bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
8 YAŞ KIZ
 
Organizatör : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ(34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN(6351930)
Hakem : NA Ayşegül AKDENİZ(3802510)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1145
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Tur 4 de 27.01.2015 da 10.00
 
 
M.no SOYADI-ADI UKD İLİ Puanlar sonuc. Puanlar SOYADI-ADI UKD İLİ
1 ÜNAL Beren 1236 ISPARTA 3 0 - 1 3 ENÇ Nilsu 1404 ÇANAKKALE
2 WCM KAYIŞ Gülcan Sena 1371 İZMİR 3 ½ - ½ 3 UYSAL Nehir 1157 MERSİN
3 BALOĞLU Dila 1259 GAZİANTEP 3 1 - 0 3 DÖNMEZ Gülin 1146 DENİZLİ
4 DOĞANOĞLU Doğa 1056 MERSİN 3 1 - 0 3 EKŞİ Ece Aylin 1248 ANTALYA
5 AKIN Duru 1196 ANTALYA 0 - 1 SARICA Elif 1266 KOCAELİ
6 ALPSOYLU Irmak 1082 MERSİN 0 - 1 2 YANIK Meriç 1400 AKSARAY
7 ÖZVARDAR Yağmur 1102 İZMİR 2 0 - 1 2 AKAT Elifnaz 1341 BALIKESİR
8 ALTINTAŞ Eda Nur 1307 İSTANBUL 2 0 - 1 2 BAŞPINAR Dila 1090 İSTANBUL
9 SERT Ezgi Naz 1100 ISPARTA 2 0 - 1 2 TARLABAŞI Ceyda 1203 İSTANBUL
10 İKİIŞIK Melike Bilge 1090 İSTANBUL 2 0 - 1 2 YAKICI Bersu 1188 İZMİR
11 GÜL Zeynep 1180 TEKİRDAĞ 2 0 - 1 2 ÖZKAYA Rüya Pelin 1075 MERSİN
12 AVLIK Aysima   AKSARAY 2 0 - 1 2 YAZĞAN Nehir 1163 MANİSA
13 BEREKETOĞLU Nadiye 1063 HATAY 2 0 - 1 2 ASLAN Elif Çağıl 1146 İZMİR
14 KÜÇÜK Alara 1012 K.K.T.C. 2 1 - 0 2 DEMİREZEN Akkiz Ela 1144 KAYSERİ
15 AKDOĞAN Menekşe 1141 İZMİR 2 1 - 0 2 KURAK Dila 1081 İZMİR
16 DİNÇER Çağla   ANTALYA 2 1 - 0 2 DEĞİRMENCİ Şevval Naz 1128 TEKİRDAĞ
17 ÖZVARDAR Irmak 1121 İZMİR 2 0 - 1 2 GÜLTEKİN Meriç 1061 İSTANBUL
18 ŞENGÜL Irmak 1126 İZMİR 0 - 1 ESİN Fatmanur 1021 ÇANAKKALE
19 DAMKACI Elif Naz 1026 MUĞLA 0 - 1 ATAK Mina 1108 İSTANBUL
20 VANLIOĞLU Ece 1000 BURSA 0 - 1 1 ÇENGEL Melisa 1124 İSTANBUL
21 ERTAŞKIN Zeliha Gökçe 1010 KIRKLARELİ 1 0 - 1 1 DEDE İlter Bilge 1394 DENİZLİ
22 BERKİ Elif 1000 İSTANBUL 1 1 - 0 1 KARA Asmin Zer 1113 İSTANBUL
23 BİNGÖL Ela   İZMİR 1 ½ - ½ 1 ÖRDOĞLU Çisem 1101 KARAMAN
24 MUŞTU Hatice Aslı   İSTANBUL 1 0 - 1 1 CAN Aşkin Beliz 1083 ÇANAKKALE
25 TOKSÖZ Tuhana   İZMİR 1 1 - 0 1 DİKMEN Meltem 1063 ANKARA
26 ÇAVUŞ Belemir   TEKİRDAĞ 1 0 - 1 1 DAĞ Şevval 1051 İZMİR
27 ÖZTÜRK Nesrin Berra 1049 İSTANBUL 1 1 - 0 1 AKBAY Zümrüt Ecrin   ANKARA
28 ÖZEN İdil   ISPARTA 1 ½ - ½ 1 YILDIRIM Semanur 1047 DİYARBAKIR
29 KARATAŞ Elif 1045 YALOVA 1 1 - 0 1 AKTARLA Nehir   MERSİN
30 TASLAK Seden Su 1034 MUĞLA 1 ½ - ½ 1 DOĞAN İrem Nur   AKSARAY
31 POLAT Çağla Deniz 1027 HATAY 1 0 - 1 1 DİRİCAN Feride   ANTALYA
32 ALBAYRAK Ayşe Nur Ceren 1020 ARTVİN 1 1 - 0 1 GÖL Rüya Nisa   ORDU
33 TAVLAŞ Eylül Elif   İSTANBUL ½ ½ - ½ ½ KAYAHAN Ada   İZMİR
34 KAVAKTAN Nehir 1112 İZMİR 0 1 - 0 0 BİLEN DİLA   K.K.T.C.
35 SUBAŞI Nudem Yağmur 1028 MUĞLA 0 0 - 1 0 ERSOY Nil   İZMİR
36 SEVİNÇ Nisa   MUĞLA 0 1 - 0 0 DÖNMEZ Sümeyye 1019 KARAMAN
37 JAKOBY Aleya 1004 İSTANBUL 0 1 - 0 0 ÖZSARAÇ Nil   KIRKLARELİ
.
Turkish Chess Federation © 2014