bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
12 YAŞ GENEL
 
Organizatör : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ (34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN (6351930)
Hakem : NA Sezgin USTA(6367194)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1398
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Tur 4 de 27.01.2015 da 10.00
 
M.No SOYADI - ADI UKD ELO İLİ Puanlar SONUÇ Puanlar SOYADI - ADI UKD ELO İLİ
1 ÇAKIN Ahmet Burak 1716 1573 GAZİANTEP 3 ½ - ½ 3 TARLABAŞI Emirhan 1974 1861 İSTANBUL
2 FM AYDINÇELEBİ Kağan 1938 1864 GAZİANTEP 3 ½ - ½ 3 GALLEVCİ Yağız 1713 1668 BURSA
3 ALTUNBAY Önder 1703 1550 MERSİN 3 0 - 1 3 KÜÇÜKSARI Kaan 1936 1849 ANTALYA
4 KARAAHMETOĞLU Ege 1931 1837 ANKARA 3 1 - 0 3 NALBANT Tuna Onat 1669 1500 MANİSA
5 İNCE Ali Emre 1560 1466 İZMİR 3 0 - 1 3 ÜNLÜ Alp Buğra 1723 1584 MANİSA
6 YERDEN Hüseyin Eren 1790 1614 ADANA 1 - 0 3 TAY Uğur Can 1484   ANTALYA
7 DEMİRBAŞ Emre 1652 1546 İSTANBUL 0 - 1 GÜLBEYAZ Emir 1850 1722 MERSİN
8 KAYA Onur 1588 1585 ANKARA 0 - 1 IŞIK Alpaslan 1773 1642 İZMİR
9 KARA Yankı 1764 1682 İZMİR 1 - 0 IŞIK Can 1599 1524 SAKARYA
10 MENKEN Ekin 1577 1521 MERSİN 1 - 0 KESKİN Osman Orçun 1752 1570 ISPARTA
11 TOPÇU Tibet Tuna 1534 1395 İSTANBUL 0 - 1 SARIKAVAK Serdar İhsan 1668 1577 İSTANBUL
12 ÖZDEMİR Serhan Berat 1742 1577 ZONGULDAK 2 1 - 0 AKSÖZ Burak Can 1409 1323 İSTANBUL
13 İNAÇ Gökdeniz 1712 1566 İZMİR 2 1 - 0 2 YİĞİT Fatih 1439   TRABZON
14 ÇİFTÇİ Furkan Nadir 1580 1671 İSTANBUL 2 0 - 1 2 PEKGÜZEL Salih 1434 1401 AYDIN
15 ALTINÖZ Yusuf 1436 1361 HATAY 2 ½ - ½ 2 EVİNÇ Mehmet 1660 1535 İZMİR
16 ADSIZ Melik Baver 1433   VAN 2 1 - 0 2 MERMER Yunus 1636 1437 MUĞLA
17 AYDOGDU Çağatay 1617 1425 İSTANBUL 2 1 - 0 2 ÖNER Salih 1426   ELAZIĞ
18 ŞAHİNTAŞ Umut 1420 1305 İSTANBUL 2 0 - 1 2 ÖZKALE Can Barkın 1617   ADANA
19 KÜREKCİ Ferit Tuna 1615 1532 ANKARA 2 1 - 0 2 ERGÜN Berkcan 1427   KOCAELİ
20 OLGUN Efe 1426   İSTANBUL 2 1 - 0 2 GÖKKAYA Murat Bora 1600 1359 İSTANBUL
21 DEMİREL Çağrı 1411 1209 MANİSA 2 0 - 1 2 AYDIN Mert Doğan 1580 1476 ANKARA
22 BÜKE Furkan 1396 1377 BURSA 2 1 - 0 2 ŞAHUTOĞLU Mehmet 1574 1310 HATAY
23 GEZİCİ Ömer Ata 1561 1539 İSTANBUL 2 1 - 0 2 ŞEKERCİ Ali Rıza 1407   KARAMAN
24 GÜRGÜÇ Tuna 1559 1356 MUĞLA 2 1 - 0 2 ŞİŞLİ Umut Taha 1374 1363 ANKARA
25 DEMİRELLİ Ahmet Mahir 1543 1370 BALIKESİR 2 1 - 0 2 YANIK Tunahan 1349   ANTALYA
26 YAMAN Can 1396   MANİSA 2 0 - 1 2 ŞENYÜZ Mustafa Zorbey 1526 1419 İSTANBUL
27 AYDEMİR Ahmet Anıl 1372 1236 MERSİN 2 ½ - ½ 2 MUT Emir 1498   MERSİN
28 ATEŞ Bilge Kaan 1289   SİVAS 2 ½ - ½ 2 ÖZSOY Alimert 1493   BALIKESİR
29 AKYOL Emre 1230   İZMİR 2 0 - 1 2 CAN Furkan 1477   ANTALYA
30 ÖZDEMİR Mehmet Ali 1472 1382 ANKARA 2 0 - 1 2 PEK Efe Can 1302   SAKARYA
31 SAKARYA Muzaffer Enes 1462   AKSARAY 2 1 - 0 2 ELÇİ Bilge Yiğit 1208   KASTAMANU
32 METE Muhammet Baturalp 1443   YALOVA 2 ½ - ½ 2 ADIYAMAN Ömer Fatih 1187   ÇANAKKALE
33 ERSOY Emir 1432   İSTANBUL 1 - 0 KAVUKCU Mustafa 1596 1426 MANİSA
