bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
10 YAŞ KIZ
 
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ (34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN (6351930)
Hakem : NA Özgür ACAR (6306675)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1219
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
9. Turdan Sonra Çapraz Tablo
 
SNo. SOYADI - ADI İLİ UKD ELO 1.Rd. 2.Rd. 3.Rd. 4.Rd. 5.Rd. 6.Rd. 7.Rd. 8.Rd. 9.Rd. Puanlar BH. sira
1 CAN Işıl İSTANBUL 1613 1682 47 b 1 26 w 1 16 b 1 12 w 1 9 b 1 20 w 1 7 b 0 17 b 1 6 w ½ 51½ 1
2 HAFIZOĞLU Bengi MUĞLA 1528 1076 48 w 1 27 b 1 15 w 1 17 b 0 29 w 1 7 b ½ 3 w 0 36 b 1 4 w 1 48 7
3 TİKVEŞLİ Ceylin DENİZLİ 1520   49 b 1 29 w 1 18 b 0 60 w 1 38 b 1 9 w 0 2 b 1 34 w 1 12 b 0 6 46½ 13
4 HEKİMOĞLU Mihriban MUĞLA 1518   50 w 1 31 b 1 17 w 0 37 b 1 44 w 1 23 b 1 20 b ½ 7 w ½ 2 b 0 6 49½ 12
5 ŞİNİK Yağmur İSTANBUL 1288 1474 51 b 1 30 w 1 20 b 0 34 w 1 46 b 1 16 w 1 9 b ½ 6 w 0 15 b 1 46 10
6 İNCE Safiye Öykü BURSA 1468 1400 52 w 1 35 b ½ 43 w 1 22 b 1 20 w 0 45 b 1 15 w 1 5 b 1 1 b ½ 7 46½ 5
7 KARA Gülce Nehir YALOVA 1440   53 b 1 32 w 1 24 b 1 18 w 1 17 b 1 2 w ½ 1 w 1 4 b ½ 20 w ½ 50 2
8 CANKURTARAN Merve ANTALYA 1420   54 w 1 37 b 1 23 w 1 20 b 0 31 w 1 17 w 0 30 b 1 25 b ½ 35 w 1 45½ 11
9 ERASLAN Yağmur TRABZON 1405   55 b 1 34 w 1 38 b 1 46 w 1 1 w 0 3 b 1 5 w ½ 20 b 0 25 w 1 46 9
10 ACAR İrem ESKİŞEHİR 1400   56 w 0 67 b 1 50 w 0 63 b 0 73 w 1 72 b 0 78 w 1 59 w 1 41 b ½ 31 50
11 BEŞE İrem GAZİANTEP 1400   57 b 1 36 w 1 46 b 0 38 w 0 43 w 1 41 b 1 31 w 0 39 b 1 44 w 0 5 42 29
12 ELÇİ Defne İZMİR 1400   58 w 1 39 b 1 25 w 1 1 b 0 45 w ½ 35 b ½ 44 w 1 29 b 1 3 w 1 7 47½ 4
13 KARATAŞ Ebru YALOVA 1399   59 b 1 38 w 0 52 b 0 65 w ½ 72 b ½ 67 w 1 54 b 1 42 w ½ 45 b ½ 5 32½ 43
14 KARAKUZU Neva KIRKLARELİ 1390   60 w 0 68 b 0 73 b 1 67 w 1 42 b 0 65 w ½ 59 b 0 61 w 1 52 b 0 31½ 74
15 SIRMA Beste İZMİR 1368   61 b 1 42 w 1 2 b 0 36 w ½ 40 b 1 18 w 1 6 b 0 21 w 1 5 w 0 47½ 20
