bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
11 YAŞ GENEL
 
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ ( 34504800 )
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN(6351930)
Hakem : NA Ahmet UÇTU ( 34505806 )
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1351
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
9.Tur Çapraz Tablo
 
SNo. SOYADI-ADI İLİ UKD ELO 1.Rd. 2.Rd. 3.Rd. 4.Rd. 5.Rd. 6.Rd. 7.Rd. 8.Rd. 9.Rd. Puanlar BH. sira
1 ÜZÜMCÜ Ahmet Utku İSTANBUL 1916 2013 89 b 1 49 w 1 24 b 1 10 w 1 8 b 1 5 w ½ 6 b 0 30 w 1 15 b 1 50½ 2
2 ÖZENİR Ekin Barış MERSİN 1941 1917 90 w 1 47 b 1 27 w ½ 21 b 1 15 w 0 43 b 1 35 w 1 12 b 1 9 w ½ 7 47 6
3 ÇİLEK Bora MANİSA 1822 1736 91 b 1 51 w 1 26 b 1 12 w ½ 16 b 1 15 w ½ 5 b 0 56 w 1 14 b ½ 49½ 10
4 KILIÇ Göktürk Kağan SAKARYA 1794 1735 92 w 1 48 b 1 33 w 1 11 b 0 37 w 1 19 b ½ 77 w 1 13 b 1 17 w 1 47 3
5 ANGÜN Batu İSTANBUL 1771 1742 93 b 1 53 w 1 32 b 1 14 w 1 11 b 1 1 b ½ 3 w 1 8 w 1 6 b ½ 8 50 1
6 UNAT Can Haktan İZMİR 1771 1584 94 w 1 50 b 1 35 w 1 15 b ½ 12 w 1 9 b ½ 1 w 1 17 b ½ 5 w ½ 7 54 4
7 TINARLIOĞLU Emre İSTANBUL 1765 1668 95 b 1 56 w 1 34 b 1 16 w ½ 18 b ½ 22 w 0 66 b 0 59 w ½ 64 b 1 47 35
8 KARAOĞLAN Doruk İZMİR 1763 1731 96 w 1 54 b 1 37 w 1 19 b 1 1 w 0 21 b 1 24 w 1 5 b 0 18 w ½ 51 9
9 BAYLAV Can KOCAELİ 1752 1641 97 b 1 60 w 1 36 b ½ 29 w 1 20 b 1 6 w ½ 18 b 1 15 w ½ 2 b ½ 7 48½ 5
10 KAPTAN Emre Akın SAKARYA 1749 1649 98 w 1 55 b 1 39 w 1 1 b 0 45 w 1 24 b 0 48 w 1 27 b ½ 41 w ½ 6 47 21
11 TUNCER Orçun Ege AYDIN 1727 1603 99 b 1 62 w 1 40 b 1 4 w 1 5 w 0 27 b 0 55 w 1 35 b 1 22 b 0 6 48½ 18
12 TANRIVERDİ Enes GİRESUN 1709 1615 100 w 1 57 b 1 45 w 1 3 b ½ 6 b 0 68 w 1 36 b 1 2 w 0 30 b 1 48½ 11
13 İLKİMEN Mehmet Emre DENİZLİ 1706 1566 101 b 1 64 w ½ 119 b 1 36 w 0 59 b 1 53 w 1 28 b 1 4 w 0 32 b ½ 6 44½ 25
14 EKE Salih İZMİR 1664 1506 102 w 1 59 b 1 67 w 1 5 b 0 50 w 1 35 b 0 63 w 1 66 b 1 3 w ½ 48 13
15 KIZILKUŞ Akın ANKARA 1657 1621 103 b 1 66 w 1 44 b 1 6 w ½ 2 b 1 3 b ½ 27 w 1 9 b ½ 1 w 0 52½ 8
16 COŞKUN Emre HATAY 1655 1528 104 w 1 61 b 1 75 w 1 7 b ½ 3 w 0 48 b 0 64 w ½ 63 b 1 92 w 1 6 42 28
17 BATMAZ Onur Utku GAZİANTEP 1648 1546 105 b 1 68 w 0 74 b 1 62 w 1 38 b 1 34 w 1 22 b 1 6 w ½ 4 b 0 48 12
