bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
12 YAŞ KIZ
 
Organizatör : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ (34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN (6351930)
Hakem : NA Sezgin USTA (6367194)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1271
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
9. Turdan Sonra Çapraz Tablo
 
SNo. SOYADI-ADI İLİ UKD ELO 1.Rd. 2.Rd. 3.Rd. 4.Rd. 5.Rd. 6.Rd. 7.Rd. 8.Rd. 9.Rd. Puanlar BH. sira
1 KAYGISIZ İlayda DENİZLİ 1646 1449 25 w 1 13 b ½ 12 w 1 9 w 1 3 b ½ 5 w 1 6 b 0 19 b 1 8 w 0 6 50 4
2 SAİM Sida MERSİN 1645 1606 26 b 1 15 w 1 7 b 1 5 w 0 11 b 1 13 w ½ 3 b 0 14 w 1 6 b 0 48½ 11
3 SADE Defne İZMİR 1625 1561 27 w 1 14 b 1 8 w 1 6 b 0 1 w ½ 21 b 1 2 w 1 7 b 1 9 w 1 48 2
4 ÇELİK Ada MUĞLA 1579 1236 28 b 1 17 w 1 9 b 0 13 w 1 15 b ½ 7 w 0 18 b 0 30 w 1 16 w 0 43 21
5 ÇELİK Aydan İSTANBUL 1570 1504 29 w 1 16 b 1 10 w 1 2 b 1 6 w ½ 1 b 0 8 w 0 18 b 0 20 w 1 48½ 10
6 ÇELİK Eylül İSTANBUL 1553 1370 30 b 1 19 w 1 11 b 1 3 w 1 5 b ½ 9 w 1 1 w 1 8 b 0 2 w 1 48½ 1
7 KÖMÜRCÜ Aleyna İZMİR 1508 1240 31 w 1 18 b 1 2 w 0 17 b 1 21 w ½ 4 b 1 10 w 1 3 w 0 13 b ½ 6 44½ 6
8 KARAÇAY Doğa HATAY 1487 1382 32 b 1 21 w 1 3 b 0 19 w ½ 24 b 1 15 w 1 5 b 1 6 w 1 1 b 1 47 3
9 BOZKURT Hatice Mislina GAZİANTEP 1467   33 w 1 20 b 1 4 w 1 1 b 0 23 w 1 6 b 0 13 b ½ 15 w 1 3 b 0 46½ 12
10 MEYLANİ İrem Serdil YALOVA 1449   34 b 1 23 w 1 5 b 0 21 w 0 22 b 1 17 w 1 7 b 0 27 w 1 11 b 1 6 39 9
11 YILDIZ Güneş İSTANBUL 1405   35 w 1 24 b 1 6 w 0 18 b 1 2 w 0 23 b 1 19 w 0 17 b 1 10 w 0 5 45 17
12 AKILLI Ceren ANKARA 1221 1391 36 b 1 46 w ½ 1 b 0 34 w 1 19 b ½ 18 w ½ 20 b 1 13 w 0 15 b 0 41½ 22
13 DALGAR Sudenaz ANTALYA 1375 1219 37 w 1 1 w ½ 46 b 1 4 b 0 14 w 1 2 b ½ 9 w ½ 12 b 1 7 w ½ 6 42 7
14 ERASLAN Ecem TRABZON 1367   38 b 1 3 w 0 24 b ½ 30 w 1 13 b 0 39 w 1 46 b 1 2 b 0 21 w 1 40 14
15 KÖKYAR Simge İSTANBUL 1367   39 w 1 2 b 0 25 w 1 20 b 1 4 w ½ 8 b 0 21 w 1 9 b 0 12 w 1 40½ 13
16 ONBAŞI İrem BURSA 1366 1138 40 b 1 5 w 0 26 b 1 23 w 0 27 b 1 19 w 0 24 b 1 22 w 1 4 b 1 6 39 8
17 ŞİMŞEK Elif Asude ANKARA 1365   41 w 1 4 b 0 27 w 1 7 w 0 34 b 1 10 b 0 25 w 1 11 w 0 37 b 1 5 36½ 19
18 İNCE Ilgın Leycan KOCAELİ 1344   42 b 1 7 w 0 28 b 1 11 w 0 45 b 1 12 b ½ 4 w 1 5 w 1 19 b 0 38½ 15
19 SAĞLAMER Ayşen K.K.T.C. 1319   43 w 1 6 b 0 29 w 1 8 b ½ 12 w ½ 16 b 1 11 b 1 1 w 0 18 w 1 6 45½ 5
20 KORKAR Beyza DENİZLİ 1271   44 b 1 9 w 0 31 b 1 15 w 0 46 b ½ 42 b 1 12 w 0 35 w 1 5 b 0 37 25
21 BİTMEZ Şevval BALIKESİR 1246   45 w 1 8 b 0 35 w 1 10 b 1 7 b ½ 3 w 0 15 b 0 38 w 1 14 b 0 46 20
22 BULUT Deniz ANTALYA 1244   46 b 0 36 w 1 34 b 0 32 w 1 10 w 0 37 b 1 45 w 1 16 b 0 23 w 0 4 36½ 28
23 CİNSEL Rana MANİSA 1229   47 w 1 10 b 0 45 w 1 16 b 1 9 b 0 11 w 0 27 b 0 46 w 1 22 b 1 5 38½ 18
