bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
10 YAŞ GENEL
 
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ (34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN(6351930)
Hakem : NA Özgür ACAR (6306675)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1275
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
9. Turdan Sonra Çapraz Tablo
 
SNo. SOYADI - ADI İLİ UKD ELO 1.Rd. 2.Rd. 3.Rd. 4.Rd. 5.Rd. 6.Rd. 7.Rd. 8.Rd. 9.Rd. Puanlar BH. sira
1 CM CAN Işık İSTANBUL 1954 1909 112 b 1 61 w 1 39 b 1 15 w 1 26 b 1 36 w ½ 7 w ½ 19 b 1 3 w 1 8 51 1
2 DOLGUN Can ANKARA 1686 1624 113 w 1 60 b 1 42 w 1 21 b 0 37 b 1 20 w 1 16 b 0 38 w 1 30 b 0 6 50 24
3 DİNÇER Özgür Denız TEKİRDAĞ 1605 1671 114 b 1 63 w 1 41 b 1 25 w ½ 30 b ½ 26 w 1 33 b 1 6 w 1 1 b 0 7 51½ 7
4 BİÇER Atakan Mert İZMİR 1634 1513 115 w 1 62 b 0 116 w 1 102 b 1 49 w 1 21 b 1 9 w 1 15 b ½ 7 w 1 48 3
5 GÜNHAN Arda Baran İZMİR 1628 1458 116 b 1 67 w 1 50 b 1 26 w 0 51 b 1 28 w 1 58 b 1 16 w 1 25 b ½ 47 4
6 ARNAS Enes Buğra ADANA 1625 1446 117 w 1 64 b 1 52 w 1 31 b 1 36 w 0 23 b 1 45 w 1 3 b 0 27 w 1 7 47 10
7 BAŞARA Arda ANTALYA 1610 1557 118 b 1 69 w 1 51 b 1 32 w 1 33 b 1 58 w 1 1 b ½ 25 w ½ 4 b 0 7 53½ 5
8 DANACI Ege MANİSA 1600 1549 119 w 1 68 b ½ 45 w ½ 74 b 1 52 w 1 27 b 1 15 w 0 42 b 1 36 w 1 7 48½ 8
9 ÇEKLİ Cem ANTALYA 1597 1386 120 b 1 71 w 1 53 b 1 33 w 0 61 b 1 30 w 1 4 b 0 39 w 0 69 b 1 6 50 23
10 ÖZKALE Burak ADANA 1591   121 w 1 70 b ½ 68 w 1 36 b 0 94 w 1 60 b 1 19 w 0 72 b 0 92 w 0 44½ 100
11 SARGINALP Tuna ADIYAMAN 1587 1226 122 b 1 73 w 1 54 b 1 37 w ½ 38 b 0 86 w 1 53 b 1 34 w 0 51 b 1 46½ 18
12 OFLAZ Avni KONYA 1582   123 w 1 72 b ½ 70 w ½ 77 b 0 173 w 0 153 b 1 108 w ½ 106 b 0 134 b ½ 4 36½ 132
13 ALTUN Arda İSTANBUL 1580 1237 124 b 1 75 w 1 55 b 1 58 w 0 62 b 1 33 w 0 56 b 1 41 w 1 32 b 1 7 46 15
14 GÜMÜŞTAŞ Deniz BURDUR 1579   125 w 1 74 b 0 115 w 1 80 b 1 60 w ½ 45 b 0 86 w 0 108 b 0 135 w 1 44 101
15 UYSAL Uğur ÇANAKKALE 1554 1397 126 b 1 77 w 1 56 b 1 1 b 0 70 w 1 39 w 1 8 b 1 4 w ½ 34 b ½ 7 52½ 6
16 ÖZCAN İlker KIRKLARELİ 1553   127 w 1 76 b 0 117 w 1 81 b 1 77 w 1 31 b 1 2 w 1 5 b 0 98 w 1 7 46 14
17 YILDIRIM Kaptan Kaan ISPARTA 1548   128 b 1 80 w 1 57 b ½ 38 w 0 111 b ½ 89 w 1 61 b 1 33 w 0 77 b 1 6 44½ 33