18 SELVİ Kaan İZMİR 1632 1583 106 w 1 63 b 1 85 w ½ 73 b 1 7 w ½ 79 b 1 9 w 0 68 b 1 8 b ½ 46 14
19 BEKİRAĞAOĞLU Umut ANTALYA 1631 1482 107 b 1 70 w 1 46 b 1 8 w 0 36 b 1 4 w ½ 30 b 0 48 w 1 34 b ½ 6 49½ 17
20 İNANÇ Umut Barış GAZİANTEP 1615   108 w 1 65 b 1 113 w ½ 85 b 1 9 w 0 55 b ½ 69 w 0 61 - - - - - 4 42 102
21 SAĞOL Yağız İZMİR 1606 1519 109 b 1 72 w 1 68 b 1 2 w 0 56 b 1 8 w 0 67 b ½ 58 w 1 36 b 0 46½ 37
22 CEYLAN Sezer ANTALYA 1604 1445 110 w 1 67 b 0 90 w 1 61 b 1 54 w 1 7 b 1 17 w 0 69 b 1 11 w 1 7 42½ 7
23 YOKUŞ Yusuf Diyar BURSA 1600 1334 111 b 1 74 w ½ 64 b ½ 66 w 1 68 b 0 70 w 0 93 b 1 84 w 1 55 b 1 6 40 32
24 UÇAR Buğra HATAY 1589 1548 112 w 1 69 b 1 1 w 0 63 b 1 75 w 1 10 w 1 8 b 0 70 w ½ 44 b ½ 6 47½ 19
25 KÖSE Onat BURDUR 1560   113 b 0 117 w 1 88 b 0 129 w 1 97 b 1 76 w 0 101 b ½ 99 w 1 67 b 0 36 97
26 KIRAY Tunçer Efe KARAMAN 1480 1547 114 w 1 71 b 1 3 w 0 64 b ½ 79 w 0 82 b 1 61 w ½ 65 b 1 66 w ½ 40 49
27 KAYA Enes MANİSA 1540 1441 115 b 1 76 w 1 2 b ½ 113 w ½ 78 b 1 11 w 1 15 b 0 10 w ½ 50 b ½ 6 46 22
28 BÜLBÜL Hüseyin Doruk BURDUR 1528   116 w 1 73 b ½ 29 w 0 95 b 1 60 w 1 64 b 1 13 w 0 50 b 0 102 w 1 40½ 47
29 AKIN Batıkan Aybey MUGLA 1527   117 b ½ 169 w 1 28 b 1 9 b 0 64 w 0 99 w 1 88 b 1 67 w 1 70 b 0 42 43
30 ÇAKALOZ Teoman Kaan İZMİR 1524 1349 118 w 1 75 b 0 92 w 1 65 b 1 77 w ½ 85 b 1 19 w 1 1 b 0 12 w 0 44½ 38
31 EKİNCİ Berkay İSTANBUL 1520 1441 119 b 0 128 w 1 91 b 1 68 w 0 101 b 1 78 w ½ 60 b 1 76 w ½ 56 b 0 5 39 64
32 CANDAR Onur İZMİR 1519 1230 120 w 1 78 b 1 5 w 0 67 b ½ 73 w 1 77 b 0 85 w 1 54 b 1 13 w ½ 6 45 24
33 EMİR Emirhan İSTANBUL 1501 1461 121 b 1 80 w 1 4 b 0 70 w 1 113 b ½ 67 w ½ 56 b 0 64 w ½ 78 b 1 44½ 39
34 GÜVEL Emir MERSİN 1497 1348 122 w 1 79 b 1 7 w 0 69 b 1 81 w 1 17 b 0 75 w ½ 77 b 1 19 w ½ 6 42 30
35 ÇELİK Meriç ZONGULDAK 1496   123 b 1 82 w 1 6 b 0 72 w 1 119 b 1 14 w 1 2 b 0 11 w 0 61 b 1 6 45½ 23
36 ÖZGÜNER Hakkı Ata ADANA 1496 1407 124 w 1 81 b 1 9 w ½ 13 b 1 19 w 0 113 b 1 12 w 0 79 b 1 21 w 1 46 15
37 ÖZDEMİR Arda İZMİR 1489 1344 125 b 1 84 w 1 8 b 0 76 w 1 4 b 0 80 w 1 68 b 0 74 w 1 69 b 1 6 43 26
38 BAŞKAFA Berkan DENİZLİ 1488   126 w 1 85 b 0 94 w 1 71 b 1 17 w 0 69 b 0 96 w ½ 129 b ½ 90 w 1 5 38½ 67
39 PEKTAŞ Gökdeniz İSTANBUL 1486 1396 127 b 1 88 w 1 10 b 0 78 w 0 105 b 1 84 w 1 70 b 0 86 w 1 68 w 0 5 41½ 59
