bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
9 YAŞ KIZ
 
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ (34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN (6351930)
Hakem : NA Cüneyt Kamil YILDIRIM (34506373)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1168
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
9.Turdan Sonra Çapraz Tablo
 
S.No. SOYADI - ADI İLİ UKD ELO 1.Rd. 2.Rd. 3.Rd. 4.Rd. 5.Rd. 6.Rd. 7.Rd. 8.Rd. 9.Rd. Puanlar BH. BH. SB vict MBl Sıra
1 KAYA Sıla İSTANBUL 1307 1464 48 w 1 28 b 1 23 w 1 11 b ½ 14 w 0 17 b 1 20 w 0 32 w 1 33 b 1 46 41½ 32.50 6 4 10
2 MOĞUL Ceyda İZMİR 1437   49 b 1 29 w 0 43 b ½ 68 w 0 38 b 1 69 w 1 32 b 0 40 w 1 53 b 1 35 31 21.00 5 5 27
3 AYDIN Gülenay DENİZLİ 1396   50 w 1 32 b 1 25 w 1 13 b 0 11 w ½ 21 b 0 30 w 1 17 b 1 34 w 1 49½ 45 35.00 6 4 8
4 AYDEMİR Sermin Naz MERSİN 1387 1096 51 b 1 33 w 0 55 b 1 37 w 1 32 b ½ 29 w 1 16 b 1 11 w ½ 35 b 1 7 43½ 39 35.25 6 5 6
5 KAYA Ilgın MERSİN 1387   52 w 1 34 b 1 26 w 1 15 b 1 13 w 0 14 b 0 50 w 1 25 b 1 20 w 1 7 50½ 46 38.50 7 4 3
6 GÜNEŞ Gülenay MUĞLA 1366   53 b 1 35 w 0 57 b 1 39 w ½ 29 b 0 42 w 0 74 b 1 94 w 1 32 b 1 38½ 34½ 23.00 5 5 25
7 POSTOĞLU Gülden MUĞLA 1366   54 w 1 36 b 0 56 w 1 16 b 1 46 w 1 23 b 1 15 w ½ 21 b ½ 22 w 1 7 43½ 39½ 36.75 6 4 5
8 KOYUNCU Haticesu DENİZLİ 1348 1295 55 b 1 37 w 1 27 b 1 33 w 1 9 b 1 13 w 0 11 b 0 15 w 0 41 b 1 6 48 43 30.00 6 5 11
9 ÖZ İrem Ezra ADIYAMAN 1314   56 w 1 39 b 1 36 w 1 20 b 1 8 w 0 33 b ½ 21 w 0 34 b 0 26 w 1 43½ 39½ 26.25 5 4 22
10 YILMAZ Gökçen İSTANBUL 1185 1311 57 b 0 87 w 1 64 b 1 41 w 0 68 b 1 37 w 0 55 b 1 45 w 0 63 b ½ 37 34 17.25 4 5 48
11 KEBAPÇI Defne MANİSA 1299 1049 58 w 1 40 b 1 46 w 1 1 w ½ 3 b ½ 36 b 1 8 w 1 4 b ½ 13 b ½ 7 48½ 44½ 38.25 5 5 4
12 GÜRŞEN Deniz İSTANBUL 1294   59 b 1 41 w 0 66 b 1 43 w 1 33 b 0 44 w ½ 42 b 1 53 w 1 21 b 0 37½ 34 21.25 5 5 26
13 KESKİN Elif İSTANBUL 1280 1212 61 w 1 42 b 1 60 w 1 3 w 1 5 b 1 8 b 1 14 w 1 20 b 1 11 w ½ 49 44½ 48.50 8 4 1