24 ERDEM Yağmur DENİZLİ 1218   48 b 1 11 w 0 14 w ½ 44 b 1 8 w 0 47 b 1 16 w 0 40 b 0 42 w 1 39½ 23
25 SIRKINTI Edanur KAYSERİ 1203   1 b 0 37 w 1 15 b 0 46 w ½ 38 b ½ 34 w 1 17 b 0 32 w ½ 35 b ½ 4 37 27
26 ERAYDIN Özümay AYDIN 1174   2 w 0 39 b 1 16 w 0 35 b ½ 42 w 0 33 b 1 40 w 0 47 b 1 32 w ½ 4 35½ 30
27 ZEYBEK Merve DENİZLİ 1167   3 b 0 38 w 1 17 b 0 36 w 1 16 w 0 44 b 1 23 w 1 10 b 0 40 w 0 4 42½ 26
28 BAHAR Fatma Sude KONYA 1161   4 w 0 41 b 1 18 w 0 39 b ½ 35 w 0 40 b 0 33 w 1 34 b 0 47 w 0 32½ 45
29 BAYAV Ebrar BİTLİS 1145   5 b 0 40 w 1 19 b 0 42 b ½ 39 w 0 45 w 0 36 b 0 43 b 1 48 w 1 32½ 38
30 İĞLİ Sıla ÇANAKKALE 1144   6 w 0 43 b ½ 33 w 1 14 b 0 44 w ½ 38 b ½ 42 w 1 4 b 0 46 w 0 35 35
31 DELİVELİ Sıla Şirin KIRKLARELİ 1142   7 b 0 42 w 1 20 w 0 45 b 0 47 b 0 48 w ½ 41 w 1 39 b ½ 34 w 1 4 30½ 34
32 KURT Zeynep ESKİŞEHİR 1140   8 w 0 45 b 0 40 w 1 22 b 0 37 b 0 36 w 1 44 w 1 25 b ½ 26 b ½ 4 36 29
33 TAMCI Fatma Sıla SAMSUN 1130   9 b 0 44 w ½ 30 b 0 47 w 0 43 b 1 26 w 0 28 b 0 48 w 1 41 b 0 26½ 46
34 ÇAM Zeynep Naz ANKARA 1126   10 w 0 47 b 1 22 w 1 12 b 0 17 w 0 25 b 0 37 w 0 28 w 1 31 b 0 3 35 42
35 POLİK Adile ÇANAKKALE 1121   11 b 0 48 w 1 21 b 0 26 w ½ 28 b 1 46 w 0 47 w 1 20 b 0 25 w ½ 4 32½ 32
36 ÇEVİK Elif Zülal KIRIKKALE 1111   12 w 0 22 b 0 41 w 1 27 b 0 40 w ½ 32 b 0 29 w 1 42 b 0 43 w 1 32 40
37 SUCAKLI Duru ANKARA 1093   13 b 0 25 b 0 42 w 0 41 b 1 32 w 1 22 w 0 34 b 1 45 b 1 17 w 0 4 33 31
38 DEMİR Eylül Simay KIRKLARELİ 1085   14 w 0 27 b 0 47 w ½ 43 b 1 25 w ½ 30 w ½ 39 b 1 21 b 0 45 w ½ 4 32 33
39 DÖNMEZ Beyza Nur NİĞDE 1076   15 b 0 26 w 0 48 b 1 28 w ½ 29 b 1 14 b 0 38 w 0 31 w ½ 44 b ½ 32 39
40 İZİ Zeynep İlayda GAZİANTEP 1072   16 w 0 29 b 0 32 b 0 48 w 1 36 b ½ 28 w 1 26 b 1 24 w 1 27 b 1 32 16
41 TAKAZ Bahar Ekin ARTVİN 1068   17 b 0 28 w 0 36 b 0 37 w 0 48 b ½ 43 w 1 31 b 0 44 w ½ 33 w 1 3 26 44
42 UYSAL Ayşe Zeynep İZMİR 1067   18 w 0 31 b 0 37 b 1 29 w ½ 26 b 1 20 w 0 30 b 0 36 w 1 24 b 0 33½ 37
43 YILMAZ Tusem MARDİN 1067   19 b 0 30 w ½ 44 b 0 38 w 0 33 w 0 41 b 0 48 b 1 29 w 0 36 b 0 29 47
44 BEZİR Ece İrem ISPARTA 1065   20 w 0 33 b ½ 43 w 1 24 w 0 30 b ½ 27 w 0 32 b 0 41 b ½ 39 w ½ 3 29½ 43
45 KARAGÖZ İlayda ÇANAKKALE 1000   21 b 0 32 w 1 23 b 0 31 w 1 18 w 0 29 b 1 22 b 0 37 w 0 38 b ½ 35 36
46 SINMAZ İrem EDİRNE     22 w 1 12 b ½ 13 w 0 25 b ½ 20 w ½ 35 b 1 14 w 0 23 b 0 30 b 1 37½ 24
47 TUNCEL Sıla KOCAELİ     23 b 0 34 w 0 38 b ½ 33 b 1 31 w 1 24 w 0 35 b 0 26 w 0 28 b 1 31 41
48 ÇİFTÇİ Fatma İrem ELAZIĞ     24 w 0 35 b 0 39 w 0 40 b 0 41 w ½ 31 b ½ 43 w 0 33 b 0 29 b 0 1 30½ 48
                                                                     
                                                                     
                                                                     
.
Turkish Chess Federation © 2014