bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
12 YAŞ GENEL
 
Organizatör : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ (34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN (6351930)
Hakem : NA Sezgin USTA(6367194)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1398
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
9. Turdan Sonra Çapraz Tablo
 
SNo. SOYADI-ADI İLİ UKD ELO 1.Rd. 2.Rd. 3.Rd. 4.Rd. 5.Rd. 6.Rd. 7.Rd. 8.Rd. 9.Rd. Puanlar BH. sira
1 TARLABAŞI Emirhan İSTANBUL 1974 1861 74 w 1 36 b 1 22 w 1 12 b ½ 8 w ½ 24 b 1 5 w 0 15 b 0 47 w 1 6 48 16
2 FM AYDINÇELEBİ Kağan GAZİANTEP 1938 1864 75 b 1 38 w 1 23 b 1 13 w ½ 11 b ½ 12 w 1 7 b ½ 9 w 1 4 b ½ 7 48½ 6
3 KÜÇÜKSARI Kaan ANTALYA 1936 1849 76 w 1 37 b 1 24 w 1 15 b 1 4 w 0 22 b 1 34 b 1 7 w ½ 6 b ½ 7 53½ 3
4 KARAAHMETOĞLU Ege ANKARA 1931 1837 77 b 1 40 w 1 25 b 1 17 w 1 3 b 1 11 w 1 6 b 1 5 b ½ 2 w ½ 8 51½ 1
5 GÜLBEYAZ Emir MERSİN 1850 1722 78 w 1 39 b ½ 45 w 1 20 b 1 31 w 1 8 b ½ 1 b 1 4 w ½ 15 w 1 50 2
6 YERDEN Hüseyin Eren ADANA 1790 1614 79 b 1 42 w 1 26 b ½ 48 w 1 13 b 1 18 w 1 4 w 0 11 b 1 3 w ½ 7 49½ 4
7 IŞIK Alpaslan İZMİR 1773 1642 80 w 1 44 b 1 31 w ½ 29 b 1 12 w ½ 63 b 1 2 w ½ 3 b ½ 20 w 1 7 46½ 7
8 KARA Yankı İZMİR 1764 1682 81 b 1 46 w ½ 47 b 1 26 w 1 1 b ½ 5 w ½ 17 b 1 13 w 1 34 b ½ 7 49 5
9 KESKİN Osman Orçun ISPARTA 1752 1570 82 w 1 45 b ½ 49 w 1 31 b 0 47 w 1 36 b 1 18 w 1 2 b 0 28 w 0 44½ 29
10 ÖZDEMİR Serhan Berat ZONGULDAK 1742 1577 83 b 1 48 w 0 79 b 1 70 w 1 37 b 1 34 w 0 26 b ½ 44 w 0 58 b 1 43½ 31
11 ÜNLÜ Alp Buğra MANİSA 1723 1584 84 w 1 50 b 1 33 w 1 34 b 1 2 w ½ 4 b 0 31 w 1 6 w 0 37 b 1 51½ 8
12 ÇAKIN Ahmet Burak GAZİANTEP 1716 1573 85 b 1 52 w 1 32 b 1 1 w ½ 7 b ½ 2 b 0 41 w 0 51 b 0 72 w 1 5 45½ 43
13 GALLEVCİ Yağız BURSA 1713 1668 86 w 1 53 b 1 35 w 1 2 b ½ 6 w 0 40 b 1 33 w 1 8 b 0 41 w 1 46½ 10
14 İNAÇ Gökdeniz İZMİR 1712 1566 87 b 1 54 w 1 34 b 0 56 w 1 18 b 0 64 w 1 44 b ½ 48 w 1 26 b 1 43 12
15 ALTUNBAY Önder MERSİN 1703 1550 88 w 1 55 b 1 59 w 1 3 w 0 40 b ½ 42 w 1 23 b 1 1 w 1 5 b 0 45½ 11
16 ÇİFTÇİ Furkan Nadir İSTANBUL 1580 1671 89 b 1 56 w 1 48 b 0 58 w 0 79 b 0 108 w 1 77 b 1 64 w 1 46 b 0 5 38½ 59