16 YAMAN Sıla İZMİR 1361   62 w 1 41 b 1 1 w 0 39 b 1 50 w 1 5 b 0 35 w 0 44 b 0 43 w 1 5 44 25
17 ÖZTÜRK Ecem İZMİR 1328   63 b 1 44 w 1 4 b 1 2 w 1 7 w 0 8 b 1 36 b 1 1 w 0 18 b ½ 52 6
18 SEDEF Elif Tuana İSTANBUL 1315   64 w 1 45 b 1 3 w 1 7 b 0 66 w 1 15 b 0 39 w 1 31 b 1 17 w ½ 46½ 8
19 EROĞLU Sinem SAMSUN 1314   65 b 0 69 w 1 54 b 0 75 w 1 49 b 0 71 w 1 52 b ½ 63 w 1 47 w ½ 5 32½ 42
20 YILDIRIM Ceren MANİSA 1312   66 w 1 56 b 1 5 w 1 8 w 1 6 b 1 1 b 0 4 w ½ 9 w 1 7 b ½ 7 52½ 3
21 KAPLAN Duru ADANA 1286   67 b 1 46 w 0 56 b 1 40 w ½ 60 b 1 36 w 0 66 w 1 15 b 0 49 w ½ 5 40 32
22 ÇELİK Selin MUĞLA 1278   68 w 1 60 b ½ 74 w 1 6 w 0 36 b 0 57 w 0 77 b ½ 62 b 1 48 w 1 5 39 36
23 KARAKUŞ Berfin GAZİANTEP 1277   69 b 1 65 w 1 8 b 0 42 w 1 52 b 1 4 w 0 34 b 0 46 w 0 54 b 1 5 39½ 33
24 YILDIRIM Merve SAMSUN 1276   70 w 1 86 b 1 7 w 0 45 b 0 58 w 0 74 b 1 47 w 1 66 b 0 56 w 1 5 38½ 37
25 CENİKLİ Busenur SAMSUN 1275   71 b 1 79 w 1 12 b 0 44 w 0 54 b 1 42 w 1 50 b 1 8 w ½ 9 b 0 42½ 22
26 DOĞRUYOL Elvida İSTANBUL 1271   72 w 1 1 b 0 58 w 1 50 b 0 62 w 1 44 b 0 49 w ½ 47 b 0 64 w 1 42½ 44
27 KESİK Eylül Sıla GİRESUN 1259   73 b 1 2 w 0 57 b 1 52 w 0 56 b 0 75 w 1 55 b 1 50 w 0 65 b 1 5 36½ 41
28 ŞAHİN Sena HATAY 1259   74 w ½ 43 b 0 92 w 1 48 b 1 35 w 0 47 b 0 68 w 1 49 b 0 72 w 1 35½ 48
29 AVCI Asiye TEKİRDAĞ 1256   75 b 1 3 b 0 62 w 1 54 w 1 2 b 0 46 w 1 57 b 1 12 w 0 50 b 1 6 43½ 14
30 ŞEKER Bilgesu MUĞLA 1249   76 w 1 5 b 0 64 w 1 66 b 0 63 w 1 49 b 1 8 w 0 57 b 0 77 w 1 5 41 31
31 ÖNEL Nazire Yağmur ISPARTA 1245   77 b 1 4 w 0 59 b 1 71 w 1 8 b 0 52 w 1 11 b 1 18 w 0 46 b 1 6 41 16
32 KULAKSIZOĞLU Mirsu MUĞLA 1240   78 w 1 7 b 0 66 w 0 64 b 1 76 w 1 50 b 0 56 w 1 58 b 0 82 w 1 5 39 35
33 DEMİREL Merve ANTALYA 1237   79 b 0 71 w 0 77 b 0 89 w 0 90 b 1 81 b 0 91 w 1 80 w 0 88 b 0 2 25 91
34 KARABULAK Eylül Şevin MERSİN 1237   80 w 1 9 b 0 68 w 1 5 b 0 86 w 1 58 b 1 23 w 1 3 b 0 57 w 0 5 43½ 27
