĞAN Tekin Alp 1416   ADANA
23 ERZURUMLU Bora 1169   MUĞLA 2 1 - 0 2 ERDEM Eren 1403   BOLU
24 AKSU Ata Anıl 1396 1010 İZMİR 2 1 - 0 2 KUNDAKÇI Yiğit 1206   SAKARYA
25 BABACAN Kerem 1385   KONYA 2 ½ - ½ 2 DEMİRBAŞ Ahmet Yiğit 1198   BURSA
26 ARAPÖZENGİ Mert Ali 1372   EDİRNE 2 0 - 1 2 NALCI Kaan 1162   ISPARTA
27 CİRİT Uğur 1364 1338 EDİRNE 2 1 - 0 2 HACISALİHOĞLU Efe Eren 1177   İSTANBUL
28 TÜRKEN Emir 1354   HATAY 2 1 - 0 2 ÖZ Osman Mert 1148   MUĞLA
29 KARGI Mert 1351   TRABZON 2 1 - 0 2 HOCEK Yiğit 1139   DENİZLİ
30 SARIKAYA Eser 1338 1336 İSTANBUL 2 1 - 0 2 ARSLAN Mehmet Enes 1136   ANTALYA
31 YORULMAZ Ali Alper 1337 1155 İZMİR 2 1 - 0 2 ORBAY Yağız Orkun 1120   AYDIN
32 ERDEMLİ Kadir 1333   MUĞLA 2 0 - 1 2 MERCİMEK Ali Atakan 1109   ADANA
33 İNAK Berkay 1330   ISPARTA 2 1 - 0 2 YILMAZ Ali İmran 1091   BATMAN
34 KANDAZ Berat Efe 1156   SAKARYA 2 1 - 0 2 KAPLANCAN Burak 1328   MANİSA
35 KEMERLİ Çağan 1155   İSTANBUL 2 1 - 0 2 ÇAKMAK İbrahim 1324   İSTANBUL
36 AKÇİÇEK Mert 1317   MANİSA 2 1 - 0 2 BAYLAN Ahmet Berkan 1087   MUĞLA
37 SEVEN Kaan 1153   İZMİR 2 0 - 1 2 ŞİBLİ Murat Yiğit 1316   ADANA
38 AZDER Mustafa Alp 1148   BURSA 2 0 - 1 2 AYDOĞAN Babür 1315 1151 DENİZLİ
39 ÜNLÜ Ceyhun Ege 1311   TRABZON 2 1 - 0 2 GEBEŞ Ferhat Yamaç 1079   MUĞLA
40 DURHAN Batuhan 1310 1032 İZMİR 2 1 - 0 2 AKSOY Onur 1078   İZMİR
41 PARÇALI Serdar Efe 1301   İZMİR 2 1 - 0 2 AKSOY Dorukan 1061   MANİSA
42 ÇOLAK Erol Can 1293   ORDU 2 0 - 1 2 NAY Ali Doğan 1033   K.K.T.C.