17 NALBANT Tuna Onat MANİSA 1669 1500 90 w 1 57 b 1 67 w 1 4 b 0 53 w ½ 55 b 1 8 w 0 31 b ½ 59 w 1 6 46 19
18 SARIKAVAK Serdar İhsan İSTANBUL 1668 1577 91 b 1 58 w 1 70 w ½ 39 b 1 14 w 1 6 b 0 9 b 0 56 w ½ - - - 5 44½ 46
19 EVİNÇ Mehmet İZMİR 1660 1535 92 w 1 59 b 0 61 w 1 57 b ½ 55 w 0 78 b 1 104 w 1 33 b 1 51 w 1 39½ 14
20 DEMİRBAŞ Emre İSTANBUL 1652 1546 93 b 1 60 w ½ 46 b 1 5 w 0 70 b ½ 73 w 1 45 b 1 50 w 1 7 b 0 6 48 17
21 MERMER Yunus MUĞLA 1636 1437 94 w 1 61 b ½ 69 w ½ 59 b 0 81 w ½ 80 b 1 47 w 0 86 b 1 106 w 1 38 41
22 AYDOGDU Çağatay İSTANBUL 1617 1425 95 b 1 62 w 1 1 b 0 64 w 1 48 b 1 3 w 0 50 b 0 66 w 1 56 b 1 6 43 20
23 ÖZKALE Can Barkın ADANA 1617   96 w 1 63 b 1 2 w 0 67 b 1 59 w ½ 53 b 1 15 w 0 39 b ½ 57 w ½ 43½ 32
24 KÜREKCİ Ferit Tuna ANKARA 1615 1532 97 b 1 64 w 1 3 b 0 62 w 1 50 b 1 1 w 0 48 b ½ 58 w 1 44 b 1 42½ 13
25 GÖKKAYA Murat Bora İSTANBUL 1600 1359 98 w 1 65 b 1 4 w 0 63 b 0 82 w 1 56 b ½ 51 w 0 80 b 1 69 w ½ 5 41 53
26 IŞIK Can SAKARYA 1599 1524 99 b 1 66 w 1 6 w ½ 8 b 0 57 w 1 59 b 1 10 w ½ 41 b ½ 14 w 0 47 26
27 KAVUKCU Mustafa MANİSA 1596 1426 100 w 1 67 b 0 80 w ½ 61 b 0 120 w 1 81 b 1 53 w 1 47 b ½ 63 w 1 6 37 25
28 BAHADIR Melih DÜZCE 1593 1519 101 b 0 141 w 1 81 b 0 103 w 1 83 b ½ 127 w 1 55 b 1 60 w 1 9 b 1 35½ 15
29 KAYA Onur ANKARA 1588 1585 - - 1 68 w ½ 60 b 1 7 w 0 113 b 1 44 w ½ 58 b ½ 73 w ½ 50 b ½ 44½ 28
30 AYDIN Mert Doğan ANKARA 1580 1476 102 w 1 70 b 0 82 w 1 69 b 1 63 w 0 67 b 0 79 w 0 115 w 1 77 b ½ 36½ 75
31 MENKEN Ekin MERSİN 1577 1521 103 b 1 72 w 1 7 b ½ 9 w 1 5 b 0 46 w 1 11 b 0 17 w ½ 67 b 1 6 47½ 18
32 ŞAHUTOĞLU Mehmet HATAY 1574 1310 104 w 1 71 b 1 12 w 0 73 b 0 98 w 1 68 b 1 63 w 0 61 b 1 91 w 1 6 40½ 24
33 GEZİCİ Ömer Ata İSTANBUL 1561 1539 105 b 1 101 w 1 11 b 0 72 w 1 58 b ½ 60 w 1 13 b 0 19 w 0 62 b 1 42 36
34 İNCE Ali Emre İZMİR 1560 1466 106 w 1 73 b 1 14 w 1 11 w 0 91 b 1 10 b 1 3 w 0 63 b 1 8 w ½ 48½ 9
35 GÜRGÜÇ Tuna MUĞLA 1559 1356 107 b 1 113 w 1 13 b 0 77 w 1 73 b ½ 58 w ½ 91 b 0 68 w ½ 60 b 0 41 67
36 ÜREGEN Rafet ANTALYA 1554 1371 108 w 1 1 w 0 83 b ½ 80 b 1 61 w 1 9 w 0 60 b 0 81 b 0 109 w 1 39 71
37 DEMİRELLİ Ahmet Mahir BALIKESİR 1543 1370 109 b 1 3 w 0 89 b 1 81 w 1 10 w 0 69 b 1 67 w 1 91 b 1 11 w 0 6 42½ 22