35 ALTIN Havva Yaren MERSİN 1236   81 b 1 6 w ½ 60 b 0 72 w 1 28 b 1 12 w ½ 16 b 1 40 w ½ 8 b 0 44 21
36 ÖZSOY Merve BALIKESİR 1226   82 w 1 11 b 0 76 w 1 15 b ½ 22 w 1 21 b 1 17 w 0 2 w 0 42 b 1 42 23
37 ENGİN Çağla BURSA 1219   83 b 1 8 w 0 61 b 1 4 w 0 57 b 0 76 w 1 60 b 1 65 w 1 58 b 0 5 38½ 38
38 YILMAZ Tuğba TEKİRDAĞ 1217   84 w 1 13 b 1 9 w 0 11 b 1 3 w 0 66 b 0 58 w 0 64 b 0 53 b ½ 41½ 67
39 AKCA Gökçe Berrin ANTALYA 1209   85 b 1 12 w 0 65 b 1 16 w 0 71 b 1 56 w 1 18 b 0 11 w 0 63 b 1 5 39½ 34
40 CESUR Başak ANKARA 1209 1080 86 w 0 70 b 1 78 w 1 21 b ½ 15 w 0 68 b 1 45 w 1 35 b ½ 66 w 1 6 36 19
41 AVCI Tuğba TEKİRDAĞ 1205   87 b 1 16 w 0 71 b 0 69 w 1 92 b 1 11 w 0 63 b 0 75 w 1 10 w ½ 32½ 49
42 TOKAT Nehir DENİZLİ 1202   88 w 1 15 b 0 80 w 1 23 b 0 14 w 1 25 b 0 62 w 1 13 b ½ 36 w 0 37½ 46
43 İLHAN Naz TEKİRDAĞ 1200   89 b ½ 28 w 1 6 b 0 74 w 1 11 b 0 60 w ½ 65 b 0 69 w 1 16 b 0 4 36 58
44 ERDEN Beril TRABZON 1191   90 w 1 17 b 0 86 w 1 25 b 1 4 b 0 26 w 1 12 b 0 16 w 1 11 b 1 6 42 15
45 EROĞLU Ceren İZMİR 1191   91 b 1 18 w 0 79 b 1 24 w 1 12 b ½ 6 w 0 40 b 0 52 w 1 13 w ½ 5 44 24
46 YAKUT Efsun TEKİRDAĞ 1191   92 w 1 21 b 1 11 w 1 9 b 0 5 w 0 29 b 0 72 w 1 23 b 1 31 w 0 5 44 26
47 AYGÜN Helin Beren İZMİR 1185   1 w 0 72 b ½ 82 w ½ 68 b ½ 78 w 1 28 w 1 24 b 0 26 w 1 19 b ½ 5 38½ 39
48 KONAK Meltem EDİRNE 1184   2 b 0 73 w ½ 89 b 1 28 w 0 74 b ½ 77 w ½ 85 b ½ 71 w 1 22 b 0 4 33½ 61
49 DOĞAN Sibel BURSA 1177   3 w 0 76 b 0 81 w 1 70 b 1 19 w 1 30 w 0 26 b ½ 28 w 1 21 b ½ 5 37½ 40
50 SEL Şevval KOCAELİ 1173   4 b 0 75 w 1 10 b 1 26 w 1 16 b 0 32 w 1 25 w 0 27 b 1 29 w 0 5 41½ 30
51 AKSOY Esmanur BİTLİS 1172   5 w 0 78 b 0 83 w 1 76 b 0 80 w 0 82 b 0 73 b ½ 90 w 0 91 w 1 28 87
52 NAR Tuana Damlagül HATAY 1167   6 b 0 77 w 1 13 w 1 27 b 1 23 w 0 31 b 0 19 w ½ 45 b 0 14 w 1 42 45
53 YORGANCIGİL Zeynep ISPARTA 1162   7 w 0 80 b 0 84 w 1 78 b ½ 68 w 0 89 b ½ 81 w 1 72 b ½ 38 w ½ 4 31 64
54 ŞAVGAR Bahar İZMİR 1159   8 b 0 81 w 1 19 w 1 29 b 0 25 w 0 80 b 1 13 w 0 76 b 1 23 w 0 4 40½ 51