43 ZENCİRCİ Ahmet 1286   İSTANBUL 2 1 - 0 2 DURAN Kaan 1028   BURSA
44 KELEŞOĞLU Ahmet 1148   ORDU 2 1 - 0 2 GENÇ Barış 1282 1032 HATAY
45 NAZLI Mehmet Hamdi 1253   MUĞLA 2 1 - 0 2 GÜDER Zafer Alpin 1018   İSTANBUL
46 GÜLBAŞ İsa 1147   HATAY 2 0 - 1 2 ATAER Mustafa Sarp 1252 1231 BURSA
47 GENÇ Ömer 1103   BURSA 2 1 - 0 2 DEMİROĞLU Demir 1244   GAZİANTEP
48 ŞAHBAZ Bartu 1244   DENİZLİ 2 1 - 0 2 SEMERCİ Behçet Emre 1011   BURSA
49 KAYA Mert 1074   ÇANAKKALE 2 0 - 1 2 PEKGÜZEL Sami 1242   AYDIN
50 KARAASLAN Efe     İSTANBUL 2 0 - 1 2 GİRAY Arda 1230   DÜZCE
51 ŞENAY Berkay 1229   MANİSA 2 1 - 0 2 YAVUZ Salih Kerem 1008   İSTANBUL
52 İLDEMİR Burak 1173   YOZGAT 0 - 1 ÖZTÜRK Furkan Berk 1466 1335 BURSA
53 SAKARYA Muammer Boran 1320   BURSA 1 - 0 YILMAZ Yiğit Efe 1149   AYDIN
54 SAYDAM Batuhan 1138   İZMİR 0 - 1 ASLAN Talha 1310   GAZİANTEP
55 ŞENCAN Mert 1124   İZMİR 1 - 0 ŞAM Ayberk 1301 1026 MANİSA
56 İBAR Orhun 1077   İSTANBUL 0 - 1 AYDOĞDU Arıl 1287   SAMSUN
57 ALP Mustafa 1230   BURSA 1 - 0 ASLANYÜREK Umut 1033   HATAY
58 KARAMAN Arda 1036   DENİZLİ 0 - 1 SAYIN Mert Ali 1224   SAKARYA
59 İBİLİOĞLU Alper Burak 1027   KÜTAHYA 1 - 0 ŞAHİN Taha 1189   KOCAELİ
60 YAMAN Baran 1347   ANKARA 1 0 - 1 1 DİYADİN Mustafa Bilge 1070   ANKARA
61 ÇETİN Yağız Efe 1070   İZMİR 1 1 - 0 1 AKDENİZLİ Yiğit Eren 1319   MUĞLA
62 KARADAĞ Baha 1314 1177 MANİSA 1 1 - 0 1 GÜNGÖR Efe 1070   BURSA
63 KARAKUŞ Ali 1068   K.K.T.C. 1 1 - 0 1 ŞENYÜZ Uygar 1313   AYDIN
64 DUMAN Ahmet Emin 1291   AFYONKARAHİSAR 1 ½ - ½ 1 ATMA Enes 1068   KAHRAMANMARAŞ
65 SEZER Enes 1270   ANKARA 1 1 - 0 1 TÜZÜNER Deniz 1068   ANKARA
66 TEZ Ekrem Yağız 1252   TEKİRDAĞ 1 1 - 0 1 ÖZBOSNALIOĞLU Mert 1068   İZMİR
67 DOĞAN Emre Kağan 1235   ORDU 1 1 - 0 1 KARABEYOĞLU Göktuğ 1067   HATAY
68 UYSAL Güney 1052   ISPARTA 1 0 - 1 1 PAKİŞ Emir 1234   İSTANBUL
69 ATAR Berat 1201   ANTALYA 1 1 - 0 1 BİROL Emir Efe 1065   ANTALYA
70 KAYAOĞLU Ege 1188   ANTALYA 1 0 - 1 1 KILIÇ Güven 1059   ÇANAKKALE
71 MEYLANİ İbrahim Baran 1179   YALOVA 1 ½ - ½ 1 KURUCA Fethi Yağız 1051   BALIKESİR
72 TEMİZER Umut 1176   İSTANBUL 1 1 - 0 1 YILDIRIM Kutlu Berke 1050   BOLU
73 YETİM Hazar 1171   ANKARA 1 1 - 0 1 ATALAY Yiğit Ozan 1024   ANTALYA
74 GÖKÇE Hüseyin Efe 1163   TEKİRDAĞ 1 0 - 1 1 ATA Mehmet Umut 1009   BURSA
75 KAYNAK Deniz Can 1050   ANKARA 1 0 - 1 1 KILIÇ Nurullah 1136   SİİRT
76 YILDIRIM Özgür Toprak 1048   İSTANBUL 1 1 - 0 1 DİKİLİTAŞ Beren 1134   ANKARA
77 YILMAZ Kuzey 1038   İSTANBUL 1 0 - 1 1 ALTINTAŞ Batuhan 1086 1128 BURSA