38 BAŞPINAR Mehmet KARAMAN 1534   110 w 1 2 b 0 84 w ½ 85 b 0 124 w 1 92 b 1 56 w 0 90 b 0 101 w 1 35½ 77
39 TOPÇU Tibet Tuna İSTANBUL 1534 1395 111 b 1 5 w ½ 68 b 1 18 w 0 60 b 0 83 w 1 62 b 1 23 w ½ 73 b 0 5 44½ 45
40 ŞENYÜZ Mustafa Zorbey İSTANBUL 1526 1419 112 w 1 4 b 0 86 w 1 74 b 1 15 w ½ 13 w 0 73 b 0 92 b 1 78 w 1 43½ 30
41 AKASLAN Umut İSTANBUL 1516 1355 113 b 0 106 w 1 91 b 0 119 w 1 89 b 1 70 w 1 12 b 1 26 w ½ 13 b 0 39½ 38
42 MUT Emir MERSİN 1498   114 w 1 6 b 0 90 w 1 78 b ½ 85 w 1 15 b 0 59 w ½ 67 b 0 70 b ½ 42 64
43 ÖZNUR Muhammed Ali KIRIKKALE 1497   115 b 0 107 w 0 125 b 1 101 w ½ 144 b 1 84 w ½ 106 b 0 99 w 1 79 b 0 4 31½ 102
44 ÖZSOY Alimert BALIKESİR 1493   116 w 1 7 w 0 93 b 1 94 b ½ 78 w 1 29 b ½ 14 w ½ 10 b 1 24 w 0 43 33
45 ÇALIŞKAN Berk Tuğra İZMİR 1492 1273 117 b 1 9 w ½ 5 b 0 68 w ½ 93 b 1 77 w 1 20 w 0 69 b ½ 81 w 1 42 35
46 ERYILMAZ Emre İSTANBUL 1491 1278 118 w 1 8 b ½ 20 w 0 84 b 1 94 w 1 31 b 0 61 w ½ 104 b 1 16 w 1 6 42½ 21
47 BARUT Metehan DENİZLİ 1486 1306 119 b ½ 115 w 1 8 w 0 92 b 1 9 b 0 85 w 1 21 b 1 27 w ½ 1 b 0 5 40½ 55
48 TAY Uğur Can ANTALYA 1484   120 w 1 10 b 1 16 w 1 6 b 0 22 w 0 79 b 1 24 w ½ 14 b 0 94 w 1 46 27
49 ÖZDEMİR Umut ANKARA 1480 1428 121 b ½ 119 w 1 9 b 0 83 w ½ 107 b 1 91 w 0 84 b 1 70 w ½ 68 b 0 37 74
50 CAN Furkan ANTALYA 1477   122 w 1 11 w 0 95 b 1 104 b 1 24 w 0 126 b 1 22 w 1 20 b 0 29 w ½ 43 34
51 ÖZDEMİR Mehmet Ali ANKARA 1472 1382 123 b ½ 121 w ½ 99 b 1 91 w 0 109 b ½ 101 w 1 25 b 1 12 w 1 19 b 0 37 42
52 GÖÇER Onur Saygın KAHRAMANMARAŞ 1466   124 w 1 12 b 0 92 w ½ 141 b ½ 100 w 1 104 b 0 82 w 1 106 b 0 83 w ½ 33½ 80
53 SAKARYA Muzaffer Enes AKSARAY 1462   125 b 1 13 w 0 101 b 1 109 w 1 17 b ½ 23 w 0 27 b 0 83 w ½ 95 b ½ 40½ 68
54 AY Rıza Enes BURDUR 1460   126 w 1 14 b 0 94 w 0 102 b 1 104 w 0 100 b 1 98 w ½ 118 b 1 90 w ½ 5 35½ 60
55 METE Muhammet Baturalp YALOVA 1443   127 b 1 15 w 0 103 b 1 113 w ½ 19 b 1 17 w 0 28 w 0 94 b 0 110 w 0 42½ 106
56 YİĞİT Fatih TRABZON 1439   128 w 1 16 b 0 96 w 1 14 b 0 106 w 1 25 w ½ 38 b 1 18 b ½ 22 w 0 5 40½ 54
57 ALTINÖZ Yusuf HATAY 1436 1361 129 b 1 17 w 0 105 b 1 19 w ½ 26 b 0 109 w ½ 121 b 1 72 w 1 23 b ½ 39½ 39