14 KARASAKAL Deniz İSTANBUL 1276 1253 62 b 1 43 w ½ 41 b 1 29 w 1 1 b 1 5 w 1 13 b 0 33 w 1 15 b 1 48 44 40.00 7 5 2
15 TÜRKOĞLU Sıla Eylül MUĞLA 1272   63 w 1 44 b 1 72 w 1 5 w 0 35 b 1 41 w 1 7 b ½ 8 b 1 14 w 0 47½ 43 33.00 6 4 9
16 ÖZKAN Elif İZMİR 1258   64 b 1 45 w 1 29 b ½ 7 w 0 39 b 1 32 w 1 4 w 0 58 b 0 49 b 1 43½ 39 24.50 5 5 23
17 ERKİN Rumeysa İSTANBUL 1254   65 w 1 46 b 0 58 w ½ 86 b 1 42 w 1 1 w 0 44 b 1 3 w 0 29 b ½ 5 40½ 36½ 21.25 4 4 34
18 ÇAĞLAR Gülşen Sena MERSİN 1251   66 b 1 57 w 1 33 b 0 45 w 1 41 b 0 43 w 1 37 b 1 35 w 0 60 b 1 6 40 36 27.00 6 5 17
19 ALP Hilal Melis YALOVA 1249   67 w 1 60 b 0 63 w 1 36 b 0 54 w 1 46 b 1 33 w 0 50 b 0 69 w 1 5 37 33 20.00 5 4 38
20 ZÜYLİ Melike KAYSERİ 1242   68 b 1 70 w 1 35 b 1 9 w 0 60 b 1 72 w 1 1 b 1 13 w 0 5 b 0 6 47½ 43 31.00 6 5 12
21 TEPELİ Suğra İZMİR 1233   69 w 1 72 b 0 65 w 1 42 b ½ 58 b 1 3 w 1 9 b 1 7 w ½ 12 w 1 7 43 39 36.75 6 4 7
22 ÇİFTÇİ Zeynep KOCAELİ 1230   70 b 0 67 w 1 69 b 1 51 w 1 72 b 0 45 w 1 41 b 1 60 w 1 7 b 0 6 38 35 24.50 6 5 18
23 ÜSTER Defne İSTANBUL 1203 1223 71 w 1 75 b 1 1 b 0 53 w 1 70 b 1 7 w 0 60 b 0 72 w 1 45 b 1 6 42 37½ 28.00 6 5 14
24 IŞIK Zeynep İSTANBUL 1214   72 b 0 68 w ½ 93 b 1 58 w 0 73 b 0 66 w 1 83 b 1 42 w 1 88 b 1 34½ 31 20.75 5 5 28
25 ÖNER Deniz KONYA 1214   73 w 1 80 b 1 3 b 0 60 w 0 55 b 1 51 w 1 72 b 1 5 w 0 70 b 1 6 40 36½ 25.00 6 5 16
26 BOZKAYA Sare TOKAT 1202   74 b 1 79 w 1 5 b 0 70 w 0 63 b 1 53 w 0 69 b 1 88 w ½ 9 b 0 40 36 18.25 4 5 47
27 ÇETİN Sümeyye BALIKESİR 1200   76 w 1 96 b 1 8 w 0 44 b 1 36 w 0 50 b 0 63 w 0 67 b 1 71 w 0 4 35½ 32½ 11.50 4 4 63
28 ATALAR Göksu Naz TRABZON 1194   77 b 1 1 w 0 70 b 0 71 w 1 65 b 1 60 w 0 88 b 0 57 w 0 76 b ½ 38½ 34½ 14.75 3 5 74
29 KAYA Elif MERSİN 1194   78 w 1 2 b 1 16 w ½ 14 b 0 6 w 1 4 b 0 58 w 0 44 b 1 17 w ½ 5 45 41½ 22.25 4 4 31
30 ZENGİN İclal İlayda ORDU 1194   79 b 0 69 w 0 76 b 1 73 w ½ 81 b 1 68 w 1 3 b 0 49 w 0 86 w 1 35½ 32 16.75 4 4 52