34 PEKTAŞDAN Ege 1353   İZMİR 0 - 1 ÜREGEN Rafet 1554 1371 ANTALYA
35 ÖZASLAN Furkan 1340   GAZİANTEP 1 - 0 BAŞPINAR Mehmet 1534   KARAMAN
36 ÇALIŞKAN Berk Tuğra 1492 1273 İZMİR ½ - ½ KOLKOPARAN Bedirhan 1419 1368 BALIKESİR
37 ERTÜREL Deniz 1270 1340 ANTALYA 0 - 1 ERYILMAZ Emre 1491 1278 İSTANBUL
38 ARSLAN Hasan Bahadır 1297   KONYA 0 - 1 BARUT Metehan 1486 1306 DENİZLİ
39 ÖZDEMİR Umut 1480 1428 ANKARA ½ - ½ DEMİR Ege 1345   DENİZLİ
40 GÖKÇEK İbrahim Melih     ANKARA ½ - ½ GÖÇER Onur Saygın 1466   KAHRAMANMARAŞ
41 KARKA Ulaş 1132   AMASYA 0 - 1 KİRACIOĞLU Demir 1433   İZMİR
42 AKASLAN Umut 1516 1355 İSTANBUL 1 1 - 0 YILMAZ Işık 1168   İSTANBUL
43 BAHADIR Melih 1593 1519 DÜZCE 1 1 - 0 1 HAKSEVER Can 1233   İSTANBUL
44 ÖZNUR Muhammed Ali 1497   KIRIKKALE 1 ½ - ½ 1 YUNUS Ali Emre 1243   İZMİR
45 OKUR Melih 1240   İSTANBUL 1 0 - 1 1 AY Rıza Enes 1460   BURDUR
46 BOZKURT Utku 1424   İZMİR 1 ½ - ½ 1 YİĞİT Kerem 1225   İSTANBUL
47 AYNALI Yusuf Alperen 1222   ANTALYA 1 1 - 0 1 ÇEKÇEOĞLU Mustafa 1422   KARAMAN
48 BEŞE Yunus Emre 1408   GAZİANTEP 1 0 - 1 1 ŞENTÜRK Kadem Mehmet 1217   ARTVİN
49 İDİZ İzzet 1210   BALIKESİR 1 1 - 0 1 ÖZER Furkan 1390 1323 YOZGAT
50 KUTANOĞLU Sinan Emre 1380   KAYSERİ 1 ½ - ½ 1 TARHAN Hüseyin Osman 1196   DENİZLİ
51 SARİALİ Furkan Anıl 1203   TRABZON 1 0 - 1 1 KAYA Yusuf 1370   BATMAN
52 DEMİR Berke 1347   K.K.T.C. 1 1 - 0 1 YÜKSEL Sarper 1174 1164 BURSA
53 DANIŞMAN Ali Berkay 1315   KONYA 1 0 - 1 1 ÜNAL Yaman 1170   KASTAMONU
54 DEMİR Muhammed Taha 1185   İSTANBUL 1 1 - 0 1 GÜMÜŞTAŞ Sunay 1314 1118 BURSA
55 TOPÇAKAR Sinan 1309   SAMSUN 1 0 - 1 1 YİĞİTTÜRK Fevzi Ayberk 1162   SİVAS
56 DÖNMEZ Ömer Berker 1173   ANKARA 1 0 - 1 1 ÖKMEN Çağrı 1308   KIRIKKALE
57 AKSAKAL Nurettin 1306 1272 HATAY 1 0 - 1 1 DENİZ Burak 1100   MERSİN
58 KENAR Utku 1168   ÇANAKKALE 1 0 - 1 1 DİLMEÇ Emre 1296   KARAMAN
59 KONCAGÜL Süleyman Şah Doruk 1161   ÇANAKKALE 1 1 - 0 1 KAYA Mehmet Ata 1279   ANTALYA
60 TETİK Furkan 1264   KIRIKKALE 1 0 - 1 1 İBAR Ural     İSTANBUL
61 BABAOĞLU Mert 1256   TEKİRDAĞ 1 1 - 0 1 ULUG Hüsamettin Uluğbey 1000   ÇANAKKALE
62 OK Muhammed Yasir 1107   DİYARBAKIR 1 1 - 0 1 AKDOĞAN Enes 1247   ISPARTA
63 AKBULUTLAR Emirhan 1244   KAYSERİ 1 1 - 0 1 ŞEKER Tuğrul     ERZİNCAN
64 ATLI Civan 1163   ADIYAMAN ½ 1 - 0 ½ BAŞARAN Umut 1262   TEKİRDAĞ
65 AKDAŞ Mehmet     ANTALYA ½ 0 - 1 ½ YILDIZ Said Nuri 1141   AKSARAY
66 ERDOĞAN Harun Yusuf 1192   KIRŞEHİR 0 1 - 0 ½ SUAY Erdoğan     K.K.T.C.
67 IŞIK Ahmet Ünal 1032   TUNCELİ 0 0 - 1 0 ÇETİN Enes 1121   BALIKESİR
68 ÇEVİK Muhammed İshak 1100   BİTLİS 0 0 - 1 0 GÜDER Berkan 1000   ÇANAKKALE
69 BAYKURT İbrahim     KIRIKKALE 0 0 - 1 0 ENGİN Eyüp Tarık 1095   SAMSUN
70 AKKAYA Emre 1073   ANTALYA 0 1 - 0 0 ATASEVEN Ahmet     TUNCELİ
71 ERTÜRK Eren     KIRIKKALE 0 0 - 1 0 CELAYİR Cengiz 1073   ANTALYA
72 HAMURCU Bedirhan 1048   HATAY 0 0 - 1 0 DAVARCI Muzaffer     TUNCELİ
KARADAYI Mustafa     TUNCELİ 0 1 - - Tur    
                         
                         
                         
.
Turkish Chess Federation © 2014