58 PEKGÜZEL Salih AYDIN 1434 1401 130 w 1 18 b 0 98 w 1 16 b 1 33 w ½ 35 b ½ 29 w ½ 24 b 0 10 w 0 41½ 66
59 ADSIZ Melik Baver VAN 1433   131 b 1 19 w 1 15 b 0 21 w 1 23 b ½ 26 w 0 42 b ½ 79 w 1 17 b 0 5 45 44
60 KİRACIOĞLU Demir İZMİR 1433   132 w 1 20 b ½ 29 w 0 124 b 1 39 w 1 33 b 0 36 w 1 28 b 0 35 w 1 40 37
61 ERSOY Emir İSTANBUL 1432   133 b 1 21 w ½ 19 b 0 27 w 1 36 b 0 113 w 1 46 b ½ 32 w 0 121 b 1 5 42 50
62 ERGÜN Berkcan KOCAELİ 1427   134 w 1 22 b 0 100 w 1 24 b 0 108 w ½ 94 b 1 39 w 0 98 b 1 33 w 0 38 72
63 OLGUN Efe İSTANBUL 1426   135 b 1 23 w 0 107 b 1 25 w 1 30 b 1 7 w 0 32 b 1 34 w 0 27 b 0 5 44 47
64 ÖNER Salih ELAZIĞ 1426   136 w 1 24 b 0 102 w 1 22 b 0 114 w 1 14 b 0 110 w 1 16 b 0 104 w 0 4 41 86
65 BOZKURT Utku İZMİR 1424   137 b 1 25 w 0 109 b 0 105 w ½ 101 b 0 131 w 1 95 b ½ 107 w ½ 115 b 1 30½ 83
66 ÇEKÇEOĞLU Mustafa KARAMAN 1422   138 w 1 26 b 0 104 w 0 106 b 0 112 w 1 102 b 1 114 w 1 22 b 0 84 w 1 5 35 61
67 ŞAHİNTAŞ Umut İSTANBUL 1420 1305 139 b 1 27 w 1 17 b 0 23 w 0 117 b 1 30 w 1 37 b 0 42 w 1 31 w 0 5 41½ 51
68 KOLKOPARAN Bedirhan BALIKESİR 1419 1368 140 w 1 29 b ½ 39 w 0 45 b ½ 122 w 1 32 w 0 109 b 1 35 b ½ 49 w 1 38 40
69 DEMİREL Çağrı MANİSA 1411 1209 141 b ½ 123 w 1 21 b ½ 30 w 0 121 b 1 37 w 0 127 b 1 45 w ½ 25 b ½ 5 39 58
70 AKSÖZ Burak Can İSTANBUL 1409 1323 142 w 1 30 w 1 18 b ½ 10 b 0 20 w ½ 41 b 0 126 w 1 49 b ½ 42 w ½ 5 39 57
71 BEŞE Yunus Emre GAZİANTEP 1408   143 b 1 32 w 0 113 b 0 107 w 0 115 b 0 139 w 1 129 b 1 109 w 0 123 b 1 4 31½ 101
72 ŞEKERCİ Ali Rıza KARAMAN 1407   144 w 1 31 b 0 110 w 1 33 b 0 126 w 0 103 b 1 122 w 1 57 b 0 12 b 0 4 36 92
73 BÜKE Furkan BURSA 1396 1377 145 b 1 34 w 0 115 b 1 32 w 1 35 w ½ 20 b 0 40 w 1 29 b ½ 39 w 1 6 42 23
74 YAMAN Can MANİSA 1396   1 b 0 108 w 1 121 b 1 40 w 0 127 b 0 105 w ½ 101 b 0 113 w 1 107 b 1 34½ 78
75 ÖZER Furkan YOZGAT 1390 1323 2 w 0 110 b 0 128 w 1 108 b 0 116 w ½ 141 b ½ 102 w ½ 117 b 1 114 w ½ 4 33 100
76 KUTANOĞLU Sinan Emre KAYSERİ 1380   3 b 0 109 w 0 129 b 1 111 w ½ 105 b ½ 106 w 0 107 b 0 130 w 1 143 b 0 3 36 121
77 ŞİŞLİ Umut Taha ANKARA 1374 1363 4 w 0 112 b 1 126 w 1 35 b 0 141 w 1 45 b 0 16 w 0 100 b 1 30 w ½ 37½ 73