31 KIPIK Feyza ANTALYA 1190   80 w 0 71 b 1 73 w 1 46 b 0 69 w 0 75 b 1 86 w 1 63 b 1 58 w 1 6 35½ 31½ 26.50 6 4 19
32 CENGİZ Nehir Şara MERSİN 1188   81 b 1 3 w 0 74 b 1 83 w 1 4 w ½ 16 b 0 2 w 1 1 b 0 6 w 0 43½ 40½ 18.50 4 4 44
33 KALENDER Hatice Kübra YALOVA 1185   82 w 1 4 b 1 18 w 1 8 b 0 12 w 1 9 w ½ 19 b 1 14 b 0 1 w 0 49 44 30.25 5 4 20
34 ACAR İlayda ANTALYA 1179   83 b 1 5 w 0 77 b 1 72 w 0 74 b 1 70 w 1 53 b ½ 9 w 1 3 b 0 41 37 23.25 5 5 24
35 ANAÇOĞLU Çisel ANKARA 1178   84 w 1 6 b 1 20 w 0 50 b 1 15 w 0 52 b 1 36 w 1 18 b 1 4 w 0 6 45 41 28.50 6 4 13
36 KÖKSAL Zeynep Su ANTALYA 1175   85 b 1 7 w 1 9 b 0 19 w 1 27 b 1 11 w 0 35 b 0 70 w 0 57 b 0 4 44½ 40½ 19.50 4 5 56
37 DOĞAN Özge KAYSERİ 1168   86 w 1 8 b 0 75 w 1 4 b 0 80 w 1 10 b 1 18 w 0 71 b 1 50 w 0 5 42½ 38½ 21.50 5 4 33
38 DOĞAN Nehir KIRIKKALE 1166   87 b 0 74 w 0 81 b ½ 89 w 1 2 w 0 78 b 0 97 w ½ 84 b 0 92 w 0 2 23½ 21½ 4.50 1 4 96
39 ÇINAR Ceylin İZMİR 1166   88 w 1 9 w 0 79 b 1 6 b ½ 16 w 0 58 b 0 54 w 1 48 b ½ 75 w 1 5 40 36 22.50 4 4 35
40 BAŞARAN Hatice Azra BALIKESİR 1157   89 b 1 11 w 0 83 b 0 74 w 0 76 b 1 85 w ½ 68 b 1 2 b 0 54 w ½ 4 34½ 32 13.75 3 5 65
41 TOPAL Berfin ANKARA 1156   90 w 1 12 b 1 14 w 0 10 b 1 18 w 1 15 b 0 22 w 0 80 b 1 8 w 0 5 46 42 24.00 5 4 30
42 BARLAS Berra Fatoş DENİZLİ 1143   91 b 1 13 w 0 85 b 1 21 w ½ 17 b 0 6 b 1 12 w 0 24 b 0 73 w 1 44 40½ 17.00 4 5 43
43 COŞGUN Başak ANKARA 1142   92 w 1 14 b ½ 2 w ½ 12 b 0 75 w 1 18 b 0 71 w 0 69 b 0 67 w 1 4 40½ 37½ 16.00 3 4 59
44 KARABACAK Ceylin Deniz ANKARA 1134   93 b 1 15 w 0 87 b 1 27 w 0 83 b 1 12 b ½ 17 w 0 29 w 0 68 b 0 37 34½ 11.25 3 5 75
45 SAĞBAŞ Ayça Buket İSTANBUL 1134   94 w 1 16 b 0 80 w 1 18 b 0 84 w 1 22 b 0 90 w 1 10 b 1 23 w 0 5 40 36 19.50 5 4 36
46 ŞAHİN Dilem KIRKLARELİ 1134   95 b 1 17 w 1 11 b 0 31 w 1 7 b 0 19 w 0 70 b 0 64 w 1 72 b ½ 42½ 39½ 18.75 4 5 45
47 AYDIN Delfinay Zeynep SAKARYA 1127   96 w 0 73 b 0 78 w 1 75 b 0 77 w 1 71 b 0 82 w 1 86 b 0 84 w 1 4 30 27½ 13.50 4 4 71
