bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
8 YAŞ GENEL
 
Organizatör : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ(34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN(6351930)
Hakem : NA Ayşegül AKDENİZ (3802510)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1183
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Tur 4 de 27.01.2015 da 10.00
 
M.no SOYADI-ADI UKD ELO İLİ Puanlar sonuc. Puanlar SOYADI-ADI UKD ELO İLİ
1 TOSUN Burak Enes 1276   ANTALYA 3 1 - 0 3 BAYHAN Onur 1381 1452 MANİSA
2 ÇOLAK Demir 1444   İSTANBUL 3 ½ - ½ 3 BOZ Ömer Ege 1287   DENİZLİ
3 ERÖZ Enis 1423   DENİZLİ 3 ½ - ½ 3 TAŞPINAR Yankı 1279 1148 İZMİR
4 TOPALOĞLU Mehmet Utkan 1252   MUĞLA 3 0 - 1 3 TÜTÜNCÜ Ali 1417   DENİZLİ
5 MUTLUKAN Toprak Can 1406   MUĞLA 3 1 - 0 3 SEZİŞ Doruk 1268   ISPARTA
6 DALGAÇ Miraç Eray 1231 1246 HATAY 3 0 - 1 3 HOU Furkan Ming Liang 1389   MUĞLA
7 KAYAN Yaşar Efe 1388   KARAMAN 3 1 - 0 3 COŞKUN Yiğit Zafer 1255   YALOVA
8 ÖGEYİK Batu Gün 1347   ORDU 3 0 - 1 3 TÜRKOL Efe Doruk 1196   ANKARA
9 ÇOLAKOĞLU Atahan 1316   MERSİN 3 0 - 1 3 TARHAN Adar 1162   İSTANBUL
10 ACAR Ramazan 1206   KAYSERİ 3 0 - 1 3 ÖZKESKİN Nazım Efe 1316 1305 İZMİR
11 SARIDAĞ Ömer Melih 1311 1302 BURSA 3 1 - 0 3 ÇETİNTAŞ Aras 1113 1013 BURSA
12 KESKİNKILIÇ Emir 1194   BALIKESİR 3 0 - 1 3 ZENCİRKESER Kaan 1304   GAZİANTEP
13 KARAKAYA Mehmet 1174   DENİZLİ 3 0 - 1 KOYUNCU Hakan 1462   MUĞLA
14 SALHAN Arda 1165   İZMİR ½ - ½ ŞİŞİK Mustafa Cem 1245   İSTANBUL
15 ÖZCAN Alperen 1503   MUĞLA 2 1 - 0 2 TEK Tahsin Emin 1151   KONYA
16 BAKİOĞLU Can 1148   İZMİR 2 0 - 1 2 DURUKAN Giray Kaan 1502   SİVAS
17 ERGİN Şahin 1146   TEKİRDAĞ 2 1 - 0 2 YUNUS Barış 1440   İZMİR
18 HIZ Umut Can 1144   ORDU 2 0 - 1 2 KOÇYİĞİT Abdul Aziz 1400   AKSARAY
19 NALBANT Tan Ozan 1139   MANİSA 2 1 - 0 2 UZGUR Arda 1379   MUĞLA
20 DOĞAN Talha Yiğit 1134   İSTANBUL 2 1 - 0 2 ÇOLAK Selçuk Emre 1346   AYDIN
21 AKGÜN Arda 1343   MANİSA 2 1 - 0 2 SOYLU Burak Mert 1131   İZMİR
22 DEMIR Berkay 1128   K.K.T.C. 2 0 - 1 2 ATAŞ Ali Arda 1336   HATAY
23 ALPAY Osman Kaan 1335   ZONGULDAK 2 1 - 0 2 KOCA Sarp Kağan 1124   İSTANBUL
24 ZORBAZ Selim Yiğit 1124   ANTALYA 2 0 - 1 2 HASANOĞLU Hakan 1333   ADANA
25 ATAY Enes 1121   AFYONKARAHİSAR 2 0 - 1 2 YORULMAZ Ahmet 1322   ZONGULDAK