78 AYDEMİR Ahmet Anıl MERSİN 1372 1236 5 b 0 111 w 1 144 b 1 42 w ½ 44 b 0 19 w 0 105 b 1 101 w 1 40 b 0 41½ 65
79 KAYA Yusuf BATMAN 1370   6 w 0 114 b 1 10 w 0 110 b 1 16 w 1 48 w 0 30 b 1 59 b 0 43 w 1 5 41 52
80 PEKTAŞDAN Ege İZMİR 1353   7 b 0 116 w 1 27 b ½ 36 w 0 111 b 1 21 w 0 108 b 1 25 w 0 105 b ½ 4 40 87
81 YANIK Tunahan ANTALYA 1349   8 w 0 118 b 1 28 w 1 37 b 0 21 b ½ 27 w 0 113 b 1 36 w 1 45 b 0 45 63
82 DEMİR Berke K.K.T.C. 1347   9 b 0 117 w 1 30 b 0 115 w 1 25 b 0 107 w 1 52 b 0 127 w ½ 119 b 0 34½ 114
83 DEMİR Ege DENİZLİ 1345   10 w 0 120 b 1 36 w ½ 49 b ½ 28 w ½ 39 b 0 116 w 1 53 b ½ 52 b ½ 39 70
84 ERTÜREL Deniz ANTALYA 1270 1340 11 b 0 122 w 1 38 b ½ 46 w 0 119 b 1 43 b ½ 49 w 0 143 w 1 66 b 0 4 38 89
85 ÖZASLAN Furkan GAZİANTEP 1340   12 w 0 124 b ½ 127 b 1 38 w 1 42 b 0 47 b 0 118 w 0 121 w 0 116 b 0 35 134
86 DANIŞMAN Ali Berkay KONYA 1315   13 b 0 125 w 1 40 b 0 117 w 0 129 b 1 115 w ½ 119 b 1 21 w 0 120 b ½ 4 35½ 93
87 GÜMÜŞTAŞ Sunay BURSA 1314 1118 14 w 0 126 b 0 130 w 1 114 b 0 118 w 0 134 b 1 103 w 1 110 b ½ 122 w 1 31½ 82
88 TOPÇAKAR Sinan SAMSUN 1309   15 b 0 127 w 0 131 b 1 121 w 0 125 b 1 117 w ½ 115 b 0 119 w 1 126 w 1 30½ 84
89 ÖKMEN Çağrı KIRIKKALE 1308   16 w 0 128 b 1 37 w 0 116 b 1 41 w 0 110 b 0 112 w 1 114 b ½ 118 w ½ 4 35 94
90 AKSAKAL Nurettin HATAY 1306 1272 17 b 0 129 w 1 42 b 0 127 w 0 131 b ½ 123 w 1 117 b 1 38 w 1 54 b ½ 5 34½ 62
91 PEK Efe Can SAKARYA 1302   18 w 0 130 b 1 41 w 1 51 b 1 34 w 0 49 b 1 35 w 1 37 w 0 32 b 0 5 44 48
92 ARSLAN Hasan Bahadır KONYA 1297   19 b 0 131 w 1 52 b ½ 47 w 0 123 b 1 38 w 0 120 b 1 40 w 0 127 b 0 37½ 108
93 DİLMEÇ Emre KARAMAN 1296   20 w 0 132 b 1 44 w 0 118 b 1 45 w 0 114 b 0 135 w 1 122 b ½ 111 w 0 35½ 111
94 ATEŞ Bilge Kaan SİVAS 1289   21 b 0 133 w 1 54 b 1 44 w ½ 46 b 0 62 w 0 141 b 1 55 w 1 48 b 0 39½ 69
95 KAYA Mehmet Ata ANTALYA 1279   22 w 0 134 b 1 50 w 0 122 b 0 130 w 1 118 b ½ 65 w ½ 126 b 1 53 w ½ 34 79
96 TETİK Furkan KIRIKKALE 1264   23 b 0 135 w 1 56 b 0 144 w 0 134 b 1 121 w 0 133 b ½ 120 w 0 117 w ½ 3 29½ 128
97 BAŞARAN Umut TEKİRDAĞ 1262   24 w 0 136 b ½ 124 w 0 120 b 0 128 w 1 116 b 0 143 b 0 132 w 1 133 b ½ 3 29½ 129