40 BAYKAL Bora KOCAELİ 1482 1270 128 w 1 87 b 1 11 w 0 75 b 0 92 w 0 118 w 1 97 b ½ 101 w ½ 103 b 1 5 36½ 71
41 KARAHAN Yiğit Taha İSTANBUL 1402 1482 129 b 0 130 w 1 93 b 1 80 w ½ 67 b 0 107 w 1 119 b 1 78 w 1 10 b ½ 6 38 34
42 EROĞLU Eren ANKARA 1479   130 w 1 113 b 0 96 w 1 77 b 0 87 w 1 75 b 0 94 w 1 73 b 0 149 w 1 5 37½ 69
43 EROL Mehmet Eren İSTANBUL 1470 1358 131 b 1 119 w 0 97 b 1 82 w ½ 74 b 1 2 w 0 78 b 0 113 w ½ 101 b 1 5 39 65
44 DAMAR Cemil Esat BURSA 1425 1465 132 w 1 129 b 1 15 w 0 79 b 0 96 w 1 81 b 1 92 w ½ 75 b 1 24 w ½ 6 42 29
45 ARPACI Ozan İZMİR 1464 1371 133 b 1 139 w 1 12 b 0 84 w 1 10 b 0 88 w 0 105 b 1 117 w 1 76 b 1 6 39 33
46 KURTOĞLU Fikret Alp MERSİN 1461   134 w 1 163 b 1 19 w 0 81 b 0 102 w 1 92 b 0 104 w 1 88 b 1 73 w ½ 40 48
47 EREN Uygar ANTALYA 1434 1458 - - 1 2 w 0 98 b ½ 99 w 1 80 b ½ 110 b 1 79 w ½ 92 b 0 75 w ½ 5 39½ 62
48 DEMİR Boran ANTALYA 1448   135 b 1 4 w 0 99 b ½ 98 w 1 108 b 1 16 w 1 10 b 0 19 b 0 77 w 1 42 42
49 SARSIK Mert ZONGULDAK 1445   136 w 1 1 b 0 102 w ½ 108 w 0 174 b 1 83 b ½ 109 w 1 149 b ½ 79 w ½ 5 38½ 66
50 YILDIRIM Okan ANTALYA 1442   137 b 1 6 w 0 101 b 1 88 w 1 14 b 0 91 w 1 76 b ½ 28 w 1 27 w ½ 6 42 27
51 YATAĞAN Kerem ORDU 1436   138 w 1 3 b 0 104 w 1 83 b ½ 85 w 0 87 b ½ 102 w 0 110 b 1 94 w ½ 39 88
52 MİRİCİ Ali İSTANBUL 1435   139 b 0 131 w 1 105 b 0 133 w 0 144 b ½ 141 w 1 169 b 0 130 w 1 111 b ½ 4 32 120
53 SÜTCÜ Süleyman Bilal ANTALYA 1430   140 w 1 5 b 0 106 w 1 87 b ½ 83 w 1 13 b 0 73 w ½ 102 b 0 114 w 0 4 43 101
54 ALİYEV Tamer YALOVA 1409 1423 141 b 1 8 w 0 107 b 1 105 w 1 22 b 0 119 w ½ 121 b 1 32 w 0 80 b 1 43½ 41
55 ALTIN Arda ANKARA 1419 1262 175 b 1 10 w 0 108 b ½ 111 w 1 82 b 1 20 w ½ 11 b 0 169 w 1 23 w 0 5 41½ 60
56 BAYINDIR Kuzey İSTANBUL 1412 1406 142 w 1 7 b 0 110 w 1 164 b 1 21 w 0 132 b 1 33 w 1 3 b 0 31 w 1 6 40½ 31
57 KURU Zübeyir Zorbey KONYA 1412   143 b 1 12 w 0 109 b 1 119 w 0 107 b ½ 108 w ½ 115 b ½ 97 w ½ 105 b 0 4 36½ 115
58 KOÇ İsmet Saygın TEKİRDAĞ 1410 1297 144 w ½ 172 b 1 73 w 0 102 b ½ 104 w ½ 106 b 1 113 w 1 21 b 0 85 w 0 39 87
59 SAATCI Can BURSA 1318 1410 145 b 1 14 w 0 112 b ½ 117 w 1 13 w 0 104 b ½ 110 w 1 7 b ½ 129 w 1 39½ 50
