bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
11 YAŞ KIZ
 
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ ( 34504800 )
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN (6351930)
Hakem : NA Ahmet UÇTU ( 34505806)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1278
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
9.Tur Çapraz Tablo
 
SNo. SOYADI-ADI İLİ UKD ELO 1.Rd. 2.Rd. 3.Rd. 4.Rd. 5.Rd. 6.Rd. 7.Rd. 8.Rd. 9.Rd. Puanlar BH. sira
1 DURAN Esma Doğa İSTANBUL 1648 1536 65 b 1 21 w 1 12 b 1 10 w 1 27 b 1 2 w 0 19 b 1 18 w 1 6 b 1 8 49 1
2 ÇAĞLAR Sıla MERSİN 1627 1482 35 w 1 22 b 1 13 w 1 19 b 1 3 w ½ 1 b 1 6 w 0 9 b 1 27 w 1 51½ 2
3 ÖZBEK Büşra MANİSA 1552 1619 36 b 1 23 w 1 14 b 1 18 w ½ 2 b ½ 16 w 1 27 b 0 13 w 1 11 b 1 7 48½ 4
4 KELEŞ Mina İZMİR 1600   37 w 0 51 b 0 55 w 0 61 b 1 50 w 0 45 b 0 67 w 1 62 b 1 47 w 0 3 31 57
5 NESANIR Selin GAZİANTEP 1556 1511 38 b 1 25 w 1 18 b 0 6 w 0 34 b 1 29 w 0 33 - - - - - - - - 3 43 54
6 ARDA Doğa Su İSTANBUL 1528 1520 39 w 1 24 b 1 17 w ½ 5 b 1 18 w 1 11 b 1 2 b 1 27 w 1 1 w 0 48 3
7 BOLU Yağmur TEKİRDAĞ 1467 1338 40 b 1 27 w 0 38 b 0 48 w 1 35 b 1 25 w 1 17 w ½ 26 b ½ 22 w ½ 42½ 18
8 DOĞAN Eylem Su AYDIN 1451 1314 41 w 1 26 b 1 19 w 0 30 b 1 14 w ½ 17 b 0 39 w 1 33 b 1 28 w 1 43 7
9 ÖZDEMİR Cemre GAZİANTEP 1433   42 b 0 52 w 1 40 b 1 29 w 1 16 b 0 31 w 1 23 b 1 2 w 0 37 b 1 6 41 12
10 İLKBAHAR Nimet Seray KARAMAN 1433 1186 43 w 1 28 b 1 20 w 1 1 b 0 19 w 0 18 b 0 36 w 1 34 b 1 26 w 0 5 47 21
11 YILDIZ Işılay KOCAELİ 1432   44 b 1 29 w 1 27 b 0 31 w 1 20 b 1 6 w 0 38 b 1 19 w 1 3 w 0 6 46½ 10
12 ÖREN Şerife Ecenaz BURSA 1431 1431 45 w 1 30 b 1 1 w 0 34 b 1 26 w 1 19 b 0 22 w 1 17 b ½ 14 w 0 47 13
13 NOYAN Gülşah ŞANLIURFA 1412   46 b 1 31 w 1 2 b 0 33 w 1 21 b 1 27 w 0 29 b 1 3 b 0 44 w ½ 44½ 15
14 DURU İpek HATAY 1408 1099 47 w 1 33 b 1 3 w 0 35 b 1 8 b ½ 28 w 1 18 b 0 16 w 1 12 b 1 45½ 6
15 BAŞYİĞİT Ekin ISPARTA 1400   48 b 0 53 w 0 58 b 1 50 w 1 36 b 0 60 w 1 37 b 0 46 w 0 63 b 1 4 31 47
16 EROLTU Ceylan HATAY 1362 1400 49 w 1 34 b 0 39 w 1 37 b 1 9 w 1 3 b 0 26 w ½ 14 b 0 30 w 1 43½ 16
17 YUNUS Şehnaz KARAMAN 1396 1262 50 b 1 42 w 1 6 b ½ 27 w 0 55 b 1 8 w 1 7 b ½ 12 w ½ 18 b 0 46½ 14
18 SÜRAL Ceren MANİSA 1388   51 w 1 37 b 1 5 w 1 3 b ½ 6 b 0 10 w 1 14 w 1 1 b 0 17 w 1 49 5
19 ALADAĞ Begüm MERSİN 1385 1271 52 b 1 48 w 1 8 b 1 2 w 0 10 b 1 12 w 1 1 w 0 11 b 0 29 b 1 6 47 9
20 PUHUR Fatma Ilgın ANTALYA 1374   - - 1 66 w 1 10 b 0 41 b 1 11 w 0 33 w ½ 28 b 0 39 b 1 40 w ½ 5 38½ 26