55 DEMİR Ecem Naz İSTANBUL 1152   9 w 0 82 b ½ 72 w 0 73 b ½ 81 w 1 83 b 1 27 w 0 77 b 0 74 b ½ 33½ 71
56 ARSLAN Beyza Nur KIRIKKALE 1137   10 b 1 20 w 0 21 w 0 80 b 1 27 w 1 39 b 0 32 b 0 85 w 1 24 b 0 4 40½ 52
57 SEZER Yağmur İSTANBUL 1126 1080 11 w 0 84 b 1 27 w 0 82 b 1 37 w 1 22 b 1 29 w 0 30 w 1 34 b 1 6 40 17
58 BEYER Rojin MANİSA 1106   12 b 0 83 w 1 26 b 0 77 w 1 24 b 1 34 w 0 38 b 1 32 w 1 37 w 1 6 39 18
59 EVRİM Evrim Nur ANTALYA 1104   13 w 0 88 b 1 31 w 0 86 b 0 82 w 1 85 b ½ 14 w 1 10 b 0 68 w 0 35 70
60 KILINÇ Nehir YALOVA 1103   14 b 1 22 w ½ 35 w 1 3 b 0 21 w 0 43 b ½ 37 w 0 82 b 0 75 b 1 4 38 54
61 KAVUKCU Berra İZMİR 1100   15 w 0 90 b 1 37 w 0 92 b 0 83 w 0 78 b ½ 88 w 1 14 b 0 85 w 0 31 86
62 TİRYAKİ Suden SAMSUN 1100   16 b 0 85 w 1 29 b 0 79 w 1 26 b 0 92 w 1 42 b 0 22 w 0 80 b 1 4 36 57
63 ÇENGEL Edibe Eylül NEVŞEHİR 1095   17 w 0 92 b 0 85 w 1 10 w 1 30 b 0 86 b 1 41 w 1 19 b 0 39 w 0 4 38½ 53
64 ÇAĞLAYAN Ezgisu İSTANBUL 1094   18 b 0 87 w 1 30 b 0 32 w 0 75 b 0 79 w 1 80 b 1 38 w 1 26 b 0 4 34½ 60
65 HOROZOĞLU Azra ADANA 1093   19 w 1 23 b 0 39 w 0 13 b ½ 89 w 1 14 b ½ 43 w 1 37 b 0 27 w 0 4 37½ 55
66 DEMİRCAN Sude SAMSUN 1092   20 b 0 91 w 1 32 b 1 30 w 1 18 b 0 38 w 1 21 b 0 24 w 1 40 b 0 5 43 28
67 CİRDİ Dalya HATAY 1089   21 w 0 10 w 0 87 b 1 14 b 0 84 w 1 13 b 0 82 w 0 79 b 1 76 w ½ 32½ 73
68 YÜKSEKBAŞ Zeynep Laçin ÇANAKKALE 1089   22 b 0 14 w 1 34 b 0 47 w ½ 53 b 1 40 w 0 28 b 0 92 w 1 59 b 1 37 47
69 MORALAR Neval İZMİR 1078   23 w 0 19 b 0 88 w 1 41 b 0 85 w 0 84 b 1 83 w 1 43 b 0 81 w 0 3 32½ 79
70 BOZKURT İlayda BİTLİS 1066   24 b 0 40 w 0 91 b 1 49 w 0 77 b 0 87 b 0 84 w 1 81 b 0 86 w ½ 32½ 85
71 DEMİR Duru ANTALYA 1064   25 w 0 33 b 1 41 w 1 31 b 0 39 w 0 19 b 0 86 w 1 48 b 0 87 w 0 3 36½ 77
72 MUSLUBAŞ İkbal Eylül ANKARA 1062   26 b 0 47 w ½ 55 b 1 35 b 0 13 w ½ 10 w 1 46 b 0 53 w ½ 28 b 0 38 68
73 ZENGİN İsra İSTANBUL 1061   27 w 0 48 b ½ 14 w 0 55 w ½ 10 b 0 88 b ½ 51 w ½ 83 b 1 92 w 0 3 30½ 82