18 DURSUN Ulgar Deniz İSTANBUL 1539   129 w 1 78 b ½ 72 w 0 108 b 0 149 w 0 161 b ½ 159 w ½ 153 b 1 139 w ½ 4 35 140
19 BÖLÜKBAŞ Emre İSTANBUL 1537   130 b 1 82 w 1 58 b 0 84 w 1 65 b 1 41 w 1 10 b 1 1 w 0 33 b 0 6 46 30
20 YALÇIN Arda İSTANBUL 1534   131 w 1 79 b ½ 78 w 1 72 b 1 27 w ½ 2 b 0 64 w 1 45 b ½ 53 w 1 44 19
21 ŞAHİN Yasin Efe BURSA 1531 1428 132 b 1 84 w 1 59 b 1 2 w 1 58 b 0 4 w 0 63 b 1 50 w 1 39 b 0 6 46½ 27
22 YILDIRIM Deniz ADANA 1522 1393 133 w ½ 141 b 1 79 w 0 121 b 0 129 w 1 110 b 1 175 w 0 109 b 1 102 w 1 37½ 61
23 TABAN Yağız BURSA 1517 1439 134 b 1 86 w 0 122 b 1 89 w 1 73 b 1 6 w 0 65 b 1 52 w 1 58 b ½ 43 20
24 EKİNGEN Mehmet Korkmaz MUĞLA 1512   135 w 1 81 b 0 121 w ½ 126 b ½ 123 w 1 85 b ½ 88 w ½ 82 b ½ 106 w ½ 5 39 83
25 KOÇER Ahmet Doruk İSTANBUL 1503 1370 136 b 1 89 w 1 62 b 1 3 b ½ 34 w 1 38 w 1 36 b 1 7 b ½ 5 w ½ 51½ 2
26 AYENGİN Ahmet Çağrı ÇANAKKALE 1494 1313 137 w 1 83 b 1 74 w 1 5 b 1 1 w 0 3 b 0 76 w 0 84 b 1 68 w 0 5 50½ 64
27 DÜŞMEZ Ahmet Alp İSTANBUL 1488 1354 138 b 1 91 w 1 86 b ½ 57 w 1 20 b ½ 8 w 0 67 b 1 54 w 1 6 b 0 6 47 26
28 YILDIRIM İbrahim Halil ANKARA 1486 1414 139 w 1 85 b 1 76 w ½ 79 b ½ 100 w 1 5 b 0 74 w 1 98 b 0 81 w ½ 46 44
29 USLU Mehmet Fatih HATAY 1485   140 b 0 164 w 1 124 b 1 91 w 1 93 b ½ 111 w 1 38 b 0 76 b 1 57 w 1 42 21
30 BOZYAKA Altuğ BURSA 1476 1454 141 w ½ 133 b 1 92 w 1 76 b 1 3 w ½ 9 b 0 81 w 1 175 b 1 2 w 1 7 46½ 12
31 DİZDAR Arda MANİSA 1473   142 b 1 93 w 1 99 b 1 6 w 0 97 b 1 16 w 0 82 b 1 58 w 0 80 b 1 6 46 31
32 İNCİLER Yusuf Efe İSTANBUL 1461   87 w 1 88 b 1 81 w 1 7 b 0 79 w ½ 72 b 1 121 w 1 36 b ½ 13 w 0 6 46½ 28
33 CABEROĞLU Arda ANKARA 1446 1382 143 w 1 90 b 1 100 w 1 9 b 1 7 w 0 13 b 1 3 w 0 17 b 1 19 w 1 7 48 9
34 FİDAN Boran Ersin DENİZLİ 1446 1305 144 b 1 95 w ½ 148 b 1 86 w 1 25 b 0 93 w 1 57 b 1 11 b 1 15 w ½ 7 46 13
35 ALTUNDAL Arda HATAY 1445 1285 145 w 1 92 b ½ 102 w 0 129 b 1 98 w ½ 121 b 0 112 w 1 88 b 1 74 w 0 5 41 74
36 EKENER Egemen İZMİR 1441 1347 146 b 1 97 w 1 105 b 1 10 w 1 6 b 1 1 b ½ 25 w 0 32 w ½ 8 b 0 6 51½ 22
37 MERİÇ Eren İSTANBUL 1440   147 w 1 94 b 1 103 w 1 11 b ½ 2 w 0 76 b ½ 98 w 0 89 b 1 79 w ½ 44½ 48