60 ÖZCAN Yiğit İSTANBUL 1410 1387 146 w 1 9 b 0 114 w ½ 112 w 1 28 b 0 116 b 1 31 w 0 115 w 1 127 b 0 39½ 86
61 TANRIKULU Tuna SAKARYA 1409 1349 147 b 1 16 w 0 115 b 1 22 w 0 109 b 1 121 w ½ 26 b ½ 20 - + 35 w 0 5 41 61
62 KERVANCIOĞLU Talu GAZİANTEP 1402   148 w 1 11 b 0 116 w 1 17 b 0 110 w 0 124 b 1 112 w ½ 114 b ½ 132 w 0 4 39½ 105
63 BEYTEMİR Halil Eymen AFYONKARAHİSAR 1401   149 b 1 18 w 0 118 b 1 24 w 0 120 b 1 127 w 1 14 b 0 16 w 0 97 b 1 5 43 54
64 TAPAN Arda İSTANBUL 1400 1297 150 w 1 13 b ½ 23 w ½ 26 w ½ 29 b 1 28 w 0 16 b ½ 33 b ½ 7 w 0 45½ 80
65 TEZER Yusuf Efe İSTANBUL 1399   151 b 1 20 w 0 120 b 1 30 w 0 121 b 0 123 w 1 108 b 1 26 w 0 113 b 0 4 38 110
66 DİLGİL Dağlar MERSİN 1392   152 w 1 15 b 0 122 w 1 23 b 0 124 w 1 149 b 1 7 w 1 14 w 0 26 b ½ 41½ 44
67 ÇETİNKAYA Mustafa Atahan TEKİRDAĞ 1391   153 b 1 22 w 1 14 b 0 32 w ½ 41 w 1 33 b ½ 21 w ½ 29 b 0 25 w 1 46½ 36
68 TUFAN Kerem ANTALYA 1384   154 w 1 17 b 1 21 w 0 31 b 1 23 w 1 12 b 0 37 w 1 18 w 0 39 b 1 6 47 20
69 ÇİFTER Ada Yankı MANİSA 1380   155 b 1 24 w 0 123 b 1 34 w 0 125 b 1 38 w 1 20 b 1 22 w 0 37 w 0 5 42 57
70 ABATAY Mustafa Ata MERSİN 1378   156 w 1 19 b 0 124 w 1 33 b 0 126 w 1 23 b 1 39 w 1 24 b ½ 29 w 1 43 16
71 KANTAR Mehmet Zahit KARAMAN 1372   157 b 1 26 w 0 125 b 1 38 w 0 127 b 0 129 w 0 139 b 1 111 w ½ 121 b 0 37 127
72 ŞEN İsmet ANTALYA 1369   158 w 1 21 b 0 126 w 1 35 b 0 132 w 0 133 b 0 142 w 1 123 b ½ 109 w 1 35½ 98
73 ULUOCAK Esat TOKAT 1366   159 b 1 28 w ½ 58 b 1 18 w 0 32 b 0 111 w 1 53 b ½ 42 w 1 46 b ½ 41 45
74 DEMİRER Osman KARAMAN 1362   160 w 1 23 b ½ 17 w 0 114 b 1 43 w 0 112 b ½ 132 w 1 37 b 0 133 w ½ 42½ 82
75 AKOĞLANOĞLU Murat Umut ANKARA 1361 1324 161 b 1 30 w 1 16 b 0 40 w 1 24 b 0 42 w 1 34 b ½ 44 w 0 47 b ½ 5 44 53
76 AKŞIK İlke DENİZLİ 1358   162 w 1 27 b 0 129 w 1 37 b 0 133 w 1 25 b 1 50 w ½ 31 b ½ 45 w 0 5 42½ 56
77 ATAER Arda Burak BURSA 1352 1289 163 b 0 132 w 1 127 b 1 42 w 1 30 b ½ 32 w 1 4 b 0 34 w 0 48 b 0 46 79
78 MUŞTU Mehmet Arda İSTANBUL 1350   164 w 1 32 w 0 134 b 1 39 b 1 27 w 0 31 b ½ 43 w 1 41 b 0 33 w 0 43½ 81
79 KAYAN Mert Ali DENİZLİ 1345   165 b 1 34 w 0 139 b 1 44 w 1 26 b 1 18 w 0 47 b ½ 36 w 0 49 b ½ 5 44 52
80 KURU Berkay Mert TRABZON 1344   166 w 1 33 b 0 144 w 1 41 b ½ 47 w ½ 37 b 0 114 w ½ 112 b 1 54 w 0 40½ 83