21 TOSUN Ayşe Sena YALOVA 1372   53 w 1 1 b 0 34 w 1 43 b 1 13 w 0 26 b 0 40 w ½ 45 b 1 33 w ½ 5 43 22
22 KAYMAZ Dilara Nur İSTANBUL 1362   54 b 1 2 w 0 42 b 1 38 w 0 37 b 1 36 w 1 12 b 0 35 w 1 7 b ½ 43 17
23 SAĞLAM Yağmur HATAY 1345 1163 55 w 1 3 b 0 41 w 0 53 b 1 43 w 1 32 b 1 9 w 0 28 b 0 36 w 0 4 41 37
24 İŞLER Ulviye Yaren İZMİR 1340 1140 56 b 1 6 w 0 44 b 0 52 w 1 41 b 1 38 w 0 46 b 1 37 w 0 42 b 0 4 39½ 38
25 ATAER Melisa İSTANBUL 1334   57 w 1 5 b 0 43 w 0 47 b 1 51 w 1 7 b 0 41 w 1 44 b 0 55 w 1 5 37 29
26 KOCA Çisem İZMİR 1327 1265 58 b 1 8 w 0 46 b 1 44 w 1 12 b 0 21 w 1 16 b ½ 7 w ½ 10 b 1 6 42½ 11
27 KORKMAZ Biyçe ESKİŞEHİR 1327   59 w 1 7 b 1 11 w 1 17 b 1 1 w 0 13 b 1 3 w 1 6 b 0 2 b 0 6 52½ 8
28 ELMA Müge ADANA 1321   60 b 1 10 w 0 48 b 1 55 w ½ 38 b 1 14 b 0 20 w 1 23 w 1 8 b 0 39 19
29 BEYER Helin MANİSA 1319   62 w 1 11 b 0 49 w 1 9 b 0 53 w 1 5 b 1 13 w 0 43 b 1 19 w 0 5 39 24
30 TAMKOÇ Begüm İZMİR 1300   63 b 1 12 w 0 50 b 1 8 w 0 44 b 0 48 w ½ 65 b 1 38 w 1 16 b 0 39 35
31 ÇİÇEK Fidan ANTALYA 1287   64 w 1 13 b 0 51 w 1 11 b 0 57 w 1 9 b 0 43 w 0 40 b 0 52 w 1 4 37 39
32 ARSLAN Gaye ORDU 1285   66 b 0 54 w 1 53 b 0 63 w 1 46 b 1 23 w 0 44 b 0 60 w 1 38 b 0 4 31½ 45
33 FİLİZ Ülkü Nehir ANTALYA 1285 1135 67 w 1 14 w 0 63 b 1 13 b 0 66 w 1 20 b ½ 5 - + 8 w 0 21 b ½ 5 37½ 27
34 BARUTÇU Simay HATAY 1284   68 b 1 16 w 1 21 b 0 12 w 0 5 w 0 47 b 1 54 b 1 10 w 0 46 b 1 5 37 28
35 ÜNLÜ İzem MANİSA 1262   2 b 0 56 w 1 65 b 1 14 w 0 7 w 0 50 b 1 55 w 1 22 b 0 41 w ½ 41 34
36 ALPAY Seycan DENİZLİ 1260   3 w 0 55 b 0 59 w 1 49 b 1 15 w 1 22 b 0 10 b 0 54 w 1 23 b 1 5 36½ 30
37 AKKUŞ Yaren Duru İSTANBUL 1240 1157 4 b 1 18 w 0 66 b 1 16 w 0 22 w 0 51 b 1 15 w 1 24 b 1 9 w 0 5 38½ 25
38 BEYHAN Ceren DENİZLİ 1232   5 w 0 57 b 1 7 w 1 22 b 1 28 w 0 24 b 1 11 w 0 30 b 0 32 w 1 5 39½ 23
39 ALKAN Eylül HATAY 1212   6 b 0 58 w 1 16 b 0 54 w ½ 65 b 1 44 w 1 8 b 0 20 w 0 43 w 0 41½ 48
40 ŞAHİN Zeynep Gökçe TOKAT 1205   7 w 0 59 b 1 9 w 0 51 b 0 52 w 1 53 b 1 21 b ½ 31 w 1 20 b ½ 5 36 31
41 İNAÇ Fatme Yaren DENİZLİ 1193   8 b 0 60 w 1 23 b 1 20 w 0 24 w 0 57 b 1 25 b 0 63 w 1 35 b ½ 34½ 36
42 KEKLİK Şule KAYSERİ 1182   9 w 1 17 b 0 22 w 0 57 b 0 59 w 0 67 b 1 66 w 1 47 b 1 24 w 1 5 33 33
43 İNAK Feyza ISPARTA 1174   10 b 0 61 w 1 25 b 1 21 w 0 23 b 0 63 w 1 31 b 1 29 w 0 39 b 1 5 35 32
44 ERAYDIN Begüm Su TRABZON 1172   11 w 0 62 b 1 24 w 1 26 b 0 30 w 1 39 b 0 32 w 1 25 w 1 13 b ½ 38½ 20
45 İNCE Sevgi ANTALYA 1165   12 b 0 63 w 0 60 b 1 65 w ½ 54 b 0 4 w 1 48 b 1 21 w 0 50 b ½ 4 31 46