48 YALÇIN Nehir ISPARTA 1124   1 b 0 77 w 0 89 b ½ 93 w ½ 79 b 1 74 w ½ 85 b 1 39 w ½ 94 b ½ 32½ 30½ 16.25 2 5 54
49 CEYLAN Simay Gül BALIKESİR 1121   2 w 0 76 b 1 86 w 0 80 b 0 78 w ½ 97 b 1 73 w 1 30 b 1 16 w 0 33 30½ 14.75 4 4 53
50 KANTER Özüm BURSA 1121   3 b 0 81 w 1 94 b 1 35 w 0 85 b 1 27 w 1 5 b 0 19 w 1 37 b 1 6 41 37½ 24.50 6 5 15
51 TEZCAN Ela Berru BALIKESİR 1120   4 w 0 78 b 1 88 w 1 22 b 0 86 w 1 25 b 0 80 w 0 75 b 0 77 w 0 3 39½ 35½ 11.00 3 4 79
52 BEKDEMİR Şevval GİRESUN 1119   5 b 0 83 w 0 91 b 1 77 w 1 88 b 1 35 w 0 94 b 0 65 w 1 79 b 0 4 38½ 34½ 13.50 4 5 60
53 GÜNEŞ Deren İZMİR 1116   6 w 0 82 b 1 96 w 1 23 b 0 90 w 1 26 b 1 34 w ½ 12 b 0 2 w 0 40½ 36½ 16.75 4 4 46
54 AVCILAR Fatıma GAZİANTEP 1110   7 b 0 85 w 0 95 b 1 79 w 1 19 b 0 83 w ½ 39 b 0 74 w 1 40 b ½ 4 36 33½ 14.00 3 5 61
55 YILDIZ Begüm ANKARA 1109   8 w 0 84 b 1 4 w 0 82 b 1 25 w 0 73 b 1 10 w 0 90 b 1 80 w 1 5 39 35½ 18.50 5 4 37
56 ŞİMŞEK Gülsunur ANTALYA 1108   9 b 0 89 w 1 7 b 0 85 w 0 87 b 1 88 w 0 76 b 1 79 w 0 81 b 1 4 34½ 32 11.00 4 5 66
57 SOLAK Şura İSTANBUL 1105   10 w 1 18 b 0 6 w 0 84 b 0 82 w 1 80 b 0 78 w 1 28 b 1 36 w 1 5 34½ 31½ 18.50 5 4 40
58 EREN Beril BURSA 1104   11 b 0 91 w 1 17 b ½ 24 b 1 21 w 0 39 w 1 29 b 1 16 w 1 31 b 0 46 41 24.50 5 5 21
59 MEMİLİ Rümeysa AKSARAY 1099   12 w 0 86 b 0 82 w 0 61 b 1 92 b 1 94 w 0 79 b 0 87 w 1 83 b 0 3 32 29½ 8.00 3 5 84
60 TÜRÜNZ Dilek ÇANAKKALE 1099   - - 1 19 w 1 13 b 0 25 b 1 20 w 0 28 b 1 23 w 1 22 b 0 18 w 0 5 48 43½ 24.50 4 4 29
61 TOKBAŞ Sıla SAMSUN 1093   13 b 0 93 w ½ 68 b 0 59 w 0 89 b ½ 81 w ½ 66 b 1 83 w ½ 65 b 0 3 32½ 30½ 9.00 1 5 82
62 YAVUZ Elif Sıla İSTANBUL 1092   14 w 0 88 b 0 84 w 0 78 b 0 95 w 0 - - 1 92 b 0 91 w 1 96 b 1 3 26½ 25 4.00 2 4 88
63 MUTLU Elif Naz İZMİR 1091   15 b 0 95 w 1 19 b 0 87 w 1 26 w 0 84 b 1 27 b 1 31 w 0 10 w ½ 36 33½ 14.25 4 4 50
64 UĞUR Elif Almıla MUĞLA 1091   16 w 0 90 b 1 10 w 0 88 b 0 93 w 1 86 b 0 77 w 1 46 b 0 82 w 0 3 35 31 10.00 3 4 81
65 USLU Şenız ORDU 1087   17 b 0 97 w 1 21 b 0 92 w 1 28 w 0 90 b 0 84 w 1 52 b 0 61 w 1 4 32 29½ 10.50 4 4 70