81 YILMAZ Eren MUĞLA 1340   167 b 1 36 w 0 145 b 1 46 w 1 34 b 0 44 w 0 117 b 0 125 w 1 108 b ½ 39½ 85
82 ŞENER Ahmed Harun İSTANBUL 1339   168 w 1 35 b 0 152 w 1 43 b ½ 55 w 0 26 w 0 107 b 1 118 w ½ 117 b 1 5 36 72
83 ŞEN Emre ANTALYA 1338   169 b 0 133 w 1 174 b 1 51 w ½ 53 b 0 49 w ½ 120 b ½ 119 w ½ 118 b 1 5 36 74
84 İNAL Rıza Cem KONYA 1333   170 w 1 37 b 0 163 w 1 45 b 0 134 w 1 39 b 0 133 w 1 23 b 0 124 w 0 4 41 104
85 AYDOĞDU Selcan Ayberk BURSA 1327 1202 171 b 1 38 w 1 18 b ½ 20 w 0 51 b 1 30 w 0 32 b 0 120 w 1 58 b 1 41 46
86 YILMAZ Sarp ISPARTA 1325   172 w ½ 144 b ½ 164 w 0 128 b 1 149 w 0 126 b 1 140 w 1 39 b 0 134 w 0 4 31½ 122
87 GÜL Umut Çağan BURSA 1249 1319 173 b 1 40 w 0 169 b 1 53 w ½ 42 b 0 51 w ½ 127 b ½ 121 w ½ 119 b 0 4 39 108
88 ERDOĞAN Ahmet Selim ANKARA 1318   174 w 1 39 b 0 25 w 1 50 b 0 159 w 1 45 b 1 29 w 0 46 w 0 169 b 0 4 41 103
89 BİLGİN Boran İSTANBUL 1317   1 w 0 134 b 0 149 w 0 172 b 1 146 w 1 140 b 0 148 w 1 124 b 0 161 w 0 3 36 146
90 MAHANOĞLU Alameddin Can HATAY 1213 1317 2 b 0 135 w 1 22 b 0 134 w 0 145 b 1 125 w 1 129 b 0 126 w 1 38 b 0 4 39½ 106
91 YILDIR Mehmet KAHRAMANMARAŞ 1314   3 w 0 136 b 1 31 w 0 130 b 1 164 w 1 50 b 0 149 w 0 132 b 0 140 w 1 4 36 116
92 UYGUR Onur BURSA 1311 1202 4 b 0 137 w 1 30 b 0 139 w 1 40 b 1 46 w 1 44 b ½ 47 w 1 16 b 0 44 40
93 KAYPAK Cengiz Kaan DÜZCE 1306   5 w 0 138 b 1 41 w 0 132 b 0 148 w 1 134 b 1 23 w 0 133 b 0 142 w ½ 41 125
94 GECE Uğur BURSA 1250 1304 6 b 0 140 w 1 38 b 0 141 w ½ 117 b ½ 139 w 1 42 b 0 135 w 1 51 b ½ 36 95
95 DİNÇ Kıvanç Ege KOCAELİ 1302   7 w 0 142 b ½ 160 w 1 28 w 0 118 b 0 144 w ½ 145 b 1 134 b 0 147 w ½ 33½ 133
96 EMRE Mehmet Eren ANTALYA 1301   8 b 0 141 w 1 42 b 0 145 w 1 44 b 0 147 w 1 38 b ½ 127 w 0 115 b 1 38 89
97 ULUOCAK Eren TOKAT 1299   9 w 0 146 b 1 43 w 0 136 b 1 25 w 0 142 b 1 40 w ½ 57 b ½ 63 w 0 4 37 112
98 YELEKÇİ İlhami Batuhan İSTANBUL 1296   10 b 0 143 w 1 47 w ½ 48 b 0 116 w 0 150 b 1 111 b ½ 137 w ½ 120 b ½ 4 34½ 118
99 İNAL İhsan Berkay TEKİRDAĞ 1292   11 w 0 148 b 1 48 w ½ 47 b 0 138 w 1 29 b 0 116 w 1 25 b 0 112 w 0 37 126
100 TERTİPLİ Burak İSTANBUL 1291   12 b 0 145 w 0 151 b 0 154 w 1 147 b 0 152 w 1 144 b 0 155 w 1 139 b 0 3 29½ 155