46 ŞEN Tuğçe İZMİR 1124   13 w 0 64 b 1 26 w 0 67 b 1 32 w 0 66 b 1 24 w 0 15 b 1 34 w 0 4 32½ 43
47 BULUT Ecem İZMİR 1117   14 b 0 65 w 0 61 b 1 25 w 0 58 b 1 34 w 0 57 b 1 42 w 0 4 b 1 4 34 42
48 YONGACI Halenur ÇANAKKALE 1100   15 w 1 19 b 0 28 w 0 7 b 0 67 w 1 30 b ½ 45 w 0 55 b 0 58 w 1 36 49
49 BAYAR Damla ANTALYA 1078   16 b 0 68 w 1 29 b 0 36 w 0 60 b 0 58 w 0 62 w ½ 56 b 0 67 w ½ 2 28½ 67
50 POLİK Melek ÇANAKKALE 1076   17 w 0 67 b 1 30 w 0 15 b 0 4 b 1 35 w 0 58 b ½ 59 w 1 45 w ½ 4 31½ 44
51 KESEN Selay K.K.T.C. 1070   18 b 0 4 w 1 31 b 0 40 w 1 25 b 0 37 w 0 59 b ½ 58 w 1 54 b ½ 4 35½ 41
52 ATAR Sıla HATAY 1061   19 w 0 9 b 0 62 w 1 24 b 0 40 b 0 61 w 1 60 b 0 65 w 1 31 b 0 3 35 55
53 DEMİR Sudem ÇANAKKALE 1059   21 b 0 15 b 1 32 w 1 23 w 0 29 b 0 40 w 0 63 b 0 57 w ½ 60 b 1 33 53
54 ÖZAVCI Elif Sena ÇANAKKALE 1040   22 w 0 32 b 0 64 w 1 39 b ½ 45 w 1 55 b ½ 34 w 0 36 b 0 51 w ½ 35 52
55 AKBULAK Ayda Lara MANİSA 1027   23 b 0 36 w 1 4 b 1 28 b ½ 17 w 0 54 w ½ 35 b 0 48 w 1 25 b 0 4 36½ 40
56 ÖZ Cemre ANTALYA 1007   24 w 0 35 b 0 67 w 0 66 - - 63 b 0 68 w 1 61 b ½ 49 w 1 59 b 0 25½ 64
57 ARSLAN Betülay KIRIKKALE 1000   25 b 0 38 w 0 68 b 1 42 w 1 31 b 0 41 w 0 47 w 0 53 b ½ 65 b 0 34½ 60
58 DEMİR Dilay EDİRNE 1000   26 w 0 39 b 0 15 w 0 62 b 1 47 w 0 49 b 1 50 w ½ 51 b 0 48 b 0 31½ 62
59 BIYIKCI Ece BURSA     27 b 0 40 w 0 36 b 0 68 w 1 42 b 1 65 w 0 51 w ½ 50 b 0 56 w 1 35½ 50
60 BIÇAKLIOĞLU Dilara SAKARYA     28 w 0 41 b 0 45 w 0 64 b 1 49 w 1 15 b 0 52 w 1 32 b 0 53 w 0 3 30½ 58
61 BİLEN Suna K.K.T.C.     - - - 43 b 0 47 w 0 4 w 0 64 b 1 52 b 0 56 w ½ 66 b 1 62 w ½ 3 26 59
62 DEMİREL Meryem ANTALYA     29 b 0 44 w 0 52 b 0 58 w 0 68 b ½ 64 w 1 49 b ½ 4 w 0 61 b ½ 26½ 63
63 KARKA Kardelen AMASYA     30 w 0 45 b 1 33 w 0 32 b 0 56 w 1 43 b 0 53 w 1 41 b 0 15 w 0 3 34 56
64 KORKMAZ Dilvin BİTLİS     31 b 0 46 w 0 54 b 0 60 w 0 61 w 0 62 b 0 68 - - - - - - - - 0 23½ 68
65 KURAK Zeynep İZMİR     1 w 0 47 b 1 35 w 0 45 b ½ 39 w 0 59 b 1 30 w 0 52 b 0 57 w 1 35 51
66 YILMAZ İrem SAMSUN     32 w 1 20 b 0 37 w 0 56 - + 33 b 0 46 w 0 42 b 0 61 w 0 68 b ½ 32½ 61
67 ÇAĞ Ceyda ARTVİN     33 b 0 50 w 0 56 b 1 46 w 0 48 b 0 42 w 0 4 b 0 68 w ½ 49 b ½ 2 29 66
68 ÇOLAK Derin İSTANBUL     34 w 0 49 b 0 57 w 0 59 b 0 62 w ½ 56 b 0 64 - + 67 b ½ 66 w ½ 22½ 65
                                                                     
                                                                     
                                                                     
.
Turkish Chess Federation © 2014