38 GAZİBEY Alp ANKARA 1434 1336 148 b ½ 154 w 1 95 b 1 17 b 1 11 w 1 25 b 0 29 w 1 2 b 0 72 w 1 47½ 17
39 HAYRAT Mehmet Emir İSTANBUL 1434 1419 149 w 1 96 b 1 1 w 0 83 b 1 103 w 1 15 b 0 125 w 1 9 b 1 21 w 1 7 47 11
40 KAYGUSUZ Nevzat İZMİR 1429 1329 150 b 1 99 w 0 125 b 0 170 w 1 118 b ½ 114 w 0 197 b 1 111 w ½ 110 b 1 5 36½ 93
41 YOLCU Anıl ANKARA 1421 1278 151 w 1 98 b 1 3 w 0 88 b 1 175 w 1 19 b 0 133 w 1 13 b 0 76 w 0 5 47½ 65
42 GENÇ Uğur Can ELAZIĞ 1420   152 b 1 101 w 1 2 b 0 93 w 0 124 b 1 97 w 1 99 b 1 8 w 0 103 b 1 6 42½ 36
43 ORAK Yavuz Arda İSTANBUL 1419   153 w 1 100 b 0 126 w ½ 133 b 0 154 w 0 168 b 1 129 w 0 158 b 1 148 w 0 35 161
44 MUTLU Umut GAZİANTEP 1406   154 b ½ 176 w ½ 132 b 1 97 w 0 125 w 0 156 b 1 115 w ½ 110 b ½ 112 w 1 5 37 90
45 İZCİ Kutay İSTANBUL 1406   155 w 1 102 b ½ 8 b ½ 99 w 1 104 b 1 14 w 1 6 b 0 20 w ½ 62 b ½ 6 45½ 32
46 KUTDEMİR Mehmet ISPARTA 1400   156 b 0 166 w 0 187 b ½ 218 w 1 120 b ½ 162 w 1 124 b 1 97 w 0 111 b 0 4 33½ 144
47 SOLMAZ Yusuf İsmail ISPARTA 1400   157 w 0 163 b 1 129 w ½ 143 b ½ 126 w ½ 113 b 1 103 w 0 115 b 0 149 w 0 35 162
48 YAZICI Ulaş KARAMAN 1400   158 b 1 105 w 0 134 b 1 104 w 0 136 b 0 164 w 0 157 b 0 199 w 1 170 b 0 3 32½ 182
49 DAĞLI Ali Eren DENİZLİ 1392   159 w 1 103 b 0 131 w 1 90 b 1 4 b 0 99 w 0 120 b 1 104 w 1 97 b 1 6 39 41
50 YURTSEVER Fırat Ulaş İSTANBUL 1391   160 b 1 109 w 1 5 w 0 94 b ½ 102 w ½ 87 b 1 145 w 1 21 b 0 125 w 0 5 43 69
51 ERSÖZ Efe Emir ESKİŞEHİR 1390 1153 161 w 1 106 b 1 7 w 0 96 b 1 5 w 0 88 b ½ 126 w 1 70 b 1 11 w 0 44½ 46
52 SEL Alperen KOCAELİ 1389 1386 162 b 1 111 w 1 6 b 0 105 w 1 8 b 0 101 w 1 213 b 1 23 b 0 133 w ½ 44½ 47
53 ÖZATA Doruk ANKARA 1388 1203 163 w 1 110 b 1 9 w 0 98 b ½ 106 w 1 79 b 1 11 w 0 85 b 1 20 b 0 44 50
54 SÜZÜK Ataman DENİZLİ 1380   164 b 1 140 w 1 11 w 0 100 b 0 131 w 1 90 b 1 146 w 1 27 b 0 145 w 1 6 41½ 38
55 TOPDEMİR Umut Erdem İZMİR 1376   165 w 1 157 b 1 13 w 0 103 b 0 135 w 1 98 b 0 117 w 1 90 b 1 146 w 0 5 39 84
56 UYSAL Sinan ANKARA 1375   166 b 1 156 w 1 15 w 0 106 b ½ 108 w ½ 100 b 1 13 w 0 94 b 1 154 w ½ 44 51
57 KURTULUŞ Yusuf Berk MUĞLA 1371   167 w 1 175 b 1 17 w ½ 27 b 0 113 w 1 173 b 1 34 w 0 86 b 1 29 b 0 44 49