78 CEYLAN Tunay Arda 1026   BALIKESİR 1 ½ - ½ 1 GÜLDÜR Burak 1126   MANİSA
79 AYDIN Mustafa Murat 1024   AMASYA 1 1 - 0 1 GÜVEN Gökberk Erdem 1126   MERSİN
80 GÖKÇEN Demir 1004   ANKARA 1 1 - 0 1 ASLAN Ahmet Can 1123   MERSİN
81 AY Furkan Enes 1123   SİVAS 1 0 - 1 1 KILIÇ Mithat Mert 1000   BURSA
82 BOZKURT İlke Cem 1117   ADIYAMAN 1 0 - 1 1 ANACAK Hasan Güneş     İZMİR
83 ALTUNGÖLLER Furkan     AKSARAY 1 1 - 0 1 TEKER Emre 1110   İSTANBUL
84 GÜL Fatih 1108   ISPARTA 1 1 - 0 1 AYDIN Halit Fırat     AMASYA
85 DERAL Elber     İZMİR 1 0 - 1 1 ÇİNÇİN Zeki 1105   HATAY
86 DİNÇER Abdullah     ÇANAKKALE 1 1 - 0 1 GÜNDÜZ Çağan Tan 1101   İSTANBUL
87 KARAASLAN Muhammed     BİTLİS 1 1 - 0 1 CANER Yiğit 1097   MUĞLA
88 TURGUT Çağdaş Hasan     İZMİR 1 1 - 0 1 KAMİŞLİ Görkem Arda 1093   İSTANBUL
89 YILMAZ Enes     KARAMAN 1 0 - 1 1 UĞURLU Yağızefe 1090   İZMİR
90 GÜREN Melih 1088   ÇANAKKALE 1 ½ - ½ 1 BUKAĞILI Ege     İZMİR
91 YÜCEL Buğra Sefa     KIRIKKALE 1 0 - 1 1 KESEN Boray 1085   K.K.T.C.
92 KARAÇELEBİ Denizcan 1079   İZMİR 1 1 - 0 1 DOĞAN Yağız Berker     AMASYA
93 ADAL Uygar Çağrı 1077   HATAY 1 1 - 0 1 KAYA Meriç     ARTVİN
94 ÇÖLGEÇEN Ali Altan 1076   ANTALYA 1 1 - 0 1 ÇALIŞKAN Arhan     İSTANBUL
95 ÇELİK Toprak Kayra     ANTALYA 1 0 - 1 1 KESİK Muhammed 1075   GİRESUN
96 ŞAHİN Galip Koray     İSTANBUL 1 1 - 0 1 AY Kerimcan 1071   KOCAELİ
97 VAR Mehmet Cemal 1053   SAKARYA ½ 0 - 1 0 KARADEMİR Buğra 1166   İSTANBUL
98 AKPINAR Mehmet Eren     KONYA 0 1 - 0 0 ÖZBEK Eyüp 1187   AKSARAY
99 ALPÇETİN Ediz Batu     ANTALYA 0 0 - 1 0 NEBİLER Yiğit Deniz 1152   İSTANBUL
100 YARBA Emir 1150   MARDİN 0 1 - 0 0 DEVECİ Hasan     ANTALYA
101 DEVECİ Ulaş     HATAY 0 0 - 1 0 ATALAY Ensar 1114   BATMAN
102 ÇAĞIL Celal Yavuz 1100   KAYSERİ 0 1 - 0 0 GÖKBERK Mehmet     ANKARA
103 GÜLSÜN Şant     İSTANBUL 0 1 - 0 0 ÖZGE Sami Gürler 1100   DENİZLİ
104 KURT Hüseyin     UŞAK 0 0 - 1 0 ÖZDEMİR Hüseyin Demir 1068   ANKARA
105 YAVUZ Tekin Batuay     AYDIN 0 0 - 1 0 AYNUR İbrahim Arda 1052   ANKARA
106 YILMAZ Kaan     ANKARA 0 0 - 1 0 TOKLU Sarp 1046   İZMİR
107 ARSLAN Kerem 1045   MERSİN 0 1 - 0 0 KÖŞKER Batın     İSTANBUL
108 ÇATAK Kerem 1023   ANKARA 0 1 - 0 0 TÜRKKAN Ali     BURSA
109 KIRĞIZ Mehmet 1022   ELAZIĞ 0 0 - 1 0 YILMAZ Şemseddin Efe     ŞANLIURFA
110 MUT Arda 1021   MERSİN 0 1 - 0 0 ÖZKURT Arda     İSTANBUL
                         
                         
                         
.
Turkish Chess Federation © 2014