26 BAHAR Mevlüt 1297   KONYA 2 0 - 1 2 EKEN Şevki Kıvanç 1119   ANTALYA
27 DÖLEK Gökalp Deniz 1284   SAKARYA 2 0 - 1 2 ERDOĞAN Mehmet Tuna 1115   MERSİN
28 ARSLAN Emre Kaan 1114   ÇANAKKALE 2 0 - 1 2 BOZKURT Cem Ozan 1262   İZMİR
29 DUYMAZ Burak Ege 1258   İZMİR 2 1 - 0 2 CAN Kağan Gökalp 1112   AKSARAY
30 KOÇAK Metehan 1116   ESKİŞEHİR 2 0 - 1 2 GENÇ Başar 1257   HATAY
31 AKSÖZ Rüzgar Bulut 1255   İSTANBUL 2 1 - 0 2 ÖZTUKSAVUL İda 1112   İSTANBUL
32 CEYLAN Atakan 1112   TEKİRDAĞ 2 ½ - ½ 2 ÇEVİK Salih Çağrı 1247   KIRIKKALE
33 AYDIN Aytaç 1111   ANKARA 2 0 - 1 2 YILMAZ Mehmet Berat 1246   AKSARAY
34 GÜL Yusuf 1108   İZMİR 2 1 - 0 2 TUGOLBAEV Aktan 1243   ADANA
35 ÖZEMİR Jan Deniz 1238   İSTANBUL 2 1 - 0 2 TANRIYAR Ozan 1100   İSTANBUL
36 AVCI Ege 1092   MERSİN 2 0 - 1 2 ASLANALP Yahya 1237   MANİSA
37 ÇETİN Ahmet Aydın 1230   BOLU 2 1 - 0 2 ÜLGEN Kadirhan 1080   MERSİN
38 ÖZTÜRK Ömer 1077   İZMİR 2 1 - 0 2 KAPLAN Kerim 1224   MUĞLA
39 YILMAZ Yiğit 1070   MERSİN 2 0 - 1 2 İSMAİLOĞLU Efe 1223   İSTANBUL
40 ONUN Alperen 1067   İZMİR 2 0 - 1 2 ÖZEL Yasin 1219 1221 BURSA
41 ELVEREN Çınar 1215   ANKARA 2 0 - 1 2 ALTINDAĞ Azizhan 1065   DENİZLİ
42 TOMRU İbrahim 1054   İZMİR 2 1 - 0 2 YAMAN Ömer Yiğit 1197   ISPARTA
43 MUTLU Furkan 1196   KAYSERİ 2 0 - 1 2 ÇOBAN Ali Burak 1057   BURSA
44 NURAN Deniz 1043   İZMİR 2 1 - 0 2 TÜNCER Ömer 1196   TEKİRDAĞ
45 ALTAY Sinan Can 1033   KOCAELİ 2 0 - 1 2 DEMİR Ege Orkan 1194   MANİSA
46 SUNA Veli Deniz 1022   MERSİN 2 1 - 0 2 SERİN Emre 1192   AYDIN
47 YAMAN Emirhan 1173   MANİSA 2 0 - 1 2 DÜNDAR Göktuğ 1055   ANKARA
48 BARUT Alp 1016   DENİZLİ 2 0 - 1 2 GÜVENOĞLU Aydın Altar 1172   MERSİN
49 AYTİN Ali Yiğit     DÜZCE 2 1 - 0 2 CENGİZ Kaan Emre 1170   MANİSA
50 MOLLA Raif Ege     BURSA 2 0 - 1 2 SEZGİN Talha 1170   TRABZON
51 KANER Ali Talha 1169   İSTANBUL 2 1 - 0 2 PEKKUL Arda 1000   BURSA
52 ŞAHİN Hüseyin Furkan     İZMİR 2 0 - 1 2 KORKMAZ Kağan 1169   BURSA
53 ŞAHİN Taha 1167   MERSİN 2 1 - 0 2 EKİZ Mert Erol     DENİZLİ
54 MORGÜN Boran 1153   İSTANBUL 2 1 - 0 2 YAVUZ Ahmet Arif     SAMSUN
55 ERTÜRK Bariş 1304   GAZİANTEP 1 - 0 2 KARAKUZU Efe     MANİSA
56 İNCE Mustafa Alp     İZMİR 0 - 1 ELGİN Ömür 1166   MERSİN
57 TOSUN Buğra 1105   İSTANBUL 1 - 0 ŞATIR Eray     ANKARA
58 YEŞİL Emrah Ege 1400   İSTANBUL 1 1 - 0 1 KARA Ali 1083   YOZGAT