58 SARI Mert Eren MERSİN 1371 1362 168 b 1 215 w 1 19 w 1 13 b 1 21 w 1 7 b 0 5 w 0 31 b 1 23 w ½ 49½ 16
59 KARSLIGİL Ahmet Toygun KAHRAMANMARAŞ 1370   169 w 1 214 b 1 21 w 0 113 b ½ 121 w 0 126 b 0 141 w 1 129 b 1 108 w ½ 5 36½ 92
60 BİRŞEN Umutcan TRABZON 1367   170 b 1 2 w 0 136 b 1 109 w 1 14 b ½ 10 w 0 93 b 1 69 w 0 99 b 1 39½ 57
61 VATANSEVER Samet İZMİR 1366   171 w 1 1 b 0 135 w 1 125 b 1 9 w 0 102 b 1 17 w 0 100 b 1 175 w 1 6 44 34
62 ÇAĞLAR Kaan İZMİR 1366   172 b 1 4 w 1 25 w 0 137 b 1 13 w 0 103 b ½ 106 w 1 121 b 1 45 w ½ 6 47 25
63 YILDIRIM Ateş Ada İSTANBUL 1365 1305 173 w 1 3 b 0 137 w 0 153 b 1 140 w 1 104 b 1 21 w 0 102 b ½ 115 w 0 40½ 105
64 TATAR Mirazat İZMİR 1364   174 b 1 6 w 0 138 b 1 111 w 0 134 b 1 107 w 1 20 b 0 99 w 0 114 b 0 4 40½ 120
65 DEMİRTAŞ Mahmut ISPARTA 1363   175 w 0 165 b 1 139 w 1 140 b 1 19 w 0 108 b 1 23 w 0 125 b 0 132 w 1 5 40½ 77
66 YILMAZTÜRK Kaan Eren İSTANBUL 1362   176 b ½ 148 w 0 154 - - 120 w 0 203 b 0 210 b 1 202 w 1 160 w 1 - - - 28½ 174
67 KOÇ Baran DENİZLİ 1348   177 w 1 5 b 0 140 w 0 157 b 1 137 w 1 117 b 1 27 w 0 133 b 0 143 w 1 5 38½ 85
68 KINAŞ Cankutay BURSA 1337 1342 178 b 1 8 w ½ 10 b 0 213 w 1 86 b 0 118 w 1 95 b 1 103 w ½ 26 b 1 6 38½ 42
69 KENİ Berken İZMİR 1325 1279 179 w 1 7 b 0 142 w 1 175 b 0 141 w ½ 149 b 1 173 w 1 60 b 1 9 w 0 38½ 58
70 YILMAZ Kayra BURSA 1323 1323 180 b 1 10 w ½ 12 b ½ 156 w 1 15 b 0 109 w ½ 111 b 1 51 w 0 93 b 0 40 106
71 KIR Mehmet Metehan ORDU 1322   181 w 1 9 b 0 143 w ½ 145 b 0 171 w ½ 157 b 1 132 w 1 146 b 0 140 w ½ 37 111
72 YAVAŞ Egehan MANİSA 1318 1238 182 b 1 12 w ½ 18 b 1 20 w 0 114 b 1 32 w 0 109 b 1 10 w 1 38 b 0 41 56
73 KÖKSAL Ege Yiğit YALOVA 1317   183 w 1 11 b 0 144 w 1 189 b 1 23 w 0 125 b 0 134 w 1 145 b 0 147 w 1 5 40 80
74 GÜRLER Ege Arın MANİSA 1311   184 b 1 14 w 1 26 b 0 8 w 0 138 b 1 112 w 1 28 b 0 114 w 1 35 b 1 6 40 39
75 SÜMENGEN Berk İSTANBUL 1311   185 w 1 13 b 0 145 w ½ 149 b 1 133 w ½ 146 b 0 137 w 1 154 b 0 144 w 1 5 41 75
76 GÜLER Muhammed Talha DÜZCE 1306   186 b 1 16 w 1 28 b ½ 30 w 0 148 b 1 37 w ½ 26 b 1 29 w 0 41 b 1 6 46 29
77 KILCAN Rauf ÇANAKKALE 1306   187 w 1 15 b 0 146 w 1 12 w 1 16 b 0 133 b 0 140 w 1 171 b 1 17 w 0 5 44 68