74 KAYAN Eylül İZMİR 1052   28 b ½ 89 w 1 22 b 0 43 b 0 48 w ½ 24 w 0 92 b 0 86 b 1 55 w ½ 32½ 72
75 BAKKALOĞLU Tuna ANKARA 1051   29 w 0 50 b 0 90 w 1 19 b 0 64 w 1 27 b 0 87 w 1 41 b 0 60 w 0 3 37½ 76
76 ZEYCAN Afrasu DENİZLİ 1048   30 b 0 49 w 1 36 b 0 51 w 1 32 b 0 37 b 0 89 w 1 54 w 0 67 b ½ 35½ 69
77 YENİ Dilara ANKARA 1046   31 w 0 52 b 0 33 w 1 58 b 0 70 w 1 48 b ½ 22 w ½ 55 w 1 30 b 0 4 36½ 56
78 SAYDAM Tuana İSTANBUL 1045   32 b 0 51 w 1 40 b 0 53 w ½ 47 b 0 61 w ½ 10 b 0 87 b 0 89 w 1 3 33½ 78
79 AKPINAR Melis Sena ISPARTA 1043   33 w 1 25 b 0 45 w 0 62 b 0 87 w 0 64 b 0 90 b 1 67 w 0 84 b 1 3 30½ 81
80 KURAĞI Beren Su İZMİR 1042   34 b 0 53 w 1 42 b 0 56 w 0 51 b 1 54 w 0 64 w 0 33 b 1 62 w 0 3 32 80
81 DURU Gülbin Başak AYDIN 1031   35 w 0 54 b 0 49 b 0 87 w 1 55 b 0 33 w 1 53 b 0 70 w 1 69 b 1 4 31½ 63
82 BIYIKLI Eylül HATAY 1029   36 b 0 55 w ½ 47 b ½ 57 w 0 59 b 0 51 w 1 67 b 1 60 w 1 32 b 0 4 36 59
83 AKAY Kezban BİTLİS     37 w 0 58 b 0 51 b 0 88 w 1 61 b 1 55 w 0 69 b 0 73 w 0 90 - - 2 29 89
84 AKDAŞ Fatma Melike ANTALYA     38 b 0 57 w 0 53 b 0 90 w 1 67 b 0 69 w 0 70 b 0 91 b 1 79 w 0 2 28 90
85 DÖNMEZ Ayşenur NİĞDE     39 w 0 62 b 0 63 b 0 91 w 1 69 b 1 59 w ½ 48 w ½ 56 b 0 61 b 1 4 30 65
86 ERGÜL Gözde İZMİR     40 b 1 24 w 0 44 b 0 59 w 1 34 b 0 63 w 0 71 b 0 74 w 0 70 b ½ 36 84
87 FILO Hatice K.K.T.C.     41 w 0 64 b 0 67 w 0 81 b 0 79 b 1 70 w 1 75 b 0 78 w 1 71 b 1 4 28 66
88 KESTELLİOĞLU Duru İZMİR     42 b 0 59 w 0 69 b 0 83 b 0 91 w 1 73 w ½ 61 b 0 89 b 1 33 w 1 23 75
89 KUMTEMÜR Zeynep Azra İSTANBUL     43 w ½ 74 b 0 48 w 0 33 b 1 65 b 0 53 w ½ 76 b 0 88 w 0 78 b 0 2 29½ 88
90 TAŞ Seçil İZMİR     44 b 0 61 w 0 75 b 0 84 b 0 33 w 0 91 b 1 79 w 0 51 b 1 83 - + 3 23½ 83
91 TUNÇ Berfin Eda KARAMAN     45 w 0 66 b 0 70 w 0 85 b 0 88 b 0 90 w 0 33 b 0 84 w 0 51 b 0 0 27 92
92 ÖZTÜRK Nil ÇANAKKALE     46 b 0 63 w 1 28 b 0 61 w 1 41 w 0 62 b 0 74 w 1 68 b 0 73 b 1 4 33 62
.
Turkish Chess Federation © 2014