66 ÖZALP Şevval DENİZLİ 1084   18 w 0 92 b 1 12 w 0 90 b 0 97 w ½ 24 b 0 61 w 0 93 b 1 89 w 1 30½ 28½ 7.50 3 4 77
67 KURT Beyza ESKİŞEHİR 1078   19 b 0 22 b 0 90 w 0 91 w 1 94 b 0 89 w 1 81 b 1 27 w 0 43 b 0 3 32 30 6.00 3 5 83
68 ARSLAN Zeynep Naz MERSİN 1074   20 w 0 24 b ½ 61 w 1 2 b 1 10 w 0 30 b 0 40 w 0 78 b 1 44 w 1 36½ 33½ 17.25 4 4 49
69 ŞAHİN Zülal Göksu TOKAT 1072   21 b 0 30 b 1 22 w 0 94 w 1 31 b 1 2 b 0 26 w 0 43 w 1 19 b 0 4 42½ 38½ 18.50 4 5 57
70 GÜVERCİNCİ Doğa HATAY 1071   22 w 1 20 b 0 28 w 1 26 b 1 23 w 0 34 b 0 46 w 1 36 b 1 25 w 0 5 42½ 38½ 22.50 5 4 32
71 ÇALIŞKAN Bade Su İZMİR 1071   23 b 0 31 w 0 97 b 1 28 b 0 96 w 1 47 w 1 43 b 1 37 w 0 27 b 1 5 34½ 32½ 15.50 5 5 39
72 YİĞİT Cansu İSTANBUL 1069   24 w 1 21 w 1 15 b 0 34 b 1 22 w 1 20 b 0 25 w 0 23 b 0 46 w ½ 48½ 43 26.25 4 4 42
73 DEDA Yağmur İZMİR 1059   25 b 0 47 w 1 31 b 0 30 b ½ 24 w 1 55 w 0 49 b 0 85 w 1 42 b 0 40 36 15.25 3 5 73
74 YALÇIN Sudenaz ISPARTA 1049   26 w 0 38 b 1 32 w 0 40 b 1 34 w 0 48 b ½ 6 w 0 54 b 0 90 w 0 36½ 32½ 8.25 2 4 89
75 GÜNDÜZ Ekin İZMİR 1042   97 b 1 23 w 0 37 b 0 47 w 1 43 b 0 31 w 0 87 b 1 51 w 1 39 b 0 4 35½ 33 11.50 4 5 62
76 DİNÇ Nehir İZMİR 1037   27 b 0 49 w 0 30 w 0 95 b 1 40 w 0 91 b 1 56 w 0 92 b 1 28 w ½ 29½ 27 7.75 3 4 78
77 YURTSEVER Ela İZMİR 1035   28 w 0 48 b 1 34 w 0 52 b 0 47 b 0 92 w 1 64 b 0 95 w 1 51 b 1 4 30 27½ 12.50 4 5 72
78 SÜZGÜN Ece ANKARA 1034   29 b 0 51 w 0 47 b 0 62 w 1 49 b ½ 38 w 1 57 b 0 68 w 0 85 b 0 32 29½ 6.75 2 5 90
79 TONBUŞ Hafize ISPARTA 1031   30 w 1 26 b 0 39 w 0 54 b 0 48 w 0 93 b 1 59 w 1 56 b 1 52 w 1 5 33½ 30½ 17.50 5 4 41
80 AKKAPULU Beren Yaprak ADANA 1024   31 b 1 25 w 0 45 b 0 49 w 1 37 b 0 57 w 1 51 b 1 41 w 0 55 b 0 4 41½ 37 18.50 4 5 58
81 DAYAN Ceren DENİZLİ 1024   32 w 0 50 b 0 38 w ½ 96 b 1 30 w 0 61 b ½ 67 w 0 97 b 1 56 w 0 3 29 27 6.00 2 4 86
82 KURT Sıla Nazlı ANKARA 1017   33 b 0 53 w 0 59 b 1 55 w 0 57 b 0 95 w 1 47 b 0 96 w 1 64 b 1 4 32½ 30 10.00 4 5 69