78 PUHUR Oğuz ANTALYA 1303   104 b 1 18 w ½ 20 b 0 114 w 0 128 b 1 148 w 0 158 b 1 118 w 1 101 b 1 38 60
79 KOLKOPARAN Furkan BALIKESİR 1295   188 b 1 20 w ½ 22 b 1 28 w ½ 32 b ½ 53 w 0 114 b ½ 136 w 1 37 b ½ 43½ 52
80 ÖZGEN Emir Utku ORDU 1294   189 w 1 17 b 0 147 w 1 14 w 0 150 b 1 145 b 0 144 w 1 214 b 1 31 w 0 5 38 87
81 YÖRÜKÇÜOĞLU Can İSTANBUL 1292   190 b 1 24 w 1 32 b 0 16 w 0 156 b 1 136 w 1 30 b 0 213 w 1 28 b ½ 42½ 53
82 ATAHAN Kamil Erdem HATAY 1283   191 w 1 19 b 0 149 w ½ 154 b 1 145 w ½ 167 b 1 31 w 0 24 w ½ 121 b ½ 5 40½ 76
83 GÜZEL Umut Arda KOCAELİ 1278   192 b 1 26 w 0 150 b 1 39 w 0 164 b 1 213 w 0 136 b 0 148 w 1 120 b 1 5 37 91
84 KESİCİ Bora MANİSA 1276   193 w 1 21 b 0 152 w 1 19 b 0 143 w 1 175 b 0 151 w 1 26 w 0 136 b 1 5 37½ 88
85 ÖZTÜRK Mustafa ANKARA 1276   195 b 1 28 w 0 156 b 0 158 w 1 172 b 1 24 w ½ 148 b 1 53 w 0 126 b 0 36½ 113
86 TEKKURT Yusuf Arda KONYA 1269   196 w 1 23 b 1 27 w ½ 34 b 0 68 w 1 11 b 0 14 b 1 57 w 0 189 w 1 46½ 43
87 RONDU Can BURSA 1268 1114 32 b 0 168 w ½ 160 b ½ 162 w 1 180 b 1 50 w 0 154 b 0 156 w 1 138 b 1 5 34 98
88 GÜNSÜR Beren KOCAELİ 1267   197 b 1 32 w 0 158 b 1 41 w 0 192 b 1 51 w ½ 24 b ½ 35 w 0 155 b 1 5 38½ 86
89 ADIYAMAN Alper Faruk ÇANAKKALE 1264   198 w 1 25 b 0 153 w 1 23 b 0 144 w 1 17 b 0 167 w 1 37 w 0 164 b ½ 41½ 103
90 OKTAY Umut Utku ANTALYA 1260   199 b 1 33 w 0 162 b 1 49 w 0 207 b 1 54 w 0 164 b 1 55 w 0 166 b 0 4 40 122
91 TAŞAN Can KOCAELİ 1259   200 w 1 27 b 0 157 w 1 29 b 0 146 w 0 159 b ½ 142 w 1 126 b 0 150 w 1 37 110
92 SARIOĞLU Onur Akın İZMİR 1257   201 b 1 35 w ½ 30 b 0 148 w 0 170 b 0 188 w 1 160 b 1 216 w 1 10 b 1 36½ 63
93 ŞAT Barış YALOVA 1257   202 w 1 31 b 0 166 w 1 42 b 1 29 w ½ 34 b 0 60 w 0 152 b 1 70 w 1 45 45
94 KÖSE İlke Kağan MUĞLA 1256   203 b 1 37 w 0 176 b 1 50 w ½ 10 b 0 154 w ½ 172 b 1 56 w 0 174 b 1 5 37 89
95 ZADEOĞLU Ahmet Efe ISPARTA 1254   204 w 1 34 b ½ 38 w 0 173 b 0 181 w 1 141 b 1 68 w 0 189 b 0 152 w 0 39½ 157
96 CORA Efe DÜZCE 1253   205 b 1 39 w 0 207 b 1 51 w 0 213 b 0 172 w 0 161 b ½ 162 w 0 217 b ½ 3 33½ 180
97 ÇELİK Muhammed Yusuf AYDIN 1249   206 w 1 36 b 0 171 w 1 44 b 1 31 w 0 42 b 0 179 w 1 46 b 1 49 w 0 5 40 79
