bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
9 YAŞ KIZ
 
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ (34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN (6351930)
Hakem : NA Cüneyt Kamil YILDIRIM (34506373)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1168
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Tur 4 de 27.01.2015 da 10.00
 
 
M.No. SOYADI - ADI UKD ELO İLİ Puanlar SONUÇ Puanlar SOYADI - ADI UKD ELO İLİ
1 KEBAPÇI Defne 1299 1049 MANİSA 3 ½ - ½ 3 KAYA Sıla 1307 1464 İSTANBUL
2 KESKİN Elif 1280 1212 İSTANBUL 3 1 - 0 3 AYDIN Gülenay 1396   DENİZLİ
3 TÜRKOĞLU Sıla Eylül 1272   MUĞLA 3 0 - 1 3 KAYA Ilgın 1387   MERSİN
4 KOYUNCU Haticesu 1348 1295 DENİZLİ 3 1 - 0 3 KALENDER Hatice Kübra 1185   YALOVA
5 ZÜYLİ Melike 1242   KAYSERİ 3 0 - 1 3 ÖZ İrem Ezra 1314   ADIYAMAN
6 KARASAKAL Deniz 1276 1253 İSTANBUL 1 - 0 KAYA Elif 1194   MERSİN
7 ÖZKAN Elif 1258   İZMİR 0 - 1 2 POSTOĞLU Gülden 1366   MUĞLA
8 AYDEMİR Sermin Naz 1387 1096 MERSİN 2 1 - 0 2 DOĞAN Özge 1168   KAYSERİ
9 GÜNEŞ Gülenay 1366   MUĞLA 2 ½ - ½ 2 ÇINAR Ceylin 1166   İZMİR
10 YILMAZ Gökçen 1185 1311 İSTANBUL 2 0 - 1 2 TOPAL Berfin 1156   ANKARA
11 GÜRŞEN Deniz 1294   İSTANBUL 2 1 - 0 2 COŞGUN Başak 1142   ANKARA
12 ÇAĞLAR Gülşen Sena 1251   MERSİN 2 1 - 0 2 SAĞBAŞ Ayça Buket 1134   İSTANBUL
13 KÖKSAL Zeynep Su 1175   ANTALYA 2 1 - 0 2 ALP Hilal Melis 1249   YALOVA
14 BARLAS Berra Fatoş 1143   DENİZLİ 2 ½ - ½ 2 TEPELİ Suğra 1233   İZMİR
15 ÇİFTÇİ Zeynep 1230   KOCAELİ 2 1 - 0 2 TEZCAN Ela Berru 1120   BALIKESİR
16 ÜSTER Defne 1203 1223 İSTANBUL 2 1 - 0 2 GÜNEŞ Deren 1116   İZMİR
17 ÖNER Deniz 1214   KONYA 2 0 - 1 2 TÜRÜNZ Dilek 1099   ÇANAKKALE
18 BOZKAYA Sare 1202   TOKAT 2 0 - 1 2 GÜVERCİNCİ Doğa 1071   HATAY
19 KARABACAK Ceylin Deniz 1134   ANKARA 2 0 - 1 2 ÇETİN Sümeyye 1200   BALIKESİR
20 ŞAHİN Dilem 1134   KIRKLARELİ 2 1 - 0 2 KIPIK Feyza 1190   ANTALYA
21 CENGİZ Nehir Şara 1188   MERSİN 2 1 - 0 2 UZUN Aybüke 1017   SAMSUN
22 ACAR İlayda 1179   ANTALYA 2 0 - 1 2 YİĞİT Cansu 1069   İSTANBUL
23 KANTER Özüm 1121   BURSA 2 0 - 1 2 ANAÇOĞLU Çisel 1178   ANKARA
24 TOPRAK Kudret 1000   DÜZCE 2 0 - 1 ERKİN Rumeysa 1254   İSTANBUL
25 MOĞUL Ceyda 1437   İZMİR 0 - 1 ARSLAN Zeynep Naz 1074   MERSİN
26 IŞIK Zeynep 1214   İSTANBUL 0 - 1 EREN Beril 1104   BURSA
27 ATALAR Göksu Naz 1194   TRABZON 1 1 - 0 1 ÇALIŞKAN Bade Su 1071   İZMİR
28 ZENGİN İclal İlayda 1194   ORDU 1 ½ - ½ 1 DEDA Yağmur 1059   İZMİR
29 BAŞARAN Hatice Azra 1157   BALIKESİR 1 0 - 1 1 YALÇIN Sudenaz 1049   ISPARTA
30 GÜNDÜZ Ekin 1042   İZMİR 1 1 - 0 1 AYDIN Delfinay Zeynep 1127   SAKARYA
31 AKKAPULU Beren Yaprak 1024   ADANA 1 1 - 0 1 CEYLAN Simay Gül 1121   BALIKESİR
32 BEKDEMİR Şevval 1119   GİRESUN 1 1 - 0 1 YURTSEVER Ela 1035   İZMİR
33 AVCILAR Fatıma 1110   GAZİANTEP 1 1 - 0 1 TONBUŞ Hafize 1031   ISPARTA
34 KURT Sıla Nazlı 1017   ANKARA 1 0 - 1 1 YILDIZ Begüm 1109   ANKARA
35 ŞİMŞEK Gülsunur 1108   ANTALYA 1 0 - 1 1 SOYLU Doğa 1012   MANİSA
36 YUNUS Delfin 1014   MERSİN 1 1 - 0 1 SOLAK Şura 1105   İSTANBUL
37 MUTLU Elif Naz 1091   İZMİR 1 1 - 0 1 AYKAÇ Ayça Azra     İSTANBUL
38 COŞKUN Dilruba     BURSA 1 1 - 0 1 UĞUR Elif Almıla 1091   MUĞLA
39 USLU Şenız 1087   ORDU 1 1 - 0 1 MALKOÇ Asel     SAMSUN
40 ERMETAL Çilen     K.K.T.C. 1 1 - 0 1 ÖZALP Şevval 1084   DENİZLİ
41 ŞAHİN Zülal Göksu 1072   TOKAT 1 1 - 0 1 SAMUK Zehra Ceren     EDİRNE
42 YILMAZ Hatice Kübra     KARAMAN 1 0 - 1 ½ DAYAN Ceren 1024   DENİZLİ
43 DOĞAN Nehir 1166   KIRIKKALE ½ 1 - 0 ½ ENSARİ Şeyma     İSTANBUL
44 YALÇIN Nehir 1124   ISPARTA ½ ½ - ½ ½ PEKUZ Ceylin     KIRIKKALE
45 TOKBAŞ Sıla 1093   SAMSUN ½ 0 - 1 0 MEMİLİ Rümeysa 1099   AKSARAY
46 SÜZGÜN Ece 1034   ANKARA 0 1 - 0 0 YAVUZ Elif Sıla 1092   İSTANBUL
47 KURT Beyza 1078   ESKİŞEHİR 0 1 - 0 0 KAYA Nevres Nur     MARDİN
48 TOPALOĞLU Nehir     SAMSUN 0 0 - 1 0 DİNÇ Nehir 1037   İZMİR
ÖZTÜRK İdil     ANKARA 0 1 - - Tur    
                       
                       
                       
.
Turkish Chess Federation © 2014