83 UZUN Aybüke SAMSUN 1017   34 w 0 52 b 1 40 w 1 32 b 0 44 w 0 54 b ½ 24 w 0 61 b ½ 59 w 1 4 34 31 14.50 3 4 67
84 YUNUS Delfin MERSİN 1014   35 b 0 55 w 0 62 b 1 57 w 1 45 b 0 63 w 0 65 b 0 38 w 1 47 b 0 3 36 33½ 9.50 3 5 80
85 SOYLU Doğa MANİSA 1012   36 w 0 54 b 1 42 w 0 56 b 1 50 w 0 40 b ½ 48 w 0 73 b 0 78 w 1 34½ 31 12.50 3 4 76
86 TOPRAK Kudret DÜZCE 1000   37 b 0 59 w 1 49 b 1 17 w 0 51 b 0 64 w 1 31 b 0 47 w 1 30 b 0 4 35 32 14.50 4 5 64
87 AYKAÇ Ayça Azra İSTANBUL     38 w 1 10 b 0 44 w 0 63 b 0 56 w 0 96 b 1 75 w 0 59 b 0 97 w ½ 27½ 25½ 4.50 2 4 93
88 COŞKUN Dilruba BURSA     39 b 0 62 w 1 51 b 0 64 w 1 52 w 0 56 b 1 28 w 1 26 b ½ 24 w 0 32½ 29½ 15.25 4 4 55
89 ENSARİ Şeyma İSTANBUL     40 w 0 56 b 0 48 w ½ 38 b 0 61 w ½ 67 b 0 93 w ½ - - 1 66 b 0 26 24 6.75 0 4 94
90 ERMETAL Çilen K.K.T.C.     41 b 0 64 w 0 67 b 1 66 w 1 53 b 0 65 w 1 45 b 0 55 w 0 74 b 1 4 33 30 13.00 4 5 68
91 KAYA Nevres Nur MARDİN     42 w 0 58 b 0 52 w 0 67 b 0 - - 1 76 w 0 95 b 0 62 b 0 93 - - 1 26½ 25½ 2.00 0 4 97
92 MALKOÇ Asel SAMSUN     43 b 0 66 w 0 - - 1 65 b 0 59 w 0 77 b 0 62 w 1 76 w 0 38 b 1 3 27 24½ 7.50 2 4 87
93 PEKUZ Ceylin KIRIKKALE     44 w 0 61 b ½ 24 w 0 48 b ½ 64 b 0 79 w 0 89 b ½ 66 w 0 91 - + 30 28 6.25 1 4 91
94 SAMUK Zehra Ceren EDİRNE     45 b 0 - - 1 50 w 0 69 b 0 67 w 1 59 b 1 52 w 1 6 b 0 48 w ½ 36 33 15.75 3 4 51
95 TOPALOĞLU Nehir SAMSUN     46 w 0 63 b 0 54 w 0 76 w 0 62 b 1 82 b 0 91 w 1 77 b 0 - - 1 3 29½ 27 5.50 2 4 85
96 YILMAZ Hatice Kübra KARAMAN     47 b 1 27 w 0 53 b 0 81 w 0 71 b 0 87 w 0 - - 1 82 b 0 62 w 0 2 29½ 27 6.00 1 4 95
97 ÖZTÜRK İdil ANKARA     75 w 0 65 b 0 71 w 0 - - 1 66 b ½ 49 w 0 38 b ½ 81 w 0 87 b ½ 28½ 26½ 6.50 0 4 92
                                                                             
                                                                             
                                                                             
.
Turkish Chess Federation © 2014