98 CİMİN Gökdeniz BALIKESİR 1247   207 b 1 41 w 0 211 b 1 53 w ½ 35 b ½ 55 w 1 37 b 1 28 w 1 16 b 0 6 42 37
99 ÖZDİLEK Kaan Alp MUĞLA 1247   208 w 1 40 b 1 31 w 0 45 b 0 151 w 1 49 b 1 42 w 0 64 b 1 60 w 0 5 41½ 72
100 İNAN Efe ANTALYA 1246   209 b 1 43 w 1 33 b 0 54 w 1 28 b 0 56 w 0 174 b 1 61 w 0 213 b 1 5 41½ 73
101 KAVAKLIOĞLU Arda DENİZLİ 1245   210 w 1 42 b 0 175 w 0 159 b 1 152 w 1 52 b 0 189 w ½ 173 b 1 78 w 0 38½ 108
102 TÜRK Sarp BURSA 1244   211 b 1 45 w ½ 35 b 1 4 w 0 50 b ½ 61 w 0 180 b 1 63 w ½ 22 b 0 43 102
103 ÖZBERK Emir Mehmet İSTANBUL 1243   194 b 1 49 w 1 37 b 0 55 w 1 39 b 0 62 w ½ 47 b 1 68 b ½ 42 w 0 5 45 66
104 ARSLAN Mustafa Efe MERRSİN 1242   78 w 0 167 b 1 179 w 1 48 b 1 45 w 0 63 w 0 187 b 1 49 b 0 214 w 1 5 36 94
105 IŞIK Ömer Mert MUĞLA 1241   212 w 1 48 b 1 36 w 0 52 b 0 167 w 0 166 b 1 214 w 0 151 b 1 171 w 1 5 34½ 97
106 ÖZTÜRK Alkım BURSA 1234   213 b 1 51 w 0 215 b 1 56 w ½ 53 b 0 170 w 1 62 b 0 12 w 1 24 b ½ 5 39½ 81
107 CİVİL Arda İSTANBUL 1232   214 w 0 169 b 1 189 w 0 161 b 1 177 w 1 64 b 0 171 w 0 155 b 0 172 w 0 3 30½ 185
108 ÇINAR Batın İZMİR 1232   215 b 0 170 w ½ 168 b 1 18 w 1 56 b ½ 65 w 0 12 b ½ 14 w 1 59 b ½ 5 35½ 95
109 KAZAZ Arda ANKARA 1229   216 w 1 50 b 0 191 w 1 60 b 0 179 w 1 70 b ½ 72 w 0 22 w 0 162 b 1 37½ 109
110 SİDEKLİ Oğuzhan MUĞLA 1229   217 b 1 53 w 0 213 b 0 160 w ½ 188 b 1 22 w 0 170 b 1 44 w ½ 40 w 0 4 36 136
111 YİĞİT Arda GAZİANTEP 1229   218 w 1 52 b 0 214 w 1 64 b 1 17 w ½ 29 b 0 70 w 0 40 b ½ 46 w 1 5 39½ 82
112 DEMİRCAN Muhammed MARDİN 1226   1 w 0 171 b 0 193 w 1 165 b 1 189 w 1 74 b 0 35 b 0 157 w 1 44 b 0 4 39 124
113 ÖZSAÇ Samet Harun ISPARTA 1225   2 b 0 172 w 1 217 b 1 59 w ½ 57 b 0 47 w 0 216 b 0 161 w ½ 180 b 1 4 35½ 139
114 ARSLAN Hüseyin Arda DENİZLİ 1224   3 w 0 173 b ½ 181 w 1 78 b 1 72 w 0 40 b 1 79 w ½ 74 b 0 64 w 1 5 42½ 70
115 BOSTAN Berkay BALIKESİR 1223   4 b 0 174 w 1 14 b 0 164 w 0 160 b 1 176 w 1 44 b ½ 47 w 1 63 b 1 37 62
116 PAYASLI Romert ÇANAKKALE 1219   5 w 0 177 b 1 4 b 0 172 w 0 182 b 0 195 w ½ 204 w 1 165 b 1 167 w ½ 4 34½ 141
117 ÇEVİK Numan EDİRNE 1216   6 b 0 178 w 1 16 b 0 176 w 1 215 b 1 67 w 0 55 b 0 164 w 0 182 b 1 4 38½ 125
118 ALPİN Ege İSTANBUL 1214   7 w 0 179 b 0