59 YANIK Yiğit 1326   ANTALYA 1 1 - 0 1 YILDIR Mustafa Efe 1083   KAHRAMANMARAŞ
60 SAĞIR Ömer Alp 1304   İZMİR 1 1 - 0 1 ALTIN Çağatay 1076   ESKİŞEHİR
61 ÖZKAN Taha 1265   İSTANBUL 1 1 - 0 1 ÇAKICI Berkay Efe 1076   KONYA
62 BOSTAN Baturalp 1064   AYDIN 1 0 - 1 1 KOŞKA Efe 1208   KAYSERİ
63 MAT Eren 1061   DENİZLİ 1 1 - 0 1 GÜLER Bahadır Toprak 1202   DÜZCE
64 ERGÜN Ekin Fuat 1190   KAYSERİ 1 ½ - ½ 1 ATASOY Kaan Çınar 1063   MUĞLA
65 ÇOLAK Alper 1056   AYDIN 1 0 - 1 1 ÖZTÜRK Arslan Buğra 1190   TOKAT
66 ACABEY İsmail Efe 1187   İZMİR 1 1 - 0 1 NURLU Berk Deniz 1063   HATAY
67 ÖNAL Cenk 1050   SAKARYA 1 0 - 1 1 TÜRKOĞLU Eren 1180   AYDIN
68 GÜÇLÜ Ayberk 1179   KAYSERİ 1 0 - 1 1 GÜR Gürbüz 1046   DENİZLİ
69 GENGÖR Gökalp 1012   İZMİR 1 0 - 1 1 KAYA Anıl Efe 1177   İSTANBUL
70 ÖZDEMİR Deniz 1047   KONYA 1 0 - 1 1 KARTAL Egemen 1174   MUĞLA
71 CANSU Ege 1170   İSTANBUL 1 0 - 1 1 KAHRAMAN İsmet Rauf 1042   DENİZLİ
72 SARSIK Kağan 1170   ZONGULDAK 1 1 - 0 1 ALPAY Arda Tahsin 1032   ZONGULDAK
73 AKDENİZ Mehmet Fatih     BATMAN 1 0 - 1 1 OKTAR Tiber 1147   İSTANBUL
74 TOKER Ali Berk 1147   MUĞLA 1 0 - 1 1 KURŞUN Mehmet Efe 1022   İZMİR
75 BAKIRCI Ayberk Demir     İZMİR 1 0 - 1 1 ALYANAK Akay 1141   İSTANBUL
76 CEYLAN Mehmet Hilmi 1140   BATMAN 1 ½ - ½ 1 GÖKCE Yiğit 1017   MUĞLA
77 GÖKÇEK Ahmet     ANKARA 1 0 - 1 1 EKER Ahmet Haktan 1140   SİVAS
78 NAY Berk     K.K.T.C. 1 0 - 1 1 TÜMAY Arman 1139   MERSİN
79 TAMAR Mert Ömer     SAKARYA 1 0 - 1 1 KAYA Altan 1133   İSTANBUL
80 YALÇIN Sami Yusuf 1133   BATMAN 1 0 - 1 1 YILDIZ Ayberk 1013   BURSA
81 YILMAZ Mustafa Ege 1124   AYDIN 1 1 - 0 1 AVCI Bartu     İZMİR
82 UĞURLU Sabri Yiğit     MERSİN 1 1 - 0 1 ARISAN Cihangir Doğukan 1104   İSTANBUL
83 EFE Emir Alaettİn 1104   KOCAELİ 1 1 - 0 1 BAHÇELİOĞLU Deniz     ANKARA
84 YILDIRIM Utku 1103   ANTALYA 1 1 - 0 1 DARAKÇI Muhammed Ensar     BATMAN
85 ERCAN Ahmet Servet 1101   KONYA 1 1 - 0 1 GÜRBÜZ Emirhan     ANKARA
86 YILMAZ Poyraz     İZMİR 1 0 - 1 1 ALABAŞ Anıl 1100   ÇANAKKALE
87 ZEYBEKCİ Tarık Efe 1100   DENİZLİ 1 1 - 0 1 MORAN Halil Çağan     DENİZLİ
88 ÇIRAK Mehmet Ediz     ANKARA 1 0 - 1 1 UZUN Kayra Asrın 1094   İZMİR
89 AYDIN Burak 1093   ORDU 1 0 - 1 1 NUR Rüstem     AYDIN
90 ÖZDİLLİ Oğuzhan 1092   ÇORUM 1 1 - 0 1 SABANCI İlker     K.K.T.C.