98 BABAOĞLU Mert TEKİRDAĞ 1256   25 b 0 137 w 1 58 b 0 135 w 1 32 b 0 144 w 1 54 b ½ 62 w 0 141 b ½ 4 34½ 98
99 AKDOĞAN Enes ISPARTA 1247   26 w 0 138 b 1 51 w 0 126 b 0 135 w 1 122 b 0 130 w 1 43 b 0 136 w 1 4 29½ 103
100 AKBULUTLAR Emirhan KAYSERİ 1244   27 b 0 139 w 1 62 b 0 145 w 1 52 b 0 54 w 0 144 b 1 77 w 0 129 b 0 3 34 123
101 YUNUS Ali Emre İZMİR 1243   28 w 1 33 b 0 53 w 0 43 b ½ 65 w 1 51 b 0 74 w 1 78 b 0 38 b 0 40 107
102 OKUR Melih İSTANBUL 1240   30 b 0 143 w 1 64 b 0 54 w 0 139 b 1 66 w 0 75 b ½ 123 w ½ 144 b ½ 32½ 117
103 HAKSEVER Can İSTANBUL 1233   31 w 0 140 b 1 55 w 0 28 b 0 142 b 1 72 w 0 87 b 0 139 w ½ 124 w ½ 3 32 125
104 AKYOL Emre İZMİR 1230   32 b 0 145 w 1 66 b 1 50 w 0 54 b 1 52 w 1 19 b 0 46 w 0 64 b 1 5 42½ 49
105 YİĞİT Kerem İSTANBUL 1225   33 w 0 142 b 1 57 w 0 65 b ½ 76 w ½ 74 b ½ 78 w 0 116 b 1 80 w ½ 4 35 96
106 AYNALI Yusuf Alperen ANTALYA 1222   34 b 0 41 b 0 132 w 1 66 w 1 56 b 0 76 b 1 43 w 1 52 w 1 21 b 0 5 39 56
107 ŞENTÜRK Kadem Mehmet ARTVİN 1217   35 w 0 43 b 1 63 w 0 71 b 1 49 w 0 82 b 0 76 w 1 65 b ½ 74 w 0 34½ 113
108 İDİZ İzzet BALIKESİR 1210   36 b 0 74 b 0 133 w 1 75 w 1 62 b ½ 16 b 0 80 w 0 141 w 0 139 b 1 33½ 116
109 ELÇİ Bilge Yiğit KASTAMANU 1208   37 w 0 76 b 1 65 w 1 53 b 0 51 w ½ 57 b ½ 68 w 0 71 b 1 36 b 0 4 40 88
110 SARİALİ Furkan Anıl TRABZON 1203   38 b 0 75 w 1 72 b 0 79 w 0 145 b 1 89 w 1 64 b 0 87 w ½ 55 b 1 33½ 81
111 TARHAN Hüseyin Osman DENİZLİ 1196   39 w 0 78 b 0 134 w 1 76 b ½ 80 w 0 120 b 0 124 w 1 133 w 1 93 b 1 30 85
112 ERDOĞAN Harun Yusuf KIRŞEHİR 1192   40 b 0 77 w 0 135 b 0 143 w 1 66 b 0 140 w 1 89 b 0 144 w 0 137 b 0 2 30½ 140
113 ADIYAMAN Ömer Fatih ÇANAKKALE 1187   41 w 1 35 b 0 71 w 1 55 b ½ 29 w 0 61 b 0 81 w 0 74 b 0 128 w 1 36½ 109
114 DEMİR Muhammed Taha İSTANBUL 1185   42 b 0 79 w 0 137 b 1 87 w 1 64 b 0 93 w 1 66 b 0 89 w ½ 75 b ½ 4 34½ 99
115 YÜKSEL Sarper BURSA 1174 1164 43 w 1 47 b 0 73 w 0 82 b 0 71 w 1 86 b ½ 88 w 1 30 b 0 65 w 0 36½ 110
116 DÖNMEZ Ömer Berker ANKARA 1173   44 b 0 80 b 0 138 w 1 89 w 0 75 b ½ 97 w 1 83 b 0 105 w 0 85 w 1 31½ 118
117 ÜNAL Yaman KASTAMONU 1170   45 w 0 82 b 0 140 w 1 86 b 1 67 w 0 88 b ½ 90 w 0 75 w 0 96 b ½ 3 34½ 122
118 KENAR Utku ÇANAKKALE 1168   46 b 0 81 w