101 KAT Mustafa Başar BURSA 1286 1265 13 w 0 150 b 1 50 w 0 140 b 1 31 w 0 153 b 1 25 w ½ 40 b ½ 43 w 0 4 38 109
102 ÖZDEMİR Canberk ANKARA 1286   14 b 0 147 w 1 49 b ½ 58 w ½ 46 b 0 158 w 1 51 b 1 53 w 1 28 b 0 5 39 63
103 ABAY Yusuf KOCAELİ 1282   15 w 0 152 b 0 150 w 0 155 b 1 153 w 0 156 b 1 146 w 1 136 b 1 40 w 0 4 29½ 124
104 PAKİŞ Berkun İSTANBUL 1282   16 b 0 149 w 1 51 b 0 147 w 1 58 b ½ 59 w ½ 46 b 0 144 w ½ 137 b 1 37½ 90
105 POTUR Vadi Doruk BURSA 1277 1263 17 w 0 154 b 1 52 w 1 54 b 0 39 w 0 159 b 1 45 w 0 140 b 1 57 w 1 5 37½ 68
106 GÜR Rüzgar Efe İSTANBUL 1272   18 b 0 151 w 1 53 b 0 163 w ½ 141 b 1 58 w 0 118 b 0 138 w 1 144 b 1 32 99
107 ÇÖLGEÇEN Erol Baran ANKARA 1265 1108 19 w 0 156 b 1 54 w 0 144 b 1 57 w ½ 41 b 0 82 w 0 164 b 1 123 w 1 36½ 91
108 PEKER Yavuz Selim KAHRAMANMARAŞ 1262   20 b 0 153 w 1 55 w ½ 49 b 1 48 w 0 57 b ½ 65 w 0 147 b 1 81 w ½ 36½ 92
109 AKIN İlhan KIRIKKALE 1259   21 w 0 158 b 1 57 w 0 148 b 1 61 w 0 164 b 1 49 b 0 161 w ½ 72 b 0 34 131
110 BAĞCI Muhammet Ali Rıza BATMAN 1253   22 b 0 155 w 1 56 b 0 151 w 1 62 b 1 47 w 0 59 b 0 51 w 0 156 b 1 4 37½ 111
111 ÇALIM Bora ANKARA 1252   23 w 0 160 b ½ 142 w 1 55 b 0 150 w 1 73 b 0 98 w ½ 71 b ½ 52 w ½ 4 35 117
112 KURU Yurdaer Hasbey KONYA 1248   24 b 0 157 w 1 59 w ½ 60 b 0 163 b 1 74 w ½ 62 b ½ 80 w 0 99 b 1 36 96
113 ÖZAKPINAR Emre İSTANBUL 1244   25 w 1 42 w 1 20 b ½ 27 b ½ 33 w ½ 36 w 0 58 b 0 43 b ½ 65 w 1 5 42 58
114 YALÇINDAĞ Hakan UŞAK 1243   26 b 0 159 w 1 60 b ½ 74 w 0 169 b ½ 165 w 1 80 b ½ 62 w ½ 53 b 1 5 35½ 75
115 SANDAL Berke ÇANAKKALE 1238   27 w 0 162 b 1 61 w 0 149 b 0 152 w 1 167 b 1 57 w ½ 60 b 0 96 w 0 34 130
116 AYDIN Başar ESKİŞEHİR 1232   28 b 0 161 w 1 62 b 0 169 w ½ 98 b 1 60 w 0 99 b 0 174 w ½ 163 b ½ 34½ 129
117 NOHUT Ada Güner MUĞLA 1232   29 w ½ 25 b 0 172 w 1 59 b 0 94 w ½ 170 b 1 81 w 1 45 b 0 82 w 0 4 39 107
118 COŞKUN Necmi Arda KASTAMONU 1229   30 b 0 165 w 1 63 w 0 150 b ½ 95 w 1 40 b 0 106 w 1 82 b ½ 83 w 0 4 37 113
119 GÜNAYDIN Timuçin Oisin BURSA 1212 1229 31 w 1 43 b 1 13 w 0 57 b 1 35 w 0 54 b ½ 41 w 0 83 b ½ 87 w 1 5 42½ 55
120 FERHATOĞLU Yavuz Selim BALIKESİR 1228   32 b 0 167 w 1 65 w 0 152 b 1 63 w 0 174 b 1 83 w ½ 85 b 0 98 w ½ 4 36½ 114
121 ŞAKA Ömer SAMSUN 1227   33 w 0 164 b 0 153 w 1 156 b 1 65 w 1 61 b ½ 54 w