91 KATIRCI Arda 1088   İSTANBUL 1 1 - 0 1 TUNÇDEMİR Kaan     İZMİR
92 SİNANOĞLU Yusuf 1088   İZMİR 1 1 - 0 1 ÇETİN Mete     ANKARA
93 ÖNEL Yusuf Ege     ISPARTA 1 0 - 1 1 BEŞE Arda 1087   ADANA
94 ÖZDERYA Doğukan 1087   İZMİR 1 1 - 0 1 ÇİL Egemen     ANKARA
95 ÖZEN Umut Kerem     ANTALYA 1 1 - 0 1 BAŞÖZ Uygar Batın 1085   SAKARYA
96 YALNIZ Osman İsmet 1085   KONYA 1 1 - 0 1 ÖZKUL Talha     SİVAS
97 GÖNEN Mehmet Orkun 1063   NİĞDE ½ ½ - ½ ½ OKUYAN Ali     HATAY
98 ÖZTÜRK Erkan Deniz     ANKARA ½ 0 - 1 ½ AKKAŞ Halil İbrahim 1038   MUĞLA
99 UZADALI Ege Can     MERSİN ½ 1 - 0 ½ AKTUĞ Efe     ANKARA
100 KOÇYİĞİT Yiğit 1197   MUĞLA 0 1 - 0 0 BULUTLAR Sarp Ersoy     İSTANBUL
101 BOZDAĞ Armağan Emre 1100   İSTANBUL 0 1 - 0 0 DENİZ Yiğit     MANİSA
102 ALTUN Fırat 1041   İSTANBUL 0 1 - 0 0 DOĞAN Mirzahan     KONYA
103 DEMİRELLİ Selim 1030   BALIKESİR 0 1 - 0 0 ECE Enes     BİTLİS
104 ERDİNÇ Fatih Akın     İSTANBUL 0 0 - 1 0 AKHAN Muhammed Taha     BİTLİS
105 AKSOY Arda     ARTVİN 0 ½ - ½ 0 GOLOĞLU Demir     İSTANBUL
106 ALTIOK Kaan     İSTANBUL 0 1 - 0 0 KURUNÇ Hüseyin Doruk     ANTALYA
107 KAHRİMAN Ahmet Efe     HATAY 0 0 - 1 0 ASLAN Efe Kaan     SİNOP
108 ATLI Hüseyin Ege     MUĞLA 0 1 - 0 0 YAMAN Emre     KIRKLARELİ
109 AVERBEK Necat Hüseyin     MARDİN 0 1 - 0 0 ÖZAY Doruk     İSTANBUL
110 KEMER Ahmet     ANTALYA 0 0 - 1 0 AYHAN Aytuğ     İZMİR
111 UZER Arda     İZMİR 0 1 - 0 0 BIÇAKLIOĞLU Denizhan     SAKARYA
                       
                       
                       
.
Turkish Chess Federation © 2014